Перейти до змісту

Всім, хто знає Жада


Via

Recommended Posts

Буде за що бухла купити.  Думаю буде так: бабло перекинуть жаду, він купить бухла, папірос, ковбаси і буде жерти місяць, проклинаючи хунту.

 

Хай так. Якщо врахувати, що і шлють йому зараз кошти такі самі проклинаючі хунту соратнички - то я просто трохи зорганізувала іх на взаємовиручку :)

Link to comment
Share on other sites

Ага... Ми лише до своїх (добре, квазісвоїх) безжальні, до тих же юльків...

Зате всяку потолоч завжди готові панять-прастіть. А потолоч і раденька, які ті бендерафци лошпандоси... Гріх не пожити за рахунок таких солодких, нє?

Link to comment
Share on other sites

Буде за що бухла купити.  Думаю буде так: бабло перекинуть жаду, він купить бухла, папірос, ковбаси і буде жерти місяць, проклинаючи хунту.

 

 

і віднесе на блок-пост ватнікам  забухать і "обсудіть" што дєлать с хунтой, трупчіновим, пєцєй....

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ага... Ми лише до своїх (добре, квазісвоїх) безжальні, до тих же юльків...

 

На клаві я їх так само рубатиму в шмаття, а от від куль так само рятуватиму за змоги. Юльків також вважаю інвалідами совка.

До речі, в часи мого майданування в  2006 році Приятелька нам їжу носила.

Link to comment
Share on other sites

На клаві я їх так само рубатиму в шмаття, а от від куль так само рятуватиму за змоги. Юльків також вважаю інвалідами совка.

До речі, в часи мого майданування в  2006 році Приятелька нам їжу носила.

 

 

цього сєпаратиста не вдалося тобі врятувати, його "врятувала" нацгвардія, але ще є, дєрзай

 

http://storage1.censor.net.ua/images/6/6/2/c/662c97c04ac112ea19f480447962ccbb/640x854.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Шо интересно, чем раньше, тем веселее, мабуть думалось шо кацапы захватят и щастя наступит у выродков.
а чем свежее, тем больше нытья, просит денег снова.
 
 
тут вся тема цикава
 
 
ТЁРКИ / Re: КАРАТЕЛИ и УБИЙЦЫ « : 04 Июня 2014, 23:42:31 »
позавчера 5.32 над моим мирным домом - штурмовик

сегодня - улица советская 49 штурмовик 18.00

и это за мои налоги

 

 

Ну в общем понятно..Ну чтож..Жад свой путь выбрал

Link to comment
Share on other sites

На клаві я їх так само рубатиму в шмаття, а от від куль так само рятуватиму за змоги. Юльків також вважаю інвалідами совка.

До речі, в часи мого майданування в  2006 році Приятелька нам їжу носила.

Дай Боже мені ніколи не потребувати допомоги небайдужих. Але дехто до неї вже просто-таки пристрастився. Якщо з власною гідністю трабли, то чом би й нє, ага...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дай Боже мені ніколи не потребувати допомоги небайдужих. Але дехто до неї вже просто-таки пристрастився. Якщо з власною гідністю трабли, то чом би й нє, ага...

 

 

Ну яка гідність у гніди сєпаратистської, яка раділа фоткам вбитих українських солдатів? яка носила воду та мішки з піском в травні, коли ще думали сучари, що все у них вийде..

а зараз тварюка знов завила...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну в общем понятно..Ну чтож..Жад свой путь выбрал

 

 

хватит или еще? как я писал уже чем раньше, тем веселее, май, апрель  такие задорные, блок-посты, "освободители" от хунты, жад сучара против "трупчинова", против "хунты"...\

Link to comment
Share on other sites

А ваще планчик вырисовывается заманчивый. "Мирных" пожалеть и вывезти, остальных замочить без сожалений. Кто против?

 

Саме так, простий план. І не треба буде жувати соплі і дивитися, як гинуть наші діти через сцикливих полководців :(

Link to comment
Share on other sites

Ні на скільки. Все що накидають Жаду - я йому перешлю.

"Чужого нам не треба, свого не віддамо" :)

А зачем вы будете пересылать ему деньги, если он едет к вам в дом?

