Перейти до змісту

Фотосессия гламурных Свободивцив


ЦеDzip

Recommended Posts

.

Цей парубок у жовтих штанцях, мабуть якийсь йульок? Бо дуже гламурний, майже, як Багіна.

Рефлекс как у лабораторного шимпанзе.

Тема называется гламурные свободовцы, но нам надо упоминуть юльков и почему-то вагину.

Наверное этому скоро присвоят какое-то название и внесут в список ВОЗ.

Link to comment
Share on other sites

блядь, как они автоматы выпячивают, чтобы их максимально видно было... Уёбища...

 

Хуй в камуфле токой затейник - чтобы шеврон хорошо заметен был - ажно ручонку вывернул...

 

Туристы, блядь!

Link to comment
Share on other sites

А на фото как?

Тем не менее лучше потренироваться по быстрой перезарядке, чем так извращаться.

ПыСы скручивание горловинами вверх тоже всех проблем не решает, рано или поздно ствол положить придется - и приехали.

Увы, нет :(

Как минимум на крайней фотке с, если склероз не врет, Сыротюком (который в зеленой куртке) скручено неправильно.

И, да, спаривание оно есть в принципе нехорошо, не взирая на все приблуды, даже заводские. Тут согласен с Вами полностью. В городских условиях, а скорее при "классическом полицейском" штурме действительно позволяет получить ускорение по времени перезарядки. Иногда это важно. А вот при военной войне - не знаю... тут сугубо индивидуальная готовность получить перекос в самый интересный момент.

С другой стороны, лично знаю человека, который в Афгане служил в отдельном батальоне охраны аэродрома Баграм - т.е. и блоки (вынесенные посты наблюдения и охраны) и выходы в горы. И вот он, на вопрос о спаривании магазинов прямо сказал, что крутили валетом, и проблем не было. Кстати, лично у него был табельным не АК, а РПК, т.е. еще более длинный магазин - но там ХЗ, ибо РПК таки предполагает стрельбу с сошек.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Рефлекс как у лабораторного шимпанзе.

Тема называется гламурные свободовцы, но нам надо упоминуть юльков и почему-то вагину.

Наверное этому скоро присвоят какое-то название и внесут в список ВОЗ.

 

Ти й по життю такий тупий та нудний? Не заздрю ​​людям, котрi мусять якийсь час поряд з тобою перебувати.

Link to comment
Share on other sites

С другой стороны, лично знаю человека, который в Афгане служил в отдельном батальоне охраны аэродрома Баграм - т.е. и блоки (вынесенные посты наблюдения и охраны) и выходы в горы. И вот он, на вопрос о спаривании магазинов прямо сказал, что крутили валетом, и проблем не было. Кстати, лично у него был табельным не АК, а РПК, т.е. еще более длинный магазин - но там ХЗ, ибо РПК таки предполагает стрельбу с сошек.

Сошка - це зовсім інший компот. Вона нівелює ризик потрапляння землі/піску/бруду в другий магазин.  Бо в тих, хто в Афгані до калашів магазини мотав валетом забивалися піском тільки так.

Не буде, вони люди діла.

Якого?

Link to comment
Share on other sites

Цить, балаболи. Ноги в руки і бігом туди само. Опісля й погавкаєте. Але не раніше.

 

туди - це поїхати глямурно пофотографуватися з автоматом і тікать?

та нє...

 

а чому до речі Мірошниченко, Бенюк не поїхали захищати Україну?

Link to comment
Share on other sites

 Збоку депутатів від Свободи, поїздка в зону АТО була не піаром, а гуманітарною допомогою, про що неодноразово афішувалось. Це був плановий візит з метою підтримки матеріального забезпечення українського війська.  Побільше б таких піарників.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ляшко дешевий клоун. На жаль, я маю підстави так говорити.

Вія! Проти дешевого клоуна Ляшка(а це дійсно правда) твоїх "побратимів" ,мля, навіть паяцами гріх назвати. То, курва , 

гламурні підари.З нафарбованими губами і бойовим макіяжем. Може то ти їм носики пудрила?

Link to comment
Share on other sites

блядь, как они автоматы выпячивают, чтобы их максимально видно было... Уёбища...

 

Хуй в камуфле токой затейник - чтобы шеврон хорошо заметен был - ажно ручонку вывернул...

 

Туристы, блядь!

 

та не туристы, а пидарасы блть

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Збоку депутатів від Свободи, поїздка в зону АТО була не піаром, а гуманітарною допомогою, про що неодноразово афішувалось. Це був плановий візит з метою підтримки матеріального забезпечення українського війська.  Побільше б таких піарників.

 

а чому вони як голубці манєрно з автоматом позують? 

 

привезли, навіть хуй с нім - з гуманітаркою нехай зроблять фотки, але  нахуя як підари з автоматами та годинником за дурні гроші? 

Link to comment
Share on other sites

 Збоку депутатів від Свободи, поїздка в зону АТО була не піаром, а гуманітарною допомогою, про що неодноразово афішувалось. Це був плановий візит з метою підтримки матеріального забезпечення українського війська.  Побільше б таких піарників.

 

абаржака!

 

это не пиар, но об этом много раз афишувалось!  :lol2:  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Вія! Дочитав гілку і припух від твоїх потуг відмити невідмиваємоє (від впихнуть невпихуємоє).

Ти знаєш чого вас називають ВО Слюнявчик? А вашого лідера Олєжка-бла-бла Тягнибок?

