Перейти до змісту

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении


Recommended Posts

Херово що "Азот" запрацював?

Краще карбамід купувати чим азот?

Юльки схоже їбонулися на грунті глибокої зради. :(

 

Чєм хужє, тєм лучшє. Більшовики сучасності.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Що АЗОТ запрацював то добре. Хєрово, коли замість бачити усе як воно є і робити з того висновки, дехто нам невпинно втирає дріб'язкові "перемоги" в той час, коли їх обранці добивають країну.

Link to comment
Share on other sites

Що АЗОТ запрацював то добре. Хєрово, коли замість бачити усе як воно є і робити з того висновки, дехто нам невпинно втирає дріб'язкові "перемоги" в той час, коли їх обранці добивають країну.

Але ж так виходить що не добивають, а навпаки підприємства починають працювати, які стояли до цього часу.

Який же це "глибокий геноцид"?

Це навпаки, невеличкий крок в напрямку покращення.

Нє?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але ж так виходить що не добивають, а навпаки підприємства починають працювати, які стояли до цього часу.

Який же це "глибокий геноцид"?

Це навпаки, невеличкий крок в напрямку покращення.

Нє?

Запуск селітри на привозному, та ще й від хуйла, аміаку - це профанація. Недарма Остхем "забув" у новині вказати, що аміачок з Розсоші. Насправді працюючі АЗОТи, це коли пашуть великотонажні цехи синтезу аміаку з природного газу і виробництва карбаміду з нього. Це понад мільйон тон продукції на рік з одного Сєвєродонецька. А цех селітри на привозному залізницею аміаку - це сльози.

 

Щодо невеличких піар-кроків, які насправді є поглибленням провалу, я вже неодноразово писав. Приклад - ремонт автошляхів. За "рекордних" гройсманових обсягів фінансування ми за рік капітально відновлюємо 1 км, а 169 км залишаємо на наступні роки. Ти не розумієш, що дорогам взагалі за таких переможних темпів пизда?! 

Розрахуємо, коли собакобудкобудівники планують капремонтувати трасу в Козельщинському районі наступного разу.

  • Річних асигнуваннь реформаторів на це діло вистачає для: 1 000 км (максимум, якщо комуниздитимуть помірно).
  • Кілометрів автошляхів загальнодержавного значення в Україні: 170 000 км.
  • Років очікування: 170 000 / 1 000 = 170, наступний капремонт 2017 + 170 = 2187 рік.

В перерахунку на гнойсманів очікувати залишилося близько 90 штук. Якщо тільки папулісти усе не зіпсують.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Чєм хужє, тєм лучшє. Більшовики сучасності.

Ти аргументацію читаєш? Де ти помітив мої радощі з приводу державної катастрофи, що відбувається під бравурні повідомлення і неадекватні веселощі свідків? Де ваші КОНТРаргументи за суттю замість флуду?

Link to comment
Share on other sites

Ти аргументацію читаєш? Де ти помітив мої радощі з приводу державної катастрофи, що відбувається під бравурні повідомлення і неадекватні веселощі свідків? Де ваші КОНТРаргументи за суттю замість флуду?

 

Черновий штабний мем з Турівської.

Я поділяю назву гілки "Потихоньку отчаливаем в правильном направлении", і це немає прив'язки до існуючої влади, швидше навпаки Україна рухається вперед через розрив з узкім міром.

За що я зневажаю вас юльків, так це через сингулярну експлуатацію негативних емоцій у лохтората. На конструкутив у вас банально не вистачає клепти, лишається лише роздмухувати "генАциди, зубАжіння і тепер вже державні катастрофи". Чому ви не йдтете з програмаю трансформації країни, поясни.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти мене вражаєш! Я вже втомимвся повторювати, що 1) відправною точкою виходу з поточної дупи мусить бути перехід до швидкого економічного зростання. 2) Воно має розпочатися з надходження великих зовнішніх інвестицій в інфраструктурні проекти. Але 3) цей процес стартує лише за умови практичного відсторонення від керівництва держави олігархічної мафії і доведення нами великим інвесторам, насамперед, реальної програми енергійного економічного розвитку з інтеграцією в світову економіку. І нєхєр приплітати сюди Турівську чи інших, бо це єдино можливий позитивний шлях для будь-кого, хто буде начолі.