Деньги эти ему на что?

На новую жизнь на новом месте?

Так почему их надо пересылать?

Пусть узнает, сколько стоит переезд из точки А в точку В и именно эта сумма должна быть ему отправлена.

А всё остальное его и его семью должно ждать на новом месте проживания.

Или план другой?

Просто собираем бабло?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Как по мне - и этого много.

Люди за 3000 ходят на работу пять дней в неделю.

 

Чи сміятися, чи плакати.

У Жада своя приватна контора - ремонтував компьютери.

Зараз там на голову падають снаряди і населення здебільшого виїздить хто куди бачить - який в сраку ремонт компьютерів? :(

У Жада хвора спина - лазить рачки по двору, син-інвалід після 5 операцій. І ні копійки за душою навіть харчів скупити, які стрімко зникають з магазинів.

 

А ви волаєте, як ідіоти "Ой, сепаратюга" :(

Link to comment
Share on other sites

В мене однокласниця є, збирає на лікування хворої на ДЦП доньки. Сама ні дня не працювала, а чоловік працює будівельником. Постійно, значить, щось зворушливе постить у групу Вконтакте. Чоловік будівельник, сама ні дня в житті не працювала. Останні роки збирає на наступні курси лікування. Збирає й збирає... Торік питаю - а самі як? Ну, відповідає, чоловік будівельник, зима, роботи нема... Але влітку те саме тривало собі й надалі, чергові красиві колажі, що рука сама до гаманця тягнеться. Я кілька місяців по пару сотень гривень слав, міркуючи - ну, треба ж допомагати, а тут знаєш людину. Доки зі мною інший однокласник не поділився думками, що це все шарага і заробляння на власній біді.

 

Сорі, але я буду трохи фашистом - допомоги потребує той, хто прагне звестися на ноги, а не той, хто буде лежати і гази пускати, радий чужому співчуттю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вія, а де ти була, коли юзер Абориген рятувався із Славянська з сімєю? Це патріот, який не носив на блок-пости воду та не чекав підарасів с кацапстану.

 

Коли він приїхав до Києва йому допомагали хто чим міг, ти дала йому хоч яку потельню чи каструлю? хєр там

А за суку сєпаратиста дупу рвеш

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Чи сміятися, чи плакати.

У Жада своя приватна контора - ремонтував компьютери.

Зараз там на голову падають снаряди і населення здебільшого виїздить хто куди бачить - який в сраку ремонт компьютерів? :(

У Жада хвора спина - лазить рачки по двору, син-інвалід після 5 операцій. І ні копійки за душою навіть харчів скупити, які стрімко зникають з магазинів.

 

А ви волаєте, як ідіоти "Ой, сепаратюга" :(

 

 

"хунта бомбить" їх? така хуйова доля у сепаратистів...

вони ніде нахуй не потрібні

Link to comment
Share on other sites

А зачем вы будете пересылать ему деньги, если он едет к вам в дом?

Деньги эти ему на что?

На новую жизнь на новом месте?

Так почему их надо пересылать?

Пусть узнает, сколько стоит переезд из точки А в точку В и именно эта сумма должна быть ему отправлена.

А всё остальное его и его семью должно ждать на новом месте проживания.

Или план другой?

Просто собираем бабло?

 

Мені вистачає власних проблем, перешлю йому все з карток - хай сам розбираєтьс з власними проблемами.

В чий дім він поїде чи й не поїде  взагалі - також його проблеми. Проте хоч з голоду не здохнуть.

Link to comment
Share on other sites

Ну яка гідність у гніди сєпаратистської, яка раділа фоткам вбитих українських солдатів? яка носила воду та мішки з піском в травні, коли ще думали сучари, що все у них вийде..

а зараз тварюка знов завила...

 

Я деталей не знаю, але не сумніваюся, що людина такої гнучкої моралі, як жадова, здатна і не на таке.

Link to comment
Share on other sites

Мені вистачає власних проблем, перешлю йому все з карток - хай сам розбираєтьс з власними проблемами.

В чий дім він поїде чи й не поїде  взагалі - також його проблеми. Проте хоч з голоду не здохнуть.

