Перейти до змісту

АП, пришла на ФУП, будет учить уму разуму паству...


хозяин

Recommended Posts

Оптика дешево. Або радіокабель на високих частотах... Це тіхнічна сторона, вони запросто передавали при Янику з сіл відео про вибори 2-3 камери транслювались ... Кинули радіокабель тоді на села. Але після виборів це обладнання зняли.

 

То медреформа вже почалася ? Бо я не слідкую, кабелю не бачу теж
Link to comment
Share on other sites

Я наприклад не розумію, чого наші військові не користуються радіокабельом ? Не впевнений, що можна подавити, навіть цивільну направлену антену з релєйним звязком (з переходом по частотах) щей цифровий..

 

А навіщо були мінські розумієш хоч ? Іловайськ ? Навіщо гнобили добровольців, урекала відродження армії ? Обклали шаленими поборами навіть волонтерську допомогу з-за кордону ? Всьо для пабєди , н-да
Link to comment
Share on other sites

Намагаюсь тебе зрозуміти. А ти відразу формувати думку приплітаєш))) Я знаю, що ШОР почав срач через суперечливі назви статей в УП. Суперечка була в тому, що вони назву новини вважали "обєктивною", а він вважав, що "обєктивна" назва це розкіш під час війни. Я його підтримую, УП находиться в Україні, а не в Німеччині щоб показувати себе, як  "Незаангажоване".

 

Але - це моя думка, яка нічого не означає. 

 

Я хотів почути що ти бачила, а ти уникаєш прямої відповіді. Кожна людина може бачити свої причини конфлікту.

 

 Ти правий  -  це  війна . Офіційно ,  правда ,  то  все  має  іншу  назву .

  І  така  то дивна  війна ,  вугілля  від ворога  возили ,  зброю у  ворога  пашинські  купують і  так далі  .

Але  головне -  про  все це  правду  ні  в якому  разі  ніхто не має  право писати .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Ти правий  -  це  війна . Офіційно ,  правда ,  то  все  має  іншу  назву .

  І  така  то дивна  війна ,  вугілля  від ворога  возили ,  зброю у  ворога  пашинські  купують і  так далі  .

Але  головне -  про  все це  правду  ні  в якому  разі  ніхто не має  право писати .

Жартуєш? Сьогодні говорив з людиною, яка переконана що ми не качаємо газ через свою територію... Обізвала мене дураком. Газ ми качаємо і якраз є проблема коли добудують інші труби, які зможуть компенсувати наш потік, РФ - це розвяже руки. 

 

Я не казав, що ніхто не має право писати правду. А що в питаннях війни, зіткнення на межі розмежування , формулювання має бути на нашу користь, а не нейтральне. Там з його боку конкретні предяви. 

 

Що до того що війна дивна. Війн була завжди такою, але у школі її по завітах і рекомендаціях Адольфа викладають. Спрощено і доступно, а також для розуміння є чорне і є біле. 

 

Не давно помагав історику збирати інфу за УПА на Рівненщині. Багато фактів , які написали самі УПА дуже нагадують гібридність. Наприклад УПА примусовов мобілізовувало людей. Прислали одного чувака , він ніжився, і нічого, другого нічого, а третій запровадив примусову мобілізацію як при нормальній державній практиці. І все запрацювало. Потім стає зрозуміло чого в УПА були проблеми з мобілізувати людей на війну. Вони уже встигли повоювати і за Поляків за і СССР, а тут ще ті прийшли з своєю незалежність, а люди хотіли жити. Того коли СССР обявив після війни 2 чи 3 хвилі амністії, до 80 відсотків бійців здали зброю. З другої сторони зменшення кількості дозволило продовжити спротив. І виходить навіть тоді без допомоги іноземців УПА не мало ресурсів для війни. Короч, ці всі речі з мемуарів самих командирів УПА. Війна завжди була такою, ми її в школі вчили, як чорне біле. В даному випадку погоджусь з Портнінковим, санкції мають зміст якщо вони шкоди більше завдають РФ ніж нам, якщо санкції завдають шкоди тільки нам це дурість....

 

Сточки зору моралі все, що я сказав не вірно. З точки зору виживання держави, чхати на мораль. В кінцевому випадку історію пишуть переможці, і якщо треба , ми навчимо дітей наших ворогів саме ту історію яка вигідна нам, в які буде тільки наша правда.

 

Трошки цинічно. Але побачимо, що буде далі...

Змінено користувачем TimmiApostolMS
Link to comment
Share on other sites

То медреформа вже почалася ? Бо я не слідкую, кабелю не бачу теж

Знов таки, технічно , радіокабель це всьголиш направлені антени на вишках. Їх використовує провайдери мобільного звяку щоб не тянути фізичний кабель, там де це не можна або не вигідно робити. Взяти дві антени параболічні і поставити одну на одній вишці другу на другій. Таке уже робили при виборах, коли відео звязок ганяли. 

