Перейти до змісту

Тетерук навернул Кужель бутылкой))


кноп

Recommended Posts

 

Кужель VS Тетерук. Є відео з різних камер – крім тієї, яка потрібна. Ну, буває ж таке!!http://www.radiosvoboda.org/content/article/27349644.html  #ваша_свобода

 

Интрига должна дотянуться до получения народонаселением новых платежек за отопление.

Сначала планировалось Корбана мурыжить, но того пришлось отпустить.

Теперь Моршинськагейт тянуть будут, чтоб пипл хавал.

Link to comment
Share on other sites

Интрига должна дотянуться до получения народонаселением новых платежек за отопление.

Сначала планировалось Корбана мурыжить, но того пришлось отпустить.

Теперь Моршинськагейт тянуть будут, чтоб пипл хавал.

 

Шота нипонял, какой смысл - ни корбан ни кужель ну никак не тянут в одну весовую категорию с платёжками за отопление.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В низшую. Никому не интересны жулики или тем более драки в Раде :о)))

Ну если даже владеющие интернетом люди всерьез интересуются происходящим на шоу у Савика Шустера, то я бы не преуменьшал влияние скандалов с Корбаном и Кужель.

Почему-то в каждой вселенской битве пидарасов с пидарасами люди стремятся занять чью-то сторону.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну если даже владеющие интернетом люди всерьез интересуются происходящим на шоу у Савика Шустера, то я бы не преуменьшал влияние скандалов с Корбаном и Кужель.

Почему-то в каждой вселенской битве пидарасов с пидарасами люди стремятся занять чью-то сторону.

 

 

Я  не стал бы так горячиться с пидарасами.  

 

Их в Раду ВЫБРАЛИ. Наверняка не такие умные и над схваткой, как ты, но тем не менее дееспособные граждане страны.  

 

Или они пидарасми стали позже, после выборов? Я так не думаю. 

 

Похоже реальные пидарасы не они, а те, кто тупо год за годом выбирает лучших из лучших, чтоб потом с гордым цветом лица открещиваться и называть своих избранников пидарасами...  

 

Однако та еще игра.  :)

Link to comment
Share on other sites

Я так и понял, что об объективности речь не идет.

Та яка ж об'єктивність? На відео практично нічого нема з самої сутички, а цілі викладки начеб-то зафіксованого там є.

Інтегрально уявити можна наступне: у наслідку напружених стосунків виникла словесна перепалка, Кужель з сумкою приперла Тетерука в кут за дверима. Той полив її водою з пляшки, через що - замість зупинитися за думкою Тетерука - озвіріла Шура натисла сильніше і змусила його діяти руками з пляшкою. Як виглядало конкретно бодання Кужель з пляшкою в руках Тетерука бачили лише оточуючі. І й їхні оцінки залежать від орієнтації, як з ліктем Парасюка проти прокурорської пики 2 дні тому. Послухайте задіяного там безпосередньо Кубіва - представника Порошенка в Раді. Наче ж нейтральна особа до сторін.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Інтегрально уявити можна наступне: у наслідку напружених стосунків виникла словесна перепалка, Кужель з сумкою приперла Тетерука в кут за дверима. Той полив її водою з пляшки, через що - замість зупинитися за думкою Тетерука - озвіріла Шура натисла сильніше і змусила його діяти руками з пляшкою.

 

Тойсть мнение ты уже поменял?  Или с этим постом нет противоречий?  :)

 

За язика його ніхто не тягнув натякати з трибуни ВР на відкати бабшурі в якісь часи. Тим більш, що йому про це насправді нічого не відомо. Ну й вибачився б просто на місці. Чи на жарт перевів. І ВСЕ! Якості Кужель відомі усім. Але весь цей цирк цілковито на совісті народнофронтівського мачо.
Link to comment
Share on other sites

Я  не стал бы так горячиться с пидарасами.  

 

Их в Раду ВЫБРАЛИ. Наверняка не такие умные и над схваткой, как ты, но тем не менее дееспособные граждане страны.  

 

Или они пидарасми стали позже, после выборов? Я так не думаю. 

 

Похоже реальные пидарасы не они, а те, кто тупо год за годом выбирает лучших из лучших, чтоб потом с гордым цветом лица открещиваться и называть своих избранников пидарасами...  

 

Однако та еще игра.  :)

Ну то есть они невиноватые. Ну ОК.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  :fp1:  :fp1:

 

О 3:30 ранку я видалив свій пост, в якому вибачався за ситуацію, в яку потрапив. 
Таке рішення прийняв через те, що був скоєний кіберзлочин і мою сторінку було професійно зламано і встановлено скріпт з вірусом, який мав заражати всіх, хто відвідує сторінку. 
Вважаючи на резонанс ситуації, занадто багато моїх підписників мали б заразитися. 
Моя позиція залишається незмінною. Я приношу вибачення всім українцям і персонально пані Кужель.

