Перейти до змісту

дебил или московский провокатор?


Recommended Posts

Питання до Хазяїна:
Хозя! Якщо до тебе прийде людина і почне розмову українською, то що ти робитимеш:
1. Продовжиш розмову українською.

2. Продовжиш розмову російською.

3. Вимагатимеш щоб розмовляли кацапоязіком???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Остання відповідь

Не згоден, чому тоді, наприклад, німці по народженню, повертаючись до німеччени, отримують протягом року грамадянство ФРН, не володіючи зовсім, або володіючи початковими знаннями мови? Тому лише, що вони за походженням німці, це записано в їх свідотцтві пробнародження.,

+======================================================================================+

Невже німець за походженням, рік проживаючи в німецькомовному середовищі не вивчить німецької???

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

 

Не згоден, чому тоді, наприклад, німці по народженню, повертаючись до німеччени, отримують протягом року грамадянство ФРН, не володіючи зовсім, або володіючи початковими знаннями мови? Тому лише, що вони за походженням німці, це записано в їх свідотцтві пробнародження.,

+======================================================================================+

Невже німець за походженням, рік проживаючи в німецькомовному середовищі не вивчить німецької???

 

Я сам знаю таких, котрі більшь десяти років живуть в країні, та володіють початковими знанями, на рівні А2.

Link to comment
Share on other sites

Из-за высказываний о гетто на рокера Скрипку подали заявление в прокуратуру
http://ukranews.com/upload/news/2017/04/22/58f8e0ab3a766-0001-5d4a04c5-543129ad-7b33-9eecd193_1200_watermark.jpg?v=1
Требуется возбудить уголовное дело против музыканта.

 

На фронтмєна украинской рок группы "ВВ" Олега Скрипку подали заявление в прокуратуру за разжигание национальной вражды и ненависти. Об этом сообщила на своей странице в Facebook. директор Института правовой политики и социальной защиты Елена Бережная, пишут Українські Новини.

По ее словам, они требуют возбудить уголовное дело против музыканта.

http://ukranews.com/upload/img/2017/04/22/58fb43973684f-hhy.png

"Наш Институт правовой политики и социальной защиты подаёт в прокуратуру заявление о совершенном правонарушение гражданином Скрипка — разжигание национальной вражды и ненависти ! Если не возбудят уголовное дело, то обжалуем отказ в суде! Такие чисто расовые особи ответят сполна по Закону!" — написала она.

Напомним, Скрипка считает, что люди, которые не могут выучить украинский язык, имеют низкий IQ и их надо отделить, потому что они социально опасны. В соцсетях "перегрызлись" из-за идеи Скрипки о гетто для тех, кто не хочет учить украинский язык.

 

Link to comment
Share on other sites

На фронтмєна украинской рок группы "ВВ" Олега Скрипку подали заявление в прокуратуру за разжигание национальной вражды и ненависти. Об этом сообщила на своей странице в Facebook. директор Института правовой политики и социальной защиты Елена Бережная, пишут Українські Новини.

По ее словам, они требуют возбудить уголовное дело против музыканта.

 

"Наш Институт правовой политики и социальной защиты подаёт в прокуратуру заявление о совершенном правонарушение гражданином Скрипка — разжигание национальной вражды и ненависти ! Если не возбудят уголовное дело, то обжалуем отказ в суде! Такие чисто расовые особи ответят сполна по Закону!" — написала она.

Напомним, Скрипка считает, что люди, которые не могут выучить украинский язык, имеют низкий IQ и их надо отделить, потому что они социально опасны. В соцсетях "перегрызлись" из-за идеи Скрипки о гетто для тех, кто не хочет учить украинский язык.

 

 

Думаю, що ж це за особь, аж ось воно що:

 

 

https://golospravdy.com/elena-berezhnaya-poprosila-oon-vvesti-sankcii-protiv-ukrainy/]https://golospravdy.com/elena-berezhnaya-poprosila-oon-vvesti-sankcii-protiv-ukrainy/

 

Мать экс-депутата Ирины Бережной, Елена Бережная, директор «Института правовой политики и социальной защиты», обвинила в геноциде жителей Донбасса пришедшую после государственного переворота власть и вооруженные силы Украины.

