Перейти до змісту

Ну что, дело идёт к Томосу, или..?


хозяин

Recommended Posts

Ні.

 

the-scientific-method.png

І  що  це   ви  навели?  Рамочку  з  Formulate  Hypothesis ?  І  що?

Може  для  вас  наукові  дослідження  базуються  на  методі  втика,  а  мені  більше  подобається  здогадуватися.  :)

Це  дуже  класна  штука  і  хто  володіє  цим  інструментом  в  житті  не  пропадає.  І  робить  цікаву  науку  та  й  не  тільки.

Здогадка  і  припущення   дотичні  між  собою.  Просто  здогадка  це  первинний  імпульс,  а  припущення - це  обмірковування  здогадки. 

А  можна  і  без  неї -  просто  втикати  на  усі  боки  і  чекати  дива.

Якщо  взяти  вашу  картинку,  то  після  першого  прямокутничка  уже  можна  дістати  той  імпульс: бемс!  осінило.

А  можна  і  не  дістати  і  доді  штуркати,  штуркати  мізки.  Брейншторм  такий  собі.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

І  що  це   ви  навели?  Рамочку  з  Formulate  Hypothesis ?  І  що?

Може  для  вас  наукові  дослідження  базуються  на  методі  втика,  а  мені  більше  подобається  здогадуватися.  :)

Це  дуже  класна  штука  і  хто  володіє  цим  інструментом  в  житті  не  пропадає.  І  робить  цікаву  науку  та  й  не  тільки.

Здогадка  і  припущення   дотичні  між  собою.  Просто  здогадка  це  первинний  імпульс,  а  припущення - це  обмірковування  здогадки. 

А  можна  і  без  неї -  просто  втикати  на  усі  боки  і  чекати  дива.

Якщо  взяти  вашу  картинку,  то  після  першого  прямокутничка  уже  можна  дістати  той  імпульс: бемс!  осінило.

А  можна  і  не  дістати  і  доді  штуркати,  штуркати  мізки.  Брейншторм  такий  собі.

 

Осінило про що? Спочатку треба описати і зформулювати суть проблеми, крок №2. Не плутайте "ідея", там здебільшого "осінило". І "гіпотеза" 

Link to comment
Share on other sites

ЗАрубежка скоро посыплется. Это будет конец большой агентурной сети КГБ.

 

Колись посиплеться, але не в ПЦУ. Згідно до Томоса наша метрополія Константинопольского патріархату   обмежується територією України. 

Ніяких нових закордониих приходів. 

А існуючі мають бути передані Константинополю.

 

Ось відповідний фрагмент Томосу.

 

"До того ж, цим підписаним Патріаршим і Синодальним Томосом ми визнаємо та проголошуємо встановлену в межах території України Автокефальну Церкву нашою духовною донькою та закликаємо всі світовi Православнi Церкви визнавати її як сестру та згадувати під іменем "Святіша Церква України", як таку, що має своєю кафедрою історичне місто Київ, не може ставити єпископів чи засновувати парафiї за межами держави; вже існуючі відтепер підкоряються, згідно з порядком, Вселенському Престолу, який має канонічні повноваження в Діаспорі, бо юрисдикція цієї Церкви обмежується територією Української Держави."

Link to comment
Share on other sites

Дело не в Украине. Утрата влияния РПЦ и снижение статуса погонит зарубежные приходы на более сильную сторону. Украинский Томос  - начало делегитимизации и скукоживания РПЦ. Бизнесмены от религии просто будут принимать меры для сохранения своего бизнеса.

Link to comment
Share on other sites

Петро Олексійович, а можна щоб ви у Томос — турі, їхали до Миколаєва, Херсону, або Кропивницького через Кривий Ріг?

 

http://puer.org.ua/wp-content/uploads/2019/01/2019.01.14-20-19-47-696x348.jpg

 


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Краще  Гройсмана  запросити  на ті  дороги. Хай  проконтролює,  куди  пішли  децентралізовані гроші,  що  призначені  на  дороги.  А  якщо  не  в  місцевих  князьках  справа,  то  хай  покатається  там  сам.  Чого  громади  мовчать?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Краще  Гройсмана  запросити  на ті  дороги. Хай  проконтролює,  куди  пішли  децентралізовані гроші,  що  призначені  на  дороги.  А  якщо  не  в  місцевих  князьках  справа,  то  хай  покатається  там  сам.  Чого  громади  мовчать?