Link to comment
Share on other sites

 

:fp1:  :fp1:  :fp1:  :fp1:

 

О 3:30 ранку я видалив свій пост, в якому вибачався за ситуацію, в яку потрапив. 

Таке рішення прийняв через те, що був скоєний кіберзлочин і мою сторінку було професійно зламано і встановлено скріпт з вірусом, який мав заражати всіх, хто відвідує сторінку. 

Вважаючи на резонанс ситуації, занадто багато моїх підписників мали б заразитися. 

Моя позиція залишається незмінною. Я приношу вибачення всім українцям і персонально пані Кужель.

 

 

:pleasant: а может и это написали злоумышленники 

Link to comment
Share on other sites

Надо рассмотреть всю историю истерии Кужель.

Эта истерия: либо из личных чувств обиды, либо у неё реально расстворяется кошелёк от недополученных денежек... и потому она больше недели преследовала Тетерука...

Link to comment
Share on other sites

 

:fp1:  :fp1:  :fp1:  :fp1:

 

О 3:30 ранку я видалив свій пост, в якому вибачався за ситуацію, в яку потрапив. 

Таке рішення прийняв через те, що був скоєний кіберзлочин і мою сторінку було професійно зламано і встановлено скріпт з вірусом, який мав заражати всіх, хто відвідує сторінку. 

Вважаючи на резонанс ситуації, занадто багато моїх підписників мали б заразитися. 

Моя позиція залишається незмінною. Я приношу вибачення всім українцям і персонально пані Кужель.

 

О, а  як  Соболєв  у  Савіка  бештав  Тетерука  за  видалений  пост.  Зрештою,  своїм  виступом  Соболєв  мабуть  усіх  переконав,  що  "травма,  струс"  Кужіль - це  суцільні  небилиці.

Link to comment
Share on other sites

Хай тут полежит

 

Немного маразма вам в ленту...
- В Москве прошел парад в честь парада...
- Член самой патриотической партии УКРОП стал адвокатом Лукаш...
- Депутат Каплин просит депутата Ляшка "не дискредитировать протест пьяных активистов"...
- Депутат Сирожа Власенко негодует по поводу "избиения" женщины Кужель. Да, да - тот самый депутат Сирожа, которого неоднократно обвиняли в жестоких избиениях собственной жены...
- из Витебска сообщают: пьяный водитель сбил пьяную 42-летнюю женщину, которую пьяный мужчина вез в краденой детской коляске...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

опачькі! 

якось так побачили шо хана їм, а нє співчуття

12208297_897889283593450_165826977511204

 

сукі ссикліві

не не сцыкливые....

а суки конченные вместе со своей мамкой...разыграли очередной разводняк для быдла...

жаль за эту суку ещё голосует люд в сёлах и бабки в городах.

п.с.

столько людей погибло ...что бы тварь вышла из тюрьмы..

хорошо шо на разводняки этой тварюки всё меньше и меньше людей ведутся.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Наредп Олександра Кужель розповіла деталі сутички з нардепом Андрієм Тетеруком, внаслідок якої Кужель отримала удар пляшкою по голові та дістала струс мозку.

За словами Кужель, вона досі перебуває у лікарні, у неї  - "жорсткий постільнй режим" до 10 листопада.

Розповідаючи про сутичку, Кужель зазначила: "Ця людина (Тетерук) протягом всього часу, коли ми фракцією перебували у Гройсмана (на нараді), мабуть він (Тетерук) був не дуже тверезий... говорив різні досить неприємні речі – усій команді (нардепам)".

"А коли ми пішли, те, що він сказав мені насамкінець – йому б за це видряпали очі усі жінки в Україні, якби таке почули", - додала Кужель.

Вона додала, що здивована  словами Тетерука про те, що його  дії – "самооборона".

"Він наніс удар дном пляшки і влучив за 2 см від скроні. Спочатку обливав мене водою, а потім взяв пляшку за горлишко і дном мене ударив в лоба", - зазначила Кужель.

Коли прибула скора, додала вона, праве око "запливло і нічого не бачило, тиск був 168 на 100".

"Лікарі діагностували гіпертонічний криз, який досі не пройшов", - додала нардеп.

На уточнююче питання, навколо чого виник конфлікт, Кужель ухилилася від відповіді, пообіцявши розповісти згодом, коли одужає.

Також на питання, чи буде вона відкликати заяву у міліцію, про що заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, Кужель зазначила: "Вона знає, що я віруюча людина, і єдиний, хто може покарати за поганий вчинок – бог…. Але ми вирішимо це питання".

Link to comment
Share on other sites

Надо рассмотреть всю историю истерии Кужель.

Эта истерия: либо из личных чувств обиды, либо у неё реально расстворяется кошелёк от недополученных денежек... и потому она больше недели преследовала Тетерука...

думаю..это опг бют...спецом разработало спец операцию...тетерук...

бабло от газовх магнатов уже получили....а ренту пока не убрали....

ну и агент фсб хулия....таки хочет развалить в стране всё и вся.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...