Перейти до змісту

Ваша кандидатура на Гетьмана?


mekong

Recommended Posts

Мішеля Терещенка тре обирати. 

 

 attachicon.gifТерещенко_Мішель_.jpg

Набагато яскравіше від нього самого враження на мітингу Саакашвілі залишила його дружина.

Але жінок в нас побоюються на таких високих посадах.  :D

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А по вопросу - у меня нет фамилий, т.к. никто не назвал Порошенко преступником и не записал в предвыборную программу его посадку. Если найдется такой смелый, я его поддержу на выборах. А если нет, то и суда нет, в смысле не вижу смысла в тех выборах, только колоду тасавать.

Вам до Юльки! :D

 

(---.sportsman),  7 червня 2018 15:04:23

Давиче, на Туровской собрался узкий круг прибичникив Кыцюндера, на котором Кы клятвенно пообицяла сделать все, дабы ПОСАДИТЬ в глубокие казиматы жирную сраку Парашенка за те злочины против украинского народа и государства, которые творит эта мразь сегодня.
Link to comment
Share on other sites

А кажанович тягне?

Фома,  там  непересічні  мізки,  а  про  відданість  неньці,  то  я  мовчу.  З  ним  було  НАДІЙНО,  а  це  найголовніше.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Мураєв ним точно не стане, але пропихають його знатно.  Він прямий конкурент зубажині.

На одному політичному  полі сидять на унітазах. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Мураєв ним точно не стане, але пропихають його знатно.  Він прямий конкурент зубажині.

На одному політичному  полі сидять на унітазах. 

зубажиня його знищить на раз...

і алігархи допоможуть.

 

 

моя кандидатура на гетьмана це 

УЛЯНА СУПРУН

 

ламає стару систему і скільки їй мішають ці всі совкові ольгибогомолець, а вона тверда, як кремінь.

Це  є незламна людина. Нехай поборить стару систему і далі будує нову. а потім нехай і на Гетьмана мітить, думаю, що її підтримали б.

Link to comment
Share on other sites

зубажиня його знищить на раз...

і алігархи допоможуть.

 

 

моя кандидатура на гетьмана це

УЛЯНА СУПРУН

 

ламає стару систему і скільки їй мішають ці всі совкові ольгибогомолець, а вона тверда, як кремінь.

Це є незламна людина. Нехай поборить стару систему і далі будує нову. а потім нехай і на Гетьмана мітить, думаю, що її підтримали б.

С таким гетманом, точно мочи напьемся.
Link to comment
Share on other sites

Інтелект сільського бухгалтера, рішучість равлика. Ліг під ригів легко.

Став  презом  найбільшої  країни  в  Європі.  Це  щодо  інтелекту.   До  того  був  головою  НБУ  і  як  прем єр  витягнув  країну  з  дефолту.  Для цього  зовсім  мізків  не  треба.  Сама  Україна  вилізла.  Нехай.

Розпустив  ВР.  Кожен  равлик  би  потрафив (і кажан).

Під  ригів  не  лягав,  лише  ліпив країну  докупи.  При  ньому  війна  на  сході  не  почалася.

 

Не  просте  це  діло  президентське.  Щоб  хоч  трошки  його  збагнути,  треба  сісти  хоча  б  в  директорське  крісло  якогось  виробничого  підприємства  (так  на  працюючих  500)

То  так,  на  початок.

Link to comment
Share on other sites

Просто здав їм країну посміхаючись стоячи. З усіма наслідками.

Здали  ви,  юльки.  Натравили  народ  проти  українського  преза,  повигадували  ахінею.  Результат - ні  самі  за  нього  не  голосували,  ні  іншим  не  дали.  10000  загиблих - на  вашій  душонці. 

Link to comment
Share on other sites

Здали  ви,  юльки.  Натравили  народ  проти  українського  преза,  повигадували  ахінею.  Результат - ні  самі  за  нього  не  голосували,  ні  іншим  не  дали.  10000  загиблих - на  вашій  душонці. 

 

През від сллова презерватив? Згодний. Янукович його поюзав знатно. Так що, тепер він ще й поюзаний през

Link to comment
Share on other sites

През від сллова презерватив? Згодний. Янукович його поюзав знатно. Так що, тепер він ще й поюзаний през

Вашому  Толіку  до  Юща  далеко.  Так  що  можете  лише  відписуватися  такою  дурнею.  Ті  чоловіки,  як  малі  діти.  Вічні  дітлахи. 

Link to comment
Share on other sites

Вашому Толіку до Юща далеко. Так що можете лише відписуватися такою дурнею. Ті чоловіки, як малі діти. Вічні дітлахи.

 

До чого тут Толік? Мова про самозакоханого мудака Юща, який смоктав з причмоком у ригів наприкінці свєї каденції на посту президета і опісля

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Блиюе по рейтигам Гриценко может за него? меня больше всего тревожит  скрытый рейтинг Рыгов .мне каюется его умышленно занижают это может быть новая технология.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Здали ви, юльки. Натравили народ проти українського преза, повигадували ахінею. Результат - ні самі за нього не голосували, ні іншим не дали. 10000 загиблих - на вашій душонці.

Это же надо так удариться. Наколотые апельсины видимо таки существовали.
Link to comment
Share on other sites

Здали  ви,  юльки.  Натравили  народ  проти  українського  преза,  повигадували  ахінею.  Результат - ні  самі  за  нього  не  голосували,  ні  іншим  не  дали.  10000  загиблих - на  вашій  душонці. 

24230300.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это же надо так удариться. Наколотые апельсины видимо таки существовали.

А  з  якого  дива  ви  вирішили,  що  розумієтесь  на  цьому  краще?  Приниження  опонента -  це  для  мене  абсолютно  не  аргумент. Радше  навпаки.

Link to comment
Share on other sites

А з якого дива ви вирішили, що розумієтесь на цьому краще? Приниження опонента - це для мене абсолютно не аргумент. Радше навпаки.

Нам, жителям Киева (провинции России по версии галичан) таки видней, что в Киеве происходит. А о жизни мы узнаем не из художественной литературы. А сию падлюку я знавал еще до банка Украина, через общих знакомых, который он разграбил, а не из телевизора. Так вот авторитетно заявляю - падлюка он ещё та. Хотя каюсь, рука в четвертом дрогнула и я за него проголосовал. Не ожидал, что он ещё большая падлюка, чем я думал. Может потому мненя пламенные речи кума и не зацепили, т.к. уже один раз обжёгся. Молится на ющару может только законченный сектант, которого наколотые апельсины ещё не отпустили. Ведь у него кроме любви к меду и вышиванку, нет абсолютно ни одного достоинства. Это видимо потому-что кто-то не наблюдает регулярно грустное зрелище - развалины больницы будущего. Как напоминание о крахе стремительной карьеры бесславного ублюдка. Змінено користувачем shurken
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...