Перейти до змісту

Административная Ветка. Банный лист


Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Остання відповідь
Ничего не будет. Просто будет весело. Шалом православные. Напоминаю, это ветка для официальных банных дел. Я это правило нарушил и сам себя наказал балалайкой и медведем. Не уподобляйтесь.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та знаю, але у світі стілки цікавого. Якшо шось станеться без мене? Тож буде суцільна трагедія!:)

Пан вyйко нарешті українською став допиcувати?

І аватарку змінив... це канадський гризлі зжер кацапа, а балалайку собi забрав? :-)

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Ну Вуйку  ,  з  почином .  Вперше  читав  модератора  з  цікавістю . І  думки  про  модерацію  доволі  вірні .

 

Просто  в  2014  всім  здавалося  ще  треба  модерувати  прискіпливо ,  і  недайбоже щоб  лідєрів  країни обраних  в  одному  турі  зачіпили .

 

 Просто  всі  зробили висновки ,  а  Вуйківське  -  судіть  бо ділам ІСТИНА .

Link to comment
Share on other sites

Дякую:)

ТАм була війна, вибори та взагалі дуже знервована ситуація у країні. До того ж, форум також працював як волонтерскій ресурс, доволі успішно, як на мене.

Тому, зрозуміло чому була жорстка модерація. ЗАраз суспільство більш схильне до діалогу та більш поміркованих думок. Відтого ї модерація на мою думку має трохи змінити градус.

є пара впоротих, які тут продять, шкандалю шукають, але більшість нема за шо дорікати. Мені зараз форум дуже подобається. Ще пару чорноротих перевиховати, та можна буде звітувати, шо побудували клюб ввічливих дописувачів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все равно непонятно. Кто такой? И приведи ходя бы один пример "говнозрады" чтобы я понимал о чем речь. Патаому ша видимо "Доцент ту-пой"(с)

Link to comment
Share on other sites

Модератори, буде відповідна реакція на оце?

 

Опять простушка нелепо пытаетсмя вывернутся. Скрупулезно читая в веке каджое мое слово, она делает вид, что главного и не заметила :lol2: :lol2: :lol2:

 

Ну точно докторнантка - по целкостроительству :lol2:

 

Чи боїтесь, що Сіленціо знову стане в позу ню, як коли його забанили після того, як він обматюкав Лисицю?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А чим пани невдоволена власнэ? :weep: :weep: :weep:

 

Постоянно полоскаепт мою личность в разных связках, а потом строит из себья целку та ще й каже що вона дохтурантка!

 

Вот я и говрю! Дохтурантка по целкостроительству B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

... строит из себья целку ...

 

Наскільки мені відомо, порівняння людини зi статевими органами чи їх елементами (целка, залупа й т.д.) називається «образа».

Змінено користувачем George
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Які цікаві симпатики у пані. Из самой рассии! Значит подсознанние не зря наружу рвалось  :)))

 

Менi дуже не подобається Spencer H., але менi значно більше не сподобається, якщо Uapolitics перетвориться на смiтник, де користувачі будуть вільно ображати один одного.

 

 

Змінено користувачем George
Link to comment
Share on other sites

А мне

Менi дуже не подобається Spencer H., але менi значно більше не сподобається, якщо Uapolitics перетвориться на смiтник, де користувачі будуть вільно ображати один одного.

 

А мне очнь не нравятся украиномовни приторно вежливые борцы за чистоту форума из фашараши, выдающие тут по одному сообщению в год и именно по поводу того, кто им не нравится. И что?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Постоянно полоскаепт мою личность в разных связках, а потом строит из себья целку та ще й каже що вона дохтурантка!

Вот я и говрю! Дохтурантка по целкостроительству B-)

 

Вы уверены, что этот пост сочетается с Вашим образом человека, который влиял на глобальную политику? Как-то больше похоже на мелкого гопника, уж простите.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...