Перейти до змісту

АП, пришла на ФУП, будет учить уму разуму паству...


хозяин

Recommended Posts

Чтобы ФУП стал проще от туда нужно выгнать главного извращнца по кличке Киевлянин .Конченная мразь и порохобот .который немного уже поджал свой гейский хвост.

Link to comment
Share on other sites

Чтобы ФУП стал проще от туда нужно выгнать главного извращнца по кличке Киевлянин .Конченная мразь и порохобот .который немного уже поджал свой гейский хвост.

 Кііівлянін  -  москальське  чмо 

Link to comment
Share on other sites

Ну чё там? Я как то выпал из гущи событий, а читать всё теперь лень, резюмируйте пожалуйста люди добрые!!!!

Та сама лярондель. Добавився до Слава пан Спорцмен з бiмбою, що вiн також давав штуку баксiв на оновлений ФУП.

Link to comment
Share on other sites

Думаю пока новое бабло не распилили новые  скандалы с обсеранием по принципу курятника  впереди.Новая бимба Света Б стала стучать в налоговую на вьадельцев ФУП.

Link to comment
Share on other sites

Гг, Лірника на княжество, а Лірник порохоботить аж люлька завертається, і давненько, совпадєніє ?)

Ну нехай, знову 800 відвідувачів і аж 80 в галасавалці, оті 80 і є реальний показник відвідуваності. Поцієнт здох

Link to comment
Share on other sites

 

 


Поцієнт здох

 

Да ну, ФУП здох эту фразу я слышу уже много лет, а он не дохнет. Его правда искусственно убили  в одно время, закрытой регистрацией и дурными банами, но я думаю это была политика УП и притулы, во времена януковича ФУП на котором его хуесосят ей был явно не нужен, а потом неожиданно случился Майдан и притула явилась на форум во всём белом и сказала: я принесла вам новый ФУП и новые правила, а что из этого вышло мы теперь знаем...

ФУП не сдохнет пока его не прикроют, но вот качество форума оно уже далеко не то, что было когда то и писать там смысла особого нет, просто не интересно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Форуми вбили соцмережі, а Йожиха з Славом добили лежачого. Подивіться на відвідуваність і галасавалку, що вони навибирали, таке, агонія Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Не, деградация да, но ещё далеко не агония, баранов генерирующих контент на  век притулы хватит...

Воно то вистачить ) але толку, форум вже не має ваги в інфопросторі, так, тусується купка, тягають новини з ФБ, іноді видають ідеї за свої, а я вже навіть бачу в кого сперли )

Link to comment
Share on other sites

А яким чином Олена Притула стала власницею Української Правди? вона була співзасновницею з Гонгадзе чи як?

 

Все, вже знайшла. Була співзасновницею.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Форуми з претензіями на "відображення поглядів суспільства" вмирають тоді, коли стають на 100% рупором пропаганди, і втрачають зв'язок зі справжніми настроями в тому ж суспільстві.

Брехня вбиває їх.

Буває, хтось зацікавлений ще деякий час підгодовує такі форуми з корисною метою, але, переконавшись у поточній неефективности форуму для вкидів і пропаганди, неоднінно його кидає - як використаний презерватив, зі знищенною репутацією і зганбленим ім'ям. Лише репутація є підгрунтям багаторічного існування форуму, вона ж є підвалиною його фінансового благополуччя (насправді форум коштує дешево, тож це не головне), вона ж, на жаль, притягує і шахраїв з пропагандонами, як дичина приваблює хижака...

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Для  меня главное что обезьяна Света Б получила свое за оскорбления пользователей и навешивание ярлыков.Чебурек немного соскочил но думаю и он будет наказан.Эта парочка гнид получила известность в сети.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для  меня главное

 

Блин!!! Какие то странные у вас приоритеты жизненные, я советую совсем не думать про это, жизнь такая интересная штука и она сама как правило расставляет всё по своим местам, например в данном случае репутация всей тройки растаяла как утренний туман...

Link to comment
Share on other sites

ФУП превратился в фоиум борохоботов когда за иные мнения банили.сейчас об этом молчат.Нужно помнить всех псов модераторов кто после революции душил свободу слова.Ну и понятно что во главе порохоботов была парочка Слав и Свэта Б.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ФУП превратился в фоиум борохоботов когда за иные мнения банили

 

Ну во первых не превратился, а его превратили, а во вторых да и хуй с ним!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну во первых не превратился, а его превратили, а во вторых да и хуй с ним!!!

