Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

Тю, так це і є пиздаболи антимайданівці :weep: Та ще й на своєму канонічному місці - знов парк Маріїнський смердіти буде антимайданом - ссцяками ссаколюбів  (пардон за каламбурчик) :weep:

 

:consul: Лівлюціонєрам бояру на погрітсься видають? Чи Саака відсипав сніжку? Тільки у упоротих таке може трапитись - 16-49 поутру :weep:

 

Та да,  грузинський чоловічий хоровий спів пиздоболів :weep:

 

Не зупиняйся, благаю!  :weep:

 

http://picua.org/img/2017-10/24/ibk5jhlnif0rhbsz4g7lagmbp.jpg

 

зі

аватарку не хочеш змінити? 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Украинский народ уже давно понял кто такой порошенко, а вот поняли ли западные партнеры? Вы как думаете? 

Давно поняли кто ты. Вам в Ольгино зарплату в деревянных платят?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Не зупиняйся, благаю!

Шо такоє, утро в 17-00 не задалось? :weep::lol2:

 

Знаєте, чим огидні всілякі Сааки, Гриці і їх послідовники - тим, що вони вважають, що задля досягнення їх цілей можна брехати, маніпулювати, брати гроші у уйобків, співробітничати з ворогом, порушувати закони і хабарничати. Це жалюгідно.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Какой бизнес? Кредиты от МВФ под 2% это бизнес?

 

Если брать натурой у должника, то да. А Украине, походу, кроме как натурой (земля, остатки госсобственности) отдавать, по большому счету, будет нечем

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Шо такоє, утро в 17-00 не задалось? :weep::lol2:

 

Знаєте, чим огидні всілякі Сааки, Гриці і їх послідовники - тим, що вони вважають, що задля досягнення їх цілей можна брехати, маніпулювати, брати гроші у уйобків, співробітничати з ворогом, порушувати закони і хабарничати. Це жалюгідно.

 

Я лише перефразував відомий вислів з відомого фільму. Фішка в тому, що у птічкі-карр асоціативний ряд інший: сссяки-сааки, сніжок, грузинські пиздаболи, що смердять антимайданом. От вона й не зрозуміла гумору. Не біда...

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо такоє, утро в 17-00 не задалось? :weep::lol2:

 

Знаєте, чим огидні всілякі Сааки, Гриці і їх послідовники - тим, що вони вважають, що задля досягнення їх цілей можна брехати, маніпулювати, брати гроші у уйобків, співробітничати з ворогом, порушувати закони і хабарничати. Це жалюгідно.

 

О, диви! До БиПиПи і його лідОра пасує стовідсотково :gigi:

 

Брехав Пєця про АТО за години, про тисячу гривень у день на фронті, про свої зусилля у боротьбі з корупцією, які по факту є наслідком згвалтування гетьмана західними спонсорами і кураторами? Брехав.

 

Маніпулював, намагаючись уникнути запровадження антикорупційного суду і запровадити "антикорупційні палати" в прогнилих існуючих судах? Маніпулював.

 

Мали його Кононенки бізнес з уйобками-дирівцями на крові воїнів? Мали, а, може, й мають.

 

А про порушення законів і хабарництво вже облом і говорити. Такої безсоромності, як у кагалу Пєці, ще треба пошукати.

 

І це дійсно жалюгідно.

 

Не визнавати цього і чіплятися тільки до ворогів Пєці - це подвійні стандарти. Підтримувати свого злодія проти чужих - це ніякий не патріотизм, а затягування України у болото.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Верю в Пороха. Вытянет как-нибудь. Главное пересидеть Трампа, а тому скоро будет несладко, припомнят все.

    а в  що тобі  та іншим ботам з свиноферми рошен  вірить ? Ну не в  українців же  та Україну .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фішка в тому, що у птічкі-карр асоціативний ряд інший: сссяки-сааки, сніжок, грузинські пиздаболи, що смердять антимайданом

 

Який протест - такі і асоціації :K

В 2005 антимайдан стояв довгенько - ще літом зустрічала по схилам Дніпра (в парк не ходили, і так все ясно)

В 2014 бомжаків,ханиг, тітушок заганяли туди ж і сцяли вони там же, бо підневільні і за периметр не випускали.

