Перейти до змісту

АП, пришла на ФУП, будет учить уму разуму паству...


хозяин

Recommended Posts

Итоги  газеты Правда такие  Славик  тернопольский Чебурек и его подруга   Свэта Б.  довели форум до мега срача  ,забаненый  Чебурек уже готов был наложить на себя руки  так он намекал  после чего его вернули 

  .

  Останні  його рухі  ніфіга  незрозумілі  .  

Link to comment
Share on other sites

Я не я, форум не мій, то всьо холопи накосячілі. А  барин добий, барин вас, кріпаки-барани,  розсудить

  До  срачу  ,  думаєш ,  вона  була  в  курсі  як  то всьо  булот,  в  якому  векторі  ?

Link to comment
Share on other sites

  Ну  раз  пішла  така пьянка  .  Мав  в  обід  хвилин  двадцять ,  збігав  на  декілька  форумів  читнуть .

 

Натрапив  на  дописи  ,  свіді  ,  Гео . Питання .  Що  з  ним  сталось ?  Так  пропаганда  подіяла  на  нього чи що ?  Ну  просто ходячий  п'ятий  канал  ,  тільки  зрозумійте  вірно .

Link to comment
Share on other sites

  До  срачу  ,  думаєш ,  вона  була  в  курсі  як  то всьо  булот,  в  якому  векторі  ?

 

Та все вона в курсі. Можливо, що і не читала, але ти віриш, що вона форум на відкуп Бикосветі з Славом віддала? І бабло з реклами теж?

Link to comment
Share on other sites

  Ну  раз  пішла  така пьянка  .  Мав  в  обід  хвилин  двадцять ,  збігав  на  декілька  форумів  читнуть .

 

Натрапив  на  дописи  ,  свіді  ,  Гео . Питання .  Що  з  ним  сталось ?  Так  пропаганда  подіяла  на  нього чи що ?  Ну  просто ходячий  п'ятий  канал  ,  тільки  зрозумійте  вірно .

 

У мене є гіпотеза на рахунок того, чому багато атошників топлять за пороха, куди ти м порохоботам мінстеця.

Link to comment
Share on other sites

  Останні  його рухі  ніфіга  незрозумілі  .  

Он хотел вернуться  объясняя   что он стал на ФУПе наркоманом, сейчас идет его стрим  Свэта Б.  сбросила   видео  разоблачение   началось  обсерало друг друга . Чубурек  обещает выложить телефонные разговоры которые он тайно записывал по типу Онищенко. Сергей Петренко шантажирует Чебурека выложить видео в сесть .

Link to comment
Share on other sites

У мене є гіпотеза на рахунок того, чому багато атошників топлять за пороха, куди ти м порохоботам мінстеця.

 Цікаво  почитати ту  гіпотезу  . Інфа  на  віру  . Є  два  співробітники Києва-2  ,  сиділи в  Семенівці під  обстрілами . Ой  не люблять вони  ані  авакова ані  рошена .  Два  родича були на  постах  ,  під Маріуполем  Волновахою . Не в  захваті  . 

Про  добробатівців  ,  з  Айдару  та Донбассу . Є в мене  в  ФБ ,    вони з  мого  рідного містечка . Злісні  ненависники рошена .

 

 Без гіпотез ,  просто  напишу  ,  незнаю  впоротих  п'ятим каналом   .  Пороблено ?

там прикольный стрим...

всплыло какойто новый видос...

скоро типа слав обещал выкласть 

нє -  к  такій   матері  оте  дивитись .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Цікаво  почитати ту  гіпотезу  . Інфа  на  віру  . Є  два  співробітники Києва-2  ,  сиділи в  Семенівці під  обстрілами . Ой  не люблять вони  ані  авакова ані  рошена .  Два  родича були на  постах  ,  під Маріуполем  Волновахою . Не в  захваті  . 

Про  добробатівців  ,  з  Айдару  та Донбассу . Є в мене  в  ФБ ,    вони з  мого  рідного містечка . Злісні  ненависники рошена .

 

 Без гіпотез ,  просто  напишу  ,  незнаю  впоротих  п'ятим каналом   .  Пороблено ?

нє -  к  такій   матері  оте  дивитись .

