Перейти до змісту

Recommended Posts

 

 


Ти платиш за газ у долярах чи гривні?

 

Я плачу гривнями. А зарабатываю доллары.

И че? :)

 

 

 


то приведіть і спростуйте, дєлов...

 

Приводить я ничего не обязывался. 

А несостоятельность сравнения синего с мягким в качестве аргумента- очевидна. ;)

Link to comment
Share on other sites

 

+===================================================================+

Як тіки зарплати та пенсії також будуть на рівні світових... Інакше це грабіжництво.

Для компенсації пенсионерам є субсидії. 

+===============================================================+

Я ж просив не 3.14здіти про субсидії. Бо субсидії - це перекачка грошей

з бюджету в кишеню олігархів. Таким чином шоколадний купує лояльність 

ахмєтки та інших синяків. За наш рахунок!

Link to comment
Share on other sites

Я плачу гривнями. А зарабатываю доллары.

И че? :)

 

 

 

 

Приводить я ничего не обязывался. 

А несостоятельность сравнения синего с мягким в качестве аргумента- очевидна. ;)

 

Я плачу гривнями. А зарабатываю доллары.

И че? :)

 

 

 

 

Приводить я ничего не обязывался. 

А несостоятельность сравнения синего с мягким в качестве аргумента- очевидна. ;)

+============================================================++++++

Якщо я отримую пенсію у гривнях то і оплачую в гривнях. А зростання пенсії на 10% і 

зростання вартості газу у 10 разів - це і є державний бандитизм. До чого це може

призвести - добре відомо.

 

   - А вот тогда - тушим свет, сливаем воду и идем готовить революцию. Потому что если власть не считает, что народ имеет права голоса, так она, зараза, всегда найдет способ сделать так, чтобы это право, пусть даже и где-то записанное, не стоило и ломаного гроша.

 

- Если власть не желает знать (!), чего на самом деле хочет народ, то население начинает воспринимать такую власть, как антинародную.

Link to comment
Share on other sites

Я плачу гривнями. А зарабатываю доллары.

И че? :)

 

 

 

 

Приводить я ничего не обязывался. 

А несостоятельность сравнения синего с мягким в качестве аргумента- очевидна. ;)

 

я теж цитату навіть і доводити її не підряжався

хоча справедливіть цього твердження, а саме відсутність кореляції між цінами на нафту і цінами на газ у нас за Петра видна і відчутна всім незаангажованим людям

Link to comment
Share on other sites

Критична ціна нафти для наповнення бюджетів нафтоэкспортирующих країн:

Щось не віриться, бо виходить, що майже всі качають чорне золото собі в мінус. 

Може, кому в цифірі на один порядок переставили?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

50-55  вигідна для американців ціна,  при ній добуток сланців  рентабельний  а   у каців уже  в мінус. 

Думаю така ціна і буде підтримуватись щоб витіснити москалів з Европейского ринку. 

Сама веселуха почнеться  в  кінці19 року,   тоді американці наростять обсяги экспорту в Европу і почнуть відтісняти  лаптей.  

Змінено користувачем Klaus
Link to comment
Share on other sites

50-55  вигідна для американців ціна,  при ній добуток сланців  рентабельний  а   у каців уже  в мінус

Думаю така ціна і буде підтримуватись щоб витіснити москалів з Европейского ринку. 

Сама веселуха почнеться  в  кінці19 року,   тоді американці наростять обсяги экспорту в Европу і почнуть відтісняти  лаптей.  

В гілці про сумний педро-керченський анабасіс наших ні в чому не винних морячків я вже згадував про нагальну потребу в боротьбі з відчайдушним махровим форумним ідіотизмом. Бо падаємо на рівень пролетарських "дискусій" у громадському транспорті.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

В гілці про сумний педро-керченський анабасіс наших ні в чому не винних морячків я вже згадував про нагальну потребу в боротьбі з відчайдушним махровим форумним ідіотизмом. Бо падаємо на рівень пролетарських "дискусій" у громадському транспорті.

І не кажіть ,  тут багато підкацапських ідіотів корчащих з себе єкспердів.

Link to comment
Share on other sites

Если это то, как мировая фронда представляет  любовь Трампа к Путину, то пусть они хоть поженятся. Лишь бы не прекращали любить друг друга.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Если это то, как мировая фронда представляет  любовь Трампа к Путину, то пусть они хоть поженятся. Лишь бы не прекращали любить друг друга.

Точно. Тільки нехай не показують відео тої великої любові.  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...