Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

 

Прошу обратить внимание модераторов на эту гниду

 

Veni-vidi

забаненную на ФУПе пришедшую на форум гадить и устраивать срач.

 

Юрко, ты чего хамишь постоянно?

Я тебя обидел чем то?

Ну не мог же ты за жирного наркомана

Сукашвили так обидеться..?

Или у тебя нежная привязанность к этому недоразумению?

Змінено користувачем Veni-vidi
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Новый сезон программы «Джокеры» будет называться «Путь в президенты».

Ведущим проекта вместо главного редактора «Украинской правды» Севгиль Мусаевой станет Михаил Саакашвили, который, к слову, в марте – июне 2017-го вел на ZIK политическое ток-шоу «Другая Украина». У программы были высокие показатели телесмотрения...

 

Каждый раз после фильма-расследования запланировано обсуждение политического пути кандидатов в президенты в студии с включениями психологов, западных экспертов, анализом актуальных социологических опросов. Модерировать студийный блок будет ведущий токингов «Первые о главном. Комментарии» на ZIK Богдан Машай...

 

Проект «Джокеры» будет выходить каждую пятницу в 18:30. Старт программы запланирован на 7 декабря. Программа специализируется на исследовании бюджетов крупнейших партий Украины.

 

https://telekritika.ua/news/zik-perezapuskaet-dzhokery-s-novym-vedushhim-mihailom-saakashvili/

Link to comment
Share on other sites

Ой  яка  по  ZIK-у  Саакашвіліада".  Вухам  своїм  не  вірю!  Розносять  Юльку  в  пух  і  прах.

 Сам  Саакашвілі  дуже  схуд,  дуже  погано  почав  говорити  українською.  Але  те,  що  говорить - ой,  це  мені  бальзам  на  душу.  Шо  случилося?

Я  правда  зачепила  лише  кінець  передачі.

Програма "Джокер",  якщо  шо.

Link to comment
Share on other sites

Ой  яка  по  ZIK-у  Саакашвіліада".  Вухам  своїм  не  вірю!  Розносять  Юльку  в  пух  і  прах.

 Сам  Саакашвілі  дуже  схуд,  дуже  погано  почав  говорити  українською.  Але  те,  що  говорить - ой,  це  мені  бальзам  на  душу.  Шо  случилося?

Я  правда  зачепила  лише  кінець  передачі.

Програма "Джокер",  якщо  шо.

він в Голандії лікувався від  ;) кокосовой залежності :pleasant:

цікаво  було б переглянути :nose3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

22.12.18 11:02  "Як це можливо після того, що з вами зробила Банкова": Трепак до Саакашвілі з приводу циклу передач "Джокери" про кандидатів у президенти

 

Якщо перша передача з циклу "Джокери" сприймалася як якесь непорозуміння, то зараз вже вимальовується системність підходу і спрямованості.

Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак. Наводимо його текст повністю.

 

Сьогодні вдень мав телефонну розмову з Давидом Сакварелідзе – у цей час він був за кордоном і, наскільки я правильно зрозумів, їхав вітати з днем народження Міхеіла Саакашвілі

Принагідно попросив Давида передати вітання своєму колишньому керівнику. А ввечері подивився чергову авторську передачу М.Саакашвілі "Джокери", яка цього разу була присвячена Анатолію Гриценку як кандидату у президенти.

І, чесно кажучи, був вражений – глибоко і неприємно. Відчуття якоїсь бридкості і жалю. Бридкості, від того, що побачив – нічого нового, але вміло підібраного, професійно поданого і чітко спрямованого. Жалю через те, що це зроблено за участі екс-президента Грузії, який є для мене певним авторитетом за проведені у своїй країні реформи.
Не вірю, що М.Саакашвілі, який виступає як автор цієї передачі, з його досвідом і розумінням політичних процесів в Україні не розумів того, якої спрямованості передачу він робить (чи під нього роблять).

Коли  минулого тижня вийшла його передача про Юлію Тимошенко, подумалось, що то є якась помилка. Тим паче, що і сам М.Саакашвілі після цієї передачі заявив, що кінцевий варіант передачі про Ю.Тимошенко, той відеоряд і закадровий текст, який вийшов на екран, не відповідає ні первинній ідеї щодо циклу передач, ні його думці про кандидата. І вимагав зняти передачу з ефіру (хоча як це можна було зробити після того, коли вона вже була в ефірі?), а також стверджував, що не дозволить використовувати своє ім’я у маніпулятивних цілях.

