Перейти до змісту

Ну что, дело идёт к Томосу, или..?


хозяин

Recommended Posts

Томос для Православної церкви України охороняв болгарський Архімандрит Харалампій 10 СІЧНЯ 2019
arhimandrit_haralampiy.jpg

Уродженець Болгарії, колишній служитель Болгарської православної церкви архімандрит Харалампій мав честь охороняти Томос для Православної церкви України до його підписання Вселенським патріархом Варфоломієм, повідомляє видання "День" з посиланням на Фактор.бг

«Саме Харалампій вніс Томос у кафедральний собор, де його було підписано Вселенським патріархом Варфоломієм. Архімандрит Харалампій родом із болгарського міста Смолян. Мати його - українка, а батько - болгарин. Став священиком Болгарської православної церкви ще в 1990 році», - зазначають журналісти.

Харалампій навчався разом з болгарськими митрополитами Ніколаєм Пловдівським і Наумом Русенським, але на відміну від них не зумів зробити швидку і блискучу кар'єру у Болгарській православній церкві.

Був стипендіатом Варфоломія у богословському інституті у Бостоні в США. Деякий час служив у кіпрській церкві.

Через деякий час він повернувся до Болгарії і працював в єпархії міста Відін, де його звинувачували у фінансових махінаціях. Суд міста Відін, однак, його виправдав.

Після цього Варфоломій запросив його до себе і призначив його архієрейським намісником православних у місті Бурса. Згодом його було призначено відповідальним за зв'язок з проживаючими на території Туреччини українцями, будучи радником Вселенського патріарха з питань слов'янських церков.

 

https://ukr.bg/suspilstvo/4831-tomos-dlya-pravoslavnoji-tserkvi-ukrajini-okhoronyav-bolgarskij-arkhimandrit-kharalampij?fbclid=IwAR1fFUBjMCeJAG5MmKyeQ5BjYBijYwrRo7ZXzgy0VgHmiwhoGa0ObPy74ck

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Натхненне обличчя Наріка, громадянина Ізраїлю і "прихильника українського православ'я, який багато зробив для церкви". Ви у це вірите? Ну хоча б у те, що така людина давала гроші задурно...? :weep:

 

DwgA40AWsAAb063.jpg

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/u_ptsu_ye_vsi_peredumovi_nabuti_statusu_patriarhatu__ekzarh_konstantinopolya_n1094261

 

У ПЦУ є всі передумови набути статусу патріархату, – екзарх Константинополя

 

Православна церква України може стати патріархатом. Проте до того, як звертатись до Константинополя, в Українській церкві має відбутись важливий процес.

Про це в інтерв'ю "ВВС Україна" заявив архієпископ Даниїл Памфільський Української православної церкви в США.

Читайте також:   Болючий нищівний удар: У Росії пророкують розпад РПЦ і поразку "русского мира" через Томос

Екзарх Константинополя наголошує на процеі глибинного об'єднання всередині ПЦУ.

Не можу передбачити майбутнє, але впевнений, що це відбудеться. У ПЦУ є всі можливості і передумови, щоб набути статусу патріархату, але спочатку має відбутися процес глибокого об'єднання. Тобто об'єднатися повинні не тільки колишні УПЦ КП і УАПЦ, а також ієрархи та духовенство РПЦ, які сьогодні є в Україні,
– зазначив Даниїл Памфільський. 

За його словами, коли цей процес завершиться, Православна церква України зможе до Константинополя з проханням розглянути зміну статусу церкви.

"Це буде зміна томосу і проголошення патріархії. Константинополь ніколи не приховував, що це цілком можливо", – додав архієпископ. 

Link to comment
Share on other sites

 

"Фотофакт: Белорусы требуют независимой Православной церкви

 8

  • 11.01.2019, 16:58

 

4,986

aux-small-1515216241-20171230_kafedralny

После томоса для Украины идея автокефалии набирает популярность в белорусском обществе.

