Перейти до змісту

Всім, хто знає Жада


Via

Recommended Posts

Звісно дуже приємно що хоть хтось намагається "возлюбити ворогів своїх".

Як на мене крім цього об'єкта існує багато достойних людей яким потрібна допомога.

В тому числі й дітей.

Спробуйте, зазирніть в очі будь якій дитині з дитбудинку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не стидно. Але я не вважаю за потрібне вистрілювати іпанутих комуняк, бо вони також інваліди совка.

Є вороги, а є жертви суспільного виховання - вмійте це розрізняти.

Двадцять років жертва? Чи йому вигідно жертвою прикидуватися,бо то його нутро.?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ТС неправа.

Ибо истина нам гласит - не мечите бисер перед свиньями. А этот говноед даже не свинья, а кал еси, гной еси.

 

Такое подозрение, что Вия это делает чтобы потешить свое ЧСВ и самолюбие - вот, типа, своим все могут помогать, а я, бля, такая-де героическая нах, махатмоганди-сматьтерезо в одном флаконе, откровенной вражине помогаю. Ну не душко ли я, ась?

 

В общем, мотивы, мягко говоря, неблагородные. Эгоистические.

ИМХО.

Змінено користувачем YUGRED
  • Upvote 8
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ТС неправа.

Ибо истина нам гласит - не мечите бисер перед свиньями. А этот говноед даже не свинья, а кал еси, гной еси.

 

Такое подозрение, что Вия это делает чтобы потешить свое ЧСВ и самолюбие - вот, типа, своим все могут помогать, а я, бля, такая-де героическая нах, махатмоганди-сматьтерезо в одном флаконе, откровенной вражине помогаю. Ну не душко ли я, ась?

 

В общем, мотивы, мягко говоря, неблагородные. Эгоистические.

ИМХО.

 

Я б не приписував Вії мотиви, що у неї точно в голові ми не знаємо.

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, что и сказать...но....по-прежнему считаю, что "людяність понад усе" (с)....Давайте, по крайней мере, не будем его клевать...Он, дурак, уже и так наказан...

Погано те, що він сам цього не розуміє! Я прекрасно пам'ятаю як усім фупом збирали гроші, щоб урятувати його сина... Як співчували і раділи... А він сам так і не зрозумів, що то був йому дзвоник! зараз він теж ні..уя не зрозумів. 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я не вважаю Жада ворогом, я його вважаю ментальним інвалідом совка. І мені таких по людські жалко, їх мізки перемолола комуняцька державна машина.

До речі, зверни увагу, що в нього й родичів нема - до кого втікти з лінії фронту.

 

"їх" це поняття дуже розтяжиме 

як видно з цієї гілки це не лише жад ...

бо всі ті типу націоналісти котрі перефарбувалися після 1991 в жотвто блакитний також совками залишилися 

 

є таке укр прислів"я - "яке йшло таке й здибало" - так що нема нічого дивного в бажанні ТС доромогти комусь з перемелиними совком мізками 

Link to comment
Share on other sites

Показательны ответы в веточке, которую открыла Вия в уебаннике:

 

юзер Совет:

 

 
ты даш 100%, что к нему не прилетит? При этом, совершенно по-барабану за кого он

Спасайте, если знаете что за человек. Бог в помощь.
За кого он имеет значение, большинство свидомых готовы сжигать и убивать. У меня бы не появилось к ним сострадания.

 

Так шо Вия сдает сепаратисту Жаду свою хату в селе, а когда приедет туда обнаружит гнездо каких-нибудь чеченцев-"освободителей"

Link to comment
Share on other sites

who is fucking jad?

да есть одно чмо на ФУПе, кал в горшке, пузырь с касторкой, козел и сволочь, колорад-сепараст-ватник и просто пидарас.

Это если очень мягко выражаясь. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Він хотів Расєю,він мусить бути тільки в Расєюшке. Там всі, як він, пють і живуть в лайні. Тільки серед він вже ніколи не буде своїм. Кацапи не визнають і не приймають нікого. Серед них від буде лише хахол. З-за таких, як він скільки наших загинуло. Українська земля зараз очищаєтья і від таких сепаров, як він теж.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хоча безумовно заклик до всіх хто знає Жада допомогти вигляда дико. Той хто його знає грошей давати точно не стане.

Навпаки , це принциповий момент. Хто його знає, той і допоможе. Якщо вважатиме за потрібне. Пята колона потроху шле гроші, і це є правильно. "Свій до свого по своє". Компреме?

Link to comment
Share on other sites

Вия, вот инфа на одном из ватник-сайте, там есть сайт и номера телефонов - насколко поняла у Жада есть возможность выходить в инет и звонить значит связаться сможет

 

 

 

Кордиционный центр при Общественной палате РФ
Вот телефоны в России где беженцам с Украины могут оказать помощь. Там могут дать консультацию как получить статус беженца, как получить гражданство, куда обращаться. Можно просто жаловаться на местных российских чиновников
Звонить из России  8 800 700 88 00
Звонить с Украины 0 800 217 008
По этим же телефонам можно предлагать и свою помощь беженцам. Куда эту помощь отвезти, с кем связаться и т.д.
И сайт  http://sos.oprf.ru 

Link to comment
Share on other sites

это ветка злобы.

одна вия показывает пример человеколюбия и добродетели.

у пересичных украинцев остались в принципе человеческие чувства, как то сострадание или доброта? или все выжег костер войны?

  • Downvote 11
Link to comment
Share on other sites

это ветка злобы.

одна вия показывает пример человеколюбия и добродетели.

у пересичных украинцев остались в принципе человеческие чувства, как то сострадание или доброта? или все выжег костер войны?

 

 

Во дає ватник.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+1

 

 

это ветка злобы.

одна вия показывает пример человеколюбия и добродетели.

у пересичных украинцев остались в принципе человеческие чувства, как то сострадание или доброта? или все выжег костер войны?

 

 

 

 

...и по причине умножения беззакония во многих охладеет любовь... (с) 

 

все закономерно... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...