Об этом стало известно после встречи Елены Бережной с Иваном Шимоновичем, помощником генерального секретаря ООН.

 

Кроме того, что Бережная обратила внимание Шимоновича на то, что Украинское правительство проиграло суд по поводу возобновления соцвыплат на Донбассе, однако, даже вопреки решению суда, не выплачивает социальные выплаты жителям территории ЛНР и ДНР. В связи с этим она попросила Шимоновича рассмотреть вопрос введения санкций в отношении Украины до выполнения решения суда.

 

Ригівське лайно, як і варто було очікувати?

А що, дебіли, нездатні вивчити українську мову - це окрема національність, яку ображає Скрипка?

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Наш Институт правовой политики и социальной защиты подаёт в прокуратуру заявление о совершенном правонарушение гражданином Скрипка — разжигание национальной вражды и ненависти

 

 

Великая могучай руский языка

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ригівське лайно, як і варто було очікувати? А що, дебіли, нездатні вивчити українську мову - це окрема національність, яку ображає Скрипка?

 

Ось воно і поперло, ригоанали перед дньом пабєди возбуділісь, падлюки

:gigi:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Уточню: на 10 страницах темы обсуждается высказывание не о запрете других языков, кроме украинского. а о том, что государственный язык обязаны знать и учить,

 

Это ты сам так решил? Лично я обсуждаю другие темы в этой теме, да и название темы говорит о том что тут обсуждается.

Link to comment
Share on other sites

Это ты сам так решил? Лично я обсуждаю другие темы в этой теме, да и название темы говорит о том что тут обсуждается.

 

1. я сам не решал, я просто внимательно читал написанное в начале темы, претензии  принимает Юрец.

2. хмм.. 

Link to comment
Share on other sites

Питання до Хазяїна:

Хозя! Якщо до тебе прийде людина і почне розмову українською, то що ти робитимеш:

1. Продовжиш розмову українською.

2. Продовжиш розмову російською.

3. Вимагатимеш щоб розмовляли кацапоязіком???

 

1-2. Скорей буду отвечать на русском, я уже объяснял, что думаю на русском, а стало быть могу вести беседу динамичней, если допустим это деловые переговоры то это важно. Но как правило часть беседы всё равно происходит на смешанном, я частично говорю по украински, а собеседник по русски это из практики.

3. Вы меня с кем то путаете, я вполне толерантный и воспитанный человек, так что не в моих правилах навязывать что то оппоненту, я за свободу.

Link to comment
Share on other sites

Я сам знаю таких, котрі більшь десяти років живуть в країні, та володіють початковими знанями, на рівні А2.

+=======================================================================+

Ну, то такі, за визначенням - дебіли.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1-2. Скорей буду отвечать на русском, я уже объяснял, что думаю на русском, а стало быть могу вести беседу динамичней, если допустим это деловые переговоры то это важно. Но как правило часть беседы всё равно происходит на смешанном, я частично говорю по украински, а собеседник по русски это из практики.

3. Вы меня с кем то путаете, я вполне толерантный и воспитанный человек, так что не в моих правилах навязывать что то оппоненту, я за свободу.

+================================================================================+

Дякую, зразу видно що не москаль! Бо багато разів стикався з вимогою "гаварить на общепонятном". 

Тепер на таку вимогу зразу-ж у відповідь стволом Калаша у писок. Теж "общепонятно"!

