Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

А наличие там всей гебешной массовки не смущает?

 

Кстати, там и Хмара засветился. Давно был по нему сомнения. Теперь все стало на свои места. Таки старый гебешный провокатор. :(

 

Вообще, все, кто там засвтились, для меня умерли как политики. Либо провокаторы, ли идиоты. Гриценко, к идиотам зачисляю. В принципе давно понял, что он умом, так сказать, не блещет, теперь вот опустился в моих глазах полностью. Саакашвили тоже вычеркиваем.

 

Зворушений високими вимогами. Залишились невикреслені, мабуть, істинні монстри політики і титани інтелекту. Чи реалісти з доброю чуйкою? Спісок гідних політиків нє огласітє?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Зворушений високими вимогами. Залишились невикреслені, мабуть, істинні монстри політики і титани інтелекту. Чи реалісти з доброю чуйкою? Спісок гідних політиків нє огласітє?

Турчинов, Яценюк, часть Батькивщины. Однозначный критерий - НЕучастие в кацапском мятеже. Сени, кстати, там нет. Это ему большой плюс.  :tu:

Link to comment
Share on other sites

Зворушений високими вимогами. Залишились невикреслені, мабуть, істинні монстри політики і титани інтелекту. Чи реалісти з доброю чуйкою? Спісок гідних політиків нє огласітє?

Я могу оголосить за него: пашинский, луценко, гройсман, кононенко, грановский, яйценюх, ну естественно великий рехформатор порошенко B-)

Змінено користувачем budulay
Link to comment
Share on other sites

Турчинов, Яценюк, часть Батькивщины. Однозначный критерий - НЕучастие в кацапском мятеже. Сени, кстати, там нет. Это ему большой плюс.  :tu:

 

 Это просто празнег кокойты сегодня!  :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ЗА Сааку і навіть галімого Гриця у цей момент

 

А я вважаю, що вони елемети системи, тому і проти них всіх. І "заворушення" їх на руку лише Педро, але ніяк не українцям.

От я наче за зняття недоторканності, як і весь український народ, збурений поведінкою цих слуг народа. Але..це ж Педро на руку - що може бути краще депутатів, яких можна підсікати? От як був штурм Майдану, ще до кривавих подій - депутати своєю недоторканісттю відганяли беркут, коли ті кільце стискали...

 

ЗІ І от Ви вважаєте, що це нормально, коли люди, що позіціонують сеье демократами, так гноблять тих, зто має злегка відмнну точку зору? Противсіхів та навіть тих, хто вважає нинішню владу не найгіршою. Педро, як не крути, при всіх його закидонах таки робить кроки до Європи і проти кацапів. Але треба ізнічтожить навіть паростки помірності у людей. Я думаю, ми зжерем один одного, як завжди, і до влади знов прийдуть синяки і поведуть нас в тайожний саюз

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я вважаю, що вони елемети системи, тому і проти них всіх. І "заворушення" їх на руку лише Педро, але ніяк не українцям.

От я наче за зняття недоторканності, як і весь український народ, збурений поведінкою цих слуг народа. Але..це ж Педро на руку - що може бути краще депутатів, яких можна підсікати? От як був штурм Майдану, ще до кривавих подій - депутати своєю недоторканісттю відганяли беркут, коли ті кільце стискали...

 

ЗІ І от Ви вважаєте, що це нормально, коли люди, що позіціонують сеье демократами, так гноблять тих, зто має злегка відмнну точку зору? Противсіхів та навіть тих, хто вважає нинішню владу не найгіршою. Педро, як не крути, при всіх його закидонах таки робить кроки до Європи і проти кацапів. Але треба ізнічтожить навіть паростки помірності у людей. Я думаю, ми зжерем один одного, як завжди, і до влади знов прийдуть синяки і поведуть нас в тайожний саюз

Это гениально)))) Жги еще!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Это гениально)))) Жги еще!!!

 

Ви думаєте, я не пам'ятаю, що ви вата? :fp1: В мене добра пам'ять.

Оце такі у вас попутники - лівалюціонери - зрадойоби - вата, ольгінці і кацапи

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ви думаєте, я не пам'ятаю, що ви вата? :fp1: В мене добра пам'ять.

