Перейти до змісту

Юля хоче допомогти добровольцям фінансово


Гість Хома

Recommended Posts

 

 

Бездумних прихильників ЮТ я тут не бачив, хоча в природі вони, безперечно, існують, як і в Пєті, чи Сєні, чи Самопомічі з Садовим на пепрохідній позиції. Місцеві юльки це прибічники, а не прихильники, бо мають аргументовану платформу на підтримку програмних засад Тимошенко.

...

 

То сектант я, чи компанія, що будь-якої миті з готовністю кучкується і кидається в юльків какашками, накшталт гімнуа Стіві чи пакетних дізлайків?

Пробачте, але це все повна лажа. Тобто велика купа відвертої брехні.

Бездумних прихильників в Україні мають лише Путлєр та Юлька, ну може ще й комуняки, але їх можна віднести до категорії путєнців. Про бездумних прихильників Сєні чи Самопомочі навіть говорити смішно.  

 

І саме юлеботи започаткували в Україні ганебний звичай поливати лайном всіх навколо. До цього приклала свої пальчики й купа юльків, які зараз пишуть на Фупоголіку. Той же Дідусь з Асмодеєм, чи Рєдіс з Коровкою.

Отвєтку ви правда зазвичай отримуєте більш ржачну, ніж ті висери, якими ви поливаєте опонентів. Але в цьому ніхто не винен, крім вас самих. Тупити менше треба. Хоча... Якби юльки не тупили, вони б взагалі не починали.

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Приклад моїх висерів, будь ласка.

Я сподівався, що Ви зрозумієте просту річ. Коли я звертаюсь до Вас особисто, то пишу "Ви", а коли пишу про множину юльків та юлеботів, то пишу з маленької літери. Тобто "ви".

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я сподівався, що Ви зрозумієте просту річ. Коли я звертаюсь до Вас особисто, то пишу "Ви", а коли пишу про множину юльків та юлеботів, то пишу з маленької літери. Тобто "ви".

 

Коли пишене "ви" в повідомленні до мене, вочевидь долучаєте мене до всієї множини з невідомою мені Коровкою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли пишене "ви" в повідомленні до мене, вочевидь долучаєте мене до всієї множини з невідомою мені Коровкою.

Ви самі себе долучаєте до тієї множини, яка получає "атвєтку".

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Коли пишене "ви" в повідомленні до мене, вочевидь долучаєте мене до всієї множини з невідомою мені Коровкою.

 

если Вы и Euro с Дурдома одно и то же лицо, то Коровку вы знаете. Это Божена (https://forum.durdom.in.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4892)

 

раньше у нее был ник на ДД Коровка, потом ещё Комашка и т.д.

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви самі себе долучаєте до тієї множини, яка получає "атвєтку".

Дотепно.

если Вы и Euro с Дурдома одно и то же лицо, то Коровку вы знаете. Это Божена (https://forum.durdom.in.ua/memberlist.php?mode=viewprofile&u=4892)

раньше у нее был ник на ДД Коровка, потом ещё Комашка и т.д.

Той самий, був там трохи і не заходив вже кілька років. Нік Божена пригадую, але ж тут ані її, ані Коровки немає?

Link to comment
Share on other sites

Дотепно.

Той самий, був там трохи і не заходив вже кілька років. Нік Божена пригадую, але ж тут ані її, ані Коровки немає?

Мирок украинских (и околоукраинских) политфорумов достаточно тесен, одни и те персонажи мелькают и тут, и там, поведение некоторых из них становится притчей во языцех. Одна из таких-Божена-коровка, яркий представитель юльчячьего племени, которое озорно, огромно, обло, стозевно и лаяй

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Есть еще поклонники Йущенго, как ни странно.

 

Більшість вважає свою тусню найрозумнішою, а опонентів, які не бажають до них долучатися, або тупими, або сектою, коли їх чимало.

Що б хто не казав, існує ПОВНО прихильників Гриценка, Ляшка, Порошенка, Садового, Тимошенко, Яроша, Яценюка за те лише, що вони гарно говорять і виглядають, тому що більшість людей сприймає політиків виключно поверхнево й емоційно. Але є в них і ідейні прибічники. Розуміючи це, розраховував на розуміння того ж і з "іншого боку барикад", але терпимість в нашому суспільствіі справа віддаленого майбутнього, нажаль. Це погано. За таких умов нам буде важко об'єднатися по справді найголовніших для країни питаннях. НАТО треба? Треба! Але якщо за нього виступає Тимошенко, то не треба. Це повна дупа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Більшість вважає свою тусню найрозумнішою, а опонентів, які не бажають до них долучатися, або тупими, або сектою, коли їх чимало.

Що б хто не казав, існує ПОВНО прихильників Гриценка, Ляшка, Порошенка, Садового, Тимошенко, Яроша, Яценюка за те лише, що вони гарно говорять і виглядають, тому що більшість людей сприймає політиків виключно поверхнево й емоційно. Але є в них і ідейні прибічники. Розуміючи це, розраховував на розуміння того ж і з "іншого боку барикад", але терпимість в нашому суспільствіі справа віддаленого майбутнього, нажаль. Це погано. За таких умов нам буде важко об'єднатися по справді найголовніших для країни питаннях. НАТО треба? Треба! Але якщо за нього виступає Тимошенко, то не треба. Це повна дупа.

 

Бг-г-г. Ідейні прибічники у політиків (крім, можливо, Яроша) - це аццкій прикол. :weep:

Link to comment
Share on other sites

 

 


НАТО треба? Треба! Але якщо за нього виступає Тимошенко, то не треба.

