Перейти до змісту

Юля хоче допомогти добровольцям фінансово


Гість Хома

Recommended Posts

Дивні речі у нас на форумі. Вчора мої опотенти сказилися і мінусували будь які мої вислови, навітьт якщо там не було жодного криміналу.  Дивно. На сьогодні у мене вичерпано ліміт мінусів. лишень я зайшла на форум. Змова модераторів? Та будь ласка. Просто мерзенно виглядає відверте цькування опонента.  Звісно, я цим не переймаюсь особливо. Якщо власники форуму відверті юлефоби, то це не значить, що тут можна влаштовувати бєспрєдєл. А якщо така пристрасність - то це вже не патріотичний форум, а форум перефарбованих синяків з цуга. Цугом смердить тут здорово.

 

Я, певно, ще пару синячків виведу на чисту воду, та й розпрощаємось. На фупі набагато ціквіше. 

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Каровка  була звісний грубіян, кожне друге слово в неї було "дрочишь" або "кончил" :lol2: .

До речі, ця скандальна особа має звички свої віртуальні сварки в реал переносити. В Дурці вона скандалила з Зольдатом і полізла пакостити в аккаунт в "Однокласниках" його дочці-школярці. Крім того писала на того донос в прокуратуру "за разжіганіє хвашізма" (Зольдат в якості аватарки використовував образ Штірліца в німецькій формі).

Я так розумію, що ти вважаєш иене каровкою. Прийми мої співчуття. Ти - параноїк. Вибач, але інакше це не називається.  І у мене є цікава задумка знайти ту каровку і наслати її сюди. Ото тоді ти будеш опущений повністю.За що - сам знаєш. 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

@Аліє, для групи форумчан кількість мінусів обмежена 10 на 24 години. У нас не Турівська, ніякої змови.

 

Що стлсується фрази: "на фупі цікавіше". То йдіть туди, кацапи і вата в очікуванні. Ми, я думаю, плакати не будемо.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Аліє, для групи форумчан кількість мінусів обмежена 10 на 24 години. У нас не Турівська, ніякої змови.

 

Що стлсується фрази: "на фупі цікавіше". То йдіть туди, кацапи і вата в очікуванні. Ми, я думаю, плакати не будемо.

Я сьогодні не можу поставити жодного мінуса. Не біда, звичайно, але наштовхує на певні думки.  І я не буду плакати за пуфіком. Те, що тут немає вати - це ще не значить , що форум патріотичний. Тут повно синяччя, котре і робить  сморід. Тут певна частина форумчан займається провокаціями. Причому, дуже низької якості. Але то таке, ваш форум, ваше обличчя, ваші проблеми. Подивимось. 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

І прохання припинити срач що не відноситься до теми.

Я й не планувала ніякого срачу. Прросто ота дебільна картинка Акваріуса зробила все. Але ж Акваріус хороший, бо юлефоб. І у нього немає обмежень на мінуси. Дивно якось. 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, що ти вважаєш иене каровкою. Прийми мої співчуття. Ти - параноїк. Вибач, але інакше це не називається.  І у мене є цікава задумка знайти ту каровку і наслати її сюди. Ото тоді ти будеш опущений повністю.За що - сам знаєш. 

:lol2:

Призналася нарешті.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Повертаючись до аукціону від Юльки.

ІМХО, це непоганий тест на популярність її партії. От за скільки мільйонів гривень буде продана книга - стільки процентів і набере БЮТ на виборах :shuffle: .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, що ти вважаєш иене каровкою. Прийми мої співчуття. Ти - параноїк. Вибач, але інакше це не називається.  І у мене є цікава задумка знайти ту каровку і наслати її сюди. Ото тоді ти будеш опущений повністю.За що - сам знаєш. 

 

ти букву переплутала  :66:  :pardon:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я сьогодні не можу поставити жодного мінуса.

Аліє, для групи форумчан кількість мінусів обмежена 10 на 24 години.