Link to comment
Share on other sites

Ті що не володііють в країні перебування місцевою мовою самі себе заганяють в гетто.Я такі гетта російські китайські чи польсько українські надивився в Канаді.Приватний вибір людей заснований на тупості чи ліні.А роль держави створити умови при яких перебування в гетто буде економічно і соціально невигідно.Українізація повинна бути єдиним варіантом для бажаючих нормально функціонувати в державі.Люба двомовність це шлях до сепаратизму і зародок майбутніх конфліктів Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Ті що не володііють в країні перебування місцевою мовою самі себе заганяють в гетто.Я такі гетта російські китайські чи польсько українські надивився в Канаді.Приватний вибір людей заснований на тупості чи ліні.А роль держави створити умови при яких перебування в гетто буде економічно і соціально невигідно.Українізація повинна бути єдиним варіантом для бажаючих нормально функціонувати в державі.Люба двомовність це шлях до сепаратизму і зародок майбутніх конфліктів

+===========================================================================+

Те-ж саме у Франції. Самостворені муслімські гето ще й вимагають шаріату для них,

а не Кодексу Наполеона для них.

Link to comment
Share on other sites

Чогось згадалось, як Скрипка збив мотоциклом сім'ю (мама, тато, дитина) на пішохідному переході на Нивках влітку 13-го. І як ригівські ЗМІ робили з нього героя, який, мовляв, поклав мацациклу на бік й самовіддано гальмував коліном, щоб швидше зупининись.

Їй-бо на дебілів розраховано...

Link to comment
Share on other sites

Чогось згадалось, як Скрипка збив мотоциклом сім'ю (мама, тато, дитина) на пішохідному переході на Нивках влітку 13-го. І як ригівські ЗМІ робили з нього героя, який, мовляв, поклав мацациклу на бік й самовіддано гальмував коліном, щоб швидше зупининись.

Їй-бо на дебілів розраховано...

 

Скрипка - гандон, и давно.

Но его провокация, возможно, привлечет внимание к вопросу, который практически не решается

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Скрипка - гандон, и давно.

Но его провокация, возможно, привлечет внимание к вопросу, который практически не решается

Люди мистецтва взагалі частенько є рідкісною сволотою, схоже, для них це нормально. Але це нічого не змінює щодо істинності їх висловлювань. Дєдушка Лєнін був ще той упир, але часом і щось мудре міг видати.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ті що не володііють в країні перебування місцевою мовою самі себе заганяють в гетто.Я такі гетта російські китайські чи польсько українські надивився в Канаді.Приватний вибір людей заснований на тупості чи ліні.А роль держави створити умови при яких перебування в гетто буде економічно і соціально невигідно.Українізація повинна бути єдиним варіантом для бажаючих нормально функціонувати в державі.Люба двомовність це шлях до сепаратизму і зародок майбутніх конфліктів

 

ну то донбасяни себе й загнали в гетто.

я теж вважаю громадян, нездатних, або тих, що не бажають оволодіти мовою країни свого громадятства, закінченими олігофренами і упизднями.

Але не ригівській шалаві Олєжкє Скрипці за це пиздіти.

 

Зверни увагу, коли були записані ті "любі танці". Це 1989. А співали вони її ще на пару років раніше. Це майже ті часи, коли зросійщені селюки, діти-тінейджери понавезених з села робітників заводів, по спальних масивах Києва пиздили біля общаг інших селюків, тих, хто тільки приїхав із села і ще не встиг освоїти кацапську. Саме за українську мову.

І це не вигадки. Я то бачив на власні очі. У 1984.

"Гарацкіє" доябувались до "чортів" спочатку на "угасті сігарєткай", а потім тупо пиздили за відповідь українською.

 

І тут такий Алєжка з кіч-пародією на "кугутів"...

 

Доречі, 2013-й

 

 

Напомним, что сегодня РИА Новости сообщило о том, что Вопли Видоплясова и Ани Лорак выступят на II Международном фестивале культуры и искусства Встречи друзей. Цель фестиваля - продвижение русской культуры и языка в Украине. В адрес участников форума подготовлены приветствия президента России Владимира Путина и президента Украины Виктора Януковича.