Але чергова передача М.Саакашвілі вже про А.Гриценка змушує сумніватися як у щирості попереднього "покаяння" її автора, так і у нерозумінні того, у чому, власне, він бере участь. Якщо перша передача ще сприймалася як певне непорозуміння, то наразі вже вимальовується системність підходу і спрямованості. Не хочеться вірити у якийсь "договорняк" М.Саакашвілі з Банковою, але усе виглядає саме так. Щонайменше, складається таке враження від побаченого і, як з’ясовується, не лише у мене одного.
У цьому зв’язку пригадується використання М.Саакашвілі у боротьбі Банкової проти А.Яценюка і А.Авакова. Якщо не помиляюсь, і сам М.Саакашвілі пізніше визнавав, що президент П.Порошенко тоді просив його публічно виступати проти лідерів "Народного фронту", збиваючи А.Яценюка з посади прем’єр-міністра. Наразі маємо дежавю?

 

Міхеіле Ніколозовичу, чи можете пояснити, що насправді відбувається? Як це можливо після того, що з Вами зробила Банкова, яка у непристойний спосіб викинула Вас з України? Чим Ви керуєтесь і що, власне, робите? Ви усвідомлюєте свою справжню роль у нинішніх політичних процесах в Україні?"

 

P.S. Чесно кажучи, коментарі зайві.  Хіба що хочеться почути думку поважного пана Сілентіо, як завзятого апологета Міхо.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Зранку привітав Mikheil Saakashvili з Днем народження. А ввечері Саакашвілі разом з Порошенком, зібравши всю брехню, через канал ZIK привітали мене. Так і живемо.

==

Коли «дна» немає - його не можливо пробити!
Це вчора впевненно довели на ЗІКу автори програми Джокери про Анатолій Гриценко.

https://zik.ua/tv/video/191149

Маніпуляцііі з фактами та подіями. Притягнуті за вуха причинно-наслідкові зв’язки з результатам від тих фактів. Тенденційно підібрани «актори» у фільмі і домашні «експерти» ПОПа у студії.
Вишенка на торті - Вінник зі своїм пустим розслідуванням нікчемної ТСК.

Про Вінника і розслідування окрема історія.
Коли Ваня пішов в прокуратуру - його там послали у грубій формі ( https://news.liga.net/…/matios-grubo-prokommentiroval-zache… ), в СБУ сказали, що це не іх компетенція, тихенько послали і в Інституті військових експертиз і тепер це фейкове розслідування хочуть передати у новостворений ДБР. Та йому буде труба.

А взагалі то повна труба з українською журналістикою. Хоча чого стидатися : хто дівчинці платить - той її і танцює ...
І ЗІК по танцям впевненно доганяє Прямий і 5.

 

Link to comment
Share on other sites

Трепаки всякие, это бандосы на которых клейма негде ставить, хоть и с лицензией, а у Миши за плечами реформирования страна. Потому не Трепакам на Мишу батон крошить.
Link to comment
Share on other sites

Трепаки всякие, это бандосы на которых клейма негде ставить, хоть и с лицензией, а у Миши за плечами реформирования страна. Потому не Трепакам на Мишу батон крошить.

Ви хоч розберіться, кого коментуєте, засліплені Міхо-філи. Генерал Трепак це той есбеушник, що передав у НАБУ "чорну бухгалтерію" бандюків з ПР. Записувати його в "бандоси" це не просто безвідповідально, це блюзнірство. А Міхо вже "вийшов в тираж", що підтвердженно і його походженнями в губернаторстві, і підігруванням Порошенку у фальсифікації виборів, і, зрозуміло, негативною реакцією грузинів на можливість його повернення. Було - та загуло. Був титаном, став наркоманом. Оце і є реалії.  Прикрі, але інших у мене для вас немає.

