Перейти до змісту

Цікавить думка дописувачів про давноминувщину


  

29 проголосували

  1. 1. Чи вважаєте Ви, що не було ніякого отруєння Ющенка, а був наклеп на Путіна?



Recommended Posts

"падающего - подтолкни" (Ф. Ницше)

 

Диявол у дрібницях. Не можу себе примусити поважати особу, яка хронічно і принципово спізнюється на годину-півтори, при цьому не може не знати, що її чекають. 

 

а  країну  падаючу  теж  туди? 

Принципово - це звідки  інфа?  З  Турівської?

Понад  20  операцій,  щоденний  кількагодинний  марафет (пам ятаєте,  як  виглядав,  що  люди  шарахалися) -

то  нє  в  счьот,  ясна  річ.

Якби  так  ставили  на  шальку  терезів  долю  країни  в  той  момент,  а  на  другу  спізнення  президента  через 

об єктивні  обставини  скоріш  за  все,  то  напевно  про  ці  спізнення  не  переважили  б.

Link to comment
Share on other sites

Фільтруйте мізогінічний базар пані Шпилька

 

Та  упаси,  Боже,  щоб  я  проти  жіноцтва  щось  сказала - я ж  сама  жінка. До  речі,  не  терплю,  як  жінок  бабами  обзивають.  Вжила  лише,  як  усталений (на  жаль)  вираз  і  щоб  підкреслити  картинку.

так то воно так, але:

1. як народ повинен підтримати преидента? народ підтримав його, коли привів(!) до влади, вийшовши на майдан, щоб він зробив народу житя краще. А отримав балабола.

2. спочатку таке питання повинні поставити собі ті, кого "хворий президент" привів до влади, тобто "любі друзі".

3. говорити правильні речі на слвах і нічого не робити реально та навіть робити навпаки - це і є Ющенко

...

 Перш  за  все,  треба  було  нещадно  присікти  Юльку.  На  першу  річницю  Майдану.  Щоб  не  розколювала  помаранчевий  табір  і  не  зводила  наклепи  на  Ющенка.

Я  до  речі,  сама  каюсь,  що  злегковажила  тоді  цією  загрозою.  Треба  було  тоді  ще  нещадно  бештати  юлькотронутих.  А  я  дивувалася  своїм  знайомим,  коли  переповідали  цидули  з  Турівської  і  були  в  ейфорії  від  тої  матрони.

Лише  чемно  дивувалася,  думала,  що  самі  визріють - це  ж  очевидні  речі!  А  треба  було  воювати  нещадно.

І  так  по  всьому.  Не  можна  було  допустити  розколу.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Хотели бы убить, убили бы. С дозой просчитались, просрочился, это сильно наивно. 

 

Боженька  врятував.  Таке  буває.  А  те,  що  хотіли  вбити - сумніву  нема.  Юлька  не  даремно  угоди  підписувала - мала  стати  відразу  наступницею.  Але  не  вийшло.

Link to comment
Share on other sites

 аналогично про хуйла,

но насчет отравления, ИМНО, после реванша рыгов Ющ поимел какой-то договорняк с представителями хуйла - рыгами про саботаж реального расследования.

 

Якщо  на  людину  один  раз  вже  був  замах,  то  напевно  вона  вже  добре  остерігається  другого,  добре  знає,  з  ким  має  справу.  Отож,  може  краще  було  "про  все  забути"?

Link to comment
Share on other sites

Та ви ж казали не працював бо мав 20 операцій

 

Фома,  не  знаю,  де  я  таке  написала,  зовсім  не  пригадую,  але  працювати  з  останніх  сил - це  дорівнює  подвигу.

Не  по  Ющу  я   то  знаю. 

Понад  20  операцій,  наркоз  тощо,  але  Ющ  робив  тоді  дійсно  багато  і  всі  його  потуги  були  направлені  на  Захід.  Нато,  різні  нам  зони,  геть  від  Москви  тощо.

Link to comment
Share on other sites

Давайте не будемо гратися в гру "Хто придумає найбільш переконливу відмазку не проголосувати в простому голосуванні"?!

Раз Ви вважаєте, що Ющ гальмував справу як міг, то це означає, що на Вашу думку Андрійович та його оточення робили наклеп на Путіна.