Ще раз пояснюю. Якщо ви ввалили 10 мінусів вчора в 10 вечора, то наступний мінус зможете поставити не раніше ніж сьогодні о 10 вечора. Невже не зрозуміло?

 

 

 


Але ж Акваріус хороший, бо юлефоб. І у нього немає обмежень на мінуси. Дивно якось. 

І в нього є, але він має групу клуб ФУП і тому кількість більша.

 

Далі усі пости не по темі аукціона будуть видалятись а автор іде в баню за срач і оффтоп.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бацилла плюсоннув сходу цій картинці. Хто має здравий смисл, поясніть мотив мерзенної картинки Акваріуса? 

 

Поясняю. Не для срача, а в порядке разговора о моральных качествах бъйута и иё фанов.

 

Картинка со шварцом была ответом на сравнение юли с макаревичем.

 

Макаревич открыто пошел против политики авторитарной системы.. Сказать, что он находится в меньшинстве, значит не сказать ничего. Как минимум его за это будут тюкать еще долго. Он в одно мгновенье стал изгоем в стране, где (был) любим миллионами. Как максимум ему придется покинуть страну из-за неприемлемых условий жизни и/или под угрозой физической расправы.

 

Юля не пошла ни против какой системы. Она - часть системы. Она всего лишь одна из игроков, которой в данный момент не повезло с прикупом. Не сделав из проигрыша выводов, она снова идет с теми же манерами (я, я, я и только я любимая), что уже немножко надоело. Ей ничто не угрожало и не угрожает.

 

Поэтому сравнение только в очередной раз демонстрирует степень глубины гордыни мамки  степень слюноотделения фанатов при виде мамки.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Аліє, для групи форумчан кількість мінусів обмежена 10 на 24 години. У нас не Турівська, ніякої змови.

 

Що стлсується фрази: "на фупі цікавіше". То йдіть туди, кацапи і вата в очікуванні. Ми, я думаю, плакати не будемо.

так не підуть жеш :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Каровка  була звісний грубіян, кожне друге слово в неї було "дрочишь" або "кончил" :lol2: .

До речі, ця скандальна особа має звички свої віртуальні сварки в реал переносити. В Дурці вона скандалила з Зольдатом і полізла пакостити в аккаунт в "Однокласниках" його дочці-школярці. Крім того писала на того донос в прокуратуру "за разжіганіє хвашізма" (Зольдат в якості аватарки використовував образ Штірліца в німецькій формі).

нічого собі :shok:

мерзенна :pardon:  особа

хоча, чому дивуватись агресивність, тупість, хамство, брехня ---- хіба без цього може існувати секта? от чомусь там такі і збіраюцця.

 

Тепер по темі.

це буде як з лялькою, пам"ятаєте, шо сама :pleasant:  красіва була: вана придумала, наказала викупити і заняла перве мєсто. тоді пройшло, от і зараз за аналогією те саме відбувається.

:nose3:(P):pardon:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вот меня всегда умиляли восторженные сиропно-слащавые убютопоклонницы предпенсионного возраста, как правило из числа скучающих домохозяек, пишуших в перерывах между консервацией. Причем "предпенсионный"- это не констатация физического возраста, это констатация состояния мыслительных процессов в их межушном ганглии (у мозга тоже бывает климакс, и у некоторых он приходит со вступлением в ряды "Батькивщины" существенно раньше, чем физиологически в органах малого таза).

