Перейти до змісту

Насірова затримали і відпустили. Коли втече?


Гість shpylka

Recommended Posts

Анатолій Гриценко

Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (2012-2014), голова Координаційної ради партії "Громадянська позиція". Доцент Києво-Могилянської академії. Полковник запасу.

 
А я хочу, щоб гарант переміг НАБУ – і щоб Насірову дали втекти!

05 березня 2017, 17:57

 

Може, тоді нарешті дійде усвідомлення до всіх, в Україні й за межами, що головний "смотрящій" і "разводящій" цього ганебного дійства, він же головний корупціонер і головний Шатун, сидить на Банковій. Нехай гарант і цього разу згвалтує слідство, згвалтує суд, принизить НАБУ... Нехай він "переможе" і випустить "свого" Насірова. Нехай усі побачать, як енергійно гарант-олігарх прикриває корупціонерів, які крадуть у нас з Вами мільярдами, в тч за його "понятійними" угодами з іншими олігархами. Може, тоді країна швидше усвідомить, що після Революції Гідності перше крісло в ній обіймає Не-Гідник. Він загнав себе в глухий кут давно. Офшорами, сліпими трастами, "роттердамськими" оборудками, торгівлею "на крові", провалом реформ і щоденною PR-брехнею. За класичними ознаками, він давно – політичний труп, без довіри й без підтримки суспільства. Якщо звільнить Насірова, то швидше згниє. І відкриє перспективу для країни.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

я зара замістом. в той свинарник яким є київ зара без потреби не приїжджаю. але якщо буде заворуха - примчусь хех. розраховуйте.

 

головне - перекрити маршрут на растов. якщо не це ціль - то нєкуй і начинать)

Link to comment
Share on other sites

я зара замістом. в той свинарник яким є київ зара без потреби не приїжджаю. але якщо буде заворуха - примчусь хех. розраховуйте.

 

головне - перекрити маршрут на растов. якщо не це ціль - то нєкуй і начинать)

пустозвон

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


не путай калаш у другого форумчянена который с печками в посадочных ямах

 

Вот капец!!! Совсем запутали меня демоны!!!! А у этого чё? зеркалка с китом, и... ????

Link to comment
Share on other sites

приедь под суд и ты будешь на острие

  Пропоную в Цирк безплатно  підїхати ?  Сірожа Муся  без намордників ,  ще покусають .

 

 Виставу  по боротьбі  з корупцією  пропущут. Як і  типу блокаду  .  Як і  всі українці .  Більшість . 

Link to comment
Share on other sites

C6LSH98WYAMJ8tn.jpg

 

 

 

Малыш Минстець там отписался:

 

Max Pobokin Нет, у Порошенко понимают, что Насирова нужно сдать в общем-то. Только завязанные на него люди типа Третьякова продолжают за него держаться.

 

Но суды наша власть реально не контролирует нифига. Там можно занести миллиард долларов и восстановить Януковича в должности - используя чисто процедурные, а не фактические, нарушения. Апелляция Корбана это прекрасно показала.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Главное, что про Роттердам уже никто и не вспоминает,

 

Вспомнят, я полагаю, что вспомнят всё... Проебал петруша всё что нажито непосильным трудом, я бы на его месте ( хотя я в страшном сне не хотел бы быть сейчас на его месте) продавал бы спешно рошен....

Link to comment
Share on other sites

Вспомнят, я полагаю, что вспомнят всё... Проебал петруша всё что нажито непосильным трудом, я бы на его месте ( хотя я в страшном сне не хотел бы быть сейчас на его месте) продавал бы спешно рошен....

Та хто ж купить те що скоро можна буде даром забрати?

Link to comment
Share on other sites

пустозвон

параска - уточніть будь ласка як саме я вас в борщ насрав що ви до мене так негативно налаштовані хехе.

 

 

я того не вартий - негативу тобтою ніщо не варто негативу - краще смійтесь

 

з повагою хехе

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та хто ж купить те що скоро можна буде даром забрати?

 

Даю рупь за сто, что етого кучерявого гандона жаба задавит продавать, ну потом он конечно пожалеет, но.... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...