 

 

І цим ти не встигла допомогти, хлопці з "Донбасу" їх заспокоїли вже

 

http://storage1.censor.net.ua/images/7/0/7/1/70713cf0948eaa4792abe0b94ad8cf71/640x360.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чи сміятися, чи плакати.

У Жада своя приватна контора - ремонтував компьютери.

Зараз там на голову падають снаряди і населення здебільшого виїздить хто куди бачить - який в сраку ремонт компьютерів? :(

У Жада хвора спина - лазить рачки по двору, син-інвалід після 5 операцій. І ні копійки за душою навіть харчів скупити, які стрімко зникають з магазинів.

 

А ви волаєте, як ідіоти "Ой, сепаратюга" :(

О, режим readonly дал мне возможность проникнуться той темой про спасение ребёнка.

Жалею ли я про свои 300 на карточку и 150 на телефон?

Нет.

Дам ещё.

Нет.

Link to comment
Share on other sites

Вія, а де ти була, коли юзер Абориген рятувався із Славянська з сімєю? Це патріот, який не носив на блок-пости воду та не чекав підарасів с кацапстану.

 

Коли він приїхав до Києва йому допомагали хто чим міг, ти дала йому хоч яку потельню чи каструлю? хєр там

А за суку сєпаратиста дупу рвеш

Та нема там раціонального зерна. Просто Жад "милий" і "бідолашний", а Абориген може занадто маскулінний.

Це як у Хаусі - варто було йому на кілька серій позбутися болей і палички, як він став нецікавий для Кемерон, бо вона його полюбила за "бідолашність".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вія, а де ти була, коли юзер Абориген рятувався із Славянська з сімєю? Це патріот, який не носив на блок-пости воду та не чекав підарасів с кацапстану.

 

Коли він приїхав до Києва йому допомагали хто чим міг, ти дала йому хоч яку потельню чи каструлю? хєр там

А за суку сєпаратиста дупу рвеш

 

Я бачила, що ви всі допомагали Аборигену. І в нього зараз все більш-меньш доладу - саме завдяки вам великою мірою.

 

А Жад в жопі і допомоги чекати нема звідки.

Link to comment
Share on other sites

Мені вистачає власних проблем, перешлю йому все з карток - хай сам розбираєтьс з власними проблемами.

В чий дім він поїде чи й не поїде  взагалі - також його проблеми. Проте хоч з голоду не здохнуть.

А.

Тоесть возможет и вариант, что он никуда не переезжает, а просто продолжает сидеть под пулями и бомбами, но уже с деньгами?

Это всё меняет. Да.

Змінено користувачем wtf
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я бачила, що ви всі допомагали Аборигену. І в нього зараз все більш-меньш доладу - саме завдяки вам великою мірою.

 

А Жад в жопі і допомоги чекати нема звідки.

В Луганске один Жад в жопе? Походу,там есть и патриоты...и они тоже в жопе

Link to comment
Share on other sites

А.

Тоесть возможет и вариант, что он никуда не переезжает, а просто продолжает сидеть под пулями и бомбами, но уже с деньгами?

Это всё меняет. Да.

 

Це його життя і його бошка на плечах. Так, це щось міняє - буде сидіти на мішках крупи і мріяти, що саме його снаряд омине. І це лише його вибір.

Link to comment
Share on other sites

Це його життя і його бошка на плечах. Так, це щось міняє - буде сидіти на мішках крупи і мріяти, що саме його снаряд омине. І це лише його вибір.

Да.

А мы сделаем сбор денег просто регулярным.

Можно раз в квартал.

И ещё нужно оговорить условия.

Меньше 500 гривен не перечислять.

Чтобы было удобнее вести учёт.

Link to comment
Share on other sites

Чи сміятися, чи плакати.

У Жада своя приватна контора - ремонтував компьютери.

Зараз там на голову падають снаряди і населення здебільшого виїздить хто куди бачить - який в сраку ремонт компьютерів? :(

 

wtf имел в виду, что это средняя месячная зарплата в Украине. Чуваку нашарик подкинули месячный заработок.

Каким местом он там зарабатывал деньги не имеет значения - он сам виноват в том, что "населення здебільшого виїздить хто куди бачить - який в сраку ремонт компьютерів".

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...