Перейти до змісту

Блок Порошенка має найбільший електоральний рейтинг - опитування


dmitry_ck

Recommended Posts

Не вірте в цю брехню, яку продукує штаб шоколадних брехунів.

 

Це що ж виходить, цього шоколаного підара зразу так аж 37%??? 

Ще навіть не сформовані ні списки, нічого. Це поросята запустили дурню, ніби розвідка боєм.

Змінено користувачем Київський хлопець
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не вірте в цю брехню, яку продукує штаб шоколадних брехунів.

 

Це що ж виходить, цього шоколаного підара зразу так аж 37%??? 

Ще навіть не сформовані ні спискиЮ нічого. Це поросята запустили дурню, ніби розвідка боєм.

Ну тоді 54% на президентських виборах - це, мабуть, взагалі кисельовська пропаганда?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну тоді 54% на президентських виборах - це, мабуть, взагалі кисельовська пропаганда?

Ні, то жертви порошенківської пропаганди. Цинічної. Продовжують і зараз.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну тоді 54% на президентських виборах - це, мабуть, взагалі кисельовська пропаганда?

 

ті вибори були в одних умовах, а зараз умови інші, а 26.10.2014 р. умови будуть ще інші.

 

Бздун Педро обсереться по самі вуха, час є.

 

І ще. Чи хтось повірить, що "Сильна Україна без Донбасу й Криму здатна набрати більше ніж Батьківщина ?

 

І поки що ніхто кампанію не розпочинав. Це дослідження - це просто дешевий поросячий виперд.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Полную инфу давайте

http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=391&page=1

 

Чистый рейтинг.

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися наприкінці серпня, то з усіх громадян України віком від 18 років –

  • 21,5%  проголосували б за Блок П. Порошенка (Ю. Луценко, В. Кличко, О. Богомолець),

Каждый 5-й готов им отдать голос??  ;o

Link to comment
Share on other sites

ті вибори були в одних умовах, а зараз умови інші, а 26.10.2014 р. умови будуть ще інші.

 

Бздун Педро обсереться по самі вуха, час є.

 

І ще. Чи хтось повірить, що "Сильна Україна без Донбасу й Криму здатна набрати більше ніж Батьківщина ?

 

І поки що ніхто кампанію не розпочинав. Це дослідження - це просто дешевий поросячий виперд.

:tu: Політичну програму Білого Братства ні з чим не сплутаєш!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

КМИС говоришь?

 

Внеси поправочку!

 

644666_392703570803131_391942355_n.jpg?o

 

 

Смотрим результаты выборов 2012 года... 

 

1 Партія регіонів Факт - 30.00 Я - 28 КМис - 33,3 
2 ВО "Батьківщина" Факт - 25.54 Я - 24 КМис - 20,5
3 "УДАР" Факт - 13.96 Я - 15 КМис - 19
4 КПУ Факт - 13.18 Я - 14 КМис - 13
5 ВО "Свобода" Факт - 10.44 Я - 8,0 КМис - 7,8
 
КМИС может идти в пешее эротическое путешествие.
Сколько у них там людей работает?
 А я один... :pleasant: 
Link to comment
Share on other sites

мені смішно: за партію Трчинова і Яценюка)))))))))

невже вже така партія існує?

не не ОПРОС, це ЛОХОТРОН!

Дуже на це схоже.

"Патріотам України" доведеться пояснити електорату, який вони повинні відкусити саме в Юлі, чому вони від неї пішли (якщо пішли). Бо після виходу з кутузки на поверхні не фігурувало жодного натяку на кримінал з її боку.

Ну і ще до КМІСу - чому вони не змогли провести опитування в Луганській обл., а в Донецькій змогли? Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та усі північні райони області під час дослідження були цілком безпечні і під нашим контролем.

Link to comment
Share on other sites

Ну шо КМИС абасрамшись?  :pleasant:

 

Рейтинг партії Порошенка зменшився втричі, - опитування Суспільство — вчора , 18:44 2411 1

У порівнянні з результатом Петра Порошенка на президентських виборах показник його політичної сили зменшився втричі.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного компанією GFK-Україна, передає РБК-Україна.

Так, якщо на президентських виборах за Петра Порошенка проголосували понад 54% українців, то на наступних парламентських виборах за його партію готові віддати голоси лише 16%.

Це може свідчити про суттєве зниження довіри виборців до чинного глави держави.

Взагалі ж до трійки лідерів електоральних вподобань входять три партії:

«Солідарність» Порошенка - 16% ,

Радикальна партія Олега Ляшка - 14% 

«Батьківщина» Юлії Тимошенко - 13% .

 

Вони набирають 16%, 14% і 13% голосів українців відповідно.

Такі партії, як «Сильна Україна» та УДАР перебувають на межі потрапляння до Верховної Ради. «Свобода», Партія регіонів, комуністи та «Фронт змін» Яценюка взагалі не долають прохідний бар’єр.

Опитування проводилося з 14 по 25 серпня 2014 року. Опитано 2 тис. респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України без Криму. Максимальний розмір статистичної похибки становить 2,2%.

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Не вірю. Але періодично  бачу нещирість Ляшка. 

 

Відчуваю, що там щось не так. Ні разу не читала статей про нього спеціально, щоб складати свою думку. Довелося колись із ним спілкуватись. Ще тоді, коли він щиро підтримував Юлю.  Зараз він інший.

Звідки видно нещирість Ляшка?

Link to comment
Share on other sites

Звідки видно нещирість Ляшка?

 

Історія з тим, що він обіцяв джип волонтерці, що годує наших вояків. Він про це розповів у ФБ. Сказав, що подарував.  Але насправді не подарував, а забувся за цю волонтерку. Він піариться на АТО. Я його поважала. А зараз мені прикро.

Link to comment
Share on other sites

Історія з тим, що він обіцяв джип волонтерці, що годує наших вояків. Він про це розповів у ФБ. Сказав, що подарував.  Але насправді не подарував, а забувся за цю волонтерку. Він піариться на АТО. Я його поважала. А зараз мені прикро.

Пруфлінк, будь ласка.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...