Перейти до змісту

Тетерук навернул Кужель бутылкой))


кноп

Recommended Posts

Угу... Я хочу закончить прерванное в ноябре 2013 огибание Юж.Америки B-)

А то я начал забывать, шо у меня вообще лодка есть. Да и дохтур радыть сменить обстановку и образ жизни.

Думаю месяца на 3-4.

 

 

А писать на форуме будешь.

Link to comment
Share on other sites

Когда у нас на Учёном Совете снова начнётся перепалка мне можно будет оппонента бутылкой минералки отаргументировать?

 

да, если оппонент перед тем будет тебя ипашить сумкой стоящей дурных денег

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

разгоняют по трубам...

 

У Кужель діагностовано струс мозку. Вона в лікарні.
НФ робить все, щоб "зам'яти" інцидент.
І ось цитата, це Тетерук кілька місяців тому:
Тетерук о драке в Раде: не умеешь себя контролировать - надо слагать с себя полномочия и форму

 

 

 
Link to comment
Share on other sites

По-перше, самі ви циніки.

Після вчорашньої стрічки у фб, в шоці від того, як швидко френди готові засудити і винести врок. Опираючись на тенденційну інформацію, яку їм устигли згодувати.

Купились всі. Від журналістів: "розбив голову", до останнього праведного моралізатора у фб.

З того, що мені відомо, головне полягає у відмінності між смислами виразів "вдарив пляшкою" і "налетіла на пляшку", намагаючись завдати удару сумкою.

Ніяких "розбив пляшку", "пляшка стирчала", "друзки валялися на підлозі", "кров заливала ".

А взагалі, да, Тетерук не правий.

У тому, що після першого удару сумкою він не впав, попутно вдарившись ліктем об одвірок, не викликав сім швидких і розказав, що його вбили.

Журналісти, ну, а ви? Міняти по ходу заголовки, написавши на старті чисту бредятіну зі слів сторони, яка хоче максимум витиснути із цієї ситуації політики?

Бажаю здоровя пані Кужель. Жінок бити не можна.І я упевнений, що Тетерук цього не робив, а стався прикрий випадок, якого могло б не бути, якби не інша сторона не спровокувала події.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ответ

 

 
 
1911778_643728975692672_1356058504_n.jpg
Сергій Власенко То Александр Чубук: Александр, в отличие от автора поста я там был и видел все своими глазами. Тетерук УДАРИЛ Кужель стеклянной бутылкой по голове. Она в больнице. Ей диагностировали сотрясение мозга. Никто никогда не говорил о "торчащей бутылке", "реках крови " и т.д. И Тетерук у себя в ФБ все признал и, как он написал, "раскаялся". А потом началось: видать "ребята из НФ" получили команду "спасать полковника Тетерука" и ВСЕ вместе начали писать как под копирку абсолютно заказные и манипулятивные посты: мол никакого удара не было, она, мол подпрыгнула и случайно зацепилась за бутылку. Кстати, и Тетерук удалил свой "раскаяний" пост из ФБ. Но есть же какой то предел человеческой морали?
Link to comment
Share on other sites

тяжкие телесные у Шурочки от бутылки  :fp1:

 

 

Відповідно до ст. 121 тяжким тілесним ушкодженням є тілесне ушкодження: 1) небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило 2) втрату будь-якого органа або його функцій;

3) психічну хворобу; 4) інший розлад здоров'я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину; 5) переривання вагітності; 6) непоправне знівечення обличчя.