Зараз те ж місце і такі ж агресивні чуваки, які кидаються як собаки на сторонніх - антимайдан вульгаріс :K

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не визнавати цього і чіплятися тільки до ворогів Пєці - це подвійні стандарти. Підтримувати свого злодія проти чужих - це ніякий не патріотизм, а затягування України у болото.

 

Найсмішніше те, що протестувалники висувають вимоги до Порошена виконати його ж обіцянки, які він щедро роздавав на початку своєї президентсьої кар'єри

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, диви! До БиПиПи і його лідОра пасує стовідсотково

Ну так, так він з тієї ж команди пиздоболів :D

І Ви туди ж :fp1:Я не за Педро і ніколи за нього не була, бо він  барига і олігарх. Не може представляти мої інтереси.

Я проти Сааки, Юлі, Грица, Семьона - бо вони з себе лицарів корчать, а насправді пиздоболи. І теж не можуть представляти мої інтереси, але вони огидніші саме із-за свого позиціонування і реальних дій. Семьона взагалі за яйки мали б взяти міцненько.

Змінено користувачем Yushchenko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Найсмішніше те, що протестувалники висувають вимоги до Порошена виконати його ж обіцянки, які він щедро роздавав на початку своєї президентсьої кар'єри

 

Він же не хоче бути опущеним - першим презиком, який виконав обіцянки бидлу. Боротиметься до кінця.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не спец по альтернативній реальності,

 

Я? Взагалі-то в реальності 17-00 - це надвечір'я у цю пору року в Києві :weep: Хз хто тут в альтернативній реальності 

Хоча хто зна, може у вас на Камчатці це вже світанок :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну так, так він з тієї ж команди пиздоболів :D

І Ви туди ж :fp1:Я не за Педро і ніколи за нього не була, бо він  барига і олігарх. Не може представляти мої інтереси.

Я проти Сааки, Юлі, Грица, Семьона - бо вони з себе лицарів корчать, а насправді пиздоболи. І теж не можуть представляти мої інтереси, але вони огидніші саме із-за свого позиціонгування і реальності.

 

Мєня терзают смутниє сомнєнія... Вибачаюсь за нескромне питання - птічка одружена? З такою перебірливістю, навряд чи можна обрати собі достойника. Бо навкруги одні пиздоболи, адна я каралєва. Знаю багато таких тьол пажизе. Закінчують тим, що знаходять собі якогось уйобка і маються з ним довіку.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Знаю багато таких тьол пажизе. Закінчують тим, що знаходять собі якогось уйобка і маються з ним довіку.

:consul: У Вас закінчились політичні аргументи? Навчіться не переходити на особу, і тим більше чіпати стать - це неспортивно :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шо такоє, утро в 17-00 не задалось? :weep::lol2:

 

Знаєте, чим огидні всілякі Сааки, Гриці і їх послідовники - тим, що вони вважають, що задля досягнення їх цілей можна брехати, маніпулювати, брати гроші у уйобків, співробітничати з ворогом, порушувати закони і хабарничати. Це жалюгідно.

+========================================================================================+

Заліпи таку пред"яву дрищу та дрищатам з ї відомою кричалкою: "Бандитам - тюрми"! А заради єднання

дрища з бандитами були зроблені мумурандум та універсал.

Link to comment
Share on other sites

:consul: У Вас закінчились політичні аргументи? Навчіться не переходити на особу, і тим більше чіпати стать - це неспортивно :)

Я виключно у політичному сенсі. Бо Порося і є той самий уйобок :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну так, так він з тієї ж команди пиздоболів :D

І Ви туди ж :fp1:Я не за Педро і ніколи за нього не була, бо він  барига і олігарх. Не може представляти мої інтереси.

Я проти Сааки, Юлі, Грица, Семьона - бо вони з себе лицарів корчать, а насправді пиздоболи. І теж не можуть представляти мої інтереси, але вони огидніші саме із-за свого позиціонування і реальних дій. Семьона взагалі за яйки мали б взяти міцненько.