Якщо в нашому об'єктивно трагічному економічному стані двозначні темпи зростання не лише не демонструються, а й не передбачаються, то ця влада реально ховає державу.

 

Резюме: для нас тепер існує один єдиний правильний маркер наявності реформ - темпи зростання ВВП понад 10-15%. З рештою свідки асфальтування демонстраційних шматочків вщент знищених автошляхів йдуть в дупу.

 

А тепер давай свою програму, лібертаріанце, що витягне нас за 10 років з 2 тис. ВВП хоча б до чотирьох. Бо без цього України просто не стане.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти мене вражаєш! Я вже втомимвся повторювати, що 1) відправною точкою виходу з поточної дупи мусить бути перехід до швидкого економічного зростання. 2) Воно має розпочатися з надходження великих зовнішніх інвестицій в інфраструктурні проекти. Але 3) цей процес стартує лише за умови практичного відсторонення від керівництва держави олігархічної мафії і доведення нами великим інвесторам, насамперед, реальної програми енергійного економічного розвитку з інтеграцією в світову економіку. І нєхєр приплітати сюди Турівську чи інших, бо це єдино можливий позитивний шлях для будь-кого, хто буде начолі.

Якщо в нашому об'єктивно трагічному економічному стані двозначні темпи зростання не лише не демонструються, а й не передбачаються, то ця влада реально ховає державу.

 

Резюме: для нас тепер існує один єдиний правильний маркер наявності реформ - темпи зростання ВВП понад 10-15%. З рештою свідки асфальтування демонстраційних шматочків вщент знищених автошляхів йдуть в дупу.

 

А тепер давай свою програму, лібертаріанце, що витягне нас за 10 років з 2 тис. ВВП хоча б до чотирьох. Бо без цього України просто не стане.

 

Це все благі наміри, а не програма.

Інвестиції йдуть туди, де законодавчо створені передумови для ліквідних ринків товару (послуг), капіталу та праці. Так от ринок землі - це 2 в 1: товар і капітал, причому це з величезним відривом перший канал для залучення дуже значних інвестицій і модернізації всього АПК. Те, що твоя секта ставить хрест на цьому, в принципі є визначальним, далі можна не продовдувати.

 

Тим не меньше, яка позиція секти по створенню в Україні фондвого ринку та прямого доступу українських резидентів до глобальних ринків і навпаки - глобальних інвесторів до України? Я нагадую, що в сучасному світі інвестиції робляться кліком мишки через придбання фондових чи боргових інструментів, а не через піар політиків про пришестя невідомих інвесторів.

Яка позиція секти по тотальній приватизації чорної діри з 3.5 тисяч держпідприємств?

Яка позиція секти по передачу митниць в концесію західним керуючим компаніям?

Чи планує секта звести до нуля дефіцит пенсійного фонду через підвищення пенсійного віку та ліквідацію всіх без винятку пенсій, що перевищують середню з/п?

Що секта пропонує стосовно дерегуляції в ліцензуванні, роздержавленні існуючих державних монополій в транспорті, енергетиці, спиртовій галузі тощо? Чи будуть розпорошені та приватизовані Укрзалізниця, підрозділи Нафтогазу, гідроенергетика і принаймні частково Енергоатом?

Чи відбудеться валютна лібералізація з вільним обігом будь-яких валют (окрім кацапорубля)?

Можна ще продовжувати, але вистачить й цього.

 

Доречі, викладені запитання - це і є базис "моєї" ліберальної програми. Звісно, вона не моя, бо вона всюди універсальна: якомога меньше держвави, якомога більше індивідуальних економічних свобод.

