Перейти до змісту

Лікарі є? Прокоментувати про реформу


Dilbert

Recommended Posts

У идиотки Супрун со товарищи наконец дошли руки до псхиатрии. Готовьтесь к встрече с опасными психами на улицах украинских городов и весей

 

Please wait.. Loading

Тільки вчора був по справах у цьому специфічному закладі. Існують дуже бідно, по мінімуму, хоча чистенько, контингент, як зрозуміло, вбивці й маніаки, тож як закрити єдиний заклад такого типу у місті і в країні (!!!), я х.з.  Це треба бути повним дебілом або аферистом, і це вже другий раз, коли заклад намагаються ліквідувати під тим чи іншим приводом, і знову канадська хвойда. Тому вважаю Супрун або аферисткою, або дебілкою.

 

Ось стаття минулого року: https://dengi.informator.ua/2017/08/01/v-dnepre-zakry-vayut-edinstvennuyu-v-ukraine-spetsbol-nitsu-dlya-nevmenyaemy-h-ubijts/

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

До речі, ліквідується і більша частина моєї районної поліклініки, залишиться по майну третина, причому найстаріша (!!), те, що новіше, буде продано (!).  Нахуя мені така мерзотна "рехворма", коли немає можливості навіть обрати лікаря (!!!!!!!), бо та лікар, до якої ходила родина, і яка була справді кваліфікована, що не так вже й часто зустрічається, і до якої бажала записатись моя жінка, негайно звільнилась після початку рехворми і чуток, які виявилось правдивими, про тотальне скорочення штатів - зараз заявили, що скорочують три чверті лікарів і медсестер - хто ж залишиться, кому потрібна ця бюрократична "рулетка"?  Кращі лікарі негайно звільнились і виїхали працювати за кордон, і я їх розумію.

 

Це ніяка не реформа, це світоме і тотальне знищення системи надання медичної допомоги у державі Україна.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а мнение врачей кто то спросил? ) так вот из моих знакомыхвсе  кто имеет мозги и не сидит на коррупционных схемах все за. делайте выводы.

Пане боте, це з Вашого боку безперспективна і нікчемна маніпуляція, бо тут люди розумніші за Вас, тож маніпулювати не вийде, зась.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

спасибо.  вот прямо сейчас у меня на фб в  группе человек написал . после перехода на   декларации   семейной медицины в два раза увеличилась белая зарплата и в наличии есть большинство медикаментов, о чем раньше и не мечтал).  12 тыс  к выдаче . при полном переходе на    договорные отношения зарплата будет 14 тыс. сравните с зп до. 

Еще раз реформа не идеальна.  но то что было не являлось медициной и точно не было  честной. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пациенты- а не знают что им надо, б  не знают что они хотят. в охренели  и разбаловались от нашей системы медицины. 37.2  вызывают в  5 утра  скорую. поговорить. 

 меня иногда в 8 утра будят и говорят у  меня   2 недели болит зуб пью таблетки и теперь мне срочно надо к стоматологу. ориентироваться на хотение таких  бескультурных идиотов может только дурак

Link to comment
Share on other sites

по пунктам чем вам не нравится реформа с точки зрения пациента

 

Я на здоровье не жалуюсь и с врачами общаюсь достаточно редко, разве что к стоматологу пару раз в год. Выше вы писали, что рады врачи, но ведь реформа задумывалась не для этого, не так ли? Что от этой реформы получит обычный пациент? То, что скорую теперь только для отправки в реанимацию вызовешь, я уже понял.  Какой-то минимальный набор услуг? Сколько будет стоить пациенту наложить гипс или швы на рану, или это будет бесплатно, например, ? Мне с переломом сначала нужно к "семейному врачу" приковылять, чтобы она меня к хирургу отправила?                             

Link to comment
Share on other sites

Пацієнтам давно вже пора переходитти на здоровий спосіб життя, і кількість звернень до медиків скоротиться на прядок-два. 

Багато моїх знайомих то зрозіміло, зробили висновки, і слідкують за собою. 

До речі, сам позбавив себе двох "невиліковних" болячок, вчасно "зістрибнувши" із тої совкової системи. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Все помнят у нас бал американский акадшемик права пан Зварич.так он по сравекеию с этой швалью у которой задача сократить  население Украины выглядит обычным падонков среди оранжевого ОПГ.Почему эта гадина и вражина не леквидировала Феофанию почему поборы в больнице при ней вросли.почему за государственный тамограф берут с больных по 700 и 1500 за цветной гриаен.Не один нормальный человек больше за них не проголосует а супруниху нужно судить .Почеиу главврачи которые при янукрвиче купили должности работают и сейчас не потому что вовремя ей заносят дань.Какая не была райка так она накупила скорый Пежо вместо уазов одна реформа а люди видят

Link to comment
Share on other sites

Ще раз поторюсь - наше здоров`я у 90% випадків справа наших рук.

