Перейти до змісту

Блокада на Чонгаре


Людоедка

Recommended Posts

Так он когда вернулся? Последствия блокады только сейчас начинают проявляться. До этого доедали, что раньше завезли. А последствия есть, не сомневайтесь. Почитайте как вата визжит на том же севастополь.инфо

 

2 недели как.

 

надеюсь, что последствия таки есть...

Link to comment
Share on other sites

Українського чиновника зловили на провезенні сосисок у Крим :fp1:

БЛОК-ПОСТ КАЛАНЧАК!!! потом не говорите о неэффективности блокады... только что на нашем блок-посту задержан радник керивника управління з питань боротьби з корупцією та злочинностю господин Федоров Едуард. ....курировал проезд через границу 100 кг. Сосисок... плюс ко всему, данный гражданин имеет паспорт гражданина РФ.... вот такие дела. ... вот такие люди сидят у нас в правительстве... вот такие удостоверения выдает администрация Президента...отдельное спасибо Правому сектору и ВПК АЙДАР за достойное проведение спецоперации. ...

http://24tv.ua/ukrayinskogo_chinovnika_zlovili_na_provezenni_sosisok_u_krim_n628861

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ВМинистерстве промышленной политики российского правительства Крыма сообщили, что за каждым городом полуострова закреплен конкретный сельхозрегион.

«За каждым городом республики закреплен один или несколько сельскохозяйственных регионов Крыма. В результате на продовольственный рынок поступает товар от непосредственного производителя, минуя посредников», – заявил заместитель министра Ян Латышев, которого цитирует пресс-служба ведомства.

Кроме того, по его словам, для обеспечения потребительского рынка и «поддержания ценовой стабильности» в Крыму проводятся еженедельные ярмарки «выходного дня» во всех городах.

Со времени начала блокады Крыма ярмарки на полуострове проходят регулярно.

http://ru.krymr.com/content/news/27351898.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

игра какаято с этими опорами ....

там много ума и бабок не надо все по уму сделать

точняк торуются

 

Треба провести навчання, практику, а в кінці - залік. Можна на Новий Год, кацапам под йолочку.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Муждабаев: на границе Крыма спецназ с оружием окружил активистов

 

Айдер Муждабаев заявил о чрезвычайной ситуации, сложившейся на границе Крыма. Как передает Replyua.net со ссылкой на страницу Муждабаева в Фейсбуке, в настоящий момент спецназовцы окружили активистов, которые пытаются противостоять ремонтникам, прибывшим на место, чтобы починить линии электропередач. Муждабаев отмечает, что ситуация складывается не самым лучшим образом, и дело может дойти до кровопролития. Информацию с места событий предоставляют активисты блокады, и, по их словам, они препятствовали восстановлению поврежденных опор ЛЭП.
 
На месте событий также находится Ленур Ислямов, который «руководит» группой, однако вооруженный спецназ окружил активистов со всех сторон. По мнению Муждабаева, и активисты, и спецназовцы настроены серьезно, и он боится, как бы «разборки» не закончились стрельбой. В настоящий момент лидеры крымско-татарского народа связываются с президентом, а также с высокопоставленными чиновниками, чтобы объяснить сложившуюся ситуацию.
 
Только что стало известно, что на Чаплынке вооруженные люди из батальона Херсон, а также около 70-ти автоматчиков Национальной гвардии штурмуют группу активистов. Предполагается, что Ленур Ислямов будет задержан и арестован.
Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні(08.09.2014) група громадських активістів Полтави пікетувала Управління МВС України в Полтавській області. Люди обурені призначенням міністром МВС Арсеном Аваковим на посаду командира батальйону «Полтавщина» Іллі Киви.


Донедавна ім’я це мало кому що говорило у Полтаві. Його знали в нашому місті хіба що… любителі доміно, адже Кива є президентом Всеукраїнської федерації доміно і віце-президентом Міжнародної федерації з цього ж виду спорту. Тож у Полтаві він «засвітився» проведенням кількох турнірів. 


http://bastion.tv/media/files/72ec731080f348c38146b5628791a76a.jpg


Однак після революційних подій у Києві ім’я Киви почало постійно мелькати у подіях на Полтавщині, пов’язаних з «Правим сектором», адже він є керівником обласного осередку цієї організації. А 26 березня його навіть заарештовували при пікетуванні обласного управління внутрішніх справ.


І ось – таке призначення!


« До нас звернулася ціла група людей, які обурені цим призначенням, – каже голова спілки «Полтавська громада» Віра Маслак. – А один чоловік навіть надав документи, у яких є діагноз Киви. Я, звісно, не буду розголошувати його, але з таким діагнозом не можна носити зброю, керувати людьми. Можливо, міністра Авакова хтось дезінформував, увів в оману, але він зробив дуже велику помилку цим призначенням. Фактично принизивши таким чином і бійців цього батальйону і всю полтавську міліцію. Ми давно боремося за чистоту її рядів, але подібні рішення перекреслюють усі наші зусилля».


До речі, цікаво, що досі сам Кива жодного стосунку до роботи в правоохоронних органах не мав, а про себе на сторінці «ВКонтекте» повідомляє лише, що є «випускником Національного університету «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого».