 
Позже украинское издание ЛIГАБiзнесIнформ со ссылкой на пресс-службу Одесского горсовета также сообщило об участии Скрипки и Лорак, а также украинской певицы Русланы, в фестивале Встречи друзей.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ще то були часи, коли ледь-ледь в міському транспорті кияни перестали озиратися на людей, що мали інтелігентний вигляд та розмовляли при тому українською. Ні, селянам з  їх суржиком особливої уваги, окрім презирства, не приділяли. Звична річ. А от україномовних інтелігентів і митців вважали мало не шпигунами, буржуазними націоналістами і "бендЕрами".

І тут вилазе таке собі мудило Алєжка з дурним їбальником, гіпертрофованою селюківською вимовою в стилі колгоспу "сорок лєт без урожаю", паралітичними дриганнями та іншим антуражем калірованого кугута і стібе українців саме на початку хвилі національного піднесення.

 

Шкода, що кацапствуючі гопарі не набили йому тоді їбало.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скрипка в даній ситуації як поламаний годинник що два рази на день показує правильну годину.Дискусія яка почалася тільки підтверджує що проблема є і вимагає дій
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Доречі, ось цей піздун, що поклав мацациклу на бік і гальмував коліном.

 

http://shop.prof-tuners.com/uploads/posts/2015/3/1371647219-image000049.jpg

 

http://v.img.com.ua/b/600x500/2/2b/5073ddf8a575f1a5cd8d237f9068b2b2.jpg

 

Якось не дуже помітно слідів самовідданої самопожертви.

Link to comment
Share on other sites

А ще то були часи, коли ледь-ледь в міському транспорті кияни перестали озиратися на людей, що мали інтелігентний вигляд та розмовляли при тому українською. Ні, селянам з  їх суржиком особливої уваги, окрім презирства, не приділяли. Звична річ. А от україномовних інтелігентів і митців вважали мало не шпигунами, буржуазними націоналістами і "бендЕрами".

І тут вилазе таке собі мудило Алєжка з дурним їбальником, гіпертрофованою селюківською вимовою в стилі колгоспу "сорок лєт без урожаю", паралітичними дриганнями та іншим антуражем калірованого кугута і стібе українців саме на початку хвилі національного піднесення.

 

Шкода, що кацапствуючі гопарі не набили йому тоді їбало.

 

давно то було. Історія з життя.

Нас у школі на урок праці відправили до дитячого садочку. І розмовляла я з нянькою. Вона типу українською (а-ля Сердючка), я з нею також.

Мою українську ти знаєш.

Не пригадаю, у якому контексті, але, почувши від мене "підлога" вона витріщила на мене очі і каже (а мені років 11 чи 12, десь так) :

- Яка підлога? Поли! Ти шо бЕндерка?

 

що таке бендерка я тоді взагалі й гадки  не мала. Щоправда вона й не киянка була, бо кияни так не розмовляли

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Від діда Панаса в тему:

Тільки вчора хотів похвалити нашу умовну мовну аудиторію за те, що, мовляв, оце інтерв'ю пана Скрипки не викликало звичної вже нової хвилі мовосрачу. Мовляв, ростемо, міцнішаємо, нас вже не так легко вивести з себе та збити з пантелику...

Куди ж твоє діло! Реакція просто затрималася – а нині пішла луна гаєм. Знову одні волають про російськомовних воїнів АТО, інші репетують про "ворожу мову", яку належить викорінити... як хтось казав: "Наша пісня гарна й нова, починаймо її знова".

Ну, то й я нагадаю: сили не треба! І пан Скрипка, який закликає створювати оті самі "мовні гетто", не розуміє єдиної речі – не треба робити ті гетто та когось туди заганяти. Історичний досвід демонструє, що подібні гетто створюються самі собою.