 

Опросы о предоставлении независимости Белорусской православной церкви проводили не только в минских пабликах в соцсетях, сообщает телеграм-канал «Баста».

После 7 января об этом спрашивали и у жителей других областных центров. Большая часть подписчиков высказывается за автокефалию. Многие священники также поддерживают создание независимой БПЦ — информация об этом не раз проскальзывала в СМИ. Но не стоит ждать автокефалии при оккупационном режиме.

Лукашенко никогда не пойдет на это, как и не сделает ни одного реального шага для уменьшения зависимости от Москвы. Независимая церковь возможна лишь в свободной стране. Она будет создана только после смены власти в стране."

https://charter97.org/ru/news/2019/1/11/319621/

Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/na_lvivshhini_areshtuvali_rosiyskogo_popa_v_yakogo_znayshli_tsiliy_arsenal_zbroyi_n1094956

 

На Львівщині арештували російського попа, в якого знайшли цілий арсенал зброї

 

На Львівщині суд взяв під арешт за незаконне зберігання зброї священика Російської істинно-православної церкви В'ячеслава Коновалова, який проживав у селі Бортянин. До слова, у самісінькому дворі помешкання батюшки збудовані храм та дзвіниця, де він служить.

Про це повідомляє ТСН.

Так, у священика під час обшуку виявили понад 40 патронів, пістолет, наступальну бойову гранату РГД-5 з детонатором, розповів начальника відділу Мостисько-Городоцької прокуратури Ярослав Шуст.

Читайте також: Священика УПЦ МП засудили за допомогу бойовикам

Місцеві жителі розповіли журналістам, що були шоковані таким сусідством. Хоча священик жив у селі близько 20 років, місцеві селяни з ним були майже незнайомі.

Знав, що там якийсь московський піп, і все. Таке враження, що мали ворога у себе під боком,
– кажуть селяни.

Відомо, що священику 46 років, одружений, є діти. Його незареєстровану церкву відвідували тільки кілька людей, здебільшого – знайомі затриманого. Жодної місіонерської діяльності церковник не вів, а номер телефону, вказаний на його сторінці в соцмережі, виявився недійсним.

Тепер священикові загрожує до 7 років в’язниці.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12.01.19 13:23  "Це все, про що я прошу Філарета, дайте можливість Епіфанію бути предстоятелем церкви!" - екзарх Даниїл Представник Вселенського патріархату закликав колишнього главу УПЦ КП дати Епіфанію "можливість займатися своєю справою".

Про це екзарх Вселенського патріархату, архієпископ Даниїл Памфілійський заявив в інтерв'ю українській редакції "Бі-бі-сі".

 

"Я думаю, владика Філарет зараз має шанс увійти в історію як один із будівничих помісної ПЦУ, як людина, яка протягом свого життя зробила величезну роботу і з великою честю і гідністю відійшла убік, ставши духовним дідусем цієї церкви. Або він має шанс зруйнувати все, про що говорить, що він будував усе своє життя. Вибір за ним", - сказав архієпископ Даниїл.

 

Екзарх Вселенського патріархату підкреслив, що всередині України Філарет може, як і раніше, іменуватися патріархом, але для громадськості він є колишнім митрополитом Київським.

"Якщо ж він зараз буде дуже багато втручатися в її (Православної церкви України. - Ред.) адміністративний аспект, він може створити передумови, коли владиці Епіфанію буде дуже важко виконати свою місію предстоятеля церкви", - сказав екзарх.

"Це все, про що я прошу Філарета: дайте можливість Епіфанію бути предстоятелем церкви! Будьте духовним дідусем, батьком, радьте, але дайте можливість робити свою справу", - підкреслив архієпископ Даниїл.

 

Водночас представник Вселенського патріархату заявив, що якщо патріарх Варфоломій приїде до Києва, то цілком може зустрітися з Філаретом.

"Питання вирішене: Філарет є колишнім предстоятелем церкви і зараз її канонічним архієреєм, чому з ним не зустрітися?" - сказав він.