Оце такі у вас попутники - лівалюціонери - зрадойоби - вата, ольгінці і кацапи

:tu: Просто фантастическое мероприятие. Этот фальс-старт позволил выявить остатки агентуры. Подавляющее большинство попалилось уже ранее.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Этот фальс-старт позволил выявить остатки агентуры

 

На форум повилазили  антимацданівці, вся вата і напіввата, що принишкла і не відсвічувала певний час. і всі палко підтримують протест :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

На форум повилазили  антимацданівці, вся вата і напіввата, що принишкла і не відсвічувала певний час. і всі палко підтримують протест :weep:

Не, тут в основном полезные идиоты. А вот под Радой верховодит практически полностью агентура гебни. Ну и информподдержка фейсбучных тролляк и ТВ впечатляет, чего уж там.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да уж, не думал, что придется топить за Порошенко, а вот же ж :) пришлось! Жизнь удивительная штука. Никогда не говори никогда :)

Змінено користувачем Abamenkov
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не, тут в основном полезные идиоты. А вот под Радой верховодит практически полностью агентура гебни. Ну и информподдержка фейсбучных тролляк и ТВ впечатляет, чего уж там.

 

:tu:

Link to comment
Share on other sites

На форум повилазили  антимацданівці, вся вата і напіввата, що принишкла і не відсвічувала певний час. і всі палко підтримують протест :weep:

 

Це швондєри новітньої доби - "атнять і падєліть, йопта".

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Найсмішніше те, що протестувалники висувають вимоги до Порошена виконати його ж обіцянки, які він щедро роздавав на початку своєї президентсьої кар'єри

  Саме так ,  абсолютно .   

Link to comment
Share on other sites

 

шось все ж в Америці розуміють...

 

У понеділковому номері американського видання "The Washington Post" Посольство України в США розмістило матеріал з заголовком “Standing Up With Ukraine Today Will Invest In Security Tomorrow” (“Підтримка України сьогодні – це вклад у безпеку завтра”), у якому йдеться про співпрацю Україна-США у секторі безпеки і оборони, досягнення українських Збройних Сил та важливість подальшої американської військово-технічної допомоги для України в її протистоянні російській агресії.

«Україна готова до наступного кроку», - зазначається в матеріалі і це важливий сигнал від країни, яка більше трьох років тримає опір, захищаючи Євроатлантичний регіон від поширення російської агресії.

Крім друкованої версії, тиражем в майже 546 тис. екземплярів, матеріал Посольства було розіслано 775 тис. електронних підписників "The Washington Post", серед яких представники Адміністрації США, Конгресу, аналітичних центрів та ЗМІ.

Повну версію проекту можна переглянути за посиланням:https://goo.gl/G3azJT

Проект реалізовано за сприяння Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

 

 

ах так

тоді знімаю своє бєзобразноє прєдположеніє... :(

А чего вы так сразу загрустили? Ведь это прекрасно, что вы запостили эту новость. Она как лакмусовая бумага сработала.

 

Смотрите, в новости ни слова не сказано о Порошенко, только об Украине. И какая моментальная бурная реакция. У них стойка выработана на такое как у суки дратхаара.

 

Об Украине не может быть никаких положительных новостей, газета, напечатавшая это - жёлтый, бульварный листок. Поезд уехал, а всему виной - хунта. Не было бы хунты, всё было бы чики-пики. А так типа "поздно всрались".

 

Только "всраслись" не мы, а они.

 

Вот пример как хунта разрушает Украину и тормозит всё и вся:

 

DM1YJxRXcAAPpB6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не, тут в основном полезные идиоты. А вот под Радой верховодит практически полностью агентура гебни. Ну и информподдержка фейсбучных тролляк и ТВ впечатляет, чего уж там.

И имеют этих идиотов с "оттягом".

 

DM6rhanWAAAeRk0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Это вам зрадоёбы, чтоб потом не говорили: А, что? А, где?

 

- В пиз...

 

"Розслідування у Справах Майдану не цікавлять пресу. Нудні допити, клопотання, експертизи. Де драйв? Де картінка? Тому й вирішили, шо суспільству воно не треба."

 

DM6ibgxXcAAZJjM.jpg

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...