 

даже стебаться неохота на тему что там у неё тяжкого

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:tu:

 
10246540_701029043296716_558036058708721
 
Татуся Бо  
1 ч · 
 
 
 
 
Якось мене брати навчили давать здачі, ну там парочка прійомчіков, захватік, подсєчка, бросок... всьо по пацанські. Але не обяснили шо з цим усим коктейлєм із дзюдо і рукопашки робить.
І от Ігор Верчик в школі якось мене сильно обідив... і я трохи розходилася. Хіба шо отмєтка Брюса Лі через всю пику Ігорька то було не по-пацанськи з мого боку.
Мене потом брати вчили, шо і як. Шо пиздить нада тіки тоді коли вже нема возможності успокоїть опонєнта. І тільки тоді, якшо опонєнт фізично більший і ти не можеш його взять і просто скрутить і тікать нікуди.
І Олег (дзюдоїст) такий каже, "єслі бачиш у протівніка істєріка, тупо тікай, потому шо ти блок виставлятимеш, а воно на твій кулак впаде і вбється".
Ну і потом я в осоновном притримувалася їх порад. Але одного пацика били ми двічі. Просто він був з тих шо з першого разу не понімають.
І обидва рази потом вигрібала, бо то був такий пацик шо його всі хотіли отпиздить, а везло тіки мені.
І нахера я оце все вспомнила???!
Мабуть того шо Валік казав, "Запомни, як тіки ти стала в стойку, ти перестала буть дєвочкою, ти протівнік, і вєроятность того шо тебе переїбуть значітєльно возростає".
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

ответ

 

 
 
1911778_643728975692672_1356058504_n.jpg
 
Сергій Власенко То Александр Чубук: Александр, в отличие от автора поста я там был и видел все своими глазами. Тетерук УДАРИЛ Кужель стеклянной бутылкой по голове. Она в больнице. Ей диагностировали сотрясение мозга. Никто никогда не говорил о "торчащей бутылке", "реках крови " и т.д. И Тетерук у себя в ФБ все признал и, как он написал, "раскаялся". А потом началось: видать "ребята из НФ" получили команду "спасать полковника Тетерука" и ВСЕ вместе начали писать как под копирку абсолютно заказные и манипулятивные посты: мол никакого удара не было, она, мол подпрыгнула и случайно зацепилась за бутылку. Кстати, и Тетерук удалил свой "раскаяний" пост из ФБ. Но есть же какой то предел человеческой морали?

 

 

Хорошо сказал Парасюк:

"Ніхто того прокурора не бив. Він десь попав мені на лікоть" 

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Андрій ТетерукCCeqS_QdeCm.png разочарован

Перебіг подій буває жахливо непередбачуваним.

Під час спілкування з Олександрою Кужель випадково стався конфлікт, за який публічно приношу свої вибачення.

Повірте, попри емоції, які сьогодні вирують, я щиро каюся.

 

 

Тетерук удалил свой "раскаяний" пост из ФБ
Щиро усвідомив, що з покаянням погарячкував ;)
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  :fp1:

 


В це, звісно, важко повірити.
І мені теж.
Але Степан Кубів сказав.
1. Що Тетерук замахнувся пляшкою з-за голови.
2. Що тримав він пляшку за горло.
Повторю, мені теж важко повірити, але.
Link to comment
Share on other sites

Все это крайне не смешно и показывает, каких идиотов имеем в Раде. К сожалению, показывает не только нам и позорит Украину в целом.

Если это тут кому-то непонятно, то что ж, Украина значит этого и заслуживает, учитывая, что тут как бы  собирается небыдло по меркам Украины.

:(

Змінено користувачем serg60
Link to comment
Share on other sites

Винна Тимошенко, що живиться грошами від видобутку українського газу. А Тетерук людина шляхетна і політична фігура.

https://www.youtube.com/watch?v=FCqIWa534Jo

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

один вопрос есть

 

а что, мужиков во фракции БЮТ не нашлось, чтоб за Кужель постоять?  :nose3:

Встречный вопрос, если встречаешь тетку без охраны, то ее можно сразу хренячить бутылкой по голове, или сначала посмотреть, нету ли поблизости ее мужика?

Змінено користувачем serg60
Link to comment
Share on other sites

Встречный вопрос, если встречаешь тетку без охраны, то ее можно сразу хренячить бутылкой по голове, или сначала посмотреть, нету ли поблизости ее мужика?

 

хуйня твой вопрос  :nose3:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

кстати, а чего Кужель Тетерука выгоняла с трибуны и требовала извиниться? это ж до бутылки, я так понимаю... что бабШуру не устраивало? а то как-то пропустила

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...