 

Потім обладнання все зняли. Але можна легко відновити. Радіо кабель це в режимі моста включене радіообладнання для великих відстаней. 

Link to comment
Share on other sites

А навіщо були мінські розумієш хоч ? Іловайськ ? Навіщо гнобили добровольців, урекала відродження армії ? Обклали шаленими поборами навіть волонтерську допомогу з-за кордону ? Всьо для пабєди , н-да

к своєму нещастю я знаю деяких добровольців, не з розмов на ФУПі чи де, а в реалі. Деякі з них типові бандити і мародери, їх садити мало. Є чесні але є бандити. Багато справ яких гноблять добровольців, насправді це бандити, тільки ховаються за імям добровльців, і не кажи, що не знала не чула. Якщо я з маленького міста з цим стикався... Що банальна брехня або просто мародерство, а вони кричить його влада переслідує. Не треба вважати інших за лосів, і доводити їм що не вір своїм очам. Яще не на стільки шизанувся щоб відмовлятись вірити тому, що бачу на власні очі. Друге діло що це треба проводити тихо, щоб не заділо дійсно патріотів і чесних волонтерів.  :(  Може я не правий що це сказав. Поки, що я вірю більше власним очам. 

Link to comment
Share on other sites

На ФУП вже почали банити за слово КАЦАП  ;o  :fp1:

 

Звідки такий висновок? 4.5 за особистісні образи. Мене за слово "кацап(и)", яким я часто користуюсь, ще ніхто не забанив.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Знов таки, технічно , радіокабель це всьголиш направлені антени на вишках. Їх використовує провайдери мобільного звяку щоб не тянути фізичний кабель, там де це не можна або не вигідно робити. Взяти дві антени параболічні і поставити одну на одній вишці другу на другій. Таке уже робили при виборах, коли відео звязок ганяли. 

Потім обладнання все зняли. Але можна легко відновити. Радіо кабель це в режимі моста включене радіообладнання для великих відстаней.

 

То де ? Всі ті кабелі і т.д.? Чому у вонючій кацапській дирі є інтернет, а в мене навіть в Києві по квартирі ловити потрібно ? Ну я відволіклась. Що там реформа ? Кабелі тягнуть під неї ?
Link to comment
Share on other sites

к своєму нещастю я знаю деяких добровольців, не з розмов на ФУПі чи де, а в реалі. Деякі з них типові бандити і мародери, їх садити мало. Є чесні але є бандити. Багато справ яких гноблять добровольців, насправді це бандити, тільки ховаються за імям добровльців, і не кажи, що не знала не чула. Якщо я з маленького міста з цим стикався... Що банальна брехня або просто мародерство, а вони кричить його влада переслідує. Не треба вважати інших за лосів, і доводити їм що не вір своїм очам. Яще не на стільки шизанувся щоб відмовлятись вірити тому, що бачу на власні очі. Друге діло що це треба проводити тихо, щоб не заділо дійсно патріотів і чесних волонтерів.  :(  Може я не правий що це сказав. Поки, що я вірю більше власним очам.

 

Ти будеш здивований, але я теж таких знаю. Сарказм єслі шо, про здивований. Я щось не пригадую щоб заводила мову про "всі добровольці янголи" але я бачу твою роботу )))))) я ж казала, це ще в 2015 працювало, і то, не на всіх діяло, зараз ти лише ганьбишся )

А ще ми всі знаємо бірьоз, дейдеїв і всяко - прочєє лайно типу валантьорш 20 - відсоткових ))) я розумію чому її Драть (бірюков) не взяв )))) зрозумів що це чорнороте ще й його намахає на раз )

Link to comment
Share on other sites

То де ? Всі ті кабелі і т.д.? Чому у вонючій кацапській дирі є інтернет, а в мене навіть в Києві по квартирі ловити потрібно ? Ну я відволіклась. Що там реформа ? Кабелі тягнуть під неї ?

174_1_20150129111051.jpg

1176d72f9dc37a1df461e3a801c10590ff6f09b4

http://www.jrscommunication.com/images/1.jpg

дві такі штуки включені в режим моста, називають інколи радіокабель... Їх після виборів, коли Яник камери встановлював на участках для голосування, відразу зняли.  Мені теж цікаво куди це поділось... Знову відкочувало в РФ, бо фірма з РФ цим займалась. 

 

Тут ще базу не пацієнтів не створили і тормозять. 

Змінено користувачем TimmiApostolMS
Link to comment
Share on other sites

Ти будеш здивований, але я теж таких знаю. Сарказм єслі шо, про здивований. Я щось не пригадую щоб заводила мову про "всі добровольці янголи" але я бачу твою роботу )))))) я ж казала, це ще в 2015 працювало, і то, не на всіх діяло, зараз ти лише ганьбишся )

А ще ми всі знаємо бірьоз, дейдеїв і всяко - прочєє лайно типу валантьорш 20 - відсоткових ))) я розумію чому її Драть (бірюков) не взяв )))) зрозумів що це чорнороте ще й його намахає на раз )

Ти мені не відомо що приписуєш.

