Перейти до змісту

Пожалкувала, що запросила до себе в гості


Recommended Posts

Ти думаєш, шо як запропонував Фомі зустрітися з тобою за бугром, то маєш право перекручувати нікнейми, спамити і хамити дописувачам? :-)

 

Фома, я маю право цю особу дістати до печінок після того, що вона собі дозволяє тут таке:

 

"Ты лживая сучка я не писал там этого текста ! "

 

І це не вперше, і не тільки стосовно мене ... цитат можу накидати, їх тут вистачає..

Змінено користувачем ценительница алей
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Остання відповідь

Это ты врешь  пес и отбеливаешь шакалов  !  Тягнибок( Фротман )  был комсомольцем ,   как и остальная публика были  коммунистами и комсомольскими вожаками а на 9 мая надевали колорадку  .Для меня нет такого  -  твоего кумира яценюка  который обворовал пол страны , как нет  тягнибока который назначил своих представителей   отпетых барыг в вышиванках начиная от  Швайки кончая   Махницким. , тенюха который просрал Крым .Да и сам твой фюрер  работал в штате ПР . если получал  от них деньги .

 

 Кто ты такое  ?   и сколько тебе лет что   тебе     тролю  обязан   что либо доказывать  набери в поске что тебе надо  и найдешь для себ\ все ответы

оце бомбануло!!!!

:lol2:  :tu:  :lol2:  :tu:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А почему меня в пионеры не приняли  знаешь ?   Еще тогда  я красный флаг назвал тряпкой и меня сдали даже знаю кто  .Потом в комсомол не приняли  и коммунистом не был  и сотрудничать с режимом  Януковича отказался  ушел с уважаемой общественной работы .. и фрак не надевал  с грязными ботинками  как некоторые мытци и не ходил на разные мероприятия  прежнего режима  . и не получал грамоты  и награды .  А когда случилась беда  я первый стоял с шеренге с 20 летними    пацанами из полтавского  ПС и подсказывал как нужно себя вести ,   и не прятался в здании ОГА как некоторые .

:fp1: не вірю!!!

брехня!!!!! :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Юрий с ФУП,

 

Тільки тому що у Вас інша думка, не слід переходити на особистості. До чого тут вік чи стать Вашого опонента?

 

Вона нікому нічого не зобов"язана -  не хоче запрошувати (хай навіть із ідеологічних причин), це її власна справа. До чого тут жлобство?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Слово  "вишиватники"  може  вживати  лише  антиукраїнська  контра. Тут  палитесь,  як  має  бути.

Шила  в  мішку  не  втаїш.

то злодії і негідники у вишиванках антиукраїнська контра, і ті хто їх підтримує,

от вони всі і є вишиватниками, і паляться яскраво, дійсно шила в мішку не втаїш.

Link to comment
Share on other sites

:S

Ви з доброї душі так називаєте українців кацапським словом?

слово українське і означає воно мерзоту, яка нап"яливши вишиванки,

грабує Україну, розколює і принижує її.

ну і ті хто підтримує таку політику теж вишиватники.

Link to comment
Share on other sites

КАДРА, а от я, якби Порошенка і всю його гопкомпанію не зневажала, а з вишиванкою я б їх ніяким чином і ніколи б не пов'язувала... "вишивата " - це слово однозначно є продуктом ворожої пропаганди і вживають це слово незрілі чи ворожі нам, автентичним українцям, в ідеологічному плані елементи... Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

А как назвать тогда тех недалеких, кто только и делает, что пишет примитивные посты на форумах, радуется любой возможности поиздеваться над кацапами по сути постоянно выискивает эти возможности, лугандонами, но при этом поддерживает корупционеров у власти и вообще никогда не думает о том, что происходит в Украине и что надо делать. Именно такие являются ручной сворой Пети и кидаются на всех на кого их направят. Чем они отличаются от ватников? только лишь тем что кидаются сворой на кацапов и лугандонов? Это примитив, такой же как и ватничество. И таких приматов я вижу очень много на фупе кстати.

Основной угрозой для Украины являются даже не столько ватники, сколько рашисты и коллаборанты, а эти враги вовсе могут быть не ватниками, потому как у ватников мозгов своих вообще нет, а у рашистов они есть.

Я знаю лично ватников, это быдло, просто быдло, при чем обычно малообразованное, они не способны на самостоятельные действия, и действуют только в стаде, которое ведут обычно рашисты уже или колаборанты. Так вот быдло есть в любом обществе, в Украине таких можно назвать вышиватниками, а можно не называть из уважения к вишиванке, тогда просто быдло.