В будь-якій країні, де панує одна мова, є певна кількість людей (і не важливо – приїжджих чи автохтонів, як кажуть німці, "з мігрантським підгрунтям"), яка й насправді не в змозі вивчити місцеву мову. І ці люди самі себе заганяють в справжнісінькі мовні гетто – приклади можна бачити, скажімо, в Ізраїлі, де знаходяться люди (переважно похилого вже віку), які, як там жартують, "іврит катан ба-арец" (це така собі мішанина з простих івритських слів, яка буквально означає "іврит маленький в землі"). Такі люди звужують своє спілкування до самих собі подібних, дивляться русо-тіві та сахаються телефонних дзвоників на домашні телефони, бо бояться, що з ними слухавка загомонить івритом, а вони не знатимуть, що від них хочуть...

Подібні ж мовні гетто можна спостерігати в деяких великих містах у Німеччині: колись, щойно оселившись в Берліні, дід забрів до району Нойкелльн, заблукав і не міг навіть ні в кого дорогу спитати, бо навколишні жителі не знали німецької... а дорогу вказали мені два чемні поліціянти – турок та араб, їх навмисне призначили патрулювати саме туди...

Тож, як бачимо, оті гетто створюють себе самі, але – лише за однієї умови: якщо місцева мова й справді є пануючою. Якщо вона є державною, якщо вона розвивається, якщо в школах викладають всі предмети саме нею, а всі (всі!) інші мови є або другими, або іноземними. Скажімо, в тій же Німеччині, на території Лужиц (Lausitz), яка поділена між федеральними землями Саксонія та Бранденбург, живе малесенький слов'янський народ лужицьких сорбів, загалом – 60 тисяч осіб. І саме для них в місцевих школах викладають сорбську мову – але виключно, як другу (не як іноземну, це відмінність). Результат – лужицькі сорби мають дві рідні мови: свою та німецьку. І аж ніяк не почувають себе жителями гетто.

Отже, пане Скрипко, нема чого та нема з ким воювати. Мине час (і я гадаю, не такий вже й великий) й ті, хто справді здатні вивчити українську, просто її вивчать та до неї звикнуть. А хто нездатний – ну, буде жити, як старі руськайизичні в Ізраїлі: сахатися телефонів та шукати собі супровід, аби піти до якоїсь державної установи.

Мовне гетто – воно в голові.

Читайте також:

Автор: Дід Панас
 
Link to comment
Share on other sites

До речі. Ось, ізраїльтянин пише :

 

David Kruchenitsky "Знание продавцом украинского - дискриминация и запрет на профессию, никто не обязан знать украинский" - это шикарно!
Это как если бы кто-то пришел устраиваться программером в фирму, где пишут продукт на Python, а он знает только С# и ему, естественно, отказали. А он на этом основании вопил бы о дискриминации. Кстати (хоть и не по теме), у нынешних западных левых все примерно так и происходит.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

По прочтению всех страниц сложилось такое впечатление, что украинский язык, как образ, опять оправдывается в своём доме и виновато переминается с ноги на ногу, пытаясь объяснить, что его не так поняли. Хм-м-м...

 

Тут, выше, правильно кто-то отмечал, что язык не должен ждать, что его полюбят, на нём выйдут замечательные фильмы, будут изданы интереснейшие книги, звучать будут шикарные песни и т.д. И его полюбят и заговорят. Не полюбят. И это факт, доказанный самой историей человечества и сегодняшним днём.

 

Возьмём понятное, например, историю обоих Америк. Да, я не исключаю, что гордые и свободолюбивые инки, ацтеки и прочий местный люд пытался донести до славных парней типа Кортеса, Писсаро, Веласкеса и прочих ответственных товарищей, ступивших на их землю, всю красоту своего языка. И справедливо рассчитывали, что его и его носителей полюбят. Я даже уверен, что начиналось всё красиво, ну, типа такого:

 

1200px-Columbus_landing_on_Hispaniola.JP

 

Но чем закончилось известно нам. Язык никто не полюбил, равно и его носителей:

 

http://chronologia.org/xpon6/im/6n14-062.jpg

 

Не, сейчас-то уже те языки ценят и даже пытаются изучать по тем артефактам, которые раскопали в кучах мусора. Но, как говорится, а хули толку.