 

P.S. Бачу, що користі від отримання Томосу цілком може виявитись менше, ніж шкоди.  Не для попів, для суспільства.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

...Бачу, що користі від отримання Томосу цілком може виявитись менше, ніж шкоди.  Не для попів, для суспільства.

Все буде добре. Порядок повинен бути. Томос хотіли - отримали. Тепер треба виконувати його.
Link to comment
Share on other sites

"Крах госпропаганды

  • АЛЕКСАНДРА МЕЛЬНИК
  • 12.01.2019, 20:17

ai-151255-aux-head-rosijska_propaganda_3

Работающие на Кремль тролли, «геббельсы» и заклинатели мертвых - не в состоянии управлять сознанием масс.

 

Признаки того, что кремлевская пропаганда начинает выдыхаться и перестает действовать на россиян появлялись уже давно. Это проявилось и в снижении интереса населения к внешней политике  и в падении рейтинга Путина и власти в целом, особенно ускорившееся после пенсионной реформы.

Однако то, как российское население реагирует на ситуацию, связанную с предоставлением автокефалии украинской церкви говорит о том, что работающие на Кремль тролли, «геббельсы» и заклинатели мертвых – все эти скабеевы, соловьевы и киселевы, больше не в состоянии эффективно управлять настроением масс. Третий месяц подряд, буквально из каждого российского утюга раздаётся лай и сатанинские завывания, в которых можно распознать слова «Томос», «Варфоломей», «автокефалия», «раскольники», «Филарет», «Порошенко», казалось бы народ российский уже должен уже землю копытом бить и рваться в бой по призыву Путина, который явно неспроста, продолжает многозначительно заявлять о том, что «церковный раскол» (по факту никакого раскола нет. – прим.) может «превратиться не кровопролитие» (понятно, что именно этого в Кремле и хотели бы больше всего. – прим.).

Однако, судя по всему, стремление к церковной независимости, которое связано с желанием Украины сойти как политической орбиты, так и с церковной орбиты Москвы, привело в ярость только патриарха Кирилла и других дельцов от церкви, которые теперь лишаются влияния и львиной доли доходов. Но большинству россиян, события, связанные с украинской автокефалией судя по всему не слишком и интересны.

 

Несмотря на беспрецедентную пропагандистскую накачку украинская автокефалия –  естественный в православной традиции процесс, когда независимое государство получает и свою независимую церковь, не только не воспринимается россиянами как «духовное противостояние», но даже и не вызвала большого интереса среди граждан России. Даже по данным подконтрольных кремлю социологических служб – подавляющее большинство: около 60% говорят, что их не беспокоит украинский «раскол», более того – даже среди людей, которые называют себя верующими только 43% говорят о том, что они обеспокоены фактом получения Украиной Томоса.  :lol2: 

Корреспондент британского издания The Economist рассказывает о том, что церковная политика в Стамбуле, Киеве или Москве – не смогла испортить праздник верующим, празднующим Рождество в древнем русском городе Владимире. «Пусть те, кто это делал, беспокоятся об этом», – сказал Эдуард, фабричный рабочий средних лет, когда он подошел к Успенскому собору. «У нас праздник». В то время, как украинское информационное агентство УНИАН, делает вывод, что Путину не удастся оправдать новое вторжение в Украину религией. Как оказалось, российским верующим, безразличны вопросы Томоса и независимости украинской церкви.

Мы тоже можем сделать из этого наш собственный, положительный вывод – черная магия голубого экрана уже не имеет той власти над умами и душами простых россиян. А это значит, что лишенный своего главного оружия – кремлевский режим будет съеживаться и отступать. Александра Мельник, rusmonitor.com

https://charter97.org/ru/news/2019/1/12/319752/

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Почалися гастролі. Я дарую вам томос, невдячні. Церква відділена від держави кажете? Не чули  :K

 

зі

хтось його обісцяв?

 

У неділю, 13 січня, з робочою поїздкою до Вінницької області їде президент Петро Порошенко. До Вінниці глава держави привезе оригінал томоса.

