Перейти до змісту

Верховна РАДА


кноп

Recommended Posts

Зе добив інвалідів  :tu:

 

Шановний пане Парубій!
Я не здивований Вашою відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України. Адже працездатність та звитяга – це не найсильніші риси сьогоднішнього парламенту.
Дещо здивований я іншим – Вашими словами про «неухильне дотримання чинного законодавства». Відкрию Вам очі. На жаль, нинішній парламент в уявленні народу України асоціюється передусім із відсутністю коаліції, кнопкодавством, порожньою залою при ухваленні законів, вісімнадцятиразовим голосуванням за законопроекти та іншими грубими порушеннями Регламенту.
Це все й стало підставою для підписання мною указу про розпуск парламенту, конституційність якого було підтверджено у Конституційному Суді України. Водночас нагадую Вам, що, відповідно до статті 90 Конституції України, повноваження Верховної Ради України припиняються у день відкриття першого засідання Верховної Ради України нового скликання.
А Ви натомість влаштовуєте собі майже двомісячні канікули до початку першого засідання Верховної Ради України нового скликання. Хочу нагадати Вам та іншим народним депутатам України, що ОДИН ДЕНЬ (!) роботи парламенту коштує платникам податків 13,3 млн грн. Відмовою у скликанні позачергового засідання Верховної Ради України Ви не просто самоусунулися від роботи на благо України та українців, а й виявляєте злочинну бездіяльність, що призводить до розтрати майже 700 млн гривень з державного бюджету.
Прикро, що люди, які постійно виставляють себе напоказ як виняткових професіоналів та поборників інтересів українського народу, не можуть віднайти в собі сили зібратися на один день та виправити власні помилки й ухвалити надважливі закони з питань діяльності Вищого антикорупційного суду України, відтермінування відповідальності власників автомобілів з європейською реєстрацією, повернення норми про незаконне збагачення, яку з вашої ж вини скасував Конституційний Суд України.
Шкода, але ви просто не здатні на самопожертву на благо українського народу. Все, що ви продемонстрували, – це повна байдужість, бездіяльність і неспроможність.
У вас всіх був шанс, але ви і його змарнували.
Ганьба, панове!
Ми змінимо це 21 липня.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ще тиждень тому Парубій такий бойовий був ... :lol2: 

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій припускає проведення в разі потреби позачергової сесії парламенту до вступу в повноваження Верховної Ради ХІХ скликання після парламентських виборів.

"Хочу нагадати, що Верховна Рада України є повноважною до складення присяги новообраними депутатами. Тобто до першої сесії нового скликання восьме скликання Верховної Ради повноважне. Можу вас запевнити: якщо буде потреба, якщо будуть виклики, на які має давати відповідь Верховна Рада України, я знайду можливість ініціювати 150 підписів (народних депутатів) і скликати позачергове засідання Верховної Ради", - заявив він на брифінгу в понеділок у Києві.

Link to comment
Share on other sites

O-o-o-o-o, ая-я-я! 
Rastaman Camillo!
life make him feel low
so he'd sit and he'd start to smoke
his way of life is no joke
sit down he'd smoke his fire
smoke one more make him higher
footstep'd come and put out him smoke
police then come and give him a poke © Supermax 
:lol2:

 

Please wait.. Loading

 

https://www.youtube.com/watch?v=bhxzpxQ6TDU&feature=youtu.be&list=SRSupermax+-+Camillo

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Разумков спікер, за 382

Link to comment
Share on other sites

Хто там із дяклів петярастів сцяв кип'ятком про Мудачука-віцеспікера? Можете розслабитися :gigi:

-------------

Вице-спикером Верховной Рады 9 созыва избрана нардеп от Батькивщины Елена Кондратюк.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

16:53 Заступником голови ВР 9 скликання обрано Олену Кондратюк

16:41 Зеленський вніс законопроект про внесення змін щодо конфіскації незаконних активів осіб

16:31 Зеленський вніс у ВР законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені авто

16:17 Першим заступником голови ВР став Стефанчук

16:11 Зеленський вніс законопроект щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури

16:03 Фракція "Європейська солідарність" перейшла в опозицію

16:01 Президент вніс законопроект змін щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень нардепа

15:49 Зеленський вніс законопроект щодо зменшення конституційного складу ВР та закріплення пропорційної виборчої системи

15:40 Зеленський вніс законопроект щодо внесення зміни до ЗУ "Про Вищий антикорупційний суд" щодо початку роботи суду

15:33 Разумков очолив Верховну Раду 9 скликання

15:30 Парубій розповів про пріоритети ВР 8-го скликання

15:26 Зеленський запропонував Раді призначити Пристайка головою МЗС

Link to comment
Share on other sites

Четвер, 29 серпня 2019

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Вперше уся відповідальність і усі можливості в одних руках.

Поки в Раді і з Урядом не усе так погано. Принаймні Кобєлєви з Вітренками поки нічого не очолили. Напевно їм залишать Нафтогаз для дослідницьких робіт.

Link to comment
Share on other sites

Мбугага! Дайош "Саюс меча і орала" в ліце нєпрімірімих аппанєнтофф! Дякли-петярасти, алярм! Фома, роса очі не ріже?  :gigi:

-------------------

49e9d63a8dd853ea02162e421770c168.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...