 

Наша сегодняшняя современность не очень далеко ушла. Взять за пример тот же Крым и ОРДЛО. Украинский вопрос, вернее вопрос с украинским языком решён быстро, кардинально и с гарантией. И, заметьте, никто не оправдывается и ничего не объясняет. Украинский язык в школах уничтожен, библиотеки закрыты, а если и нет, то украиноязычные фонды уничтожены, периодика уничтожена, носители языка в глубоком подполье. По поводу учителей, то вообще отдельный вопрос. Там особенный цинизм. Вот один из примеров:

 

Все что надо знать о предателях: крымские учителя украинского языка стали русскими словесниками. (Переучиваются уже во второй раз).

 

Двухлетняя программа переквалификации учителей украинского языка в Севастополе завершена – теперь они будут преподавать “великий и могучий”. Что интересно: многие из них переучиваются уже во второй раз. В 90-е и начале 2000-х годов они также дополнительно получали специальность преподавателей украинского)

На переучивание оккупанты выделили 2 млн рублей.

Любопытно, после деоккупации Крыма – они вновь рассчитывают “переучиться”?.. Фото их счастливых лиц “Зона Крым” сохранит – пригодится).

 

http://i0.wp.com/www.zonecrimea.com/wp-content/uploads/2016/12/13095-568x0-da904.jpg?resize=300%2C185

 

http://www.zonecrimea.com/vse-chto-nado-znat-o-predatelyax-krymskie-uchitelya-ukrainskogo-yazyka-stali-russkimi-slovesnikami-pereuchivayutsya-uzhe-vo-vtoroj-raz/

 

В ОРДЛО ситуация аналогичная.

 

Ну, а по поводу материковой Украины, то волноваться нужно именно украинскому языку. Именно он сейчас находится в гетто с непонятными перспективами.

 

Чего такая буря?

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Каждый может иметь свою точку зрения и дед Панас и каждый йузер, ну а я останусь при своей и в гетто ваше хуй поеду...

+==================================================================+

Гето - в голові! У тебе його нема, тому хрєн ти туди потрапиш. Тому - не хвилюйся!

Link to comment
Share on other sites

Каждый может иметь свою точку зрения и дед Панас и каждый йузер, ну а я останусь при своей и в гетто ваше хуй поеду...

 

Пункт перший. Ніхто гетто створювати не буде, бо нема грошей. Більше того, за винятком 12 років гітлеризму НІХТО навмисне гетто не створював. Гетто САМІ створювали ті, хто не хотів чи не міг засвоювати культуру корінного народу, а хотів жити так, ніби аборигенів немає і навколо тільки свої.

 

І якщо чесно перечитати Скрипку:

 

Есть две причины, почему мы не хотим учить украинский язык. Одна - низкий IQ, дебилы. Ну, низкий IQ - это дебилы. Люди-дебилы. Если они дебилы, пусть они пройдут комиссию, что у них низкий IQ и тогда мы их освободим от этой сложной обязанности выучить государственный язык. Они просто не способны. Тогда сделать гетто. Люди не способны, они просто не способны. И мы будем помагать им. как волонтеры

то він не казав, що гетто створить більшість і заганятиме у нього меншість. Тому думка діда Панаса правильна, але причіпки до Скрипки безпідставні. Гетто САМІ створять ті, у кого огида до всього українського.

 

Пункт другий. Умовному хозі комфортно, якщо у його найближчому оточенні і взагалі його регіоні переважатиме російська, бо він нею мислить (хоча за 3 роки в україномовному середовищі 100% почав би мислити українською). Зате Україні таке домінування російської в регіоні шкідливе. Я розумію, що сам умовний хозя може не хотіти перейти на українську, але яке моральне право дозволяє йому засуджувати тих, хто АГІТУЄ за такий перехід інших?

 

Та інші рішучіші народи взагалі б ТИСНУЛИ на носіїв мови ворога!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...