Шановна, до чого тут громади до доріг загальнодержавного значення?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановна, до чого тут громади до доріг загальнодержавного значення?

Громада  має  верещати.  Чи  то  Гройсману,  чи  то  місцевому  комусь.  Я  не  знаю,  про  котрі  дороги  мова,  але  я  твердо  знаю,  що  під  лежачий  камінь  вода  не  тече.  Принаймні  можна  дізнатися,  звідки  у  кого  ноги  ростуть.

У  нас  дороги  гарні.  Я  розумію,  що  то  Захід  і  траси  міжнародного  значення,  але  я  трохи  поїздила  і  Україною - такого  не  бачила. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Громада  має  верещати.  Чи  то  Гройсману,  чи  то  місцевому  комусь.  Я  не  знаю,  про  котрі  дороги  мова,  але  я  твердо  знаю,  що  під  лежачий  камінь  вода  не  тече.  Принаймні  можна  дізнатися,  звідки  у  кого  ноги  ростуть.

У  нас  дороги  гарні.  Я  розумію,  що  то  Захід  і  траси  міжнародного  значення,  але  я  трохи  поїздила  і  Україною - такого  не  бачила.

 

Ну, то верещіть, чи у вас твм з дорогами повний ажур?

Link to comment
Share on other sites

Смотрю, болит тебе? Сам склепав? ))

Вот исходник записного ватника
https://wesservic.livejournal.com/4483398.html
 

Высрано к принятому тогда Закону о запрете комм-символики.
Тогнда вате это болело....

Нук а тебе, понятно, что болит ))

Змінено користувачем krunv
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А чи не пора вже перейменувати тему? Заголовок явно застарів. 

"Томас" є,  а "ілі" вже розвіялось, віднесене вітром в минуле.

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

і  77  храмів  наші.

А я кожен день слухаю дует Томаса з  Дітером Болєном. 

Щоби цей  процес ще пришвидшити. )))

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановна, до чого тут громади до доріг загальнодержавного значення?

Ну, з 170 тис. км загальнодержавного фонду Грося позаминулого року 120 тис. перекинув на громади. Тепер в нього у рази менше непоремонтованих автошляхів. 

Link to comment
Share on other sites

У Верховній Раді був проголосований за основу і в цілому законопроект №4128-Дщодо зміни релігійними громадами підлеглості.


За це рішення проголосували 229 парламентарів.


Під час обговорення документу більшість депутатів виступили на підтримку зазначеного проекту закону.


Проти виступали представники фракції "Опозиційного блоку".


Під час голосування голова опозиційної фракції Вадим Новинський підбіг до  спікера Ради Андрія Парубія з вимогою зняти проект з розгляду. У відповідь Парубій кричав йому: "Відійди від мене, нечисть".

 


всього 229? а всі інші - "нечисть"? до фіга...


хоча і серед тих 229-и праведників днем з вогнем не найти


Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Історичну подію пріпіздєнт вперто перетворює на профанацію і балаган....

 

 

Отець Ігор Джиджора не дозволяв використовувати його фото у політичній агітації на Тернопільщині

50236714_549297438871898_75425695837989112 січня цього року в соціальних мережах з’явилося фото із зображенням одного із священнослужителів Бучацької єпархії УГКЦ на рекламному щиті політичного характеру. Після вивчення цієї ситуації працівниками Єпархіального управління повідомляємо наступне: даний священнослужитель не давав жодного дозволу на використання його фото на рекламному щиті політичного змісту і його зображення на щиті було розміщене навіть без його відома. Відразу, після отримання інформації про існування цього рекламного щита, священнослужитель негайно звернувся до органів місцевої влади і цього ж дня рекламний щит був демонтований, повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.