Поэтому соглашусь конечно, чисто из уважения к вышиванке, слово надо другое придумать.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

КАДРА, а от я, якби Порошенка і всю його гопкомпанію не зневажала, а з вишиванкою я б їх ніяким чином і ніколи б не пов'язувала...

та неважливо з чим пов"язуєте їх ви,

в даному випадку мова йде про те з чим пов"язують себе вони -

прикривають вишиванкою своє гниле нутро.

от це слово дуже влучно характеризує їхню мерзотну сутність - вишиватники,

тобто вороги у вишиванках, внутрішні вороги України,

і на мою думку вони значно небезпечніші ніж так звані ватники, тобто зовнішні вороги,

бо цих нам допомагає поставити на місце міжнародна спільнота,

а от вишиватників ми повинні приборкати самі,

і я не впевнена що нам це вдасться, бо дуже мало людей розуміють цю небезпеку,

основна маса, ось так як і ви, реагують на вишиванку і не розбираються що під нею.

Link to comment
Share on other sites

 

 


слово українське і означає воно мерзоту, яка нап"яливши вишиванки,

Це кацапське слово. Виникло як відповідь на "ватник". Причому мем ватник існує вже давно, а термін "вишиватник" виник у 2014 після подій у Криму та Донбасі.

Link to comment
Share on other sites

Про це пишуть самі кацапи

 

 

 

 

В ответ на «ватники» возникло слово «вышиватник» и «вышиванка» – так называют чрезмерных патриотов Украины.Максим Кронгауз, ‎Александр Аузан, ‎Владимир Сурдин, «Почему наш мир таков, каков он есть. Природа. Человек. Общество», сборник, 2017 
Link to comment
Share on other sites

 Так вот быдло есть в любом обществе, в Украине таких можно назвать вышиватниками,

а можно не называть из уважения к вишиванке, тогда просто быдло.

Поэтому соглашусь конечно, чисто из уважения к вышиванке, слово надо другое придумать.

без вышиванки любое другое слово, обозначающее ВНУТРЕННИХ врагов Украины

утратит точность формулировки, саму суть явления.

Link to comment
Share on other sites

Це кацапське слово. Виникло як відповідь на "ватник". Причому мем ватник існує вже давно, а термін "вишиватник" виник у 2014 після подій у Криму та Донбасі.

мабуть ми з вами по-різному розуміємо цей термін,

тому і виникло це непорозуміння.

Ви солідарні з пуйловцями що вишиватніки - це патріоти України,

а я так називаю внутрішніх ворогів України,

які її грабують і розколюють, наживаються на крові і смертях наших хлопців,

це злочинці і їх прихильники, які чинять зло, натягнувши вишиванки і волаючи "Слава Україні".

Link to comment
Share on other sites

Це кацапське слово. Виникло як відповідь на "ватник". Причому мем ватник існує вже давно, а термін "вишиватник" виник у 2014 після подій у Криму та Донбасі.

Ви не правi. Це суто тiльки українських форумiв слово. Й користуються ним тiльки тi хто ходить на українськi форуми. Мають на увазi тих несвiдомих пристосуванцiв хто носить вишиванки, кричить лозунги "Слава Україні" голоснiше за всiх, а самi тiльки й дивляться як би на якийсь потiчок грошей присiсти нiфiга не роблячи.

Це не патрiоти України, це мiмiкранти пiд патрiотiв.

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви не правi. Це суто тiльки українських форумiв слово. Й користуються ним тiльки тi хто ходить на українськi форуми. Мають на увазi тих несвiдомих пристосуванцiв хто носить вишиванки, кричить лозунги "Слава Україні" голоснiше за всiх, а самi тiльки й дивляться як би на якийсь потiчок грошей присiсти нiфiга не роблячи.

Це не патрiоти України, це мiмiкранти пiд патрiотiв.

 

Так, але все одно це кацапський мем, навіть якщо в основному використовується на різних форумах та онлайн-спільнотах.

Link to comment
Share on other sites

слово українське і означає воно мерзоту, яка нап"яливши вишиванки,

грабує Україну, розколює і принижує її.

ну і ті хто підтримує таку політику теж вишиватники.

Ви  хоч  трохи  тямите,  що  таке  українська  вишивка  і  що  те  слово  означає  для  українця?  Про  код  нації  щось  чули?

