Перейти до змісту

Від Зека до Зе


Гість Хома

Recommended Posts

Менше ніж 10 років деградації! Темпи шалені  :tu:

Та нема ніякої деградації. Просто, були спроби вженити їжака на жабі. Он клоун казав що договориться десь посередині, то я особисто, того і чекаю.

Link to comment
Share on other sites

 

Люди, а может мы все ошибаемся? Подтянет Вова Саакашвили, Смешко, профессионалов всех мастей, плюс людей новых ничем с элитой не связанных, и начнет выгребать авгиевы конюшни... Сука, сам не верю в подобные расклады...

 

Представьте сколько дерьма выльют на Вову в ближайшее время... Даже клоуна можно обидеть. А вот когда Вовик схватит штурвал двумя руками, ответка будет серьезной...

 

 

сказал шо 5ку перед 2 туром объявит..ну всех которых президент рекомендует парламенту

Link to comment
Share on other sites

 

Люди, а может мы все ошибаемся? Подтянет Вова Саакашвили, Смешко, профессионалов всех мастей, плюс людей новых ничем с элитой не связанных, и начнет выгребать авгиевы конюшни... Сука, сам не верю в подобные расклады...

 

Представьте сколько дерьма выльют на Вову в ближайшее время... Даже клоуна можно обидеть. А вот когда Вовик схватит штурвал двумя руками, ответка будет серьезной...

Ох, мрії, мрії...

Link to comment
Share on other sites

сказал шо 5ку перед 2 туром объявит..ну всех которых президент рекомендует парламенту

Эта 5ка может стать сильным ходом, а может и наоборот - феерическим проебом кандидата Зе

Link to comment
Share on other sites

Эта 5ка может стать сильным ходом, а может и наоборот - феерическим проебом кандидата Зе

НЕ ЭТО будет основной проблемой Вовочки во втором туре... Педрилья пока не включил механизм фальсификаций и админресурс и на 10%. Так что я б предостерег от эйфории и шапкозакидательства.

Но мы следим за всем и документируем все. Биг браза не спит ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

НЕ ЭТО будет основной проблемой Вовочки во втором туре... Педрилья пока не включил механизм фальсификаций и админресурс и на 10%. Так что я б предостерег от эйфории и шапкозакидательства.

Но мы следим за всем и документируем все. Биг браза не спит ;)

 

У меня есть один друг, тоже, кстати, клоун, так вот он на пьяную голову записался кандидатом для полета на Марс, по программе Mars One. Думаю, что у него шансов стать пилотом больше чем у Пети президентом...

Link to comment
Share on other sites

У меня есть один друг, тоже, кстати, клоун, так вот он на пьяную голову записался кандидатом для полета на Марс, по программе Mars One. Думаю, что у него шансов стать пилотом больше чем у Пети президентом...

 

Филатов, что ли?

Link to comment
Share on other sites

У меня есть один друг, тоже, кстати, клоун, так вот он на пьяную голову записался кандидатом для полета на Марс, по программе Mars One. Думаю, что у него шансов стать пилотом больше чем у Пети президентом...

Я сейчас не шансы его обсуждаю, а возможности устроить в стране заворушку и оттянуть неизбежное - свое помещение в "бронированную камеру". По нашим данным, не смотря на победные реляции и массовую эйфорию, Педрилья считает, что все идет по плану. Бабы Ули во втором туре нет - программа минимум выполнена.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

НЕ ЭТО будет основной проблемой Вовочки во втором туре... Педрилья пока не включил механизм фальсификаций и админресурс и на 10%. Так что я б предостерег от эйфории и шапкозакидательства.

Но мы следим за всем и документируем все. Биг браза не спит ;)

Я все жду, у кого первого сдадут нервы из рошеношоблы, и он поскачет договариваться к Бене в Израиль. Тут Пете и пиздец.

Link to comment
Share on other sites

Я все жду, у кого первого сдадут нервы из рошеношоблы, и он поскачет договариваться к Бене в Израиль. Тут Пете и пиздец.

Там некому договариваться, в смысле фигур, с которыми Беня бы захотел говорить. Говорить он будет с Ахметкой, Пинчуком, людьми Фирташа... С Педрой лично он тоже имхо говорить не будет :)

 

Кстате, Беня тоже волнуется за Зе. Ну в смысле того, как бы молодой конь не закусил удила.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кстати, Зе, в случае победы, будет нуждаться в договороспособном большинстве в нынешнем составе ВР на период до следующих выборов. Хотя бы для того, чтобы назначить людей по своей квоте в органы власти. Так что договариваться есть о чем, и с кем, на самом деле
Link to comment
Share on other sites

НЕ ЭТО будет основной проблемой Вовочки во втором туре... Педрилья пока не включил механизм фальсификаций и админресурс и на 10%. Так что я б предостерег от эйфории и шапкозакидательства.