Нагадуємо, що згідно «Інструкції про поведінку священнослужителів УГКЦ під час політичних виборчих кампаній» всім священнослужителям УГКЦ категорично забороняється брати участь у політичній агітації. Єпархіальне управління Бучацької єпархії УГКЦ щиро перепрошує всіх, кому цей інцидент міг нанести моральну чи духовну шкоду.

Духовенству і вірним УГКЦ не є байдужа доля України, яка у великій мірі буде залежати від результатів виборів цього року. Тому, зокрема, в травні 2018 р. Б. єпископи УГКЦ, перебуваючи у Зарваниці, проголосили період усильної молитви за чесні та справедливі вибори 2019 року та закликали душпастирів, богопосвячених осіб і вірних мирян УГКЦ молитися особисто та спільно у наміренні прийдешніх виборів.

Єпископи закликають до молитов за Україну, які ми здійснюємо щодня о 21:00, додати прохання за вибори. А також після кожної недільної та святкової Літургії, перед молитвою «Боже, великий, єдиний», просять спільно молитися один раз «Отче наш», «Богородице Діво» і «Слава Отцю…» за чесні та справедливі вибори в Україні. Окрім цього, Синод Єпископів закликає духовенство і вірних здійснювати в цьому наміренні строгий одноденний щотижневий піст, який для Бучацької єпархії припадає на четвер.

Link to comment
Share on other sites

Я про то писав. Що все, до чого б не доторкнувся Рошен у суспільному житті, з часом перетворюється на лайно

Ну, а хто з можновладців хоче втратити ТАКЕ корито? Тому й бісяться нечисті....

Link to comment
Share on other sites

Історичну подію пріпіздєнт вперто перетворює на профанацію і балаган....

 

 

Отець Ігор Джиджора не дозволяв використовувати його фото у політичній агітації на Тернопільщині

50236714_549297438871898_75425695837989112 січня цього року в соціальних мережах з’явилося фото із зображенням одного із священнослужителів Бучацької єпархії УГКЦ на рекламному щиті політичного характеру. Після вивчення цієї ситуації працівниками Єпархіального управління повідомляємо наступне: даний священнослужитель не давав жодного дозволу на використання його фото на рекламному щиті політичного змісту і його зображення на щиті було розміщене навіть без його відома. Відразу, після отримання інформації про існування цього рекламного щита, священнослужитель негайно звернувся до органів місцевої влади і цього ж дня рекламний щит був демонтований, повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.

Нагадуємо, що згідно «Інструкції про поведінку священнослужителів УГКЦ під час політичних виборчих кампаній» всім священнослужителям УГКЦ категорично забороняється брати участь у політичній агітації. Єпархіальне управління Бучацької єпархії УГКЦ щиро перепрошує всіх, кому цей інцидент міг нанести моральну чи духовну шкоду.

Духовенству і вірним УГКЦ не є байдужа доля України, яка у великій мірі буде залежати від результатів виборів цього року. Тому, зокрема, в травні 2018 р. Б. єпископи УГКЦ, перебуваючи у Зарваниці, проголосили період усильної молитви за чесні та справедливі вибори 2019 року та закликали душпастирів, богопосвячених осіб і вірних мирян УГКЦ молитися особисто та спільно у наміренні прийдешніх виборів.

Єпископи закликають до молитов за Україну, які ми здійснюємо щодня о 21:00, додати прохання за вибори. А також після кожної недільної та святкової Літургії, перед молитвою «Боже, великий, єдиний», просять спільно молитися один раз «Отче наш», «Богородице Діво» і «Слава Отцю…» за чесні та справедливі вибори в Україні. Окрім цього, Синод Єпископів закликає духовенство і вірних здійснювати в цьому наміренні строгий одноденний щотижневий піст, який для Бучацької єпархії припадає на четвер.

щось дуже скидається на інтрижку-провокашку. Таку.... у вонавському стилі

Link to comment
Share on other sites

щось дуже скидається на інтрижку-провокашку. Таку.... у вонавському стилі

Угу! Томос-тур і є цією "інтрижкою-провокашкою" у стилі шоколадних бандюганів. І все - державним коштом! Тобто, за наші податки!

Потроха - на палю!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...