Перейти до змісту

А чому , власне, Макака ?


Recommended Posts

Щоб я призабув етимологію походження цього чергового погоняла. Пам*ятаю була "Хулія Водорослєвна" після спіча 

про електрику з водоростей Була "Чаєчка". Вже не пам*ятаю чому. Як і "Макака".

Хто знає відповідь ? 

Link to comment
Share on other sites

Навіщо її піарити зайвий раз?

І так всі забри по країні обклеєні макаковою пикою. 

Най би вона здохла, ця газпромівська мавпа, в якомусь  зекопарку.

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Я не то, чтобы за кого то или против, но одного не могу для себя понять, в 2013 году стояла огромная ёлка с портретом Тимошенко, вся на тот момент оппозиция требовала ей свободу но прошло всего лишь четыре года и за это время она стала врагом народа. То же самое говорят и про Порошенко, до чего страну довёл... А про Ющенко так вообще, лучше не вспоминать.

Может это так влияет на людей Киев? Тогда предлагаю перенести стоицу в Днепр, там по крайней мере когда был Коломойский всё было под контролем, может попробовать?

Link to comment
Share on other sites

Я не то, чтобы за кого то или против, но одного не могу для себя понять, в 2013 году стояла огромная ёлка с портретом Тимошенко, вся на тот момент оппозиция требовала ей свободу но прошло всего лишь четыре года и за это время она стала врагом народа. То же самое говорят и про Порошенко, до чего страну довёл... А про Ющенко так вообще, лучше не вспоминать.

Может это так влияет на людей Киев? Тогда предлагаю перенести стоицу в Днепр, там по крайней мере когда был Коломойский всё было под контролем, может попробовать?

Никто не требовал ей свободу. На Майдане так точно.

А то, что ее портреты лепят куда попало, так это старая болезнь юльков. 

 

Они же топчут всех остальных. И Ющенка, и Порошенка. Никто кроме их любимого портрета не должен быть в Украине у власти. Всех обосрут, изговняют, а потом здрыснут, передав власть каким-нибудь ничтожествам.  

Змінено користувачем g_smit
Link to comment
Share on other sites

 

 


Никто не требовал ей свободу. На Майдане так точно.

Саме  так.  Ті,  хто  починав  Майдан,  навпаки  були  ярими  противниками  Тимошенко.  А  юльки  відразу  приперлися  і  вліпили  партрет  на  ёлку.  І  той  партрет  викликав  страшну  огиду  у  людей  на  Майдані.

Коли  Юлька  випхалася на  колясці  на  сцену,  то  її  спіч  просто  перервали.

Так  що  за  4  роки  нічого  не  змінилося.  Її  прихильниками  є  тільки  проплачені  юльки,  яких  тьма,  бо  бабло  на  їхнє  утримання  постачається  регулярно.

Багато  хто  з  них  тільки  його  і  відробляє,  а  на  питання  у  вузькому колі,  "чи  голосувати  за  неї"  відповідає: "ви  що  подуріли?"

Link to comment
Share on other sites

Наскільки я розумію, спочатку була фраза "%%78№"ва макака". Оскільки певні види макак люблять часто займатись сексом. Потім матюкливий прикметник опустили і стало просто "макака".

Link to comment
Share on other sites

Тогда почему в Верховной Раде тогда еще оппозиция надела футболки с портретом Тимошенко? Я это точно помню.

Так то  були  юльки. Хто  на  себе  ще  таке  може  почепити?

Link to comment
Share on other sites

Щоб я призабув етимологію походження цього чергового погоняла

.

Хто знає відповідь ? 

Мартышка к старости слаба глазами стала;

А у людей она слыхала,

Что это зло еще не так большой руки:

Лишь стоит завести Очки.JTjl4_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Мартышка к старости слаба глазами стала;

А у людей она слыхала,

Что это зло еще не так большой руки:

Лишь стоит завести Очки.JTjl4_S.jpg

Это что же такое надо курнуть, что-бы до такого додуматься?

 

P.S. С такой логикой, я 100% макаковец, ведь я ношу очки.

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Мартышка к старости слаба глазами стала;

А у людей она слыхала,

Что это зло еще не так большой руки:

Лишь стоит завести Очки.

Милок, ты уже и на кацапском запел я смотрю, ню-ню, понятно где ты методички берешь. 

Link to comment
Share on other sites

Это что же такое надо курнуть, что-бы до такого додуматься?

 

P.S. С такой логикой, я 100% макаковец, ведь я ношу очки.

Тоже для скрытия морщин?

Если нет, то просто макаковец, потому что зрение плохое. И слух, и способность мыслить.

Link to comment
Share on other sites

Та  тут  не  справа  в  окулярах.  На  деяких  знімках  з  неприкритими  вухами  вона  дійсно  трохи  змахує  на  те  створіння.

Я,  при  всій  моїй  нелюбові  до  Юльки,  ніколи  не  вживаю  таких  прізвиськ,  але  якщо  бути  об єктивним,  то  вона  це  заслужила - після  усіх  "пісяїв",  "дрищів",  нікчем  та  інших  образ.  Хай  Турівська  добре  намотає  на  вус,  що  завжди  буде  "отвєтка".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...