Они не знают, что творится в "этих ваших инторнетах", не знают устоявшихся интернет-мемов, не знают общеупотребительных приколов, фразочек и расхожих выражений.  Они просто поражают узостью своего кругозора, который у них сводится к следующему: познания с форума овуляшек, рецепты ватрушек с майонезом из овсяных отрубей,  и неисчерпаемый запас славословий, коленопреклонений, раболепий и подобострастий в сторону  Самого Выдающегося Политика в истории Украины, Единственного Настоящего Мужчины со стальными яйцами в украинской политике, Надежды Украины на Светлое Европейское Будущее, Самого Эффективного Премьер-Министра В Украинской Политике, да и вообще- реинкарнации Индиры Ганди, Эвиты Перон, Маргарет Тэтчер и матери Терезы в одном флаконе- Юличьки.  Им не надо интересоваться ничем больше-достаточно только читать и разносить по селу триппер по сети позитивные новости о своем кумире, и обсирать, естественно, всех её оппонентов (то есть всех в политике, кроме неё и её шестерок).


Иначе бы они знали, что:

«Ах ты ж ёбаный ты нахуй!» — возглас, выражающий крайнюю или наигранно-преувеличенную степень охуевания, «я так удивлён вашими словами, что готов поверить в них». Иногда используется двачерами, чтобы выказать иронию к собеседнику, высказавшему очевидно ложную информацию, в форме: «Ах ты ж ёбаный ты нахуй! Конечно же <ложное утверждение>, а не <верное утверждение>!»

 

 

и что эта фраза употребляется в интернетах очень часто именно с этой картинкой.

Подробнее для желающих хоть чуть-чуть расширить рамки своего мирообозрения, нежели программа ВО "Батькивщина"-

http://lurkmore.to/%D0%90%D1%85_%D1%82%D1%8B_%D0%B6_%D1%91%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%82%D1%8B_%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%83%D0%B9

 

А так, со своим зашоренным кругозором, общаясь с нормальными людьми продвинутыми юзерами, они напоминают одну женщину постбальзаковского возраста из пьесы классика:

 

Горгона Пилипівна. Рєбята, ви нє студенти, случайно?

Савка (спльовує). Ми доктори, нахуй.

Горгона Пилипівна. Зачєм же ви так грубо? Я к вам по-харошему. Вот у мєня сєстра в городє, она тоже студєнткой била, так, знаєте, інтересно – новая жизнь. А у молодьожі сєйчас вообщє тяга к знаніям. Я б кажется всьо б отдала, чтоб знов ето всьо пєрєжіть – такой ето кайф. Так чтолі по-вашему називаются еті ощушєнія? Ви нє смотрітє, што я старая, я ваші еті молодьожниє слова знаю, сама такая була. І випить могу, і поговоріть, і поспоріть. Ну от, скажіте. – хто ваш любімий поет? У мєня такоє мнєніє, єслі чєловєк нє любіт поезію, он сам сєбя обкрадиваєт, мнє жалко такого чєловєка! Ілі, когда я віжу молодой, культурний чєловєк бьйот кота, ето ж он сам сєбя обкрадиваєт, ето ж он нє кота бьйот, а сєбя! А ви говоріте, для мєня єслі чєловєк нє любіт пріроду, нє любіт животних, нє знаєт поезію родного края, он для мєня нє существуєт!

 

Під час балачок Горгони Пилипівни Савка і Ахванасій сидять мовчки, дегенеративне відкривши роти, як то роблять хворі на аденоїди, і мовчать.

 

Горгона Пилипівна. От я смотрю на вас: молодиє, здоровиє, умниє, всьо у вас єсть, – і завідую вам по-харошему. Всьо у вас впєрєді!
 

Ахванасій. Заїбала нас тут, шось пиздить, а шо – хуй просциш.
 

Савка. Переїби, шоб не пизділа.

 

Ахванасій пиздить Горгону Пилипівну. Горгона Пилипівна падає довго і важко, як хвора кобила.

 

Так что, повышайте интернет-грамотность, граждане юльчицы, иначе будете выглядеть колхозными дурами, считающими, что глагол "фапать"- это производное от ФАП - фельдшерско-акушерский пункт в родном селе Усть-Выперды Семизалупинского района.

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Далі усі пости не по темі аукціона будуть видалятись а автор іде в баню за срач і оффтоп.

