Перейти до змісту

Ну шо, готуйтесь приймати емігрантів!


tom_cat

Recommended Posts

Ну був ФУП, де всі по трохи сралися зі всім. Частина більше топила за АЙ, частина - проти.

 

Это уже был не ФУП, ФУП был раньше и йож там был бледным пятном, а слава в те времена я вообще почти не помню...

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

Та я взагалі трохи в ахуї. Ну був ФУП, де всі по трохи сралися зі всім. Частина більше топила за АЙ, частина - проти. Славової коаліції взагалі не було, бо багато не знали та і не задумувалися, що він має якесь відношення до модерації. Потім в квітні бац - почалися срачі. АЙ сказала, що йде і натовп її прихильників почав в повітрі перевзуватися.

Так прикольно дивитися, коли ті, що ще вчора плюсували її пости - почали витирати об неї ноги.

А після каммінгауту Слава в них взагалі ступор! Вони зависли в повітрі в режимі стенд-бай з розв"язаними шнурками! :lol2:

Там було доволі наочно все видно. Слав та Йож робили спільні мутки по заселенню ФУПа проплаченою групою порохоботів. Так як Слав платив, то він і юзав Йожа в своїх інтересах, з метою рейданути ФУП, можливо гроші Слава були від Медведчука.

 

Коли Йожа щось запідозрила, зробили спробу ще грошей качнути. Рагуль зрозумів, що його викрито, а його група проплачених ботів вже має силу, щоб рейданути на дурняк, пішов на деструктив. 

 

Зараз на ФУПі зграя нанятих Рагулем ботів відбілює свого боса.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Там було доволі наочно все видно. Слав та Йож робили спільні мутки по заселенню ФУПа проплаченою групою порохоботів. Так як Слав платив, то він і юзав Йожа в своїх інтересах, з метою рейданути ФУП, можливо гроші Слава були від Медведчука.

 

Коли Йожа щось запідозрила, зробили спробу ще грошей качнути. Рагуль зрозумів, що його викрито, а його група проплачених ботів вже має силу, щоб рейданути на дурняк, пішов на деструктив. 

 

Зараз на ФУПі зграя нанятих Рагулем ботів відбілює свого боса.

 

Це вже взагалi якийсь конспiрологiчний апофеоз. :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Это уже был не ФУП, ФУП был раньше и йож там был бледным пятном, а слава в те времена я вообще почти не помню...

Тому що вiн в постах завжди двох слiв звязати не мiг. :)

Link to comment
Share on other sites

Кажется мне, что форум баранов генерирующих контент на днях прибьют таки....

 Від  самого  початку  так думаю . Бо що далі  ? Пеця  всьо ,  і  що ? Всі  ті  олешкі шрайки  під новими  ніками камлатимуть на нову олігархічну  месію ? Бо під старими ,  як  це робить Стіві  чи гопнік ,  знову  камлати за  владу  наче не коміль фо ...

хоча  .

Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо що далі  ? Пеця  всьо ,

 

Дело не в этом, дело в том, что всё это начинает бить по репутации притулы, если скандал начнёт вылазить наружу ( а это начинает происходить) то она его грохнет..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дело не в этом, дело в том, что всё это начинает бить по репутации притулы, если скандал начнёт вылазить наружу ( а это начинает происходить) то она его грохнет..

А то вона дуже блюла репутацiю..

Link to comment
Share on other sites

 

 


А то вона дуже блюла репутацiю..

 

Ну ето понятно, но даже самый отъявленный подлец считает, что репутация у него безупречна и когда его имя начинают полоскать ему это не очень нравится...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дело не в этом, дело в том, что всё это начинает бить по репутации притулы, если скандал начнёт вылазить наружу ( а это начинает происходить) то она его грохнет..

 Ну  Славуньчик  все  для  цього  робить ,  і  я конкретному  випадку більше  схиляюсь  до  того  що  ай  не бреше ,  коли  говорить  що  модерація  чотири роки від Слава   ,  в сенсі  і  вона  робила  більше  саме  стаючи  на  його  пропозиції по  банам . 

 

 Але  оте  "  залишити ватанів для  посєщаємості"  -  це  звиздець .

Link to comment
Share on other sites

Я скажу так: и йож и слав просто йузали народ для достижения каких то своих не очень чистых и не очень правильных мечт, кто то хотел 300 тысяч, кто то славы лично я поэтому и не стал возвращаться на ФУП,  а остался тут...


Зачем резать курицу, несущую золотые яйца?

 

 

Да мне кажется там больше разговоров о яйцах чем яиц..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зачем резать курицу, несущую золотые яйца?

