Перейти до змісту

Донецький Аеропорт


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 
Татьяна Рычкова додала 28 нових світлин

Хотите плюсов, их есть у меня. Мои берсеркеры 25-я раз@бошили колонну Д-30 и один танк. Это ситуация по одному флангу АП. По другому флангу: была атака у@банов на танках и броне.
Исход:
-взяты в плен и найдены документы граждан РФ (нет, это зелёные человечки и они заблудились), обратите внимание укрыты одеялом и оказана медицинская помощь.
-отжато БТР, МТЛБ, МТ-12.
подбито два танка и гора техники.
-сепары поют как соловьи.
-поменяем на наших.
Это так зарисовка, отойду еще подкину. Крыли по нам очень 152-ми, я привычная но отдышаться надо (я же девочка).

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

Хто хворого випустив з палати ? :)

 

90% твоїх дописів мають подібний контент та стиль, 40% містять термін "пукан".

Ти, без перебільшення. взірець здорової психіки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 90% пиджаков и вояк употребляло слово крайний. Это я тебе говорю как человек с авиации. Может твой отец и брат были редким исключением, но ещё в училище на слово "последний" было табу, инструктора всегда одергивали за его употребление.

пс

сори за офф

 

84-86гг. Вертолетный полк Сызранского ВВАУЛ.

Никто из тыщи л/с не говорил "крайний" вместо "последний".

 

Новояз.

 

 

ЗЫ. Также терпеть ненавижу скотские названия "200-й" и "300-й" вместо человеческих "убитый" и "раненый". Понторез это.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

84-86гг. Вертолетный полк Сызранского ВВАУЛ.

Никто из тыщи л/с не говорил "крайний" вместо "последний".

 

Новояз.

 

 

ЗЫ. Также терпеть ненавижу скотские названия "200-й" и "300-й" вместо человеческих "убитый" и "раненый". Понторез это.

Я говорю о том шо было, солдат срочной службы на это внимание не обратит, ни я это придумал, ветераны говорили шо с войны это правило. По поводу двухсотых и трехсотых, это часть связи, мидиваки когда возвращаются с АТО, докладывают на борту десять трехсотых, это сегодняшние дни. В чем понторез?
Link to comment
Share on other sites

 

ЗЫ. Также терпеть ненавижу скотские названия "200-й" и "300-й" вместо человеческих "убитый" и "раненый". Понторез это.

 

Есть такое.

А скажем НАТО просто сокращает, KIA, MIA, WIA, DOW, POW.

Бюрократия. 

Link to comment
Share on other sites

84-86гг. Вертолетный полк Сызранского ВВАУЛ.

Никто из тыщи л/с не говорил "крайний" вместо "последний".

 

Новояз.

можно думать всё что угодно, но для меня слова крайний и последний имеют разный смысл. Срочная, авиамеханик. ИАП ПВО 87-89гг...

Link to comment
Share on other sites

Ради интереса погуглил

етальным исходом, особенно на - Ми-8. Таковы были реалии на этой необъявленной войны. А вообще у летчиков такого слова, как последний, не существовало, и быть не могло, а бытовало простое и доступное: крайний полет, крайний вылет, все шло через слово крайний. Оставляя надежду на жизне...

http://krasnews.at.ua/publ/rozpovidi_pro_zemljakiv/krasnopilski_quot_afganci_quot/dzhelalabadskaja_zamena/29-1-0-584

 

Еще раз, никто вас в нашу обойму не зовет, это наше дело как называть вылет, крайний или последний. Мы сами разберемся.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

90% твоїх дописів мають подібний контент та стиль, 40% містять термін "пукан".

Ти, без перебільшення. взірець здорової психіки.

 

Я давно не згадував про пукани ( бо бюторасня порозбігалась  :D  ), але твоя остання писанина, здається, йде саме з цього органу. 