Протестувальники зустрілися з начальником УМВС в Полтавській області Іваном Корсуном. Однак той намагався уникати оцінок щодо такого дивного кадрового рішення, повідомивши лише , що Киву призначено з випробувальним строком на 1 рік. Полковник більше говорив про «загальні питання», які мають вирішувати бійці батальйону:


«Ідеологія бійців батальйону «Полтавщина» -- їхати на Схід і воювати за Україну! Після того, як Кива пройде стажування, він буквально 15-16 вересня теж відправиться туди ж. Там усе й побачимо…»


До речі, Корсун повідомив, що усі, хто вступає до батальйону проходять обов’язкове обстеження військово-лікарської комісії. Подивимося…


Запитували полковника міліції і таке: «Чи не думає він, що саме через такі призначення іде формування «армії Коломойського»? Однак Корсун ухилився від відповіді, зауваживши, що він не хоче «лізти в політику».


Разом з тим громадськість наполягала, аби начальник УМВС запросив Іллю Киву на засідання круглого столу, який відбудеться завтра в приміщенні управління. Адже ряд питань люди хотіли б поставити новоспеченому командиру особисто, та чи вдасться це – наразі невідомо.


І ще один цікавий факт про Киву.


На повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року він балотувався кандидатом народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 223 м. Києва. Тоді ж була офіційно «озвучена» і його біографія : «Кива Ілля Володимирович народився 2 червня 1977 року в місті Полтаві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування».


Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Петина "стабильность" трещит по швам, ибо заебала уже всех

Если отрежут крыссию от липездричества

а впереди все таки зима, то будет атака кацапни

со всех сторон! карлик загнан и у него крыша 100%

улетит.. Война будет, а готовы ли к ней?

вот вопрос...

Link to comment
Share on other sites

Если отрежут крыссию от липездричества

а впереди все таки зима, то будет атака кацапни

со всех сторон! карлик загнан и у него крыша 100%

улетит.. Война будет, а готовы ли к ней?

вот вопрос...

Эту сказку, что "если мы че, так будет атака кацапни, бо хуйло без башни" мы слышим уже 2 года кряду. Наша "сговорчивость" как-то помешала отжать Дебальцево и прочее? Касаемо вопроса, готовы ли мы к войне, то если мы за 2 года не подготовились к войне под руководством Порошенко и Со, то мы никогда не будем к ней готовы.

  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Эту сказку, что "если мы че, так будет атака кацапни, бо хуйло без башни" мы слышим уже 2 года кряду. Наша "сговорчивость" как-то помешала отжать Дебальцево и прочее? Касаемо вопроса, готовы ли мы к войне, то если мы за 2 года не подготовились к войне под руководством Порошенко и Со, то мы никогда не будем к ней готовы.

2 года очень мало

я не люблю фантазий и пропаганды о плохом царе петрушке и тд

противник более подготовлен и мотивирован тоже не хило!

не надо забываться и нести патриотическую ахинею

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 года очень мало

я не люблю фантазий и пропаганды о плохом царе петрушке и тд

противник более подготовлен и мотивирован тоже не хило!

не надо забываться и нести патриотическую ахинею

Лет 20 хватит?

Я думаю шо будет мало.

Ибо противник противник более подготовлен и более силен в промышленном и ресурсном смысле также.

Более того, с такими темпами развития нам и 200 лет тоже будет мало.

И шо делать?

Змінено користувачем Fox
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 года очень мало

я не люблю фантазий и пропаганды о плохом царе петрушке и тд

противник более подготовлен и мотивирован тоже не хило!

не надо забываться и нести патриотическую ахинею

 

а тут можно поподробней?

Link to comment
Share on other sites

2 года очень мало

я не люблю фантазий и пропаганды о плохом царе петрушке и тд

противник более подготовлен и мотивирован тоже не хило!

не надо забываться и нести патриотическую ахинею

 

Ну да, царь хороший, а бояре - плохие. Если ничего не делать, то не хватит ни 2, ни 22 года, чтобы подготовиться. Хуйло тем временем делает кабель в Керчь, отключим когда будет готово? Ну чтобы не нервировать.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

2 года очень мало

я не люблю фантазий и пропаганды о плохом царе петрушке и тд

противник более подготовлен и мотивирован тоже не хило!

не надо забываться и нести патриотическую ахинею

Меньше читайте советских газет © слушайте говорящих голов из АП и их подпевал. Интересно, чем же "мотивирован" противник? Маленькая Чечня ебошила сколько лет кацапов не имея ни регулярной армии, ни тяжелого вооружения, а Украина, имея все это, чем хуже?

Link to comment
Share on other sites

Меньше читайте советских газет © слушайте говорящих голов из АП и их подпевал. Интересно, чем же "мотивирован" противник? Маленькая Чечня ебошила сколько лет кацапов не имея ни регулярной армии, ни тяжелого вооружения, а Украина, имея все это, чем хуже?

Там горы, а здесь степи

Link to comment
Share on other sites

Сколько лет надо хенералам из ГШ чтобы оторваться от вдохновенного распила бюджета и сделать что-то полезное для армии?

