Перейти до змісту

Всім, хто знає Жада


Via

Recommended Posts

Я вообще балдею. Вия, а вы вот не подумали, скольким бедненьким совкам ваша партия нанесла травму, опрокинув пару истуканов ленина? Вам не стыдно?

 

Не стидно. Але я не вважаю за потрібне вистрілювати іпанутих комуняк, бо вони також інваліди совка.

Є вороги, а є жертви суспільного виховання - вмійте це розрізняти.

Link to comment
Share on other sites

ни за что не поверю, что этот уйобок не может найти полста гривен свалить в кацапстан. До границы - рукой подать,

там же "беженцев" сраных ждут, в чем проблема?

Вибач, мінуснув, замість плюсанути. Немає слів, як це падло колорадське ще наважується просити щось! :X

Link to comment
Share on other sites

а что они сделают?

40 тыр прислали чтоб мы тут с голоду не сдохли...

мы как то выкрутились неделю...

это люди которые меня библию учили читать и курта воннегута

 

 

 

Вия рискует обанкротиться, 40 тыр в неделю не задофига ли? :consul:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Він якраз в Україні, якщо ти забувся.

І стара мама має право виховувати власну доньку, і Жад - жити в Україні.

 

Якщо стара (будь-яка, у загальному випадку) мама несповна розуму та/або не здатна забеспечiти вiдповiдний догляд та умови, то вона позбавляється батькiвських прав.

 

Якщо людина (громадянин) скоює щось, що суперечує її знаходженню у суспiльствi, у тому числi вiдверу пiдтримку агресiї, то вона повинна бути iзольована (або за грати, або нахуй з країни взагалi).

 

КРАПКА.

 

Якщо це не доходить - велкам з країни вслєд за жадушкой.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Вия рискует обанкротиться, 40 тыр в неделю не задофига ли? :consul:

40 тысяч белорусских рублей?

Потому что 40 000 гривен или даже 40 000 рублей - это что-то для провинции слишком большая сумма на неделю.

Если только не заправлять Белаз например.

Link to comment
Share on other sites

Еще, дайте єтой скотине денег:

 

Searcher:

    танк там, блять

    и этот сепаратизд тот танк заебенил вместе с экипажем

    одним, сука, выстрелом из этой пукалки

 

Жад (так эти отбросы шутят):

мерзавский сепараст!

Link to comment
Share on other sites

Возле Луганска во время минометного обстрела блокпоста погибли двое военнослужащих, получил ранение журналист телеканала «Интер».

Подробности читайте на УНИАН: http://www.unian.net/politics/937843-na-blokpostu-pod-luganskom-terroristyi-ubili-dvuh-voennyih-ranen-jurnalist-intera.html

 

Link to comment
Share on other sites

так я до 5 страницы вообще молчал, а потом юзеры потребовали доказательств, вот и попьорло....

ну, всьо...

 

 

Слухай, а я ось думаю, може в душі Жад таки патріот України?  Ну вистрілив пару разів з міномета по українській армії, з ким не буває. Не переконав ти мене....

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

він не просто так сина в росію хоче відправити - знає шо селяни здадуть усіх сеператистів терористів українській армії.

ну і сам вирішивв київ виїхати перечекати трохи.  :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

40 тысяч белорусских рублей?

Потому что 40 000 гривен или даже 40 000 рублей - это что-то для провинции слишком большая сумма на неделю.

Если только не заправлять Белаз например.

Жад

**

 

Сообщений: 5817

Гражданин Украины 3 го сорта

Re: КАРАТЕЛИ и УБИЙЦЫ

« Ответ #68 : 05 Июня 2014, 00:29:08 »

Цитата: Кыцик от 05 Июня 2014, 00:21:58

Цитата: Жад от 05 Июня 2014, 00:16:26

гы зато мне друзья из расеи пишут шо мы теперь герои и нас в учебники запишут

Значит, мы тоже неправильные.  :zed:  :(

а что они сделают?

40 тыр прислали чтоб мы тут с голоду не сдохли...

мы как то выкрутились неделю...

это люди которые меня библию учили читать и курта воннегута

 

 

по тексту- так российских :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Був би він здоровим бугаєм - я б йому те саме сказала. А зараз він хворий сам із сином -інвалідом. Обоє дорослі чоловіки і обоє лазять мало не рачки по подвірью. Мені їх жалко - бо всі мешканці звідти вже виїхали, а вони є заложниками ситуації. Десь так.

А воно,коли на блокпостах колорадських чергувало не було хворе? Коли тут з "хохлів" лахи дерло не було хворе? Коли за совети горлянку розверзав не було хворе? Як би ти попалася до його рук,то він би паси з тебе,дурненької,дер.як його дід,якого він ТУТ восхваляв,що дав прикурити хохлам.І тоді б забув він хворобу.Ще б і солі,московська потвора на ран и б сипав.В ТОПКУ сепаратора. :td:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...