Но мы следим за всем и документируем все. Биг браза не спит ;)

Уже особо и не включит. Слишком большой разрыв. Скоро крысы побегут с тонущего кораблям нечего будет включать.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саахов тоже будет? :)

На второй день после того как Зе вернет ему гражданство Миша готов к вылету в Киев. Хотя он готов был и сегодня, но мы уже задолбались сдерживать эти экспромты :) Сначало важно услышать позиции из перых тсз уст, сделать выводы и все четко пъорганизовать, если эти выводы будут положительными.

Но пока - у меня голова больше болит не об этом, а о последей гастроли шоколадного комедианта, который никак из роли не выйдет...

Link to comment
Share on other sites

Уже особо и не включит. Слишком большой разрыв. Скоро крысы побегут с тонущего кораблям нечего будет включать.

проблема в том, что ряду крыс бежать некуда и они это понимают. Даже если им будут даны гарантии непреследования, боюсь, что не поверят. Так как кидок в украинской политике - вещь естественная и не стыдная. Хотя, как мне кажется, база для торга все равно имеется - например сидеть 15 с конфискацией на крытке это не 2-3 обычного режима и с удо.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

НЕ ЭТО будет основной проблемой Вовочки во втором туре... Педрилья пока не включил механизм фальсификаций и админресурс и на 10%. Так что я б предостерег от эйфории и шапкозакидательства.

Но мы следим за всем и документируем все. Биг браза не спит  ;)

В першому турі вони, судячи з усього, здебільшого обійшлися передвиборчими маніпуляціями з державним підкупом і звичною чорнухою. Бо ЦВК рахує сьогодні протоколи рекордно швидко.

 

Я все жду, у кого первого сдадут нервы из рошеношоблы, и он поскачет договариваться к Бене в Израиль. Тут Пете и пиздец.

А от якщо з Бєнєй домовитись не вдасться, до другого туру можуть запустити бєспрєдєл.

 

Там некому договариваться, в смысле фигур, с которыми Беня бы захотел говорить. Говорить он будет с Ахметкой, Пинчуком, людьми Фирташа... С Педрой лично он тоже имхо говорить не будет :)

 

Кстате, Беня тоже волнуется за Зе. Ну в смысле того, как бы молодой конь не закусил удила.

Але після успішного знешкодження Тимохи мафія може спокійно і звично розрулювати ситуацію з врахуванням інтетресів усіх сторін. Стосовно Зєлі Бєнє треба більше боятися фатальної некомпетентності.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я бы не упирал излишне не Вовочкину некомпетентность. У него неплохая реакция, он умеет легко парировать выпады. Если достаточной будет компетентность команды- этого хватит вполне. Ты глянь на нашегоклоуна двоечника Додика! От это некомпетентность да еще у руля такой машины как США. Да и пипл на первое время все простит, если увидит Педрилью на скамье подсудимых, а тем более на нарах. А потом Вова научится. Ведь не дурак же он. Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я все жду, у кого первого сдадут нервы из рошеношоблы, и он поскачет договариваться к Бене в Израиль. Тут Пете и пиздец.

 

В Украине проживает официально 0,2% еврейского населения... меньше процента, а практически все олигархи и тройка ведущих политиков евреи. Т.е. хохлы бьются между собой чтобы решить, кто из еврейской элиты будет ими управлять... Смешно все это)))... Помнится чукчи тоже выбрали себе лидера Абрамовича, служил у них губернатором...  Неисповедимы пути твои Господи)))

Link to comment
Share on other sites

Зеленський мильна бульбашка, це неочевидно хіба що сліпому глору. Надута зовсім не для втіхи українців і покращення іхнього буття. Але особисті якості його невідомі, може виявитись нікчемою, а може й садистом, для євреїв якраз було б типово. Він дійсно "темна конячка", і це гірше за все.

Ніякий зовнішній вплив, оці всі "ми слідкуємо", не завадить Педрі або зфальсифікувати вибори в другому турі, нахабно, відверто, або взагалі підірвати країну якимось черговим "воєнним станом". Той, хто каже про неможливість цього - тупак.

Розрив зовсм не фатальний, фатальним був би десь у 20-25 відсотків. Зарано розслабились, в принципі, я тут раніше Сілентіо написав, що план-мінімум Свиня виконала. Чи зрозуміє Коломойський, що гра стає ризикованою і гострою, і без підтримки оргресурсами від можливих союзників, навіть за якісь політичні поступки, він цілком може програти, я не знаю. Думаю, що розуміє. Але невідомо, чим він готовий ризикувати у боротьбі не з Потрохом, а з тим, хто стоїть за спиною Потроха - з Хуйлом. Оскільки він прагматик, якому абсолютно начхати на територію, національність (хіба що свою), історію, культуру, державність, мову, і т.і, пов'язане з Україною, то цілком може визнати ризики занадто великими, і кинути свою ляльку Зеленського напризволяще, бо особистої прив'язаності у Бєні ні до кого ніколи не було, і саме це є підгрунтям того, що він пережив 90-ті і замахи, і фізично знищив більшість ворогів. І Бєня це вже робив неодноразово.