 

P.S. До речі, пріпіздєнт абсолютно свідомо намагався зробити з Міхо "лідера опозиції" на противагу Тимошенко, він же не дурень, але і не розумник, бо Міхо виявився некерованим.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Іди вже портки перти, ссикливий ботяра, ще нахабності хватає щось там "коментувати"  :td:

 

 

не буди лихо пока оно тихо чмошный зубожылщик

сходи для начала пол годика в спортзал

Link to comment
Share on other sites

Ви хоч розберіться, кого коментуєте, засліплені Міхо-філи. Генерал Трепак це той есбеушник, що передав у НАБУ "чорну бухгалтерію" бандюків з ПР. Записувати його в "бандоси" це не просто безвідповідально, це блюзнірство. А Міхо вже "вийшов в тираж", що підтвердженно і його походженнями в губернаторстві, і підігруванням Порошенку у фальсифікації виборів, і, зрозуміло, негативною реакцією грузинів на можливість його повернення. Було - та загуло. Був титаном, став наркоманом. Оце і є реалії. Прикрі, але інших у мене для вас немає.

 

P.S. До речі, пріпіздєнт абсолютно свідомо намагався зробити з Міхо "лідера опозиції" на противагу Тимошенко, він же не дурень, але і не розумник, бо Міхо виявився некерованим.

Передача бухгалтерии не даёт индульгенции. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Передача бухгалтерии не даёт индульгенции.

Це точно. Як і сліпа прихильність фанів не дає індульгенції політику на безумовні помилки і особисту безпринципність.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Трепаки всякие, это бандосы на которых клейма негде ставить, хоть и с лицензией, а у Миши за плечами реформирования страна. Потому не Трепакам на Мишу батон крошить.

а що він рєфарміровал?

конкретно, по пунктах :)

Link to comment
Share on other sites

 

Зранку привітав Mikheil Saakashvili з Днем народження. А ввечері Саакашвілі разом з Порошенком, зібравши всю брехню, через канал ZIK привітали мене. Так і живемо.

==

Коли «дна» немає - його не можливо пробити!

Це вчора впевненно довели на ЗІКу автори програми Джокери про Анатолій Гриценко.

https://zik.ua/tv/video/191149

Маніпуляцііі з фактами та подіями. Притягнуті за вуха причинно-наслідкові зв’язки з результатам від тих фактів. Тенденційно підібрани «актори» у фільмі і домашні «експерти» ПОПа у студії.

Вишенка на торті - Вінник зі своїм пустим розслідуванням нікчемної ТСК.

Про Вінника і розслідування окрема історія.

Коли Ваня пішов в прокуратуру - його там послали у грубій формі ( https://news.liga.net/…/matios-grubo-prokommentiroval-zache… ), в СБУ сказали, що це не іх компетенція, тихенько послали і в Інституті військових експертиз і тепер це фейкове розслідування хочуть передати у новостворений ДБР. Та йому буде труба.

А взагалі то повна труба з українською журналістикою. Хоча чого стидатися : хто дівчинці платить - той її і танцює ...

І ЗІК по танцям впевненно доганяє Прямий і 5.

 

 

мік -- це юльок

а грицацуєвичи -- бувші юльки

 

підтримують одне одного :lol2:

одного поля ягода :nose3:

Link to comment
Share on other sites

а що він рєфарміровал?

конкретно, по пунктах :)

Конкретно ликвидировал воровство во всех проявлениях. Особо досталось авторитетам, которым пришлось в Украину сбежать.
Link to comment
Share on other sites

Конкретно ликвидировал воровство во всех проявлениях. Особо досталось авторитетам, которым пришлось в Украину сбежать.

Да? :consul:

НЕВЖЕ?

 

отак взяв і ліквідіровал?

 

поцікався

ЯК він це зробив

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Зе выполнил обещания с точностью день в день:-) РЕСПЕКТ

Завтра Миша должен прилететь. Хотя я не уверен, ибо есть сведения о возможных провокациях со стороны рошеновских блядей, которые пока на своих постах...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я же могу только сказать , что если Зе сделает еще одну вещь, которую я от него ждал -  лично не будет принимать участия в пиздинге из бюджета и хотя бы попытается не давать это делать другим  - ему уже сегодня можна начинать ставить памятик. В сегодняшних усдовиях это максимум, что можно ожидать от президента. Остальное - лишь бонусы.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...