 

http://pravda.vn.ua/wp-content/uploads/2019/01/1531664103-6653-795x546.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Томос-тур  - ебля мозгов лохторату  :K

 

Please wait.. Loading

Ох,  як  ви  переживаєте,  щоб  церкви  МП  не  перетворилися  на  українські.  Я ще  розумію,  з  гречкою (цукерками)  Порошенко  б  поїхав,  ну  ще  тоді  можна  було  б  гудіти,  але  коли  в  цьому  є  величезний  позитив  і  велика  необхідність,  то  так  підскакувати  може  вкрай  ворожий  елемент.

Хай  Порох  хоч  сто  раз  припасовує  собі  це  до  агітації (а  її  ніхто  не  забороняє),  але  він  при  цьому  робить  державницьку  справу.  Я  рахую  церкви,  які  перейшли  від  вражини.  На  сьогодні  вже  54  церкви  не  будуть  складами  кацапської  зброї  і  розсадниками  кацапського  світу.

 

Толі,  канєшно,  це  зовсім  не  на  руку - він  від  свого  масковськаго  патріархату  відректися  не  збирається.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ох,  як  ви  переживаєте,  щоб  церкви  МП  не  перетворилися  на  українські.  Я ще  розумію,  з  гречкою (цукерками)  Порошенко  б  поїхав,  ну  ще  тоді  можна  було  б  гудіти,  але  коли  в  цьому  є  величезний  позитив  і  велика  необхідність,  то  так  підскакувати  може  вкрай  ворожий  елемент.

Хай  Порох  хоч  сто  раз  припасовує  собі  це  до  агітації (а  її  ніхто  не  забороняє),  але  він  при  цьому  робить  державницьку  справу.  Я  рахую  церкви,  які  перейшли  від  вражини.  На  сьогодні  вже  54  церкви  не  будуть  складами  кацапської  зброї  і  розсадниками  кацапського  світу.

 

Толі,  канєшно,  це  зовсім  не  на  руку - він  від  свого  масковськаго  патріархату  відректися  не  збирається.

 

Я не переживаю. Просто у вас клепки не вистачє зрозуміти, про що я, або той же Небоженко.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не переживаю. Просто у вас клепки не вистачє зрозуміти, про що я, або той же Небоженко.
У

У  мене  всі  клепки  на  місці  і  я  знаю,  шо  я  хочу  і  що  не  хочу.

Ви  он  Ющенка  нікчемою  називаєте - зовсім  неутороплюєте,  що  він  зробив для  країни.  Шукаєте  лише  шкварки.

Ваш Толік  напроти  Ющенка  - конкретний  телепень.  Вічно  хотів  лише  спокійного  життя.  Пізнавальний  учора  його  біографічний  матеріал  виложили  на  ФУПі

Link to comment
Share on other sites

...Хай Порох хоч сто раз припасовує собі це до агітації (а її

ніхто не забороняє), але він при цьому робить державницьку

справу...

 

Мдя... Еще раз убеждаюсь, что плинтусный рейтинг зализаного - результат "трудов" порохофермы. Как говорится, "лучше бы молча жевали" (

Link to comment
Share on other sites

Само собой, Порох ездит для пиара. :) Кто б не ездил. Если бы смог сделать то, что он сделал. 
Даже не удивлюсь, если он сейчас пройдется по тому же маршруту, по которому в те места зачастила наша чаечка, с обещаниями все снизить и всех спасти.

И само собой, чаечку и пороха уже через десять-двадцать лет все забудут, как и всех до них....
А, вот, Томос - не забудут. И многие, после этого тура будут своим детям и внукам рассказывать, что они его - видели!

 

Также не стоит забывать, что московские попы на местах рассказывают всякие небылицы про Томос. От "вас/нас сожгут", до "ваших детей сделают геями". Так что этот тур несет и ознакомительную, и просветительскую цель - показать, что на попах ПЦУ нет свастики, что они даже добрее московских попов, и что Томос подписан не "подлыми пиндосами", а вполне себе Вселенским Патриархом.

