Перейти до змісту

Пжити по новому: Порошенко на Прикарпатті


Recommended Posts

Отже.

 

Розповідь знайомого, того що чекав в аеропорту (не в літаку, а в приміщенні - він зустрічав).

Літак спочатку підійшов до приміщення аеропорту, потім від'їхав і руляв по полосах, потім (напевно коли Порох вигрузився) йому дали підійти до аеропорту, але трап не подавали близько 30-40хв, чому знайомий не знає. Потім пасажирів вигрузили і ще з півгодини мурижили на прохідній. Чому він теж хз. В сумі зайняло близько півтора години маринування пасажирів і зустрічаючих. Не вірити йому підстав не маю - я міг сьогодні і не зустрітись і він би залишився без грошей до понеділка.

 

Причини маринування я з'ясував по відкритих джерелах

1. http://gk-press.if.ua/index.php?q=node/17688"Як передає журналіст «ГК», в районі аеропорту спостерігається велика кількість правоохоронців. Патрулює міліція і у прилеглих до аеропорту вулицях. Цікаво, що за словами самих міліціонерів точного часу прильоту Президента вони не знають."

2. http://styknews.info/novyny/sotsium/2015/01/06/petro-poroshenko-vidvidaie-rizdvianu-sluzhbu-bozhu-u-maniavskomu-skyti

на оперативній нараді повідомив міський голова Віктор Аншкевичус.

"Ми вчора зустрічали президента, який прилетів на Прикарпаття."

Короче вся місцева політшобла і чиновники збіглись продемонструвати відданість безпосередньо в аеропорт (в Гуту всіх точно не запросили). Це зазвичай займає багато часу і виглядає надзвичайно огидно (я колись був свідком зустрічі міського керівництва з всього лиш замміністром, то ледь не проблювався від цього видовища)

 

Ну а про розчистку траси і загальне ставлення до події франківчан можете нагуглити самі, хто хоче

навскидку

http://www.pravda.if.ua/news-70166.html

http://www.pravda.if.ua/news-70124.html

http://versii.if.ua/novunu/poroshenko-priletiv-na-prikarpattya/comment-page-1/#comment-303730

Також у фейсбуку є група "Франківчани" і інші місцеві пабліки там кілька постів було на цю тему...

 

 

Якщо франківці на таких речах базують свої електоральні уподобання то страшно за франківців. Раз на рік можна було б і потерпіти.

 

на несприйнятті лицемірства? Я вже написав що саме мені особисто не сподобалось http://uapolitics.com/topic/18059-pzhiti-po-novomu-poroshenko-na-prikarpattі/?p=481698

 

P.S. Заігнорив РіГа за перехід на особистості і відмову визнати безпідставність звинувачень коли я ткнув носом в пруф.

 

P.P.S. Також заігнорив Бартку - чувак, твій закос під брутально УПІвця часів другої світової пройшов стадію гротеску і ти здається сам починаєш вірити в свій образ. Якби не кілька сердечних постів про Дем'янів Лаз я б тебе заігнорив ще раніше...

 

Всім Веселих Свят!

Змінено користувачем Спартак
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А мне чего там быть???? Я в президенти не лез.

Ну вочевидь Ви теж займаєте в Україні надвисоку посаду, раз маєте право командувати президентом коли й куди йому їхати :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Ну вочевидь Ви теж займаєте в Україні надвисоку посаду, раз маєте право командувати президентом коли й куди йому їхати :shuffle:

 

Я маю право висловаити подив бесконечной наивности (мягко выражаясь) лохтората избравшего в президенты

барыгу, афериста и человека вложившего в экономику врага, с которым он якобы воюет миллиарды :shuffle:

 

Несмотря на сложившиеся обстоятельства, компания ROSHEN продолжила интенсивно развивать производство кондитерских изделий на предприятии ОАО «Липецкая кондитерская фабрика «РОШЕН».

За весь период деятельности российских предприятий Корпорации ROSHEN на постоянной основе осуществлялись инвестиции в развитие производства, в установку новых линий с целью расширения ассортимента продукции ROSHEN и строительство новых мощностей в Липецкой области, ориентированных на производство шоколадной продукции, которое позволило бы увеличить общий объем производства компании в 1,5 раза.  В феврале 2014 года был произведен запуск очередной новой линии, велось интенсивное строительство новой площадки с плановым запуском в 2014 году. Только за последние четыре года объем инвестиций в строительство составил более 9 миллиардов рублей. 

