Перейти до змісту

Юля хоче допомогти добровольцям фінансово


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


Ну хотя бы тем, что я не вру и не ворую.

 

Про це знаєте тільки ви. А якщо хтось захоче сказати світові, що це не так, то вам прийдеться відмиватися.

 

 

 


Тому народ і випав в осад, прочитавши перл: "Я - не юльчиха, але нею стану, якщо ви такі каки!"

 

Я повторю, що ніколи не була людиною, що фанатично підтримує якогось лідера. Я намагаюсь відноситись до кожного політика без упередження. І ненавиджу, коли ллють бруд на когось просто так, без доказів: хіхікала, лимони були несвіжі, кобзар вкрадений...Ось і все, що їй ставлять в провину.

Лють, нічим не підкріплена. А коди ставиш питаня про факти, чим вона вам не вгодила, то тут пшик. 

Не боїтеся захлібнутись своїм лайном?

Якби кожен поставив себе на місце опонента (хоча Тимошенко не є вашим опонентом і не може відповісти) то трошечки подумав би, чи писати ту фігню.

Якщо народ ошалєл від моїх слів, то мені приємно. Значить мене читають і пам"ятають. Жаль тільки, що роблять неправильні висновки.

Я не за Тимошенко, я за справедливість.

Хто розумний, той зрозуміє. Хто тут для того, щоб виконувати завдання, або не думає головою, той продовжуватиме цькування.

Я нікого не хочу образити. Просто такі мої думки.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Я не за Тимошенко, я за справедливість.

 

:tu:  :love:  [A]

Толя. Папа, я, як виpосту, виучуся на ахвіцеpа чи на камандіpа. А шо лучче – ахвіцеp чи камандіp?

Гриша. Та адін хуй!

Змінено користувачем Javded
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Про це знаєте тільки ви. А якщо хтось захоче сказати світові, що це не так, то вам прийдеться відмиватися.

 

Только если я решу стать публичной персоной.  А пока я еще раз попрошу тебя отвлечься от интересного меня и перейти к теме топика - Хуле, которой сколько не мойся не отмыться, бо за 10 лет её уже вся страна знает, как облупленную.  :)

 

Де сисьге фотка?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

дежурная ветка от салупоглазых.

кто седня дежурный?

 

ху из он дьюти тудей? :nose3:

 

Пургеша из он дьюти тудей! ответили дети ленину

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не за Тимошенко, я за справедливість.
пошел второй день откровений)))

 

Овен, Вы давеча сказали, что критиковали ранее ЮВТ, а за что критиковали, если не секрет? что Вас в ЮВТ не устраивает?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

пошел второй день откровений)))

 

Овен, Вы давеча сказали, что критиковали ранее ЮВТ, а за что критиковали, если не секрет? что Вас в ЮВТ не устраивает?

 

Недостаточно строга Юлия Владимировна с врагами.

Я бы даже сказал, местами мягкотела.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

а когда станут известны результаты кому и за скоко Юля впарила книжку?

Тут пятницо в самом разгаре, а ему все неймеццо.

То Вольдька сбрил усы, то куры опоросились, то свиньи понеслись. И везде ему Юля крайняя.

:nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це цирк на дроті. З її статками вона могла б просто відвалити пару лямів не дивлячись, а не піаритись на книзі з невідомим минулим.

Доречі, записуємо: аутсайдер  - юльок.

"Батькывщина" загалом витратила на армыю  53,5 млн грн.  Точну цифру скажу завтра.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гівнюки дали хід найнижчим підробкам. 

 

Чому партійну рекламу Батьківщини надруковано НА ЛІПУЧЦІ ТА НАКЛЕЄНО поверх на пакет?
тому що ЦЕ - ПІДРОБКА!
Партійні кульки так не робляться! Вони замовляються великим тиражем і краска наноситься безпосередньо на пакет. 
Провокаторам треба було зробити провокаційні фото, а для цього виготовити кілька пакетів з партійною символікою. Логотип надрукований на липучці дуже легко зробити за півгодини.

 
1376992_761533247250123_8238816519127018
993543_761533323916782_78612901273449475

Юля хоче допомогти добровольцям фінансово

за рахунок інших

 

 

 

"Батькывщина" загалом витратила на армыю  53,5 млн грн.  Точну цифру скажу завтра.


Скільки витратив Ющ? порошенко?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аквариус, а що сказати хотіли?

 

Та удивился слегонца тупости и цинизму вашего пропагандонства. Не обращайте внимания. Продолжайте   :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...