До речі, респект Шуркену та Пентагону, які відверто проголосували ща перший пункт.

 

перший пункт мiстить "не було ніякого отруєння Ющенка", з чим важко погодитись.

 

хуйло, скорiш за все, таки причетний.

але поведiнка самого Юща та його оточення була децл дивною.

я на перший сторiнцi дещо згадував про "аналiз дiоксину" - це був зашкварний маразм та замилювання очей манюпасам.

все це вказує на те, що проста модель "хуйло травануло, але ющ вижив" надто спрощена.

 

отож зе бест опшон в описуваннi було б "хз".

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Опитування маніпулятивне. Зауважу лише, що якби Дрищ просто коні двинув, то приніс би користі для держави Україна більше, ніж за 5 років свого недолугого припизденства.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

а  країну  падаючу  теж  туди? 

Принципово - це звідки  інфа?  З  Турівської?

Понад  20  операцій,  щоденний  кількагодинний  марафет (пам ятаєте,  як  виглядав,  що  люди  шарахалися) -

то  нє  в  счьот,  ясна  річ.

Якби  так  ставили  на  шальку  терезів  долю  країни  в  той  момент,  а  на  другу  спізнення  президента  через 

об єктивні  обставини  скоріш  за  все,  то  напевно  про  ці  спізнення  не  переважили  б.

Ну не знаю, не так уже страшно Ющ виглядав. От фото мого друга, зроблене майже упритул у 2009 році на День Незалежності у Батурині:

8915623587_5085cba2cc_c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Та  упаси,  Боже,  щоб  я  проти  жіноцтва  щось  сказала - я ж  сама  жінка. До  речі,  не  терплю,  як  жінок  бабами  обзивають.  Вжила  лише,  як  усталений (на  жаль)  вираз  і  щоб  підкреслити  картинку.

 

Отож, Не треба нам вживати усталені дебільні вирази,

 

це називається внутрішня мізогінія, треба нам позбавлятись цього, бо ми ж хочемо бути цивілізованими

чоловіки теж плачуть - і нічого у цьому такого нема

 

а мачистська культура вже підзадовбала

Link to comment
Share on other sites

 

 


Принципово - це звідки  інфа?  З  Турівської? Понад  20  операцій,  щоденний  кількагодинний  марафет (пам ятаєте,  як  виглядав,  що  люди  шарахалися) - то  нє  в  счьот,  ясна  річ. Якби  так  ставили  на  шальку  терезів  долю  країни  в  той  момент,  а  на  другу  спізнення  президента  через  об єктивні  обставини  скоріш  за  все,  то  напевно  про  ці  спізнення  не  переважили  б.

Чому без згадування турівської ну ніяк? :)

 

Розумієте, в мене 2 знайомих в НБУ, один з них ще досі там працює, так от стосовно характерних людських рис, зокрема пунктуальності, ці люди розповідали ще до 1-го туру. При цьому, як мінімум один з них точно голосував за Юща, бо вважав, що Чугуній ще гірше. Можна сказати, що "завдяки" цим людям в мене не було такого сильного розчарування, бо я був попереджений, а згодом просто підтвердилися їхні слова.

 

Не прикривайте банальну неповагу до людей (запізнення, тикання) хворобами, бо хвороби тимчасові, а характерні риси незмінні. Ви краще за мене знаєте, що графік президента всі ці нюанси повинен враховувати. Та скажіть мені просту річ: якщо людина не здатна (не хоче, не може, нехтує) самоорганізуватись, то як вона може керувати цілою країною?

 

А фразу "Ющенко ждали полтора часа" я чув від двох близьких людей: професора КНУ та доцента КПІ. І це був вже десь 2008 рік, приблизно.

Link to comment
Share on other sites

Фома,  не  знаю,  де  я  таке  написала,  зовсім  не  пригадую,  але  працювати  з  останніх  сил - це  дорівнює  подвигу.

Не  по  Ющу  я   то  знаю. 

Понад  20  операцій,  наркоз  тощо,  але  Ющ  робив  тоді  дійсно  багато  і  всі  його  потуги  були  направлені  на  Захід.  Нато,  різні  нам  зони,  геть  від  Москви  тощо.

