Перейти до змісту

Зеленський випереджає Порошенка майже втричі - опитування


Potato

Recommended Posts

48,4% опитаних українців готові проголосувати у другому турі виборів за Володимира Зеленського і лише 17% - за чинного президента Петра Порошенка. Такими є результати опитування Київського міжнародного інститута соціології, проведеного з 9 по 14 квітня.


17,9% опитаних заявили, що ще не визначилися з вибором, 1,6% хочуть зіпсувати бюлетень, 6,3% не прийдуть на вибори, а 8,8% відмовилися відповідати на питання.


Серед тих виборців, хто визначився і має намір прийти на вибори, 72,2% підтримують Володимира Зеленського, 25,4% - Петра Порошенка.


Опитування проводилося серед 2004 респондентів в усіх регіонах України, окрім анексованого Криму та непідконтрольних владі районів Луганщини та Донеччини. Похибка не перевищує 3,3%.


Раніше група "Рейтинг" оприлюднила опитування за 5-10 квітня, в якому Володимир Зеленський випереджав свого конкурента Петра Порошенка більш ніж удвічі.


За даними цього дослідження, Зеленського підтримували 60,8% тих, хто прийде на вибори. За Порошенка готові були проголосувати 24,4%. Не визначились із тим, кого підтримають, близько 14,8% опитаних.


За даними дослідження, 75% опитаних, які планували голосувати за Порошенка, мали намір так проголосовути саме за нього, а не проти Зеленського, 22% - скоріше проти Зеленського.


57% готових підтримати Зеленського, мали намір проголосувати саме за нього, а не проти Порошенка, а 41% - скоріше проти чинного президента.


На думку 66% опитаних, голосуючи за Зеленського, люди виступають в першу чергу проти наявної ситуації.


У цьому опитуванні взяли участь 3 000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження складала не більш як 1,8%.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Серед тих виборців, хто визначився і має намір прийти на вибори, 72,2% підтримують Володимира Зеленського, 25,4% - Петра Порошенка.

 

Піста Пороху. Навить як він зніметься перед голосуванням - Зе набере 51%+1.

Таки вдалось кнуру вкурвити українців...  :lol2:

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Найгірше, що кнуру вдалося вчергове реанімувати ригів.  https://censor.net.ua/news/3122524/v_radu_prohodyat_sluga_naroda_oppozitsionnaya_platforma_za_jizn_blok_poroshenko_batkivschina_grajdanskaya

 

650x434.jpg

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

То так було задумано.

Порох виграє президентські, Бойко - парламентські. Порох през, Бойко прем'єр. Мінські, розворот до Москви і бровки домиком в кнура "а що я можу зробити в парламентсько-президентській республіці?!!!"

 

Схоже, Беня вдруге врятував Україну від кацапів....

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

То так було задумано.

Порох виграє президентські, Бойко - парламентські. Порох през, Бойко прем'єр. Мінські, розворот до Москви і бровки домиком в кнура "а що я можу зробити в парламентсько-президентській республіці?!!!"

 

Схоже, Беня вдруге врятував Україну від кацапів....

 

Думаєш, в ригочуків з Порохом відіжмуть 112-НьюзВан-Прямий?

Вкупі з мураєвським НАШим і П'ятим вони зараз таке промивалово мізків влаштують, що про порятунок казати дуже передчасно. От ще Надюха до мураєвих вилізе з пропозиціями амністії оркам.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

То так було задумано.

Порох виграє президентські, Бойко - парламентські. Порох през, Бойко прем'єр. Мінські, розворот до Москви і бровки домиком в кнура "а що я можу зробити в парламентсько-президентській республіці?!!!"

 

Схоже, Беня вдруге врятував Україну від кацапів....

 

від вас нелегко врятуватись...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Или в Украине действительно проблемы со школьным образованием?

Якби  були  мудрі,  вчились  добре  в  школі,  то  чи  вибирали  б  Зеленського?  :shuffle:

Рейтинги  робилися  минулого  тижня.  Цього  тижня  картинка  міняється. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якби  були  мудрі,  вчились  добре  в  школі,  то  чи  вибирали  б  Зеленського?  :shuffle:

Рейтинги  робилися  минулого  тижня.  Цього  тижня  картинка  міняється. :)

Я не о том что и как меняется.

Я о том что складывают тёплое с твёрдым и получают 133%.

Но судя по всему вы это тоже не понимаете :(

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я не о том что и как меняется.

Я о том что складывают тёплое с твёрдым и получают 133%.

Но судя по всему вы это тоже не понимаете :(

Это Вы не понимаете

Забыли анекдоты про советскую статистику?

 

объявится зеКандидат (если объявится)  - все объяснит. У него папа математик, поэтому строил зввод где-то толи в Киргизии, толи в Таджикистане. Нам еще и булеву алгебру переучивать придется на зебулеву.  B-) 

Link to comment
Share on other sites

Я не о том что и как меняется.

Я о том что складывают тёплое с твёрдым и получают 133%.

Но судя по всему вы это тоже не понимаете :(

Цей нарід демонструє стійке відторгнення реальності. Аби не заважала існуванню їхнього світу  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38417-ostann%D1%96j-patron-kholostij/?view=findpost&p=1121136

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

петя  на  каналі  мудачука привів  "свої"  дані  КМІС . 60  не за  нього все  остальне  його . Ну  міг  би сказати 50  на 50  відсотків хулє  мєлочітца

Link to comment
Share on other sites

петя  на  каналі  мудачука привів  "свої"  дані  КМІС . 60  не за  нього все  остальне  його . Ну  міг  би сказати 50  на 50  відсотків хулє  мєлочітца

 

А Петенька не сдаётся! Вытащил из рукава ещё один козырь для шантажа:

"Уже в травні місяці або на початку червня будуть підписані документи нормандського формату, де буде передбачено виведення російських військ з української території, виведення важкої техніки і артилерії, роззброєння незаконних збройних формувань і прийняття рішення щодо введення блакитних шоломів ООН", – сказав президент.

"І у нас є чітка програма, що ми зробимо, щоб нарешті на багатостраждальну землю України прийшов мир", – стверджує Порошенко.

Він додав, що раніше таку угоду не уклали, бо "Путін дуже чекав, що в Україні буде обрано іншого президента".

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Самое смешное, что народ выбирает не Зеленского, а Голобородько!

В умовах паламентсько-президентської республіки  до парламентських виборів, "голобородько" півроку  побуде чисто зеленим  "голосраченком".  

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...