Перейти до змісту

Административная Ветка. Банный лист


Recommended Posts

Хтось вважає, що Порох - це найкраще, що має зараз Україна. Хтось - ні. У кожного свої табелі про ранги найкращого/найгіршого і варіантів там набагато більше двох.

А проблема в тому, що ті, хто вважа Пороха найкращим, усіх незгодних чомусь вважають прокацапськими.

Та  абсолютно  ні.  І  якби  не  було  з  боку  Кацапії  небезпеки,  то  ми  б  значно  вільніше  могли  обговорювати  власні  проблеми  і  шукати  вихід  з  того  становища,  в  котрому  перебуваємо,  на  жаль.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


І якби не було з боку Кацапії небезпеки, то ми б значно вільніше могли обговорювати власні проблеми і шукати вихід з того становища, в котрому перебуваємо, на жаль.

 

Мантрі "атопутіннападьот" вже п'ять років скоро. Призначення цієї мантри нічим не відрізняється від совкового "Не балтай! Кругом врагі!".

Щоб народ стулив пельку, а влада могла творити усе, що заманеться.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Призначення цієї мантри нічим не відрізняється від совкового "Не балтай! Кругом врагі!".

Ну,  це  не  до  порівняння.  Що  більшовицький   нєпотопляємий  монстр,  а  що  квола  держава.  бо  дійсно  Кругом  врагі.   Наша  біда  в  тому,  що  ми  такі  неоднорідні.  Поляки  та  інші  держави  кардинальніше  справляються  зі  своїми  проблемами.  Та  й  в  них  при  владі  свої. 

Критикувати  владу  треба,  але  зовсім  інша  справа - викликати  в  українців  ненависть  до  своєї  держави.  І  зневіру.  А  ще  наставляти  один  проти  одного.

Ви  розумна  людина,  Ви  повинні  цю  різницю  збагнути.

От  що  я  закидаю  тим  двом.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Думаю да. Но обычно по-мелкому заходят. Тут сразу твир.

Сорі,  не  баньте  мене  за  це.  То  мене  спровокували  і  воно  вже  було  так  давно. :)

Ми  потім  перенеслися  в  іншу  гілку. 

Мокша,  Ви  повернулися  у  модератори?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Нет. Я просто прихожу понудеть :)

Моя реплика относилась не к вам, а к одному юному российскому троллю, видимо со Штатов, которій вчера сюда пространый текст на много буков вставил. ФОма видимо его снес.

Link to comment
Share on other sites

Фома.  Я не в курсе до конца  за что был забанен Патриот  но мне кажется 30 дней для него это суровое наказание , пора его выпускать не хватает его форуму   .  

Link to comment
Share on other sites

Не розпускай нюні, та почитай уважніше, за що він був забанений.

 І сам стережись, москалику. 

 

Мужності й достоїнства у кремлеботиків - ні на грош. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Сумно  йому  самому -  ніхто  його  не  читає,  всі  ігнорують  примітивні  тексти.  Та  й  думку  свою  не  здатен  подати,  бо  не  знає  ні  одного  розділового  знаку. І  при  тому  хоче  ще  когось  повчати! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тут Юра пише:

 

 

Что ты побачишь чмошник гребанный ! забанил меня за правду я написал то что говорят люди . Пошел нахуй очко ляшковское срать хотел на тебя и твой форум пидар беглый дать бы тебе в ебало за вымогательство денег.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

І  сподіваюся - назавжди.

Людина  пізнається  не  тоді,  коли  її  гладять  за  шерстю,  а  тоді,  коли  проти шерсті. (с)

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та він же мало не власником форуму себе призначив.

Пісяльщик-какальщик  "правдою-матерною", "что гаварят люде".  :)

Змінено користувачем Святослав_
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...