Від Жулі чи інших очільників секти я ніде і ніколи не чув жодної конкретики стосовно економічної програми, яка втілюватиметься після отримання сектою влади. Далі баратьби з алігарами і падалання зубажіння ніхто і ніколи не заходить. Я спонукаю тебе довести протилежне й довести, що твоя секта принаймні в нарисах має якесь бачення економічного розвитку. Надай посилання і припини говорити зі мною порожніми гаслами.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Але ж так виходить що не добивають, а навпаки підприємства починають працювати, які стояли до цього часу.

Який же це "глибокий геноцид"?

Це навпаки, невеличкий крок в напрямку покращення.

Нє?

Розважаєтесь , хлопці , " невеличкими кроками в напрямку покращення "?

Ну давайте. Вас не у Вищій партійній школі вчили часів СРСР?

Почерк дуже знайомий.

" Слєдущеє поколаніє будєт жить прі комунізму,," (с)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Розважаєтесь , хлопці , " невеличкими кроками в напрямку покращення "?

Ну давайте. Вас не у Вищій партійній школі вчили часів СРСР?

Почерк дуже знайомий.

" Слєдущеє поколаніє будєт жить прі комунізму,," (с)

Ясно.

Погано що заводи починають працювати.

Повільно.

Буде Юля (чи хач) буде швидко.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ясно.

Погано що заводи починають працювати.

Повільно.

Буде Юля (чи хач) буде швидко.

 

А теперь, животное, проясни нам, кто такой "хач". Ублюдок ты, Вадик. Грязный, вонючий ублюдок.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А теперь, животное, проясни нам, кто такой "хач". Ублюдок ты, Вадик. Грязный, вонючий ублюдок.

Злий ти , mick, та нєчуткій. Я так розумію він вважає себе вищою расою. А ти береш і дряпаєш

його расову чисту душу чи що там замість.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Розважаєтесь , хлопці , " невеличкими кроками в напрямку покращення "?

Ну давайте. Вас не у Вищій партійній школі вчили часів СРСР?

Почерк дуже знайомий.

" Слєдущеє поколаніє будєт жить прі комунізму,," (с)

Какие же вы юльки примитивные.

 

Я начинаю серьёзно относится к тому, что вы реально верите в то, что Юлия Владимировна обладает кнопкой "СДЕЛАТЬ ВСЁ ЗАЕБИСЬ", одним нажатием на которую можно всех осчастливить. Правда находится она под хрустальным колпаком, который нельзя открыть, пока она не сядет на "трон".

 

А ещё у неё есть волшебный голубой луч и проектор. Волшебным голубым лучом она нарисует на небесной тверди всё сетку дорог Украины заново, а потом волшебным проектором спроецирует на "занедбані шляхи країни" и - всё. Вот тебе новые дороги. Правда работать это волшебство будет только после того, как одну свою ручку она положит на Пересопницкое Евангелие, а другой, не менее прекрасной, она подымет гетманскую булаву над своей милой головкой. По-другому никак, увы.

 

И вот эти персонажи хотят спасти меня от "зубожіння" и "національной катастрофи". Спасибо! Не надо!

 

Варитесь сами в своём мире льгот, пособий, государственной собственности и социализма. Не тяните других за собой на дно.

 

А другие, вот так, мелкими шажочками  в правильном направлении и догребём. Крепкий дом с маленьких кирпичиков состоит, вот и строим.

Змінено користувачем Йожин з бажин
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Збройні Сили України отримали партію бронеавтомобілей “Козак-2”.

 

http://mil.in.ua/wp-content/uploads/2017/11/kozaki_10_2017.jpg

Підприємство НВО «Практика» передало Збройним силам України партію з 10-ти бронеавтомобілів «Козак-2», які було виготовлено на замовлення Міністерства оборони України, повідомляють у прес-службі підприємства.

 

Це перша машина такого класу, що прийнята на озброєння ЗСУ, та замовлена Міністерством оборони України за всю історію незалежності нашої держави.

«Козак-2» випускається серійно з липня 2015 року і ці два роки поставлявся до Національної Гвардії та Прикордонної Служби, де вже знаходить понад сотню цих панцерників.

 

21 березня 2017 року Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ №158 про прийняття його на озброєння ЗС України.