У всьому цьому дійсві лише ОДИН позитив- Свиня таки  МОЖЕ піти, але й тут, враховуючи пряме керування Свинею з Кремля, я б не поспішав радіти - може виявитись, що нами маніпулювали і змусили поміняти шило на мило, одного агента Хуйла на іншого.  Порошенко не Хуйло, від Єльцин, якщо по аналогії з хуйлостаном, і я не бачу причини Зєленському не стати-бути новим Хуйлом, для цього усе вже  є - свій Бєрєзовський на прізвисько Колимага, пусті, але чудові гасла, некритичне обожнювання критичної маси кретинів, не встигнемо й очі продрати - а Хуйло вже тут. Сценарій зовсім не фантастичний, до речі. Зеленський - небезпечний. Виглядає набагато кращим мародера, а по факту може виявитись ще гіршим...

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зеленський мильна бульбашка, це неочевидно хіба що сліпому глору. Надута зовсім не для втіхи українців і покращення іхнього буття. Але особисті якості його невідомі, може виявитись нікчемою, а може й садистом, для євреїв якраз було б типово. Він дійсно "темна конячка", і це гірше за все.

Ніякий зовнішній вплив, оці всі "ми слідкуємо", не завадить Педрі або зфальсифікувати вибори в другому турі, нахабно, відверто, або взагалі підірвати країну якимось черговим "воєнним станом". Той, хто каже про неможливість цього - тупак.

Розрив зовсм не фатальний, фатальним був би десь у 20-25 відсотків. Зарано рослабились, в принципі, я тут раніше Сілентіо написав, що план-мінімум Свиня виконала. Чи зрозуміє Коломойський, що гра стає ризикованою і гострою, і без підтримки оргресурсами від можливих союзників, навіть за якісь політичні поступки, він цілком може програти, я не знаю. Думаю, що розуміє. Але невідомо, чим він готовий ризикувати у боротьбі не з Потрохом, а з тим, хто стоїть за спиною Потроха - з Хуйлом. Оскільки він прагматик, якому абсолютно начхати на територію, національність (хіба що свою), історію, культуру, державність, мову, і т.і, пов'язане з Україною, то цілком може визнати ризики занадто великими, і кинути свою ляльку Зеленського напризволяще, бо особистої прив'язаносты у Бєны ні до кого ніколи не було, і саме це є підгрунтям того, що він пережив 90-ті і замахи, і фізично знищив більшість ворогів. І Бєня це вже робив неодноразово.

У всьому цьому дійсві лише ОДИН позитив- Свиня таки  МОЖЕ піти, але й тут, враховуючи пряме керування Свинею з Кремля, я б не поспішав радіти - може виявитись, що нами маніпулювали і змусили поміняти шило на мило, одного агента Хуйла на іншого.  Порошенко не Хуйло, від Єльцин, якщо по аналогії з хуйлостаном, і я не бачу причини Зєленському не стати-бути новим Хуйлом, для цього усе вже  є - свій Бєрєзовський на прізвисько Колимага, пусті, але чудові гасла, некритичне обожнювання критичної маси кретинів, не встигнемо й очі продрати - а Хуйло вже тут. Сценарій зовсім не фантастичний, до речі.

Никаких сомнений и колебаний быть не может!!!!! Только за Зеленского!!!! Владимир Александрович - наш президент!!!!

Link to comment
Share on other sites

Никаких сомнений и колебаний быть не может!!!!! Только за Зеленского!!!! Владимир Александрович - наш президент!!!!

Я взагалі-то писав не для створення підстави для тролінга, а для праці мозоку. Але, розумію, не кожен здатен уважно прочитати і аргументовано аналізувати.

Link to comment
Share on other sites

Зеленский - четкий мировой тренд, что пиплу надоели политиканы старого образца. Если уже даже в Украине- стране весьма далекой от мейнстрима мировой политики, кандидат типа Зеленского увренно побеждает и ломает мудренные схемы и планы искушенных политтехнологов, то нежелание или неумение следовать этому тренду не оставляет всем играющим на этом поле ни малейшего шанса. В лучшем случае о них забудут, в худшем - они могут упереться рогом - ввести там ВП, устроить фальсификации, пролить кровь...

Но это точно не будет кровью патриотов, а лишь бедняг и идиотов, полезшим против мейнстпима или не сумевших спрятаться.

Link to comment
Share on other sites

Я взагалі-то писав не для створення підстави для тролінга, а для праці мозоку. Але, розумію, не кожен здатен уважно прочитати і аргументовано аналізувати.

