Перейти до змісту

Административная Ветка. Банный лист


Recommended Posts

Фома, те, що я можу - я вже пропонував.

Аби був впевнений, що за місяць/два/кіко треба оволодію необхідними навичками і знаннями - перехопив би естафету.

Але я не роздаю обіцянок, які не певний виконати.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Остання відповідь

О в народа зарозумілість!

Ви ж блін від юльків прикрили Україну ще у 2010 році. З тих пір усі важелі в країні має ваша ріднесенька мафія. Невже не подобаються наслідки?

Link to comment
Share on other sites

Фома, а можна цей майданчик прикрити достроково? Гонорари мінстецьова рать один фіг знайде де заробити.

 

Cлушно... Але накуа ти с Сітізеном систематично годуєте іпанутого троля? Я оце ніяк не можу зрозуміти.

Link to comment
Share on other sites

Cлушно... Але накуа ти с Сітізеном систематично годуєте іпанутого троля? Я оце ніяк не можу зрозуміти.

Слушне "слушно". Трохи згодом прокоменчу.

Link to comment
Share on other sites

Конспектуєш? :)

Мабуть  просто  вразило,  бо не  до  порівняння  ваше  з  ЕURO  ставлення до  Хоні  і  її  до  вас.

Вона  до  вас  жартами,  а  ви  до  неї  зі  своєю  мужланською  брутальністю.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мабуть  просто  вразило,  бо не  до  порівняння  ваше  з  ЕURO  ставлення до  Хоні  і  її  до  вас.

Вона  до  вас  жартами,  а  ви  до  неї  зі  своєю  мужланською  брутальністю.

 

Що поробиш, на дух не переношу лицемірства і тупості

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

04 листопад 2018 - 21:36

Постійний

  • photo-thumb-1659.jpg?_r=1400142982
  • Клуб
  • 13 880
  • Бермудський трикутник
  • Ukraine.png
Re: Сабатажна зубажиня

Не пизди.

 

це нормально я так розумію

У вирваному з контексту вигляді - ненормально.

Але то була абсолютно адекватна реакція, по-перше, на усвідомлене приниження громадської організації "Сила права" і її величезної роботи на підтримку постраждалих від агресії хуйла. І по-друге, на брехню про те, що це я з Батьківщиною привів війну в Україну.  ;o  Очевидна ж абсурдність і провокаційність звинувачення! Але і до і після того до мене з того боку тече безперервний дурнуватий тролінг з переходом на особистість.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вона  до  вас  жартами,  а  ви  до  неї  зі  своєю  мужланською  брутальністю.

Бо нічого їм відповісти, власне.

Це як у Віктора Суворова занотовано: на питання чому совєцькі танки стоять у Празі, совкове командування давало розпорядження відповідати матом. 

Історія продовжується. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бо нічого їм відповісти, власне.

Це як у Віктора Суворова занотовано: на питання чому совєцькі танки стоять у Празі, совкове командування давало розпорядження відповідати матом. 

Історія продовжується. 

Так,  мат - дієвий  аргумент.  Ним  запросто  можна  порозганяти  нормальних  людей.  Але  оскільки  це  явище  не  українське (навіть  при  використанні  слів,  вживаних  у  літературі,  проте  Образних  і  обрАзливих),  то  і  дивуватися  часом  не  приходиться,  бо  розумієш,  з  людиною  чиєї  культури  маєш  справу.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

дак а дятько сіті явно прокацапський

ти почитай, що він пише і що він постить

 

Святослава за правду ще й у бан :(

 

Всьо вєрно -  хто проти рошенівських блядєй, той працює на Хуйла. У мене і справка є. О, а де ж вона? Шось знайти не можу. А, ось, є нарешті  :fuck:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

За Шпильку?

Ясна  річ.  Це  ж  яке  нахабство  Шпильку  згадати  в  контексті  з  воною.  В  одному  реченні  поставити.  Я  не  знаю,  куди  подітися  від  нєгодованія.  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ясна  річ.  Це  ж  яке  нахабство  Шпильку  згадати  в  контексті  з  воною.  В  одному  реченні  поставити.  Я  не  знаю,  куди  подітися  від  нєгодованія.  :fp1:

 

Не верьте данайцам дары приносящим....

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...