 

http://mil.in.ua/zbroyni-syly-ukrayiny-otrymaly-partiyu-broneavtomobiley-kozak-2/

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

Це все благі наміри, а не програма.

Інвестиції йдуть туди, де законодавчо створені передумови для ліквідних ринків товару (послуг), капіталу та праці. Так от ринок землі - це 2 в 1: товар і капітал, причому це з величезним відривом перший канал для залучення дуже значних інвестицій і модернізації всього АПК. Те, що твоя секта ставить хрест на цьому, в принципі є визначальним, далі можна не продовдувати.

 

Тим не меньше, яка позиція секти по створенню в Україні фондвого ринку та прямого доступу українських резидентів до глобальних ринків і навпаки - глобальних інвесторів до України? Я нагадую, що в сучасному світі інвестиції робляться кліком мишки через придбання фондових чи боргових інструментів, а не через піар політиків про пришестя невідомих інвесторів.

Яка позиція секти по тотальній приватизації чорної діри з 3.5 тисяч держпідприємств?

Яка позиція секти по передачу митниць в концесію західним керуючим компаніям?

Чи планує секта звести до нуля дефіцит пенсійного фонду через підвищення пенсійного віку та ліквідацію всіх без винятку пенсій, що перевищують середню з/п?

Що секта пропонує стосовно дерегуляції в ліцензуванні, роздержавленні існуючих державних монополій в транспорті, енергетиці, спиртовій галузі тощо? Чи будуть розпорошені та приватизовані Укрзалізниця, підрозділи Нафтогазу, гідроенергетика і принаймні частково Енергоатом?

Чи відбудеться валютна лібералізація з вільним обігом будь-яких валют (окрім кацапорубля)?

Можна ще продовжувати, але вистачить й цього.

 

Доречі, викладені запитання - це і є базис "моєї" ліберальної програми. Звісно, вона не моя, бо вона всюди універсальна: якомога меньше держвави, якомога більше індивідуальних економічних свобод.

Від Жулі чи інших очільників секти я ніде і ніколи не чув жодної конкретики стосовно економічної програми, яка втілюватиметься після отримання сектою влади. Далі баратьби з алігарами і падалання зубажіння ніхто і ніколи не заходить. Я спонукаю тебе довести протилежне й довести, що твоя секта принаймні в нарисах має якесь бачення економічного розвитку. Надай посилання і припини говорити зі мною порожніми гаслами.

А як твоя ліберальна програма трактує повну відсутність її втілення зараз? Повний же ж контроль відчалювателів! 20 сектантів навряд є перешкодою.

Немає ніякого сенсу під час тотальної монополії олігархату над державою розмовляти про лібералізацію. Знаючи методи і ресурси бариг, неможна сумніватися, що весь твій перелік їм по силах прийняти за кілька днів. Але, по-перше, не приймають. А головне - якщо б і прийняли, але залишили весь свій контроль над усіма гілками та держінституціями (що без варіантів, бо мафія), ніхто б ззовні так і не надав інвестицій на розвиток. Гальмо не відсутність законодавства, на яке банді пох, а присутність самої банди.

Ти занадто зациклений на секті. Розплющ очі і побачиш справжніх винуватців нашої біди. Вони рівно на протилежному боці.

Link to comment
Share on other sites

Я начинаю серьёзно относится к тому, что вы реально верите в то, что Юлия Владимировна обладает кнопкой "СДЕЛАТЬ ВСЁ ЗАЕБИСЬ", одним нажатием на которую можно всех осчастливить. Правда находится она под хрустальным колпаком, который нельзя открыть, пока она не сядет на "трон".

 

Я аплодую цьому. Саме так сектанти й мислять.

Link to comment
Share on other sites

А як твоя ліберальна програма трактує повну відсутність її втілення зараз? Повний же ж контроль відчалювателів! 20 сектантів навряд є перешкодою.