 

http://www.roshen.ru/ru/news/corporate-news/zajavlenie-konditerskoj-korporacii-roshen-o-situacii-na-predprijatijah-v-rossijskoj-2723/

Link to comment
Share on other sites

Я маю право висловаити подив ...

 

 

Ну маєш, висловив. Похуй що лузери виборів 2008-го здивовані. Ти краще поясни чому Джон не погребував Сарочкою коли його власна жопа була під запитанням

Link to comment
Share on other sites

Я маю право висловаити подив бесконечной наивности (мягко выражаясь) лохтората избравшего в президенты

барыгу, афериста и человека вложившего в экономику врага, с которым он якобы воюет миллиарды :shuffle:

 

Несмотря на сложившиеся обстоятельства, компания ROSHEN продолжила интенсивно развивать производство кондитерских изделий на предприятии ОАО «Липецкая кондитерская фабрика «РОШЕН».

За весь период деятельности российских предприятий Корпорации ROSHEN на постоянной основе осуществлялись инвестиции в развитие производства, в установку новых линий с целью расширения ассортимента продукции ROSHEN и строительство новых мощностей в Липецкой области, ориентированных на производство шоколадной продукции, которое позволило бы увеличить общий объем производства компании в 1,5 раза.  В феврале 2014 года был произведен запуск очередной новой линии, велось интенсивное строительство новой площадки с плановым запуском в 2014 году. Только за последние четыре года объем инвестиций в строительство составил более 9 миллиардов рублей. 

 

http://www.roshen.ru/ru/news/corporate-news/zajavlenie-konditerskoj-korporacii-roshen-o-situacii-na-predprijatijah-v-rossijskoj-2723/

:lol2:

Панові не лише Порох, але й увесь народ не угодив?!

Пан вочевидь юльок?!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Обана!

 

"подчеркнул Порошенко. Порошенко встречает Рождество с семьей в государственной резиденции "Синегора""

:nose3:

Дзіпич, погодься, що досі не було ніяких скарг від киян на те, що пересування кортежів Пороха створюють їм якісь особливі незручності. При Януку такі незручності були повсякденням, вони були звичною буденністю.

Тому не бачу підстав звинувачувати Порошенка в якомусь злому умислі проти іванофранківців.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Панові не лише Порох, але й увесь народ не угодив?!

Пан вочевидь юльок?!

 

Отчего же весь? токо 54%. Но сегодня, хвала Всевышнему, их гораздо меньше. Так что шанс на выздоровление сохраняется :shuffle:

а пану не пох кто есть пан??? Как бы не о пане тема, а о Парашенке? :D Или съезжать на личность, это тыпова рыса любытелив гарячого шоколаду липецькой росфасовки? B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отчего же весь? токо 54%. Но сегодня, хвала Всевышнему, их гораздо меньше. Так что шанс на выздоровление сохраняется :shuffle:

а пану не пох кто есть пан??? Как бы не о пане тема, а о Парашенке? :D Или съезжать на личность, это тыпова рыса любытелив гарячого шоколаду липецькой росфасовки? B-)

 

а как выглядит выздоровление? 

 

КТО?

Link to comment
Share on other sites

а как выглядит выздоровление? 

 

КТО?

 

 

Выздоровление выглядит так - не важно КТО, важно ЗАЧЕМ и КАКИМ ОБРАЗОМ?

Когда таких будет хотя бы процентов 40% - можно сказать - кризис позади...

Пока же - боюсь страну спасет только внешнее управление. Так что неплохо бы процесс выздоровления ускорить...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Отже.

 

Розповідь знайомого, того що чекав в аеропорту (не в літаку, а в приміщенні - він зустрічав).

Літак спочатку підійшов до приміщення аеропорту, потім від'їхав і руляв по полосах, потім (напевно коли Порох вигрузився) йому дали підійти до аеропорту, але трап не подавали близько 30-40хв, чому знайомий не знає. Потім пасажирів вигрузили і ще з півгодини мурижили на прохідній. Чому він теж хз. В сумі зайняло близько півтора години маринування пасажирів і зустрічаючих. Не вірити йому підстав не маю - я міг сьогодні і не зустрітись і він би залишився без грошей до понеділка.

 

Причини маринування я з'ясував по відкритих джерелах

1. http://gk-press.if.ua/index.php?q=node/17688"Як передає журналіст «ГК», в районі аеропорту спостерігається велика кількість правоохоронців. Патрулює міліція і у прилеглих до аеропорту вулицях. Цікаво, що за словами самих міліціонерів точного часу прильоту Президента вони не знають."

