Перейти до змісту

Ну шо, готуйтесь приймати емігрантів!


tom_cat

Recommended Posts

безбородов там нервничает 

пишет вчате шо гео пришёл и типа секретарша спросила кто пришёл и он съепался :D

 

ни слова шо безбородов сам обосрался прихода гео..сейчас он там в чате герой.

 

================================================================

 

кстати слав сказал шо свету обидело шо Гео хфуп выбрал председателем...

и на начала его мочить.

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

якщо орієнтуватись на історію, то можна кацапів осліпити, залишити очі одному із десяти тисяч, і в такому вигляді вишикувати їх в колони і відправити пішки додому.

 

А якщо виходити із реальності, то треба розуміти, що ніхто нічого подібного Україні не дозволить. Ні понижувати в правах, ні депортувати.

 

А якщо шукати аналогії, то Хорватія проти Сербії було би доречно у випадку війни із Білоруссю за два райцентри на Волині.  От тоді можна було б сподіватись на щось а ля атака хорватів.

 

У нашому ж випадку мова про ядерну державу, яка від експорту нафти і газу за 3 дні отримує більші доходи ніж Україна на армію витрачає за рік. Відповідно, військова потуга Росії і України вона просто у різних вимірах знаходиться.

 

Поки раша не почне валитися, ми залишимося там, де ми є. А от до моменту розвалу Раші треба бути готовим. А шо він буде і взагалі, буде щось глобальне - не маю сумніву. Світ просто пучить зараз від проблем і протиріч. Просто треба не проїбати свій шанс, поки титани будуть мочити один одного.

Link to comment
Share on other sites

 По  виділеному . Слав  вкотре  БРЕШЕ . Там всією юрбою  садили тих хто за Лірника  був .В  тому  числі  ай 

 

Мені у цьому чаті дуже не сподобалася поведінка Лірника, який відкрито звинуватив Свєту у привласнюванні волонтерських грошей. На місці Свєти я б заскрінила кожну літеру того чату, найняла юриста і подала позов на Лірника за захист честі та достоїнства.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

  Та    то  проосто  тупее  саме  ТУПЕ   продовження  срачу  ,  з   елементами  та   фактам  ЯКІ  НЕМОЖЛИВО  ПЕРЕВІРИТИ  

 

Я  знову  схиляюсь до того ,  що все  це  інспіроване .  Ну  бля  невірю  нікому  . 

Link to comment
Share on other sites

Мені у цьому чаті дуже не сподобалася поведінка Лірника, який відкрито звинуватив Свєту у привласнюванні волонтерських грошей. На місці Свєти я б заскрінила кожну літеру того чату, найняла юриста і подала позов на Лірника за захист честі та достоїнства.

:D

гы..

вы очень и очень переоцениваете жадность светы.

вернее недооцениваете..

 

:D

 

слав конечно пиздабол тот ещё....

но тут он думаю прав по поводу жадности светы

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Свєдєнія с дурдома:

Зараз переглядають цей форум: Славrt3 і 215 гостей

Але яка там гілка є! https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=167613

 

 

 

 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


хочь смотри запись..

 

Не, не хочу. Из меня так себе болельщик, я не фанат, я любитель..


 

 


Дрейк дала Славу помодерити СУП.

 

Ыыыыыы!!!!! Слав скупает все интернет площадки Украины, Фома тебе ещё предложения не поступало?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Свєдєнія с дурдома:

Зараз переглядають цей форум: Славrt3 і 215 гостей

Але яка там гілка є! https://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=167613

 

 

 

 

http://sfmuzt.ru/uploads/images/v/i/h/vihodnaja_arija_ustalogo_fantomasa.jpg

 

:D  :fp1:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 По  виділеному . Слав  вкотре  БРЕШЕ . Там всією юрбою  садили тих хто за Лірника  був .В  тому  числі  ай 

 

Та ні. Я завжди був на боці Сашка, але за нього мене жодного разу не банили.

Link to comment
Share on other sites

Бггг!