 

 
Ірина Фріз / Iryna Friz в Garmisch-Partenkirchen, Germany.
Политик · Нравится 1 870 пользователям
 ·17 ноября в 13:45 · 
 
Позиція Генерального Штабу України щодо співробітництва з НАТО за програмою створення ССО для мене залишається незрозумілою та викликає негативні емоції. Була проведена велика робота з переговорів з нашими партнерами з Альянсу щодо підтримки створення ССО в Україні, як ефективного інструменту протистояння діям російських сил спецоперацій, що активно працюють з перших днів анексії Криму та вторгнення на Донбас.
Втім, ГШ не йде на контакти з представниками НАТО та фактично зриває всю співпрацю з місією Альянсу. Фактично ми зіткнулися з блокуванням процесу створення ССО за стандартами НАТО, що відбувається вже біля року. Тренування, що були заплановані в Хмельницькому на кошти США та узгоджені з представниками SOCOM з незрозумілих причин перенесені у Яворів. При цьому ходять жахливі чутки про підстави такого перенесення, в які я не хочу вірити.
Керівництво Генштабу не з’являється на виклики парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони. 
Зараз знаходжуся в центрі Маршала, і знову отримую запитання від наших партнерів, які звучали у Києві. Обидва представники, що були направлені ними в Київ, ігноруються Генштабом, їх робота фактично блокована. 
Одночасно з цим Управління Спеціальних операцій знаходиться під тиском, а його керівництву, що проявило блискучі результати в зоні АТО, погрожують звільненням, що призведе до відчутного послаблення підрозділів СО. 
Сьогодні ми бачимо відновлення бойових дій на Донбасі. Є повні підстави прогнозувати відновлення наступальних дій з боку противника. В таких умовах дії Генерального Штабу мені не зрозумілі та потребують негайних пояснень. Зрив співпраці з партнерами з НАТО є неприпустимим і має бути відновлено негайно. Поки Президент України робить все можливе для збільшення військово-технічної допомоги Україні з боку Альянсу, дії ГШ нівелюють такі зусилля. Створення ССО вважаю за поточний пріоритет в сфері державної політики у військовій сфері, як відповідь на загрози та ризики, що існують.
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

а что не ясно? там же психоз по поводу крыш-нам

тема раскручена так, что геббельс плачет в гробу

от зависти

 

психоз, это когда на Донбасс не посылают, а вот когда есть опасность туда попасть, то солдатское радио в этом случае работает не хуже сарафанного

Link to comment
Share on other sites

психоз, это когда на Донбасс не посылают, а вот когда есть опасность туда попасть, то солдатское радио в этом случае работает не хуже сарафанного

Тебе конечно из штатов видней

но все же есть и третья правда

у них есть боеспособные части

способные решить поставленную

командованием задачу, про авиацию

не буду говорить.

 

Ну да, царь хороший, а бояре - плохие. Если ничего не делать, то не хватит ни 2, ни 22 года, чтобы подготовиться. Хуйло тем временем делает кабель в Керчь, отключим когда будет готово? Ну чтобы не нервировать.

Это поможет вернуть захваченное? Если все на хуй взорвать и уморить голодом крысиную вату?

Станет спокойней на фронте?

зы И я вообще о том, что шуметь надо возле домов Пети,Сени и ко! И решать вопросы в Киеве. А так ничего не решить.

Link to comment
Share on other sites

 

Мусора наставили оружие на участников блокады #Крымаhttps://www.facebook.com/e.seitbullaeva/posts/990323144366084 

View translation
 
 
CUWGaKRWsAALuH_.jpg
 
 
 

 

 

1.

Ад.

Как только что сообщили с блокады, сегодня, в День Достоинства, на административной границе с Крымом при исполнении своих профессиональных обязанностей, украинским спецназом была избита прикладом в живот корреспондент ATR Гульсум Халилова.

 

2.

Поширені в засобах масової інформації повідомлення про конфлікти правоохоронців з громадськими активістами в Херсонській області не відповідають дійсності. Про це у коментарі УНН повідомила речник Національної гвардії Світлана Павловська.

“Тому будь-яка інформація про якісь там взаємовідносини, з’ясування чогось або якісь фізичні дії — це неправда, це інсинуації, що не відповідають дійсності”, — повідомила С.Павловська.

За її словами, активісти підбурюють громадськість з метою привертання уваги.

“Що значить протистояння чи конфлікт? Лише прийнято рішення МВС. Фізично там наразі військовослужбовців Нацгвардії, щоб вони там здійснювали якісь дії. Я не буду коментувати заяви громадських організацій. Я вам констатую факт неучасті наших військовослужбовці у охороні громадського порядку (на Херсонщині в районі підірваних ЛЕП — ред.) в даний момент (станом на 19:30 21 листопада — ред.)”, — повідомила С.Павловська

 

3.

Мустафа Джемилев:

 

"У цій ситуації замість того, щоб керівництво (країни) дослухалося до ініціативи (кримських татар), ми отримуємо якусь зовсім іншу реакцію"

http://www.pravda.com.ua/news/2015/11/21/7089706/

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...