Перейти до змісту

Такое впечатление что весь "цвет порохоботов " собран на форуме


Recommended Posts

Такое впечатление  что  весь "цвет порохоботов " собран   на форуме больше   половина тем  касается  Тимошенко   , я не ее фан  и то начинает раздражать  тупые  приписки  и оскорбления  в ее адрес.   

Link to comment
Share on other sites

То в Маджесті пердак рве, але на 24 години перерва

 Не только он  есть  . Его нет   на смену выходят другие . Скоро начнут  мочить  неугодных . проверено .  А какое нашествие  порохоботов  будет  перед выборами  можно догадываться.   Думаю пора вводить платные темы для тех кто работает в  шоколадном  цеху .)))

Link to comment
Share on other sites

Не только он  есть  . Его нет   на смену выходят другие . Скоро начнут  мочить  неугодных . проверено .  А какое нашествие  порохоботов  будет  перед выборами  можно догадываться.   Думаю пора вводить платные темы для тех кто работает в  шоколадном  цеху .)))

Ммдааа... І це пише ольгінець...

Link to comment
Share on other sites

То в Маджесті пердак рве, але на 24 години перерва

Ну от напуркуа?! Щойно вчергове від макак втулив йому аргУмент... Колись же ж воно має на нього відреагувати?!

Link to comment
Share on other sites

Ну от напуркуа?! Щойно вчергове від макак втулив йому аргУмент... Колись же ж воно має на нього відреагувати?!

 

Та я тебе благаю... Чи воно читає ті аргументи? Його задача проста - застрати беззмістовними топіками першу сторінку, і спровокувати якомога більше срачу. Риг пішов від нас, але справа його живе   :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ммдааа... І це пише ольгінець...

Хуйольгінець. Ви ж не Слав, щоб ярлики чіпляти? Що за хєрня в цих порохоботів, що з ними, чого вони такі ненависні поставали, всіх хто не в ногу з ними, тут же кацапами обзивати? Та в вас, шановні, кацапості більше, ніж у будь-якої іншої політичної сили, крім хіба що ригоблоку. 

Link to comment
Share on other sites

Хуйольгінець. Ви ж не Слав, щоб ярлики чіпляти? Що за хєрня в цих порохоботів, що з ними, чого вони такі ненависні поставали, всіх хто не в ногу з ними, тут же кацапами обзивати? Та в вас, шановні, кацапості більше, ніж у будь-якої іншої політичної сили, крім хіба що ригоблоку

Так більшість їх і є риги ) перефарбовані )) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Хуйольгінець. Ви ж не Слав, щоб ярлики чіпляти? Що за хєрня в цих порохоботів, що з ними, чого вони такі ненависні поставали, всіх хто не в ногу з ними, тут же кацапами обзивати? Та в вас, шановні, кацапості більше, ніж у будь-якої іншої політичної сили, крім хіба що ригоблоку. 

Бетонно -чебуречник   свой язык после известных событий  засунул глубоко  уже не слышно от него раздачи ложных обвинений. В приличном обществе  он обязательно ответил )

Link to comment
Share on other sites

Не правильные выводы делаете, один кандидат не может и не должен нравиться всем, это уже совком и рашей попахивает. 

Так  як  від  вас  Рашою  попахіваєт,  то  так  більше  ні  від  кого.  Друге  місце  за  Юрієм.  Хай  то  буде  моя  приватна  думка.

Link to comment
Share on other sites

Так  як  від  вас  Рашою  попахіваєт,  то  так  більше  ні  від  кого.  Друге  місце  за  Юрієм.  Хай  то  буде  моя  приватна  думка.

Да почему сразу приватна думка. Какие у вас ко мне лично претензии, высказывайте. Или вы по принципу кто не за Петю, тот рашист.

Link to comment
Share on other sites

Я прсото в игнор поствил - бо форум читать невозможно стало  - один маджести и макаки  :lol2:

То хлоп з Турівської  :D Як відомо, у світі мистецтва і політики немає шкандалів і образ - є лише гарний піар і його відсутність. Аби частіше згадували, а не забували B-) Турівська, вона така, підступна.