Пусть ездит. Это его обязанность. Перед нами и историей.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так что этот тур несет и ознакомительную, и просветительскую цель - показать, что на попах ПЦУ нет свастики, что они даже добрее московских попов, и что Томос подписан не "подлыми пиндосами", а вполне себе Вселенским Патриархом.

І  ніхто  крім  Порошенка  то  краще  не  зробив  би.

Link to comment
Share on other sites

У

У мене всі клепки на місці і я знаю, шо я хочу і що не хочу.

Ви он Ющенка нікчемою називаєте - зовсім неутороплюєте, що він зробив для країни. Шукаєте лише шкварки.

Ваш Толік напроти Ющенка - конкретний телепень. Вічно хотів лише спокійного життя. Пізнавальний учора його біографічний матеріал виложили на ФУПі

А что он собственно сделал? Развязал газовую войну и провернул банковскую аферу опустошив звф? Даже больницу не смог построить, стырил бапки на частную клинику жены. Он таки никчема, волею судьбы оказавшийся в нужное время и в нужном месте, на беду украинцев. Змінено користувачем shurken
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Само собой, Порох ездит для пиара. :) Кто б не ездил. Если бы смог сделать то, что он сделал.

Даже не удивлюсь, если он сейчас пройдется по тому же маршруту, по которому в те места зачастила наша чаечка, с обещаниями все снизить и всех спасти.

 

И само собой, чаечку и пороха уже через десять-двадцать лет все забудут, как и всех до них....

А, вот, Томос - не забудут. И многие, после этого тура будут своим детям и внукам рассказывать, что они его - видели!

 

Также не стоит забывать, что московские попы на местах рассказывают всякие небылицы про Томос. От "вас/нас сожгут", до "ваших детей сделают геями". Так что этот тур несет и ознакомительную, и просветительскую цель - показать, что на попах ПЦУ нет свастики, что они даже добрее московских попов, и что Томос подписан не "подлыми пиндосами", а вполне себе Вселенским Патриархом.

 

Пусть ездит. Это его обязанность. Перед нами и историей.

Никто не сможет никому ничего рассказать. Он же только для телевизора с "народом" встречается. Тот "народ", это специально отобранные актеры. Потому смысла в том вояже ровно ноль. Бесполезная простерание государственных средств. Детишкам бы их перечислил, больше бы толку было.
Link to comment
Share on other sites

https://racurs.ua/ua/n116755-na-volyni-ne-pustyly-do-hramu-svyaschenykiv-moskovskogo-patriarhatu.html?utm_source=gismeteo&utm_campaign=monthua

 

На Волині не пустили до храму священиків Московського патріархату

 

У селі Красноволя Маневицького району Волинської області люди не пустили до Свято-Михайлівського храму єпископа колишньої Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Нафанаїла та інших священиків. Вони пояснили свій вчинок тим, що вся громада перейшла до Православної церкви України (ПЦУ). Про це сьогодні, 13 січня, повідомив у Facebook голова Маневицької райдержадміністрації Андрій Линдюк.

Він рoзпoвів, щo єпискoп Вoлинський УПЦ (РПЦ) Нaфaнaїл з іншими священникaми приїхaв дo селищa, ймoвірнo, щoб пoкaзaти місцевим жителям, щo ніякoгo перехoду дo ПЦУ не булo. Aле люди не пустили їх у хрaм.

«Oстaння спрoбa зaлишити грoмaду в Рoсійській прaвoслaвній церкві не вдaлaсь!» — нaписaв Линдюк.

Тaкoж він зaзнaчив, щo нaгoлoсив, щo перешкoджaти людям мoлитись в церкві, щo нaлежить дo Мoскoвськoгo пaтріaрхaту, ніхтo не буде. Aле вoни пoвинні усвідoмлювaти, щo ця церквa мaє свій центр упрaвління в Мoскві.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...