2. http://styknews.info/novyny/sotsium/2015/01/06/petro-poroshenko-vidvidaie-rizdvianu-sluzhbu-bozhu-u-maniavskomu-skyti

на оперативній нараді повідомив міський голова Віктор Аншкевичус.

"Ми вчора зустрічали президента, який прилетів на Прикарпаття."

Короче вся місцева політшобла і чиновники збіглись продемонструвати відданість безпосередньо в аеропорт (в Гуту всіх точно не запросили). Це зазвичай займає багато часу і виглядає надзвичайно огидно (я колись був свідком зустрічі міського керівництва з всього лиш замміністром, то ледь не проблювався від цього видовища)

 

Ну а про розчистку траси і загальне ставлення до події франківчан можете нагуглити самі, хто хоче

навскидку

http://www.pravda.if.ua/news-70166.html

http://www.pravda.if.ua/news-70124.html

http://versii.if.ua/novunu/poroshenko-priletiv-na-prikarpattya/comment-page-1/#comment-303730

Також у фейсбуку є група "Франківчани" і інші місцеві пабліки там кілька постів було на цю тему...

 

 

 

на несприйнятті лицемірства? Я вже написав що саме мені особисто не сподобалось http://uapolitics.com/topic/18059-pzhiti-po-novomu-poroshenko-na-prikarpattі/?p=481698

 

P.S. Заігнорив РіГа за перехід на особистості і відмову визнати безпідставність звинувачень коли я ткнув носом в пруф.

 

P.P.S. Також заігнорив Бартку - чувак, твій закос під брутально УПІвця часів другої світової пройшов стадію гротеску і ти здається сам починаєш вірити в свій образ. Якби не кілька сердечних постів про Дем'янів Лаз я б тебе заігнорив ще раніше...

 

Всім Веселих Свят!

 

По времени в принципе все сходится самолетов. Непонятно, только почему пересеклись. 

В теории понятно почему не выпускали - наверное терминал 1 у вас, хотя могли и автобусами (если есть подвезти паксов - х.з. в ИФ не был никогда)? И, соответственно, катались - движки все равно глушить нельзя было. 

А вот то, что менты не знали - так нормально вообщем-то. Безопасность. 

 

Все остальное, как я и сказал

1. местные холуи перебдели

2. местные граждане не привыкли к ограничениям.

 

Все банально. 

пересеклись, возможно, потому что из Москвы нужно было вылетать вовремя, а Президент тоже не будет подстраиваться под пасс. рейс - может опоздал откуда-то и полетел, когда полетел. Имеет право.

 

В общем - ивано-франковцы - дышите глубже - в столице перекрытия и ограничения каждый день в центре. 

Link to comment
Share on other sites

Отчего же весь? токо 54%. Но сегодня, хвала Всевышнему, их гораздо меньше. Так что шанс на выздоровление сохраняется :shuffle:

а пану не пох кто есть пан??? Как бы не о пане тема, а о Парашенке? :D Или съезжать на личность, это тыпова рыса любытелив гарячого шоколаду липецькой росфасовки? B-)

Видите ли Юра   пане Сайлентіо... Тема в нас була не про Порошенка взагалі, а про конкретний випадок в Франіку. А ось будь-які теми на тему Липецької фабрики переводять лише обрані шанувальники гарячого шоколаду. СлавРедько і ще декілька придурочних юльків. Ну й ще Ви.

Так хто Ви після цього? :gigi:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Видите ли Юра   пане Сайлентіо... Тема в нас була не про Порошенка взагалі, а про конкретний випадок в Франіку. А ось будь-які теми на тему Липецької фабрики переводять лише обрані шанувальники гарячого шоколаду. СлавРедько і ще декілька придурочних юльків. Ну й ще Ви.

Так хто Ви після цього? :gigi:

 

А хто Вы, если факт инвестирования в рашисткую экономику миллирадных сумм, из которых в ьтом числе и оплачивается агрессия Кремля против Украины, Вашим президентом, вызвает у вас не законное возмущение,

а поллюциии  о юльках и нульках? Так что Вы после этого? Пособник, не?

 

Мне вот как американскому избирателю невозможно себе даже представить, чтобы Обама, за которого я не голосовал и которого  обычно поношу последними словами как политического противника, мог иметь во время войны в Заливе свой бизнес, скажем, в Фаллудже и одновременно

быть президентом и тем более главнокомандующим ВС США. Это тут тянуло бы не просто на остракизм в прессе, а на импичмент со всеми вытекающими!