 

Справа не у 5-му каналі. Можливо ОлдБой мене поправить, але у психології є таке поняття як сублімація. Візьмемо умовного атошника, який у 14му році добровольцем пішов на хвилі патріотизму і вірі в те, що Майдан змінив країну нарешті, а обраний президент поведе її шляхом до Європи, закон буде один для всіх, а злочинців банди Януковича буде суворо покарано. І от він повернувся з війни додому в країну, де все не тільки залишилось по старому, а стало ще гірше. Отут і наступає момент сублімації, коли отой когнитивний диссонанс між очікуваним і реальністю, виливається в сублімацю порохоботством, коли він не тільки переконує себе, що всі його жертви були недаремні, а й намагається переконати оточуючих, що його сподівання зразка 14-го року справдились на всі 100 відсотків. Десь так на мій дилетантський погляд. 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А коротко що там ? Я вчора сторінок 5 асіліла, сьогодні ще дві і біжу на море, бо завтра знову дощ ((. Єслі шо, скрінів в мене є, по обом , і Славу і Йожисі. Я взагалі живий скрін )))) нехай пояснять за що банили ) історію і банів, і моїх дописів можна легко відслідкувати. Ніколи,було вишенькою на тортик )). Якщо банила Йожиха, то чому інші "чесні і празрєвші" мовчали ? Вона там про більшість щось патякала ? )

П.с. особливо сподобалось скигління про тухлую сільотку )) я так і не почула від прихожанки до якої партії належу, ані вибаченнь за брехню яку вона втирала. По форуму, щось таке я й чекала, як в 2014 му, то якісь погані взломщікі )) ага, вірю ) А ще цікавіше буде коли гаранта " попросять" ) уявляю кіпіш з перевзуванням комарих і дрейків

Link to comment
Share on other sites

   Все  в процессі ,  Світлано . Лише  за  результатом  можна  судити .

 

Гілка  плавно  перетворилась  в  міні-срач  передьоргування  та  пересмикування  ковдри .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цікаво, Притула дійсно не читала фуп чи морозиться?

Притула з потрохами продалась Пінчуку, але після її доносів на Гію у відомство Пукача це просто дрібнички, пилюка на дорозі. На чому її Пінчук, що мав повний доступ до матеріалів справи про вбивство Гонгадзе, і "поімєл".

P.S. І давайте не називати її "Притулою", бо до українства не має жодного відношення. Бачили вже таких "притул" з кацапськими мармизами.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Ну  раз  пішла  така пьянка  .  Мав  в  обід  хвилин  двадцять ,  збігав  на  декілька  форумів  читнуть .

--------------------------

АТО шники звичайні люди ) Вище правильно відповіли, просто правда настільки ганебна, що їм легше того " не розуміти" . Я це спостерігала на прикладі у власній сім'ї, людина не хоче знати, бо навіщо тоді це все ? І головне, що далі ? Там нападьот, тут вже напав, вихід ? Хтось підривається, хтось порохоботить, хтось таки знаходить прийнятне для себе рішення, як правило то робота.

-----------------------

 

Натрапив  на  дописи  ,  свіді  ,  Гео . Питання .  Що  з  ним  сталось ?  Так  пропаганда  подіяла  на  нього чи що ?  Ну  просто ходячий  п'ятий  канал  ,  тільки  зрозумійте  вірно .

Link to comment
Share on other sites

Все  в процессі ,  Світлано . Лише  за  результатом  можна  судити .

 

Гілка  плавно  перетворилась  в  міні-срач  передьоргування  та  пересмикування  ковдри .

А що Притула ? Пішла вже чи "контролює" ?
Link to comment
Share on other sites

 

Ну  раз  пішла  така пьянка  .  Мав  в  обід  хвилин  двадцять ,  збігав  на  декілька  форумів  читнуть .

--------------------------

АТО шники звичайні люди ) Вище правильно відповіли, просто правда настільки ганебна, що їм легше того " не розуміти" . Я це спостерігала на прикладі у власній сім'ї, людина не хоче знати, бо навіщо тоді це все ? І головне, що далі ? Там нападьот, тут вже напав, вихід ? Хтось підривається, хтось порохоботить, хтось таки знаходить прийнятне для себе рішення, як правило то робота.

-----------------------

 

Натрапив  на  дописи  ,  свіді  ,  Гео . Питання .  Що  з  ним  сталось ?  Так  пропаганда  подіяла  на  нього чи що ?  Ну  просто ходячий  п'ятий  канал  ,  тільки  зрозумійте  вірно .

Хіба кретинизм має політичне забарвлення? І серез ворогів є розумні та небезпечні хижаки, і серед патріотів є, м'яко кажучи, недалекоглядні і поверхневі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...