Втрата одного з небагатьох, хоча б частково, але колись патріотичного форуму - це все одно ВТРАТА, і гарного у цьому нічого немає. Але, звичайно, перетворений на засіб провладної, а часом ворожої пропаганди форум нічого не вартий, тож про конкретно цей сьогоднішній ФУП цілком згоден: "да и хуй с ним!!!" (с)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Втрата одного з небагатьох, хоча б частково, але колись патріотичного форуму - це все одно ВТРАТА, і гарного у цьому нічого немає.

 

Человечество когда то потеряло Рим и ничего живёт, так что неприятность эту мы переживём!

Link to comment
Share on other sites

Человечество когда то потеряло Рим и ничего живёт, так что неприятность эту мы переживём!

Я радий за людство, але якось хочеться цілком егоїстично пожити гарно і зараз. Пропаганда, на жаль, погано впливає на суспільство, а я живу не у лісі, а у тому ж суспільстві.

Link to comment
Share on other sites

 

 


але якось хочеться цілком егоїстично пожити гарно і зараз.

 

Уверяю вас, что ФУП к этому не может иметь никакого отношения, равно как и другие форумы..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уверяю вас, что ФУП к этому не может иметь никакого отношения, равно как и другие форумы..

І таким чином дурити себе мені не до вподоби, занадто себе поважаю. Ще й як має, на жаль, як будь-яке пропагандонство, спрямоване на обдурювання суспільства...

Link to comment
Share on other sites

 

 


як будь-яке пропагандонство, спрямоване на обдурювання суспільства...

 

Так это дело общества и конкретно взятого индивидуума внимать ли этому самому пропагандонству или нет...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так это дело общества и конкретно взятого индивидуума внимать ли этому самому пропагандонству или нет...

Рівність людей у суспільстві це неможлива річ, бо немає такого в природі, а природа 100% відображає принципи існування усього чинного на планеті Земля. Тож ієрархія в суспільстві є природньою, і навіть необхідною для виживання і розвитку. Завжди меншість буде розумніша більшості, і завжди вона буде неоднорідна, з внутрішніми протиріччями і внутрішньою боротьбою, завжди усі індівідууми з розумної меншості будуть використовувати у своїй внутрішній боротьбі незозвинену до їх рівня більшість, завжди буде відбуватись певний перетік з більшості у меншість і навпаки, бо кордон між більшістю і меншістю чінкий, але не непроникний, це забезпечує оті самі пресловуті "соціяльні ліфти", що гармонізують і стабілізують розділене за інтелектом суспільство.

Я до чого - завжди будуть люди, які повірять в пропаганду, вигадану іншими людьми. І це погано, бо пропаганда вирішує тактичні цілі частини меншості, дегармонізуючи суспільство в цілому, і стратегічно закладаючи умови соціяльного вибуху, і тому найкраща для суспільства річ - казати правду. Чи поганий соціяльний вибух? Ну, якщо, припустимо, Україна розпадеться і припинить існування, то людство не загине, загине лише українська нація, і з нею загину я. Або не загину фізично, але то вже буду не я, з моїми поглядами і цілями, бо цілі мої щезнуть, а погляди мені нав'яжуть окупанти чи "благодійники". Гарно буде мені чи погано? Погано. Тому й переймаюсь навіть нікчемними форумами, бо бачу ліс за деревами, і прораховую наслідки особисто для себе.

P.S. Вибачте за купу тексту, але коротше не поясниш.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Страдания по ФУПу это из какой то засекреченной области психологии.

Это как страдать за красивым пейзажем за окном проезжающего авто, который исчез из вида.

Если такое событие способно изменить жизнь человека, то с этой жизнью и самим человеком что то не так.

 

Да и анализируя это событие, не надо ставить телегу впереди лошади.

Ну пришли к власти авантуристы, создали неприемлемую атмосферу. Ну так если основная часть того старого ФУПа это не хотела терпеть, так уходи, тем более было и есть куда.

 

Но нет, сидят, терпят потоки говна, срач, бред. Ищут какие то призрачные перлы в миазмах работников клавиатурного фронта и просто ебанутых с доступом в интернет.

Все кто хотел давно уже оттуда ушли. Другое дело, что разбрелись кто куда.

Это жизнь...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Блин!!! Какие то странные у вас приоритеты жизненные, я советую совсем не думать про это, жизнь такая интересная штука и она сама как правило расставляет всё по своим местам, например в данном случае репутация всей тройки растаяла как утренний туман...

Розумієте, коли вже 5 й рік дивишся на цей звіздєц і бенкет під час чуми, приємно хоч десь побачити що нагороди знайшли своїх героїв.

П.с. зараз шквариться Лірник, я його повидаляла на ФБ з обох акаунтів, вже місяців зо два як, хоча довго терпіла, якась користь від нього все ж є, але .. Дурень він дурень, от де пічаль

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...