А здогадуєшся, чому на минулих виборах два бандерівці(знаєш які?) набрали менше ніж один

єврей? Правильно! Через таких підарів! І ще довбойобів типу мірошничункабенюкаільєнка.

Куля, ви, з гімна, а не націоналісти.Просрали святу ідею. Самою своєю дотичністю просираєте все.

Після виборів будете ушльопки з комуняками і вітренчихою ходити зі смолоскипами. Шваль маргінальна.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Цить, балаболи. Ноги в руки і бігом туди само. Опісля й погавкаєте. Але не раніше.

 

в таком виде бегом можно до своего джыпа бежать

но по грязюке с ружжом вряд ли

Link to comment
Share on other sites

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/051321/

 

Читаєте, навіщо вони туди іздили, а вже потім дзявкатимете.

 

а чего они такой кодлой попёрлись? Гуманитарку на своём горбу волокли?

 

И вообще, в стране наверно всё заебись, раз нардепы гуманитарку от нехрен делать развозят, да?

 

ЗЫ. Особо доставило:

 

"Під час перебування в зоні АТО депутати-свободівці для одного із взводів 80-ї аеромобільної бригади доправили десятки комплектів форми, термобілизну, полегшені літні берци;"

 

по штату в аэромобильном взводе 22 человека...

 

Гламурное пиарастское блядво... :X

Link to comment
Share on other sites

мачизм це зветься.)

ну от так ви, хлопці, влаштовані.)

іграшки до сивин - ваше все.

А от ніфіга.

Повірте мені, нормальний мужик просто стріматиметься зфоткатись з чужими медалями, стволом, ножиком, машиною і т.д. Безвідносно до власних відчуттів (коли мене фоткали з кулеметом на реконструкції) - от воно просто гм... ну відвертає якось, чи що... Це як не ти, не твоє, не справжнє. Не можу це висловити словами, але якось так воно є.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А от ніфіга.

Повірте мені, нормальний мужик просто стріматиметься зфоткатись з чужими медалями, стволом, ножиком, машиною і т.д. Безвідносно до власних відчуттів (коли мене фоткали з кулеметом на реконструкції) - от воно просто гм... ну відвертає якось, чи що... Це як не ти, не твоє, не справжнє. Не можу це висловити словами, але якось так воно є.

розумію.

певно, це залежить від дорослості особистості.

ну, тут бачимо інфантилізм начебто дорослих чоловіків.

Link to comment
Share on other sites

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/051321/

 

Читаєте, навіщо вони туди іздили, а вже потім дзявкатимете.

 

В тому щоб сфоткатись з хлопцями на передовій нічого поганого немає, але це галіме позування з автоматами і підарськими мордами просто відвертає нормальних людей, невже не зрозуміло?!

Link to comment
Share on other sites

В тому щоб сфоткатись з хлопцями на передовій нічого поганого немає, але це галіме позування з автоматами і підарськими мордами просто відвертає нормальних людей, невже не зрозуміло?!

 

 

отож бо й воно

відвези допомогу, зроби фотки з коробками, якщо вояки хочуть - з ними, але ж що це за підарюги які граються в солдатів, а біля них стоять реальні солдати, які не знають кого можуть вбити завтра...

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Ахуєть скільки мудаків тут на форумі. Критикувати і поливати брудом людей, які привезли гуманітарну допомогу і попали під обстріл терористів, через те що вони вділи для безпеки бронежилети і каски і зробили пару фотографій? :S

Ви моральні уроди, самі підіть на передову і передайте солдатам хоч щось і потім не розказуйте абсолютно нікому про це. Але я забув, ви інтернет бійці і тільки здатні критикувати інших хто хоч щось робить...

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ахуєть скільки мудаків тут на форумі. Критикувати і поливати брудом людей, які привезли гуманітарну допомогу і попали під обстріл терористів, через те що вони вділи для безпеки бронежилети і каски і зробили пару фотографій? :S

 

Ви моральні уроди, самі підіть на передову і передайте солдатам хоч щось і потім не розказуйте абсолютно нікому про це. Але я забув, ви інтернет бійці і тільки здатні критикувати інших хто хоч щось робить...

 

моральний урод, читай уважно:

 

1. не пару фото

2. а нахуя оце гламурне педрило в одязі підбраному в тон з автоматом фотографувалось ще й їбало повернуло до камери?

 

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/7/3/737f124-983714-592224837542826-2152995311606463922-n.jpg

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Ахуєть скільки мудаків тут на форумі. Критикувати і поливати брудом людей, які привезли гуманітарну допомогу і попали під обстріл терористів, через те що вони вділи для безпеки бронежилети і каски і зробили пару фотографій? :S

 

Ви моральні уроди, самі підіть на передову і передайте солдатам хоч щось і потім не розказуйте абсолютно нікому про це. Але я забув, ви інтернет бійці і тільки здатні критикувати інших хто хоч щось робить...

 Ти, дятел, захищаєш тих пару підарів гламурних?

Ти , він і ваші підари разом з Війкою гімнюки, що паплюжать Бандеру і високе звання бандерівеця.

Кажуть, ліпше з мудрим загубити ніж з дурним знайти. Нахрен нам такі  "бандерівці"...

Де ваша люстрація?Де закон про зброю? Де знята недоторканість?А-а-а...Бла-бла-бла.

Ну, канєшно...Ми так і знали. ВО Слюнявчик. Бла-бла-бла Тягнибок.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...