НАТО треба.

Но проводить референдум до исследования общественного мнения - это популизм в лучшем случае.

В худшем - саботаж.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мирок украинских (и околоукраинских) политфорумов достаточно тесен, одни и те персонажи мелькают и тут, и там, поведение некоторых из них становится притчей во языцех. Одна из таких-Божена-коровка, яркий представитель юльчячьего племени, которое озорно, огромно, обло, стозевно и лаяй

Гірше, ніж плем"я чинуш - пристосуванців -  ще треба пошукати в Україні.  І здвинутих на Каровці ще. Певно, добре вона вас дістала.  :gigi:

  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Гірше, ніж плем"я чинуш - пристосуванців -  ще треба пошукати в Україні.  І здвинутих на Каровці ще. Певно, добре вона вас дістала.  :gigi:

 

 

ти била на встрєчє? как там вона?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

НАТО треба.

Но проводить референдум до исследования общественного мнения - это популизм в лучшем случае.

В худшем - саботаж.

 

оффтоп, але вже говорено-переговорено, що лише зараз в нас був шанс отримати позитивну відповідь і обгрунтовано проігнорувати очікуване "фе" лугандонії, що підтверджують соцопитування. Після ганебного зливу Донбасу депресняк й розчарування знов зроблять це неможливим. І це прямий наслідок улюбленого більшістю руйнівного внутрішньоукраїнського срачу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти била на встрєчє? как там вона?

Була! Як завжди: переконлива, доброзичлива, сильна, щира.  

 

 

       Юлефоби, то бішь вонаністи, кличте циніка  і починайте лити бруд. Не забудьте мінусувати. Я дозволяю, аби тільки вашої жовчі менше проливалось. Фас!  я пасматрю, у кого рефлекси мащьнєє.  :gigi:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

оффтоп, але вже говорено-переговорено, що лише зараз в нас був шанс отримати позитивну відповідь і обгрунтовано проігнорувати очікуване "фе" лугандонії, що підтверджують соцопитування. Після ганебного зливу Донбасу депресняк й розчарування знов зроблять це неможливим. І це прямий наслідок улюбленого більшістю руйнівного внутрішньоукраїнського срачу.

 

 

Пам`ятаєш був такий Ющенко, морда твоя юльківська?

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Була! Як завжди: переконлива, доброзичлива, сильна, щира.  

 

 

       Юлефоби, то бішь вонаністи, кличте циніка  і починайте лити бруд. Не забудьте мінусувати. Я дозволяю, аби тільки вашої жовчі менше проливалось. Фас!  я пасматрю, у кого рефлекси мащьнєє.  :gigi:

Выпорем со всей лексической циничностью. Ты главное пиши побольше, не останавливай перо! :weep:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ТС ще рахує мінуси?

Хоча активісти вже зробили висновки - мінусуючи ворогів, яро плюсують одне одного, аби співідношення +/- виглядало пристойно.

 

Пам`ятаєш був такий Ющенко, морда твоя юльківська?

Ну і шо це було з миттєвими двоматрьома плюсами в карму?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Один мій пост - і четверо зрефлексувало!  :pleasant:  Оце дрессура. палучітє па кусочку , счяс дастану із кармана. Сідєть! Пєрєчіслю олічівшихся па клічькам. Аквариус, Дзипа, аутсайдер, Абориген. Малацци, харашо, можетє пабєгать. 

Змінено користувачем Аліє
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ТС ще рахує мінуси?

Хоча активісти вже зробили висновки - мінусуючи ворогів, яро плюсують одне одного, аби співідношення +/- виглядало пристойно.

 

Ну і шо це було з миттєвими двоматрьома плюсами в карму?

 

Ну як би тобі пояснити. Ющ далеко не ідеал, але як ви його бляді травили зграєю багато хто не забув і не вибачив. Про гарні манери ви бляді згадали лише коли вас залишилося мало і угар передчуття тріумфа юлькізма поступився реаліям. Я доступно висловився?

 

_________

 

Попередження від модератора Фома. Причина: 10.3 Образливе спотворення ніку опонента (20). Розділ: Юля хоче допомогти добровольцям фінансово

Отримано від модератора штрафних балів: 20. -- Обмеження діє до 06 жов 2014 20:48

Можливість дописувати на форумі відключено на 2 дні(в)

 

Камент від Фоми - стаття не та, вибачаюсь.

Змінено користувачем Фома
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ну як би тобі пояснити. Ющ далеко не ідеал, але як ви його бляді травили зграєю багато хто не забув і не вибачив. Про гарні манери ви бляді згадали лише коли вас залишилося мало і угар передчуття тріумфа юлькізма поступився реаліям. Я доступно висловився?

Як затравили! На вкрадені гроші готельчик побудував і нічого. Ну, ще нульовий результат на виборах.. Хоч би на АТО дав копійку, якось себе реабілітував. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну як би тобі пояснити. Ющ далеко не ідеал, але як ви його бляді травили зграєю багато хто не забув і не вибачив. Про гарні манери ви бляді згадали лише коли вас залишилося мало і угар передчуття тріумфа юлькізма поступився реаліям. Я доступно висловився?

Як мені раніше тут пояснювали, "ви бляді" теж до мене не відноситься?

Пруф, плиз.

сбиваешь кайф на корню  :fp1:  :gigi:

https://www.google.com/search?hl=en&q=%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE&rlz=&gws_rd=ssl#q=%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F+%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE&hl=en&tbs=qdr:w

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...