 

 

 



істино кажу, Пиздець гряде, Слав пророк його а Йож колючий Кінь апокаліпсісу. ;o
Змінено користувачем tom_cat
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:D

гы..

вы очень и очень переоцениваете жадность светы.

вернее недооцениваете..

 

:D

 

слав конечно пиздабол тот ещё....

но тут он думаю прав по поводу жадности светы

 

 

Справа навіть не у цьому. Навіть якщо Йож і брала собі ті 20 відсотків, у Лірника є докази? Він свічку тримав? а так просто тріпати язиком можна все і про всіх.

 

Наприклад, я можу скільки завгодно стібатися з тупості Слава, але ніколи на нього не напишу, що він займається відкатами чи платить чорним налом чи податки приховує. У мене нема конкретної інформації і доказів. Такі речі можуть завдати людям реальних проблем.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та ні. Я завжди був на боці Сашка, але за нього мене жодного разу не банили.

 Банили самого  Сашка  ,  але  голосування  ПЕРШЕ   до вказаного  часу  виграв  Лірник . Сама  АЙ    подовжила  на  добу  час  голосування  ,  і  таки  витягли  всих  кого  тільки  можливо  і  обрали Гео  .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Банили самого Сашка , але голосування ПЕРШЕ до вказаного часу виграв Лірник . Сама АЙ подовжила на добу час голосування , і таки витягли всих кого тільки можливо і обрали Гео .

Цуко, перевірені ж технології, все по завєтам чугунія.

Link to comment
Share on other sites

Цуко, перевірені ж технології, все по завєтам чугунія.

 

 

   Лірнику  затикали рота  ,  факт . І  ображали  ,  факт . Підло .  Що писав  Слав  не пам'ятаю -  то вже  по реакції  Сашка видно що щось  було .

 

  Загалом  такий  висновок  .  Гео  образився  -  і  став  брехати що його  там накуй  посилали  . Посипалась  модерація  бо Слав  захтів  мати вирішальний  голос  ( кнопку -хз)  .  Розісрались . Все .  Далі  срач  де  правди дуже  мало ,  або  в кожного  своя .

 

 Але  ні  той  хто монетизувати "  модерство"  ні  той  хто  завдяки "  підкупу"  хтів  отримати преференції  не виглядають  добре .

 

 А  кількість  неправди росте -  ФАКТ . 

Link to comment
Share on other sites

   і  для  Слава  .  Оскільки таки читаєш .

 

 Зупинись . Там говорили що в  реалі  ти серйозний  .  От в  віртуалі  ти чудиш  як  малолєтка  часом .

Link to comment
Share on other sites

И тут заходит на фуп такой себе мужичок -Карл Мюнхаузен

вскрывшийся молчун :gigi:

 

слав виклав свої аргументи. вважаю їх логічними. щодо розбану йожи - то вважаю що вона - як має право на публічне спростування - впевнений - славикової ганебної брехні. не срачу ради - а токмо ради відновлення репутації на яку скоєно замах. вона має право мати таку можливість( інша справа чи має вона бажання, але після розбану . не маючи бажання вона може просто тут не писати і взагалі сюди не заходити)

мене важко звинуватити в симпатіях до цієї солодкої парочки, я за справедливість  і рівність можливостей у захисті своєї репутації.

велике прохання тут не сратись - просто заходимо голосуємо  і пишемо - підтримую петицію чи ні. можна з коротким коментарем. Але Не сратись. я хоч і за будь який срач - але це гілка-зверннення до новообраного судді обмудсмена фупу. Дамо ж можливість вистражданим рішучим фупреформам запрацювати. хоч і не з 25 . ну вже вибачайте

сратись же  не пропоную а закликаю! в інших гілках. їх тут доволі. 

 

 

Можно просто листнуть профиль и сравнить, как же резкл поменялся стиль написания сообщений в 2014 и вот при этом заходе :pleasant:

 

 

Реально за баранов держит. :weep: 

Змінено користувачем Алиса
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...