Перейти до змісту

Административная Ветка. Банный лист


Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Остання відповідь

Да ладно, отпусти маджести, может он в натуре петрушку очень уважает вот у него душа и болит, ну можно если что количество тем ограничить до 3-х в день..

Лучше до одной! 

Link to comment
Share on other sites

Фома,  бідні  юльки  не  мають  з  ким  дискусії  вести.  Ви  певно  саме  про  них  "подбали".  :gigi:

А  вони,  бідаки,  не  можуть  дуситися  у  власному  соці,  переплітатися  там  думками,  як  оце  Рatriot  з  фупівським  Юрієм,  вони  мусять  вражий  табір  переконувати,  агітувати,  боротися  за  власні  ідеали,  бо  треба... самі  знаєте  навіщо.

Фома, згляньтеся  над  ними.  Та  й  ми  щось  почитаємо.

Link to comment
Share on other sites

Так шо, Хозя, береш на поруки буйного макакофіла? 

 

Да. Без маджести скучно!!!! 3 темы в день!

 

 

Это полумера. Он уже брал маугли на поруки.

 

Пиздёжь йопт!!! Маугли, я не брал, я маджести брал, но не дали....

Link to comment
Share on other sites

От десь так само думали на ФУПі, випускаючи з карцеру Папу Кешу.

 

Кешу надо сюда переманить - будет еще противовесистей. Можно его заинтересовать должностью в Раде модераторов будущего ОСБ(б) - пусть вместе с маугли модерирует.

Link to comment
Share on other sites

Кешу надо сюда переманить - будет еще противовесистей. Можно его заинтересовать должностью в Раде модераторов будущего ОСБ(б) - пусть вместе с маугли модерирует.

Тут  своїх  кацапів,  м яко  кажучи,  забагато,  а  тут  ще  Кєшу.  То  вже  буде  "више  крыши".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давайте я не буду гадати, кого ви маєте на увазі.

Я  про  це  тут  не  раз  писала  і  не  тільки  я. 

Патріот,  котрий  не  знає  чомусь  різницю  між  Надькою  і  Ганькою  і  зовсім  не  чув  про  Юліну  тисячу.

Ще  один  рафінований  кацап  з  постійною  кацапською  пропагандою - Юрій,  которий  з  ФУП.

Для  обох  українці,  котрі  дбають  за  національні  інтереси - то  іуди  і  агенти  Кремля,  а  вони,  бачте,  найбільші  патріоти  неньки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Форум просто чудовий приклад того, як Захід свідомо "зливає" цивілізацію в помийне відро варварського  колапсу.

Два  стовідсотково промоскальських  тролика (патріот та юрій з фуп), як мухи плодять зрадофільські теми,

засипають ресурс фейковою інформацією, і їм як з гуся вода.   

При тому неодноразово спіймані на елементарному незнанні ситуації в Україні, і незнанні навіть найближчої історії. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Форум просто чудовий приклад того, як Захід свідомо "зливає" цивілізацію в помийне відро варварського  колапсу.

Два  стовідсотково промоскальських  тролика (патріот та юрій з фуп), як мухи плодять зрадофільські теми,

засипають ресурс фейковою інформацією, і їм як з гуся вода.   

При тому неодноразово спіймані на елементарному незнанні ситуації в Україні, і незнанні навіть найближчої історії. 

але саме цікаве те, що :pleasant: патріот захисник тимошенко

 

це красномовно. чи не так?

Link to comment
Share on other sites

це красномовно. чи не так?

Риторичне питання. Звісно, так.

Зустрічалась думка, що ті двоє тут залишені  "на противагу" проукраїнській більшості.

Тоді, за цією логікою, ордло та анексія Криму "дозволені" світовою спільнотою  "на противагу" Україні, Осетія та Абхазія - "на противагу" Грузії,

і далі, за списком "противаг". 

 

З кацапського форума (з третиною мільйону зареєстрованих), мене спровадили на рік, за побажання українцю, який закінчив короткочасні військові курси, і відправлявся на фронт воювати, за побажання, щоб на його прикладі не залишилось місця від зарубок. 

І це  в спеціалізованій гілці відповідного холівару. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Два стовідсотково промоскальських тролика

 

Через те, що лають Пороха? Так лаяти владу за діло - це якраз українська риса, не москальська.

А от у порохоботів якраз москальські заманухи - "цар хороший, ну може хіба шо боярє погані", "За родіну, за Сталіна!", критикуєш владу - знач антісоветчік, зрадник родіни, шпійон.

 

Тим більш що Порох як мінімум не протимоскальський.

 

 

 

саме цікаве те

, хто ж таки wtf, хлопчик чи дівчинка.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Через те, що лають Пороха?

Пороха  тут  лають  не  тільки  ті  дві  особи.  Мені  якось  дивно,  що  Ви  не  бачите  те,  що  видно  неозброєним  оком.  Обидва  кацапи  на  кацапському  заданії - створюють  тут  такий  фон,  що  українцеві  хіба  вішатися,  якщо  не  втече  у  світи  і  не  звільнить  територію  для  їхніх  рідних.

 

Щодо  Порошенка - я   не  є  його  прихильницею  і  хочу,  щоб  у  нас  був  український  президент,  при  якому  не  було  б  Ложкіних  і  Гонтарєвих,  а  росли  і  укріплялися  українські  кадри.  Це  зараз  найголовніша  українська  стратегія  у  політиці.

Але  отой  одноголосний  стогін  заставляє  таки дивитися  в  бік  Порошенка,  бо  прекрасно  розумієш,  до  чого  може  він  привести (про  стогін  мова!),  що  верх  візьмуть  різні  Юльки  чи  Рабиновичі  і  ми  втратимо  навіть  те,  що  маємо. 

Тому  перш  ніж  щось  тут  писати  чи  одобрювати  кацапську  пропаганду,  треба  добре  подумати,  до  чого  все  може  привести.  Якщо  залежить,  звісно,  на  своїй  державі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


заставляє таки дивитися в бік Порошенка, бо прекрасно розумієш, до чого може він привести (про стогін мова!), що верх візьмуть різні Юльки чи Рабиновичі і ми втратимо навіть те, що маємо.

 

Хтось вважає, що Порох - це найкраще, що має зараз Україна. Хтось - ні. У кожного свої табелі про ранги найкращого/найгіршого і варіантів там набагато більше двох.

А проблема в тому, що ті, хто вважа Пороха найкращим, усіх незгодних чомусь вважають прокацапськими.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...