Link to comment
Share on other sites

Як відбувається, що старі фупівські ніки, принаймні відомі старожилам, що були зарегені тут в буремні часи 14 року, як опиняються тут знов  - пишуть зовсім не так і не те, що вони писали свого часу на тому форумі?

 

Я маю думку, що всесітньо відомий бєтономєс з Тернополя, як отримав керування ФУП добряче торганув ними. Брали всі, хто встиг - Мінбздець, Турівська, Володимирівська, Ольгіно ітд B-)

Link to comment
Share on other sites

Як відбувається, що старі фупівські ніки, принаймні відомі старожилам, що були зарегені тут в буремні часи 14 року, як опиняються тут знов  - пишуть зовсім не так і не те, що вони писали свого часу на тому форумі?

 

Я маю думку, що всесітньо відомий бєтономєс з Тернополя, як отримав керування ФУП добряче торганув ними. Брали всі, хто встиг - Мінбздець, Турівська, Володимирівська, Ольгіно ітд B-)

Риго-"патріот" з Тернопіля ні до чого. Це фігура прикриття, Бикова лише адміністратор і виконавець. Це воля Чистової (вимушена) продати форум Пінчуку, і воля Мусаєвої виконувати накази хазяїна.

Link to comment
Share on other sites

Да это нереально, мало что ли возможностей сказать об этом на других форумах? Тут вопросы скорей к самим никам..

 

Ну может и так. Сами продали. Жисть то лучче на стала.

Он мне за мой ай ди на ФУПі. больше 1000 баков в свое время предлагал какой-то аноним. :D

И мейл откуда-то узнал. Надо же какой капитал прпопадает :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ну может и так. Сами продали. Жисть то лучче на стала.

Он мне за мой ай ди на ФУПі. больше 1000 баков в свое время предлагал какой-то аноним. :D

И мейл откуда-то узнал. Надо же какой капитал прпопадает :weep:

Сума залежить від "легенди" і певного паблісіті, сказали б на початку, що ви за фахом гівновоз - і нік не коштував би й копійчини :D

Link to comment
Share on other sites

Після відносного затишшя і періоду нормальної модерації все повернулося на круги своя. Тепер там модерить умовний "Слав-2", який за невелику мзду ігнорує грубе порушення правил певними користувачами, але банить інших.  Я не хочу сказати, що він чи вона собі бере цю мзду на лапу. Моя теорія - що хтось "спонсорснув" форум типу як це колись зробив Слав і за це отримав певні неписані привілегії.

 

Щодо цього форуму, то зміни очевидні.

 

ПС. Знайти щось про когось в інтернеті дуже легко. Надам вам один приклад. Мене зацікавив один набридливий дописувач, про якого я знала тільки його нік. Через годину я знала його ім"я, прізвище, місце попередньої та теперішньої роботи, посаду (на якій він бреше, що заробляє 300 К на рік, хоча медіана по цій посаді у тій фірмі - 130К), замовні статті в українській пресі, а також фотку, яка пояснює,звідки така страшенна overcompensation :).

 

Писати під чужими ніками важко (вірніше, важко підробити чужий стиль), тому що більшість людей зразу побачить різницю. Хоча недавній клон Югенда був досить переконливим, коли старався :gigi:.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Після відносного затишшя і періоду нормальної модерації все повернулося на круги своя. Тепер там модерить умовний "Слав-2",

 

Спасибо за интересную информацию!!!

Link to comment
Share on other sites

Риго-"патріот" з Тернопіля ні до чого. Це фігура прикриття, Бикова лише адміністратор і виконавець. Це воля Чистової (вимушена) продати форум Пінчуку, і воля Мусаєвої виконувати накази хазяїна.

 

Думаю, Ви маєте рацію.

Link to comment
Share on other sites

@Spencer H., в тебе є шанс стати спонсором  нашого форуму і забанити Людаса, наприклад!

 

Хехе :) По-перше, я вважаю, що повинні розквітати всі квіти. По-друге, Людас тут був раніше, ніж я. І по-третє, я от думаю, як поменше писати на всіх цих форумах, хоча ручки все одно так і тягнуться до клавіатури :gigi: . Так що забанити треба мене :shuffle:.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...