 

Про багатьох волонтерів вигадувати не треба, вони самі себе скандалами заморали і люди їх уникають, добровольці самі себе скомпроментували роботою в якості тітушні на місцевих князьків.  

 

У багатьох містах і селах люди носом воротять, як про своїх чують помічників. 

 

Наприклад мені це обідно, я ідеаліст, і дуже не хочеться цього бачити. 

Link to comment
Share on other sites

Итересно сотрудники его завода знают как а интернете зовут их хозяина . Еще Чебурек хвастался что его завод посещал главный порохобот обобласти подержи за яйца Кроля.Это большая честь иметь такие связи хоть и временные. :D

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Ти мені не відомо що приписуєш.

 

Про багатьох волонтерів вигадувати не треба, вони самі себе скандалами заморали і люди їх уникають, добровольці самі себе скомпроментували роботою в якості тітушні на місцевих князьків.  

У багатьох містах і селах люди носом воротять, як про своїх чують помічників. 

Наприклад мені це обідно, я ідеаліст, і дуже не хочеться цього бачити.

 

Та шо ти гаваріш ? ) Всі скомпроментовані і погані, один ти золото бо нічого не робиш )))))) брехун ти )) . Стосовно росії, так торгуємо аж дим стоїть, а саме на кабелях ну ніяк не є можливим ) чи крім рашки не продає ніхто ? П.с. як до речі звешся під основним ніком ? ) Те що педрова команда я бачу ) цікаво хто )

П.с.п.с. я щось про Голубана відповіді не почула ) він нікого не компрометує ? Ні ? А нагородження його ? ))

Link to comment
Share on other sites

<p>А что Чебурек в запое?Прогуливает ..его уже ищут на форуме.</p>

Так в бані він , з спарцмєном ))) той йому наваляв )) тут вище посилання на гілку є, я сьогодні читала, ржака )

Link to comment
Share on other sites

І раз вже ти й тут вирішив за мною ходити, Тіміяктебетам ) то розкажи хоч що було ) в двох словах )) Йожиха дурня Слава накрутила ? ) Це я прочитала гілку про забанених ))) кажуть снилася Славкові ))))))
Link to comment
Share on other sites

Так в бані він , з спарцмєном ))) той йому наваляв )) тут вище посилання на гілку є, я сьогодні читала, ржака )

Так оказывается тернопольский  Чебурек и гавный порохобот ФУПа  стал простым смертным .

Link to comment
Share on other sites

На ФУП вже почали банити за слово КАЦАП ;o:fp1:

Ну у вас же в Америці за негра банять ?

Ось твоя толерастія до фупа і долізла.

Що не так ?

 

Зате за хахол ніхто ніде не банить.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Ну у вас же в Америці за негра банять ?

Ось твоя толерастія до фупа і долізла.

Що не так ?

 

Зате за хахол ніхто ніде не банить.

 

В америці прийнято ставитись з повагою один до одного. Якщо негри просять не вживати це слово по відношенню до них, то я не бачу причин чому б не піти на поступки..... 

Link to comment
Share on other sites

В америці прийнято ставитись з повагою один до одного. Якщо негри просять не вживати це слово по відношенню до них, то я не бачу причин чому б не піти на поступки.....

 

Кацапи теж просять не вживати. Ось ФУП і виконує. Точно як у вас.

Одні хахли нічого не просять.

Link to comment
Share on other sites

Кацапи теж просять не вживати. Ось ФУП і виконує. Точно як у вас.

Одні хахли нічого не просять.

 

Кацапи не є ображеними, а навпаки, вони ображають всих.... Тому їхні пред'яви можна і треба ігнорувати поки вони самі не навчаться поводити себе чемно з іншими..... 

Link to comment
Share on other sites

Так оказывается тернопольский  Чебурек и гавный порохобот ФУПа  стал простым смертным .

Ще не став )) то так треба )

Я помилилася, посилання було в іншій гілці, ось це

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005258.180

Link to comment
Share on other sites

На ФУП вже почали банити за слово КАЦАП  ;o  :fp1:

Чому ж почали ? ) Тю ) Банили й раніше за образи братушек, правда під іншим приводом, як і зараз, начебто за перекручування ім'я

Я взагалі вважаю що люди з ніками як то украінєц, кієвлянін , Леся украінка, україночка, патріот , і т.д. в 90 випадках зі 100 троляки і махрова вата, яка начебто глаголєт від імені народу чи регіону. І 10 лишаю на упоротих але патріотично налаштованих громадян, 8 з яких будуть мати місце постійного проживання за кордоном )) не претендую на істину, це моя статистика по фб

Link to comment
Share on other sites

Ще не став )) то так треба )

Я помилилася, посилання було в іншій гілці, ось це

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005258.180

Почитал только одну страницу одна собралась гамасятина .которую Спортсмен тролит.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...