 

Було б добре, якщ б така практика діяла на форумі тотально і в будь-який час.

 

Я, певно, ще пару синячків виведу на чисту воду, та й розпрощаємось. На фупі набагато ціквіше. 

 

Не робіть свята секті воістину вонаністів (що збуджуються від будь-якої асоціації з якоюсь воною). Вони тільки того й домагаються.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Було б добре, якщ б така практика діяла на форумі тотально і в будь-який час.

 

 

Не робіть свята секті воістину вонаністів (що збуджуються від будь-якої асоціації з якоюсь воною). Вони тільки того й домагаються.

 

 

Вонанисты - фанаты Юличьки  :gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Було б добре, якщ б така практика діяла на форумі тотально і в будь-який час.

 

 

Не робіть свята секті воістину вонаністів (що збуджуються від будь-якої асоціації з якоюсь воною). Вони тільки того й домагаються.

Тут діє принцип вибірковості.    Відносно збудження - це вже патологія у них.  Цікаво спостерігати.  Особливо, як нєкій чинуша пояснює смисл картинки. Не зрозумівши сам, про що мова. Ага. :weep:

Змінено користувачем Аліє
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут діє принцип вибірковості.    Відносно збудження - це вже патологія у них.  Цікаво спостерігати.  Особливо, як нєкій чинуша пояснює смисл картинки. Не зрозумівши сам, про що мова. Ага. :weep:

http://i.piccy.info/i9/e6ea8eeedfd334992ac80ffd11d2e5e6/1412416071/245511/753571/72671.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-10-04-09-47/i9-7069491/620x451-r/i.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

http://i.piccy.info/i9/e0a6a13a00a7283d3d3fab0b2b2dc300/1412416158/31612/753571/1397583754_timoshenko_3.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-10-04-09-49/i9-7069502/720x450-r/i.gif

 

дай миллион дай миллион

дай миллион дай миллион

дай миллион дай миллион

(с) Паниковский

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Тут вот песенка подходящая подвернулась про юльков невежественных сектантов

очень им подходит, очень

прям гимном может считаться

 

http://www.youtube.com/watch?v=IWXAKiDi6vY&feature=youtu.be

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лююююди! Просю пардону. Сам влез и вас втянул...

Вы так правильно все сказали, что и добавить нечего.  :smiley15:

 

Ну может одно. Важно все таки не путать политику и форум. Можно обсуждать политика и иметь любые взгляды на мироустройство, но переключаться с политика на собеседника, его семью - по меньшей мере странно, чтоб не сказать глупо. Это наши политики предавали нас, а не мы их.

 

Ну и это... Если потерять уважение к Хуле или любому другому зажравшемуся провластному скоту означает стать синяком - да, я синяк.  :pleasant:

Змінено користувачем Аквариус
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да Стіві, зміг здивувати :bluet:

http://i57.tinypic.com/4qk2kp.jpg

 

Вонанисты - фанаты Юличьки  :gigi:

Вонаністи ті, що постійно збуджені на вону. Патологічні антифани кращі за фанів?!

 

Бездумних прихильників ЮТ я тут не бачив, хоча в природі вони, безперечно, існують, як і в Пєті, чи Сєні, чи Самопомічі з Садовим на пепрохідній позиції. Місцеві юльки це прибічники, а не прихильники, бо мають аргументовану платформу на підтримку програмних засад Тимошенко. Наприклад, деолігархізації. Це ж визначальна передумова для перезаснування країни! З''явиться інша політсила чи помітні політики з розумінням цієї істини та позасистемним ресурсом для її втілення, підтримаю і їх. Але поки таких нема, буду обирати Тимошенко з її далеко НЕ бездоганною "Батьківщиною", покоцаною амбіціями.

 

То сектант я, чи компанія, що будь-якої миті з готовністю кучкується і кидається в юльків какашками, накшталт гімнуа Стіві чи пакетних дізлайків?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...