 

Нічого особистого.  :pardon: 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я говорю о том шо было, солдат срочной службы на это внимание не обратит, ни я это придумал, ветераны говорили шо с войны это правило. По поводу двухсотых и трехсотых, это часть связи, мидиваки когда возвращаются с АТО, докладывают на борту десять трехсотых, это сегодняшние дни. В чем понторез?

 

та моя срочная имела соотношение 1 солдат на 8-9 офицеров и прапоров.

плюс 350-400 курсантов "крайнего"  :weep:  курса в пяти эскадрильях. Которые у нас госы сдавали.

 

слова 200-й и 300-й  начали широко появляться в узком кругу в середине 80-х. С началом "перестройки"

 

Это совково-кацапский понторез на данный момент, когда украинские офицеры и солдаты и называют своих погибших и раненых товарищей двухсотыми и трехсотыми.

 

 

ЗЫ. Всралась ваша "обойма" триста раз.

Link to comment
Share on other sites

 

 


слова 200-й и 300-й  начали широко появляться в узком кругу в середине 80-х.

 

Найбільш вірогідно, що термін "груз 200" отримав назву від секретного наказу савєтского міністерства оборони № 0200 1982 року.

Link to comment
Share on other sites

Есть такое.

А скажем НАТО просто сокращает, KIA, MIA, WIA, DOW, POW.

Бюрократия. 

 

Сокращения - это нормально.

За сокращением стоят реальные слова.

Например "Убит в (боевых) действиях" КІА. Это - уважительно.

А вот "груз 200", или "200" , имхо, - оскорбительно

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Друзья, ну заведите ветку себе: "Особливості застосування мови беручи до уваги забубони" и резвитесь там

 

Как будут новости, - лингвистика закончится.

Link to comment
Share on other sites

Как будут новости, - лингвистика закончится.

Это понятно, но тему чистить нужно будет, а в новой теме, возможно, осталось бы много чего полезного. Для будущих поколений ;)
Link to comment
Share on other sites

Та хто ж тобі заборонить. Дойобуйся. Наче ж дорослий мужик, депутат, а ти ж диви.

 

шо ты несешь?

 

вроде и голова есть, чтоб в нее не выдумывать всякую шизу, а ты ж дывы.

Link to comment
Share on other sites

Зібрати масовку не вийшло: блогер показав, як бойовики створювали "картинку" на "параді полонених" (відео)

 

 

Перевірені активісти "ДНР", які нібито випадково проходили повз, прокоментували ситуацію для телебачення.

Блогер опублікував відео, яке підтверджує, що на "парад" полонених "кіборгів" в Донецьку бойовики просто зібрали масовку з декількох десятків осіб. Кілька "активних городян" на камеру відіграли свою роль - українським військовим щось крикнули, щось у них кинули, а потім завантажили до кузова та відвезли.

Про це пише блогер PAULUSKP на своїй сторінці у Livejournal.

 

"Як бачимо, масовки не вийшло. Порожня площа. У мирний час на ДТП більше збиралося подивитися", - зазначає автор.

Блогер зазначає: журналісти намагалися зрозуміти, хто коментував російським телеканалам вчорашній обстріл автобусної зупинки в Донецьку. Виявилося, що це перевірені активісти терористичної організації "ДНР", які нібито випадково проходили повз.

"На цю ж зупинку притягли українського офіцера, який у момент обстрілу вже перебував у полоні. 3-4 людини спробували його побити, після чого бойовики посадили полоненого в автомобіль з російськими номерами та відвезли. Все це знімали російські телеканали, створюючи картинку всенародної ненависті до українців", - наголошується в блозі.

Автор поста підкреслив, що офіцер поводив себе мужньо. Він відмовився співробітничати з окупантами та виступати перед камерами з заявами "це не наша війна", "нас обдурили" і тому подібними заявами. Тому його і мучили, намагалися принизити, розтоптати, але не вийшло.

"Я теж з Донбасу - і мені не соромно. Я знаю, що в місті залишилися люди, які чекають на українську армію та ненавидять окупантів. Я бачу, що ганебна спроба принизити українських солдат нібито масовою ненавистю до них - з тріском провалилася", - пише він.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...