Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

 

 


быстрого прицеливания любая оптика хоть каллиматор, хоть ред дот, лучше открытого прицела

у мене є сумніви, щодо використання СКС для швидкого прицілювання в принципі - вона неповоротка, важча за калаш і для близьких дистанцій взагалі не призначалась.  І ручкою йому було б варто помінятись з сусідом (а може це я просто не люблю перпендикулярні ручки). Взагалі, якщо власник - фанат радянської зброї і хотів тактикульне сікюбі, йому треба було брати калаш і його обвішувати. У штатах купа калашоїдів на базі АКМ (які чомусь називаються AK47)

Короч, припиняємо офтопити, я просто не звик до такої безпощадної модернізації радянської спадщини)).

Link to comment
Share on other sites

Проблема в сша решена максимально. Дальше - это депопуляция белых, депортация, ограничение иммиграции, огранмчение белых в правах, умерщвление, искуственные преимущества доя череных. Опять же все это искуствено так как никто не говорит про бедных индусов, которые реально силят тут на своих визах десятками лет как рабы, про жельых, инвалидов трансвеститов, больных убогих и прочее.

 

То есть решение проблемы в твоей постановке - это уменьшение количества белых здоровых людей.

 

Я не вірю шо це єдине рішення....... 

То есть Уки если ты хочешь решить проблему с расизмом - я тебе по мягкому советую сьебать назад в Украину а на твое место завести пару черных из сомали.

 

Та мені особисто пох.... Я просто свою думку висловлюю.... 

Link to comment
Share on other sites

Я не вірю шо це єдине рішення.......

 

 

Та мені особисто пох.... Я просто свою думку висловлюю....

Ну я теж висловлюю. А якщо тобі піти рабом до чорних із сімєю? Для відновлення історичної справедливості?
Link to comment
Share on other sites

Ну я теж висловлюю. А якщо тобі піти рабом до чорних із сімєю? Для відновлення історичної справедливості?

 

Яка справедливість? Я їх рабами не тримав.... Облізуть вони.... В найгіршому випадку я просто піду.... прихопивши з собою кількох шукачів "історичної справедливості"

Link to comment
Share on other sites

Особенность нынешнего социального кризиса в США - люди. никогда не бывшие в рабстве требуют извинений и контрибуций с людей, которые никогда не были рабовладельцами :)

Link to comment
Share on other sites

О вреде тату. Девушка из Филадельфии во время недавних протестов решила поджечь полицейскую машину

Дабы не быть опознанной лицо свое она предварительно закрыла, однако руки с татуировками и майка с прекрасным лозунгом: "Оставь иммигрантов, депортируй расистов" остались на виду.

 

Майку такую в H&M не купишь и поиск привел FBI на сайт Etsy, где такая майка продаeтся, и надо же такому случиться, что среди множества отзывов, был также и отзыв некой девушки из Филадельфии под своим реальным именем, затем поиск по LinkedIn вывел на массажный салон где она работала, а на фотографиях оттуда засветились ее руки с татуировками. Бинго.

 

Девушка сейчас арестована и скорее всего у нее будет еще много лет размышлять о своей попытке выглядеть оригинально.

Link to comment
Share on other sites

че то как то все утихло.

 

Утром на твиттере была супер активен хеш тег WhiteStrike. потом пропал. На фокс ньюс огласили что Байден-Трамп 50-38. не знаю или такой план или тупо слились уже все.

Link to comment
Share on other sites

че то как то все утихло.

 

Утром на твиттере была супер активен хеш тег WhiteStrike. потом пропал. На фокс ньюс огласили что Байден-Трамп 50-38. не знаю или такой план или тупо слились уже все.

 

Ну не можуть же вони відверто брехати.....

Link to comment
Share on other sites

Жодна передова агенція намагається не публікувати брехню, і якщо публікують то потім вибачаються..... 

каждый смотрит то что он хочет смотреть.

 

я вижу разрушение основ государства очередной надвигающийся перекос в левую сторону, а ты видишь:

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

Все таки якийсь прихований расизм існує..... Не знаю наскільки він системний, але існує....

Поперше мокша, живий приклад. Коли закликає захищатись, то апелює до білих, а не до адекватних.....

Подруге чому всі мої чорні та коричневі знайомі кажуть що їх авто дуже часто поліцейські зупиняють, а мене практично ніколи..... Вони не виглядають як репери....

Меня, если стигусь без насадки и одеваю линзы вместо очков, полицаи начинают останавливать регулярно. Не уверен, что стрижка и линзы делают из меня черного. Я на столько не загораю.
Link to comment
Share on other sites

Меня, если стигусь без насадки и одеваю линзы вместо очков, полицаи начинают останавливать регулярно. Не уверен, что стрижка и линзы делают из меня черного. Я на столько не загораю.

 

Дивно..... Мене разів 4 за 20 років зупинили.... Лише 1 з них без причини...... І то десь в їпенях пн кароліни

Link to comment
Share on other sites

Трошки історії. Як зустрічали марксистів в південній каліфорнії 100 років тому  :)

 

Emma Goldman and Ben Reitman came to San Diego for Goldman to give her speech "An Enemy of the People" [ :weep: ] on May 15, 1912. When the two arrived at the train station the same women that allegedly needed protection from the soapbox orators yelled "Give us that anarchist; we will strip her naked; we will tear out her guts." [ :lol2:]  Mayor of San Diego James E. Wadham offered a warning, but no help to the two activists. Reitman was abducted by vigilantes from his hotel room and tortured. He later recalled,

They tore my clothes off. They knocked me down, and when I lay naked on the ground, they kicked and beat me until I was almost insensible. With a lighted cigar they burned the letters I.W.W. on my buttocks; then they poured a can of tar over my head and, in the absence of feathers, rubbed sage-brush on my body. One of them attempted to push a cane into my rectum. Another twisted my testicles.
They forced me to kiss the flag and sing 
. [чудовиська
;o
 ] When they tired of the fun, they gave me my underwear for fear we should meet any women. They also gave me back my vest, in order that I might carry my money, railroad ticket, and watch. The rest of my clothes they kept. I was ordered to make a speech, and then they commanded me to run the gauntlet. The Vigilantes lined up, and as I ran past them, each one gave me a blow or a kick. Then they let me go.

Reitman had not been a member of the IWW, although he was a supporter. Emma Goldman then returned to Los Angeles after being misled into thinking that the Vigilantes had not harmed Reitman but simply put him on a train for Los Angeles. Reitman was released a day later and arrived in Los Angeles badly beaten.

Link to comment
Share on other sites

Трохи читаю про кінець 19 початок 20 сторіччя....  Дуже схожа хуйня...... Проблеми були та бунт назрівав...... Були також марксисти, які намагались скористатись ситуацією........ Поки проблеми існували і влада відмахувалась від них - марксисти набирали оберти і вже починали загрожувати існуванню держави. 

Як тільки почали домовлятись з робочим класом та йти на поступки то робочі самі тих марксистів з гівном змішали..... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...