Немає ніякого сенсу під час тотальної монополії олігархату над державою розмовляти про лібералізацію. Знаючи методи і ресурси бариг, неможна сумніватися, що весь твій перелік їм по силах прийняти за кілька днів. Але, по-перше, не приймають. А головне - якщо б і прийняли, але залишили весь свій контроль над усіма гілками та держінституціями (що без варіантів, бо мафія), ніхто б ззовні так і не надав інвестицій на розвиток. Гальмо не відсутність законодавства, на яке банді пох, а присутність самої банди.

Ти занадто зациклений на секті. Розплющ очі і побачиш справжніх винуватців нашої біди. Вони рівно на протилежному боці.

 

Звичайно, в цьому вся сіль: Жулю - на табуретку, а далі трава не рости.

Про повну відсутність втілення зараз - це на 90% вірно. За комуняки Жулі це буде 100%. Я лише обираю меньше зло. Ви, жулькосекта - зло більше.

Моє прохання про економічну програму секти ти задовільнити не зміг. Бо програми не існує в принципі. То ж іди з богом, шукай для свого порожнього словоблуддя іншу аудиторію, у мене на тебе часу й натхнення більше немає.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аплодуй. Секта антисектантів, до якої ти фактично долучився, взагалі мислить зовсім іншими органами. Нічим іншим не пояснити їх постійний суходроч фейками та локшиною.

Link to comment
Share on other sites

Звичайно, в цьому вся сіль: Жулю - на табуретку, а далі трава не рости.

Про повну відсутність втілення зараз - це на 90% вірно. За комуняки Жулі це буде 100%. Я лише обираю меньше зло. Ви, жулькосекта - зло більше.

Моє прохання про економічну програму секти ти задовільнити не зміг. Бо програми не існує в принципі. То ж іди з богом, шукуай для свого порожнього словоблуддя іншу аудиторію, у мене на тебе часй й натхнення більше немає.

Ти йобнувся на жулі. Де ти її там взагалі побачив? http://uapolitics.com/topic/34243-potikhonku-otchalivaem-v-pravilnom-napravleni/page-14?do=findComment&comment=987116

Link to comment
Share on other sites

Сектанте Євро, коли на наступних виборах ти проголосуєш і покажеш фото бюлетеня, в якуому твоя позначка НЕ стоїть за Жулю/Мамківщину, тоді я буду готовий з тобою говорити. Наразі повторюю, йди з богом, варися в соках влсної секти.

Link to comment
Share on other sites

Сектанте Євро, коли на наступних виборах ти проголосуєш і покажеш фото бюлетеня, в якуому твоя позначка НЕ стоїть за Жулю/Мамківщину, тоді я буду готовий з тобою говорити. Наразі повторюю, йди з богом, варися в соках влсної секти.

 

Ага, щас, пане захисник секти антисектантів. Моя позначка буде проти мафії, можеш не сумніватися. А твоя за тих, кого мафія бажає бачити біля себе в пригодованому "парламенті" - в цьому я не сумніваюся.

 

Підсумовую: я тут предметно показав рівень нашого падіння - об'єктивно передсмертний. І єдину безальтернативну умову виходу з неї - знести надбудову, яка висмоктує останнє і блокує ті самі ліберальні реформи та вільну економіку. Для мене хто це зробить - справа десята. А для твоєї секти головне - аби не жуля, нехай все здохне!

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Це все благі наміри, а не програма.

Інвестиції йдуть туди, де законодавчо створені передумови для ліквідних ринків товару (послуг), капіталу та праці. Так от ринок землі - це 2 в 1: товар і капітал, причому це з величезним відривом перший канал для залучення дуже значних інвестицій і модернізації всього АПК. Те, що твоя секта ставить хрест на цьому, в принципі є визначальним, далі можна не продовдувати.

 

Тим не меньше, яка позиція секти по створенню в Україні фондвого ринку та прямого доступу українських резидентів до глобальних ринків і навпаки - глобальних інвесторів до України? Я нагадую, що в сучасному світі інвестиції робляться кліком мишки через придбання фондових чи боргових інструментів, а не через піар політиків про пришестя невідомих інвесторів.