Я читал внимательно. И насколько мог - зделал працю мозоку.... Мозока мало, поэтому мало праци.

Но! даже моим небольшим количеством мозока, я понимаю: если не Владимир Александрович - то мародер. А это страшно.

Та команда, которая придет с Владимиром Александровичем, воплотит все мои чаяния. А они в уничтожении корупции и воровства и самое главное -  дагаварится где-то посередине. Тогда закончится братоубийственная вайна и наступит процветание.

Link to comment
Share on other sites

Зеленский - четкий мировой тренд, что пиплу надоели политиканы старого образца. Если уже даже в Украине- стране весьма далекой от мейнстрима мировой политики, кандидат типа Зеленского увренно побеждает и ломает мудренные схемы и планы искушенных политтехнологов, то нежелание или неумение следовать этому тренду не оставляет всем играющим на этом поле ни малейшего шанса. В лучшем случае о них забудут, в худшем - они могут упереться рогом - ввести там ВП, устроить фальсификации, пролить кровь...

Но это точно не будет кровью патриотов, а лишь бедняг и идиотов, полезшим против мейнстпима или не сумевших спрятаться.

Оте виділене - це банальний політичний штамп з найбанальніших, діє тільки на студентів першого курсу з політології.  І не має до дійсності жодного відношення. Найкращим Президентом США останнього століття був не переможець Рузвельт, а Рейган, дуже старий і досвічений, найневдаліішим став Обама, молодий і енергійний. Ви ж мабуть знаєте приказку про "золотий вік політика", що починається після 65-ти. Я до того, що такі тренди природні з огляду на фізиологію, але штучні по відношенню до політики, тому безнадійні і неефективні, і завжди з негативним наслідками. Ну майже завжди, виключення все ж бувають - раз у сто років.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Я читал внимательно. И насколько мог - зделал працю мозоку.... Мозока мало, поэтому мало праци.

Но! даже моим небольшим количеством мозока, я понимаю: если не Владимир Александрович - то мародер. А это страшно.

Та команда, которая придет с Владимиром Александровичем, воплотит все мои чаяния. А они в уничтожении корупции и воровства и самое главное -  дагаварится где-то посередине. Тогда закончится братоубийственная вайна и наступит процветание.

:fp1:хто Вам всю цю маячню навіяв, сказав, довів...? Сам Зеленський?  :weep: P.S. Хуйло теж не обіцяло диктатури, воно на голубому оці пизділо про демократію, коли його робили зіц-пріпіздєнтом. А чим усе скінчилось для Берези, шаликом на шиї? І для усіх небезпечних чи занадто балакучих опозиціонерів - кулею і отрутою?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Оте виділене - це банальний політичний штамп з найбанальніших, діє тільки на студентів першого курсу з політології. І не має до дійсності жодного відношення. Найкращим Президентом США останнього стодіття був не переможець Рузвельт, а Рейган, дуже старий і досвічений, найневдаліішим став Обама, молодий і енергійний. Ви ж мабуть знаєте приказку про "золотий він політика", що починається після 65-ти. Я до того, що такі тренди природні з огляду на фізиологію, але штучні по відношенню до політики, тому безнадійні і неефективні, і завжди з негативним наслідками. Ну майже завжди, виключення все ж бувають - раз у сто років.

да можно, конечно, написать кучу умных слов и копнуть тсз глыбше, дабы получить самому интеллектуальный оргазм, на имеющий материальной ценности ни для окружающих ни для оргазмируемого, а те, кто привык зарабатывать на трендах брутальные баксы, тем приходиться довольствоваться "банальными штампами". Едэм дас зайнэ, тсз :)

 

и вот прдолжая юзать эти методы, в сотый раз повторю - Рейган был успешным, потому как понял главное - в политике надо уметь нравиться людям! Причем не сотням злобных интеллектуалов с извращенным мозгом и подавленными мирскими человеческими инстиктами, а простым обывателям, которых миллионы. Если Зе поймет и главное СУМЕЕТ это, то будет тоже успешным. И возраст тут действительно не причем.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

:fp1:хто Вам всю цю маячню навіяв, сказав, довів...? Сам Зеленський?  :weep: P.S. Хуйло теж не обіцяло диктатури, воно на голубому оці пизділо про демократію, коли його робили зіц-пріпіздєнтм. А чим усе скінчилось для Берези, шаликом на шиї? І для усіх небезпечних чи занадто балакучих опозиціонерів - кулею і отрутою?

Блядь! (вибачте модери) Це бот сукаааа. Це генератор випадкових чисел  слів! Якщо хто-небудь мені пояснить як відноситься ця його уйня до мого з ним треду (навіть тролінгового з мого боку)  - піду застрелюсь.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...