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

У таких проколах винувата В ПЕРШУ,ДРУГУ і надцяту чергу місцева влада.У Києві це відрегульовано і звично.А тут ПРИЇХАВ САМ раз за який час.Ось наші місцеві холуї (бо то дуже характерне для провінції) щоб показати товар (як вони то розуміють) лицем по лекалах ,яких їх вчили такіж лизоблюди на протязі десятиліть, і створили малий рейвах в станиславові.Містечко то маленьке.всі всіх знають.аеродром теж не Хітроу.тіснява.А тут САМ до них.сердешних.Може в морду дасть.або дулю.ну хоч пувдулі(по шевченку),старалися сіроманці.А пеця?А що пеця бачить в таких випадках? Через віконечко і якщо цікаво.та і сам вчився в таких же старших товаришів.Тому тут проблема в ментальності .а не в персонажах.Одні не вміють інакше,другі не готові інакше.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

А хто Вы, если факт инвестирования в рашисткую экономику миллирадных сумм, из которых в ьтом числе и оплачивается агрессия Кремля против Украины, Вашим президентом, вызвает у вас не законное возмущение,

а поллюциии  о юльках и нульках? Так что Вы после этого? Пособник, не?

 

Мне вот как американскому избирателю невозможно себе даже представить, чтобы Обама, за которого я не голосовал и которого  обычно поношу последними словами как политического противника, мог иметь во время войны в Заливе свой бизнес, скажем, в Фаллудже и одновременно

быть президентом и тем более главнокомандующим ВС США. Это тут тянуло бы не просто на остракизм в прессе, а на импичмент со всеми вытекающими!

Відітє лі Юра, мені нічого уявляти не треба, бо я ще кілька років тому бачив відвертих російських шпигунів на найвищих державних посадах. Можна скільки завгодно балакати про сферичного Обаму в Затоці, але нам доводиться порівнювати те, що маємо, з тим, що було. А були в нас 2 агента Пуйла, Юлька та Януковоч, які розігрували боротьбу нанайських хлопчиків з метою повної ліквідації української державності. Так що власник липецької фабрики - це найкраще, що в нас є на сьогоднішній день, уви і ах.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Ну чому б тобі не атсасать у Юлиного ішака? Ніж ото на інтертнет підписуватися в бідній країні.

Хм.

Хм.

Соррі...

 

Вживу за такі слова я би без перепрошень вибив вам як мінімум два зуби, як максимум — зламав би щелепу.

Але це інтернет, тож просто доповідь і ігнор.

 

Дай ж вам Боже здоровля...

Link to comment
Share on other sites

...

 

P.S. Заігнорив РіГа за перехід на особистості і відмову визнати безпідставність звинувачень коли я ткнув носом в пруф.

 

Всім Веселих Свят!

 

Як далі жити.  :fp1: 

 

І тобі дай Боже. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Silentio,

 

З Ліпєцком ти перегинаєш в стилі кондового жулька. Пєця туди вкладався і інвестував все-таки задовго до війни з кацапами. Чи ти будеш стверджувати, що він за 4 роки наперед про все вже знав ?

 

Те, що він все ще зв'язаний з бізнесом в Кацапстані звичайно херово, але робити з цього тотальний піздєц - ну, скажем так, виглядає дешевим дойобуванням в стилі 'пачєму бєз шапкі'.  B-)   

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Хм.

Хм.

Соррі...

 

Вживу за такі слова я би без перепрошень вибив вам як мінімум два зуби, як максимум — зламав би щелепу.

 

 

В живу ти б був чемний і вихований, як всі юлесоси імені її ішака. Перевірено.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да. Живу на Северной. А что? Ну напрягали перекрытия. Но они были на 10-15 минут

Или Вы утверждаете что на час каждый день туда и обратно так же? Вы точно в Киеве живете?

 

Речь в стартопике идет о перекрытиях на час, а я же сказал, что в Киеве надрочились перекрывать минимально - и похер кто през/премьер/спикер

 

Или я где-то неправ?

Перекрывали может и на пятнадцать, а пробочка организовывалась, на час. И то, он сместил время и срочно мост открыл из-за народных возмущений. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ладно outsider.

Чувак явно с расширенной по здоровью страховкой.

Но два человека, плюсонувших пост про отсос у ишака.

В Святвечир.

Наверняка патриоты, щири украинци и конечно преданые порошки.

Откуда они лезут?

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну ладно outsider.

Чувак явно с расширенной по здоровью страховкой.

Но два человека, плюсонувших пост про отсос у ишака.

В Святвечир.

Наверняка патриоты, щири украинци и конечно преданые порошки.

Откуда они лезут?

 

Деффачка, на Ішака не гнати.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...