Яка позиція секти по тотальній приватизації чорної діри з 3.5 тисяч держпідприємств?

Яка позиція секти по передачу митниць в концесію західним керуючим компаніям?

Чи планує секта звести до нуля дефіцит пенсійного фонду через підвищення пенсійного віку та ліквідацію всіх без винятку пенсій, що перевищують середню з/п?

Що секта пропонує стосовно дерегуляції в ліцензуванні, роздержавленні існуючих державних монополій в транспорті, енергетиці, спиртовій галузі тощо? Чи будуть розпорошені та приватизовані Укрзалізниця, підрозділи Нафтогазу, гідроенергетика і принаймні частково Енергоатом?

Чи відбудеться валютна лібералізація з вільним обігом будь-яких валют (окрім кацапорубля)?

Можна ще продовжувати, але вистачить й цього.

 

Доречі, викладені запитання - це і є базис "моєї" ліберальної програми. Звісно, вона не моя, бо вона всюди універсальна: якомога меньше держвави, якомога більше індивідуальних економічних свобод.

Від Жулі чи інших очільників секти я ніде і ніколи не чув жодної конкретики стосовно економічної програми, яка втілюватиметься після отримання сектою влади. Далі баратьби з алігарами і падалання зубажіння ніхто і ніколи не заходить. Я спонукаю тебе довести протилежне й довести, що твоя секта принаймні в нарисах має якесь бачення економічного розвитку. Надай посилання і припини говорити зі мною порожніми гаслами.

это всё пустой звук, при наличии правовой системы, работающей по принципу: друзьям - всё, врагам - закон (и это в лучшем случае). Хороший пример был прямо вчера вечером. Те минимальные улучшения происходят только под внешним давлением со стороны Евросоюза и штатов

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Грохот успехов отчаливания докатился и до немецкой прессы.

 

Korruption in der Ukraine :
Poroschenko im Kaufrausch


Eine räuberische Oligarchie beherrscht die Verteidigungswirtschaft der Ukraine. Wohin man blickt, blüht die Korruption. Wie funktioniert der Schattenapparat?

 

 

Статья большая переводчик от гугл поможет...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это всё пустой звук, при наличии правовой системы, работающей по принципу: друзьям - всё, врагам - закон (и это в лучшем случае). Хороший пример был прямо вчера вечером. Те минимальные улучшения происходят только под внешним давлением со стороны Евросоюза и штатов

 

Шановний, який сенс протиставляти мої так би мовити теоретичні пункти з тим, під чиїм тиском відбуваються "улучшєнія"? Лихо українців НМД в тому, що ми не можемо мислити позитивно й на перспективу. Так от повна лібералізація - це звісно перспектива, але якщо її вже зараз називати "порожнім звуком", то вона ніколи не наблизиться, натомість копирсання в тєкучкє буде вічним.

Link to comment
Share on other sites

Так от повна лібералізація - це звісно перспектива,

крайности разрушительны. Что с правой, что с левой стороны. Сейчас сиситема полностью либеральна. Но не для всех...

Link to comment
Share on other sites

Грохот успехов отчаливания докатился и до немецкой прессы.

 

Korruption in der Ukraine :

Poroschenko im Kaufrausch

Eine räuberische Oligarchie beherrscht die Verteidigungswirtschaft der Ukraine. Wohin man blickt, blüht die Korruption. Wie funktioniert der Schattenapparat?

 

Статья большая переводчик от гугл поможет...

До речі, в нашому центрі ОВЦА і в 20 км від фронту я жодного разу не бачив цієї краси, яка існує лише десь там - для задоволення свідків. Те що тут дорогами пересувається - просто жах.

http://mil.in.ua/wp-content/uploads/2017/11/kozaki_10_2017.jpg

Link to comment
Share on other sites

крайности разрушительны. Что с правой, что с левой стороны. Сейчас сиситема полностью либеральна. Но не для всех...

 

То у вас недостатнє розуміння сутності лібералізму. Щодо "не для всіх", то це лікується виключно розширення свобод для всіх інших. Це крайнощі?

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...