Перейти до змісту

Ну что, дело идёт к Томосу, или..?


хозяин

Recommended Posts

 

Ну шо, томосята, при незалежних але не визнаних УПЦ КП та АУПЦ ви за Кирила не молилися. То була прерогатива ватанів з УПЦ МП. А тепер - будете!  :lol2:

Все логiчно. То Кирил вважає всi рiшення Варфоломiя ведучими до розколу, Варфоломiй не вважає, тому не дивно, що так.

В православнiй вiрi навiть за ворогiв моляться, щоб тих на шлях iстини наставити.

https://молитва-слов.рф/molitva-pravoslavnaya-za-vragov-nashih-chitat/

Link to comment
Share on other sites

та да... А то Філарет дурень, прости Господи, за ворогів не молився і паству не змушував.

Ща буде "возлюби ворога свого...", "всі люди - браття" і ти ди...

Link to comment
Share on other sites

та да... А то Філарет дурень, прости Господи, за ворогів не молився і паству не змушував.

Ща буде "возлюби ворога свого...", "всі люди - браття" і ти ди...

Філарет був в розколi з УПЦ (МП), а тепер вiн через томос знов в лонi православ'я тiльки через константинопольский патрiархат.

 

Не хвилюйтесь, все буде Рошендобре.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Філарет був в розколi УПЦ (МП), а тепер вiн через томос знов в лонi православ'я тiльки через константинопольский патрiархат.

 

Зараз УПЦ МП в розколі з Констанинополем, нє? І ПЦУ Гундяй не визнає

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Зараз УПЦ МП в розколі з Констанинополем, нє? І ПЦУ Гундяй не визнає

При чому тут Гундяй? Варфоломiй надав томос. Тому устав Варфоломiй надає/визначає.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


В православнiй вiрi навiть за ворогiв моляться, щоб тих на шлях iстини наставити.

 

До речі - пропонуєте за хуйла помолитися, щоб на шлях істини наставити?

 

Як там казали - дуже толерантні швидко стають дуже мертвими.

Link to comment
Share on other sites

До речі - пропонуєте за хуйла помолитися, щоб на шлях істини наставити?

 

Як там казали - дуже толерантні швидко стають дуже мертвими.

Нiчого я не пропоную, я лише про логiку подiй писав.

А то декого дещо здивувало. :nose3:

А може менi здалося? :consul:

Link to comment
Share on other sites

Варфоломій в уставі прописав поминати Гундяя в молитвах?

Що Вас здивувало? Наскiльки менi вiдомо Варфоломій (точнiше константинопольський патрiархат) не припиняв євхаристичного спiлкування з РПЦ. Я поки що тiльки в новинах читав, що РПЦ припинила через те що Варфоломій надав томос УПЦ (КП та МП) та УАПЦ. Особливо РПЦ образило те що УПЦ (МП) не просило томоса вiд константинопольського патрiархату, але його таки надали.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Мені ні про що розмовляти з людиною, яка не розуміє політичне значення томосу для України.... 

:tu:

1.значення томосу --- то є лише маленька краплиночка з того ВСЬОГО що він не може зрозуміти

 

2.зараз Ви, будете читати про себе ось такі слова

 

проплачений

долбо*об

порохнявий

деб*л

і багато -багато різних паганих слів

 

але не переймайтеся... читайте пункт 1.

ну він такий в нас, ну шо Вам сказать... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

я от за нього щодня молюсь. прошу Господа, щоб швидше покликав на свій праведний суд.

:tu:  :tu:  :tu:

 

саме так 

 

за ворогів своїх треба молитися

я теж так роблю

 

чому треба так робити

зрозуміє лише віруюча людина :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Філарет був в розколi... знову в лонi... - Товарищ из Москвы забыл про "неканоничность" упомянуть))) Как по мне, украинская независимая церковь, просуществовавшая почти три десятка лет, исчезла. Самое фиговое, что единственная причина- Петя к выборам спешил, некогда было нормальные условия отстоять. И это при том, что число прихожан КП постоянно росло( Кстати, московский патриархат полтора века не признавали, и что?
Link to comment
Share on other sites

Томос про автокефалію Православної Церкви України повернеться на деякий час до Стамбула для підпису членами синоду Вселенського патріархату. :consul: 
Про це повідомив керівник департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури Андрій Юраш в ході трансляції на українських телеканалах з Софійського собору в понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".
"Томос буде до вечора понеділка виставлений для того, щоб хто захоче, міг підійти і побачити цей унікальний документ... Найближчими днями він повернеться до Стамбула до Константинопольського патріархату, оскільки зараз він підписаний тільки Вселенським патріархом Варфоломієм. Потім там повинні бути підписи всіх членів Вселенського найсвятішого синоду патріархату", - сказав він.
"Буквально через два дні відбудеться синод, де буде це зроблено, і тоді вже томос, остаточно і назавжди, повернеться в Україну і буде зберігатися в особливих умовах", - додав Юраш.

Link to comment
Share on other sites

 

ось як воно було...

Я не думаю, що Юля могла переконати в чомусь патрiарха константинопольського. Ющенко та Тимошенко по розумовим здiбностям навряд чи могли в чомусь переконати патрiарха, той поступав як вважав за потрiбне.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А то Філарет дурень, прости Господи, за ворогів не молився і паству не змушував.

Як на  невіруючу,  ви  за  дуже  обізнані.  На  ФУПі  вам  уже  натицяли,  то  ви  сюди  прибігли  з  поносом?

Link to comment
Share on other sites

я от за нього щодня молюсь. прошу Господа, щоб швидше покликав на свій праведний суд.

Ще  у  церкві  свічечку  ставлять  за  ворога,  щоб  Боженька  "придивився".  :)

Мені  так  допомагали  вилізти  з  халепи.  Я  сама не  ходила  до  церкви,  то  мої  знайомі  "звільняли"  мене  в такий  спосіб.

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, що Юля могла переконати в чомусь патрiарха константинопольського. Ющенко та Тимошенко по розумовим здiбностям навряд чи могли в чомусь переконати патрiарха, той поступав як вважав за потрiбне.

 

1. Я не смог найти ни одного упоминания о встрече Варфоломея с Тимошенко - похоже, их не было никогда. Возможно, найдете вы. Или кто-то из здешних ботов, которые как под копирку выкладывают видео с Прямого.

2. До недавних пор Ющенко утверждал, что договоренность с Варфоломеем о томосе была еще в 2008 году, и тогда сорвал ее Алексий Второй, внезапно прилетевший в Киев во время визита Варфоломея и на какое-то время уединившийся с коллегой.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=D7-4vljmQIo

 

Появилось видео, как в ожидании Томоса рядом с Порошенко упал в обморок священник

ой що ж це робиться

наші вороги записали нашого гетьмана при житті

 .... у святі

невже?

  :D

Link to comment
Share on other sites

Філарет був в розколi... знову в лонi... - Товарищ из Москвы забыл про "неканоничность" упомянуть))) Как по мне, украинская независимая церковь, просуществовавшая почти три десятка лет, исчезла. Самое фиговое, что единственная причина- Петя к выборам спешил, некогда было нормальные условия отстоять. И это при том, что число прихожан КП постоянно росло( Кстати, московский патриархат полтора века не признавали, и что?

от жеш ви, кегебісти

всі тайни розказуєте 

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Як на  невіруючу,  ви  за  дуже  обізнані.  На  ФУПі  вам  уже  натицяли,  то  ви  сюди  прибігли  з  поносом?

 

Хто і що мені натицяв? Поки що всі аргументи схожі на мичання корови, яка перевзувається на ходу!

 

Пані марить!  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...