Все, шо веде до цього розуміння - на благо суспільства. 

 

Розкажи це психам, наприклад. Да, дєло спасєнія утопающих в руках саміх утопающіх. І ще один незаперечний плюс - значно покращиться генофонод нації в результаті природного відбору.

Link to comment
Share on other sites

То скільки психоневродиспансерів закрили? 

 

Якщо ви такий спєц, назвіть ліки від есенціальної гіпертензії. Самої поширеної болячки. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

То скільки психоневродиспансерів закрили? 

 

Якщо ви такий спєц, назвіть ліки від есенціальної гіпертензії. 

 

Чукча пейсатєль? Де я говорив, що я спец? Спец з багаторічним стажем відписав отут у ФБ http://uapolitics.com/topic/35416-lіkarі-є-prokomentuvati-pro-reformu/?p=1070704

Link to comment
Share on other sites

Їм має бути не гірше, а краще. Саме для цього проводяться реформи, нє? Поліцію гастрольори вже "реформували", тепер на черзі медицина.

Реформа полягає в гармонійному збалансуванні витрат на охорону здоров'я в умовах наближення душового ВВП до нуля. Ну і звісно, втілюватиметься з врахуванням інтересів реформаторів.

 

Пацієнтам давно вже пора переходитти на здоровий спосіб життя, і кількість звернень до медиків скоротиться на прядок-два. 

Хто виживе більш-менш здоровим, не матиме іншої альтернативи.

Link to comment
Share on other sites

Реформа полягає в гармонійному збалансуванні витрат на охорону здоров'я в умовах наближення душового ВВП до нуля. Ну і звісно, втілюватиметься з врахуванням інтересів реформаторів.

 

Про що й мова. Ну, і лікарі деякий час будуть задоволені. Поки їх не звільнять за скороченням штату 

Link to comment
Share on other sites

Хто виживе більш-менш здоровим, не матиме іншої альтернативи.

Здоровому способу життя не повинно бути альтернативи. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Я на здоровье не жалуюсь и с врачами общаюсь достаточно редко, разве что к стоматологу пару раз в год. Выше вы писали, что рады врачи, но ведь реформа задумывалась не для этого, не так ли? Что от этой реформы получит обычный пациент? То, что скорую теперь только для отправки в реанимацию вызовешь, я уже понял.  Какой-то минимальный набор услуг? Сколько будет стоить пациенту наложить гипс или швы на рану, или это будет бесплатно, например, ? Мне с переломом сначала нужно к "семейному врачу" приковылять, чтобы она меня к хирургу отправила?                             

 

Я на здоровье не жалуюсь и с врачами общаюсь достаточно редко, разве что к стоматологу пару раз в год. Выше вы писали, что рады врачи, но ведь реформа задумывалась не для этого, не так ли? Что от этой реформы получит обычный пациент? То, что скорую теперь только для отправки в реанимацию вызовешь, я уже понял.  Какой-то минимальный набор услуг? Сколько будет стоить пациенту наложить гипс или швы на рану, или это будет бесплатно, например, ? Мне с переломом сначала нужно к "семейному врачу" приковылять, чтобы она меня к хирургу отправила?                             

вы можете выбрать врача. что раньше было сложно,  семейный врач вам и наложит гипс.  амбулатории в каждом районе .   нет очередей. к первичному обследованию  прикрепили  частных врачей. то есть не так  как раньше большая клиника а именно амбулатория с  гос поддержкой. 

Link to comment
Share on other sites

Чукча пейсатєль? Де я говорив, що я спец? Спец з багаторічним стажем відписав отут у ФБ http://uapolitics.com/topic/35416-lіkarі-є-prokomentuvati-pro-reformu/?p=1070704

Богомолец тоже  спец с многолетним опытом)   ее раз по факту вопросы к реформе есть?  или только цитаты Глузмана?  людям свойственно ошибаться....

Link to comment
Share on other sites

вы можете выбрать врача. что раньше было сложно,  семейный врач вам и наложит гипс.  амбулатории в каждом районе .   нет очередей. к первичному обследованию  прикрепили  частных врачей. то есть не так  как раньше большая клиника а именно амбулатория с  гос поддержкой. 

 

Тнунах, чтобы я этому спецу "широкого профиля" доверил свои кости. В амбулатории  рентген хоть есть?

Link to comment
Share on other sites

Про що й мова. Ну, і лікарі деякий час будуть задоволені. Поки їх не звільнять за скороченням штату 

когда я учился у нас было  250 чел на курсе. до нас  200.  до этого примерно 180. сейчас 500. количество  кабинетов уменьшили  в два раза. о качестве образования продолжать? и такие врачи и выходят и вот такие пациенты и думают что это и есть медицина. кто то платит и за это якобы кто то лечит...   если говорить о стоматологии то увольнять надо  не чуть чуть. а половину. . 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...