 

А який дупутан не корчить з себе лицаря? Таких просто нема. А якби якийсь сказав: "Я худобина, хочу накрастися, ну і вам трошки перепаде!" - то Ви б проголосували за нього за чесність? До речі, Пєця і іже з ним аж ніяк не пиздоболи, а конкретні акули. Нам вони пиздять без стриму, бо мають нас за ніщо,і, мабуть, правильно, якщо ми не даємо їм по морді.

 

Я ЗА Сааку і навіть галімого Гриця у цей момент, бо вони змушують правлячу кліку давати слабину і відпускати щось зі щупальців.

Link to comment
Share on other sites

+========================================================================================+

Заліпи таку пред"яву дрищу та дрищатам з ї відомою кричалкою: "Бандитам - тюрми"! А заради єднання

дрища з бандитами були зроблені мумурандум та універсал.

А  заради  чого  був  ПриБЮТ?  Прошу  відповісти.

Link to comment
Share on other sites

А  заради  чого  був  ПриБЮТ?  Прошу  відповісти.

+===========================================================+

А де він був??? Тіко у хворій уяві дрищів! Наведіть хоч один ОФІЦІЙНИЙ 

документ, а не дрищаву брехню!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Педрилам - педру, дебілам - дупу!

Терористам - бомбу! Ви вже перевірили міну, якою будете "педрілок" в потягах підривати? Що як спрацює, як там Юлічка на Кацанівку буде їхати під конвоєм? :weep:

Якби я не була впевнена, що Ви теж пиздабол, стуканула б на Вас в СБУ. Це ж треба додуматись до такого з мінуванням :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Мєня терзают смутниє сомнєнія... Вибачаюсь за нескромне питання - птічка одружена? З такою перебірливістю, навряд чи можна обрати собі достойника. Бо навкруги одні пиздоболи, адна я каралєва. Знаю багато таких тьол пажизе. Закінчують тим, що знаходять собі якогось уйобка і маються з ним довіку.

 

О  який  низ...

Таки  істинно:  люди  з  вихованням  ботами  не  бувають.

Link to comment
Share on other sites

ПриБЮТ і мумурандум - це конкуренція двох зрадників, хто краще кине іншого і возз'єднається з бандитом. Юльки і дрищі, помиріться, у вас обох рівноцінне лайно :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Терористам - бомбу! Ви вже перевірили міну, якою будете "педрілок" в потягах підривати? Що як спрацює, як там Юлічка на Кацанівку буде їхати під конвоєм? :weep:

Якби я не була впевнена, що Ви теж пиздабол, стуканула б на Вас в СБУ. Це ж треба додуматись до такого з мінуванням :fp1:

+============================================================+

Перевірив. Працюватиме якщо коцаби попруться на Київ.

А що до "мінування", то мене цьому держава довго та настирливо вчила.

Link to comment
Share on other sites

А який дупутан не корчить з себе лицаря? Таких просто нема. А якби якийсь сказав: "Я худобина, хочу накрастися, ну і вам трошки перепаде!" - то Ви б проголосували за нього за чесність? До речі, Пєця і іже з ним аж ніяк не пиздоболи, а конкретні акули. Нам вони пиздять без стриму, бо мають нас за ніщо,і, мабуть, правильно, якщо ми не даємо їм по морді.

 

Я ЗА Сааку і навіть галімого Гриця у цей момент, бо вони змушують правлячу кліку давати слабину і відпускати щось зі щупальців.

А наличие там всей гебешной массовки не смущает?

 

Кстати, там и Хмара засветился. Давно был по нему сомнения. Теперь все стало на свои места. Таки старый гебешный провокатор. :(

 

Вообще, все, кто там засвтились, для меня умерли как политики. Либо провокаторы, ли идиоты. Гриценко, к идиотам зачисляю. В принципе давно понял, что он умом, так сказать, не блещет, теперь вот опустился в моих глазах полностью. Саакашвили тоже вычеркиваем.

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...