 Пецю обрали  без  ФУПу  .   А  ще ,  дизайн само'  УП   вже  після  виборів  змінили .   Це  не паранойя ,  але  тоді  "стара"  головна  УП   вболівала  за Рошен  криючи всих  .

Link to comment
Share on other sites

безбородов там нервничает 

пишет вчате шо гео пришёл и типа секретарша спросила кто пришёл и он съепался :D

 

ни слова шо безбородов сам обосрался прихода гео..сейчас он там в чате герой.

 

================================================================

 

кстати слав сказал шо свету обидело шо Гео хфуп выбрал председателем...

и на начала его мочить.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Оно вам надо эти чужие дрязги за кнопку? Ну как социокультурный феномен конечно забавно, так чтобы в перчатках и противогазе исследовать, но в остальном это же просто тупо и мелко.

Кожен з нас трохи Свирид Опанасович чи Африкан Свиридович!

Link to comment
Share on other sites

:fp1: Бльоооо!!!! Ви історію точно вчили?!!! А "ЧСИР", поражение в гражданских правах і ти ди? А графа "чи були ви або ваші рідні на окупованих територіях" з відповідною забороною вступу до певних вузів чи зайняття певних посад?

 

Ніякі амери нам ні Крим, ні Донбас не вручать. Забудьте ті казочки про інтербригади. Кожна країна, навить якщо воює не на власній території - воює виключно за власні інтереси. Якщо вони більше чи меньше співпадуть з інтересами місцевих аборигенів - ну, повезло.

 

Дивіться на хорватів. Європідари на них гирею висіли, щоб вони сербську Країну не чіпали. Туджман будував державу, армію, діаспора (очевидно, в хорватів вона не така прогнила, як наші Чумаченки-Зваричі-Яреськи-Супрун і ін) давала гроші і допомагала в закупці зброї і ін (там мабуть теж ембарго було). Ані європідари, ані амери нічого не знали. І от коли в Мілошевича почалися інші проблеми і підтримати сепаратистів він не міг, в слушний момент хорвати вдарили. Попередивши європідарів за 24 години, амерів трошки раніше.

То була гра ва-банк. Якби хорвати програли, то ліберасти з таким самим задоволенням в Гаазі судили не Мілошевича, а Туджмана.

Як недавно пробували судити якогось хорватського генерала, який не визнав себе винним і прямо в суді наклав на себе руки.

 

 

 

якщо орієнтуватись на історію, то можна кацапів осліпити, залишити очі одному із десяти тисяч, і в такому вигляді вишикувати їх в колони і відправити пішки додому.

 

А якщо виходити із реальності, то треба розуміти, що ніхто нічого подібного Україні не дозволить. Ні понижувати в правах, ні депортувати.

 

А якщо шукати аналогії, то Хорватія проти Сербії було би доречно у випадку війни із Білоруссю за два райцентри на Волині.  От тоді можна було б сподіватись на щось а ля атака хорватів.

 

У нашому ж випадку мова про ядерну державу, яка від експорту нафти і газу за 3 дні отримує більші доходи ніж Україна на армію витрачає за рік. Відповідно, військова потуга Росії і України вона просто у різних вимірах знаходиться.

Link to comment
Share on other sites

Бомбезний стрім. Слав просто чарівний у своєму ореолі тупості, грубощів та примітивізму :love: Маю сказати, що з точки зору піару це дуже позитивний піар для Слава - я б сказала, 10-0 на його користь. Але, заради справедливості, Світлана поки що не мала можливості відповісти.

 

Що цікаво, Слав визнав, що серйозно інтернетозалежний - що і так давно було зрозуміло всім спостерігачам. Настільки залежний, що так і не зміг логічно пояснити, нащо йому кнопка. Відповідь - "щоб Йож не пролізла". Настільки залежний, що визнав, що навіть на унітазі дописує на фуп. У цьому сенсі видав ще одну крилату фразу, хехе :).

 

Ще Слав заявив  - що ФУП суто для "срачу". Ну і не дивно, на що він його своїми руками перетворив.

 

Мала була в кімнаті, коли я дивилась. На щастя, вона не розуміє рагульскої, тому спитала мене, якої національності Слав. Я кажу - він українець. А вона каже - "No offense, but this guy looks Russian to me": :lol2: :lol2: :lol2::weep: :weep: :weep:.

 

Жінка Слава в курсі всіх розбірок і була на зв"язку. Виявляється, на цузі якийсь персонаж виклав їхні фотки з Лондона, де вона зараз перебуває і де вчаться славові діти.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Будь-яка критика ОП чи УР закінчувалася знесенням теми і баном.

Я в загальному сенсi. Зараз видаленням теми на ФУПi не зупинити критику ОП чи УР. Бувшi фупчики знайдуть де продовжити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...