Link to comment
Share on other sites

То назвіть їх ватопатріоти.

 

Я взагалi стараюсь не вiшати ярлики й подiбними словами до опонента, як то "бот", "вата", "вишивата" не користуюсь (не маю потреби в цьому). Для сперечання з опонентом достатньо слiв.

Я дав пояснення так як знаходжусь в серединi росiйського середовища, й вiд них такого не чув та не читав. При тому я давнiй читач ФУПу, а по наслiдству ФУПОГОЛIКа, тому в курсi деяких обзивалок чи то "мемiв".

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ви  хоч  трохи  тямите,  що  таке  українська  вишивка  і  що  те  слово  означає  для  українця?  Про  код  нації  щось  чули?

ну а я про що?

МЕРЗОТА ГАНЬБИТЬ ВИШИВАНКУ,

НАП"ЯЛИВШИ ЦЕЙ СИМВОЛ УКРАЇНИ

НА СВОЇ АМОРАЛЬНІ ТІЛА!

Link to comment
Share on other sites

%D0%92%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%

 

%D0%92%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%

"Вышиватник это мем который является негативным собирательным образом жлоба, считающего себя патриотом Украины. Вышиватник туп, беден, пьёт водку, ненавидит геев, Путина, русских, евреев и много кого ещё. Он сторонник сильной руки и не хочет брать на себя ответственность за происходящее в стране. В отличии от своего российского аналога ВатникаВышиватник чаще всего находится в оппозиции к действующей власти, но иногда этого персонажа изображают слепым её поклонником."

https://memoteka.com/%D0%92%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA

 

В общем запутался я. 

Link to comment
Share on other sites

%D0%92%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%

 

%D0%92%D1%8B%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%

"Вышиватник это мем который является негативным собирательным образом жлоба, считающего себя патриотом Украины. Вышиватник туп, беден, пьёт водку, ненавидит геев, Путина, русских, евреев и много кого ещё. Он сторонник сильной руки и не хочет брать на себя ответственность за происходящее в стране. В отличии от своего российского аналога ВатникаВышиватник чаще всего находится в оппозиции к действующей власти, но иногда этого персонажа изображают слепым её поклонником."

https://memoteka.com/Вышиватник

 

В общем запутался я. 

Тому що не треба нi на кого вiшати ярлик а в мiру свого невiгластва та вiдсутностi iнфи. Лише тому, що оппонент не влазить в твiй обмежений шаблон. :D

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Тому що не треба нi на кого вiшати ярлик а в мiру свого невiгластва та вiдсутностi iнфи. Лише тому, що оппонент не вылазить в твiй обмежений шаблон. :D

ну на юзерів вішати ярликів дійсно не треба щоб не продукувати срачі.

а взагалі-то слово влучне, на адресу мерзоти у вишиванці.

Link to comment
Share on other sites

ценителька, так шо там в тебе з гостями? ато я не встигаю всюди за вами читати.

Привіт, Вєро! Який сюрприз! Чому не дописуєш на ФУПі? Невже досі не розбанили, Бикова ж вже passe?

А гостям я делікатно відмовила...

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

ну на юзерів вішати ярликів дійсно не треба щоб не продукувати срачі.

а взагалі-то слово влучне, на адресу мерзоти у вишиванці.

Достатньо слiв, що однозначно сприймають бiльшiсть людей - мерзота, казнокради, невiгласи, дебiли, дурнi, жлоби, свинi i таке подiбне, що кожного прохаракеризувати може бiльш влучно. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Аsh, а можна запитання, звідки Ви саме? Ви вище написали, що знаходитесь в російсьому середовищі: в Кацапії чи на окупованій території? Відповідь можна і в приват.
Link to comment
Share on other sites

Привіт, Вєро! Який сюрприз! Чому не дописуєш на ФУПі? Невже досі не розбанили, Бикова ж вже passe?

А гостям я делікатно відмовила...

привіт, люба!

 

на хвупі не хочу для хитрожопих рузькогаварящих квартирооптимістів і хуйловських прислужниць генерувати контент. хай самі висасують з чого вони зможуть там, чи з кого.

і ніхто там не пасе, це байки для баранів. тепер притулі дали каманду перевзутися на йулю і мочить пеціка.

з гостями в тебе таки не дуже гарно вийшло, можна було б раз спробувати їх прийняти, а там би подивилася, шо б воно надалі було.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...