Я його потуги бачив у:

1) Братанні з Януковичем. Він йому руль і передав

2) Бабі Вєрі

3) Кажанах

Link to comment
Share on other sites

 

 


 Перш  за  все,  треба  було  нещадно  присікти  Юльку.  На  першу  річницю  Майдану.  Щоб  не  розколювала  помаранчевий  табір  і  не  зводила  наклепи  на  Ющенка.

 

Хто мав присікти? Люди на майдані? Тоді нафига такий президент?

 

Ющенка народ привів до влади, його навіть підтримали під час третього туру. Що ще?

У нього було СБУ, решта була його робота.

Він нікого(!!!) не посадив, але привів до влади своїх любих друзів, і нарешті привів до влади Януковича.

Є частка й його вини за кривавий майдан. Може тому він ні разу не був в 2013-2014 там, не виходив до людей.

До речі рейтинг "Нашої України" хороший показник.

Практично всі птєнци його гнізда - крадії та балаболи.

Наливайченко був двічі в СБУ, балабол Славік Кириленко яким тільки міністром не був і т.і.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хто мав присікти? Люди на майдані?

Люди  у  суспільстві.  Принаймні  кожен  на  своєму  місці,  у  своєму  місті,  селі  тощо.

Розтлумачити  простим  людям,  що  молилися  на  Тимошенко,  хто  вона  така  і  навіщо  спалює  українського  президента.

Але  до  декого  самого  ще  до  сьогодні  не  дійшло.

Link to comment
Share on other sites

Хто мав присікти? Люди на майдані? Тоді нафига такий президент?

 

Ющенка народ привів до влади, його навіть підтримали під час третього туру. Що ще?

У нього було СБУ, решта була його робота.

Він нікого(!!!) не посадив, але привів до влади своїх любих друзів, і нарешті привів до влади Януковича.

Є частка й його вини за кривавий майдан. Може тому він ні разу не був в 2013-2014 там, не виходив до людей.

До речі рейтинг "Нашої України" хороший показник.

Практично всі птєнци його гнізда - крадії та балаболи.

Наливайченко був двічі в СБУ, балабол Славік Кириленко яким тільки міністром не був і т.і.

Дзіпа, ти стєбьошься, чи все ще реально не розумієш що не так у цій твоєї писанині?  :nose3: 

Link to comment
Share on other sites

Я його потуги бачив у:

1) Братанні з Януковичем. Він йому руль і передав

2) Бабі Вєрі

3) Кажанах

 

Про  кажани  пам ятаєте,  а  про  бджоли  і  горщики  забули. Пєчалька. 

Link to comment
Share on other sites

Хто мав присікти? Люди на майдані? Тоді нафига такий президент?

 

такотож

 

мне так нравятся ответы "у него не было полномочий", "у него не было большинства" и т.п.

 

если Президент это такая себе ни на что ни влияющая королева, то нафига тогда надо было против Чугуния протестовать?

 

 

Про  кажани  пам ятаєте,  а  про  бджоли  і  горщики  забули. Пєчалька. 

 

лiкарня майбутнього ще :nose3:

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Чому без згадування турівської ну ніяк? :)

 

Розумієте, в мене 2 знайомих в НБУ, один з них ще досі там працює, так от стосовно характерних людських рис, зокрема пунктуальності, ці люди розповідали ще до 1-го туру. При цьому, як мінімум один з них точно голосував за Юща, бо вважав, що Чугуній ще гірше. Можна сказати, що "завдяки" цим людям в мене не було такого сильного розчарування, бо я був попереджений, а згодом просто підтвердилися їхні слова.

 

Не прикривайте банальну неповагу до людей (запізнення, тикання) хворобами, бо хвороби тимчасові, а характерні риси незмінні. Ви краще за мене знаєте, що графік президента всі ці нюанси повинен враховувати. Та скажіть мені просту річ: якщо людина не здатна (не хоче, не може, нехтує) самоорганізуватись, то як вона може керувати цілою країною?

 

А фразу "Ющенко ждали полтора часа" я чув від двох близьких людей: професора КНУ та доцента КПІ. І це був вже десь 2008 рік, приблизно.

 

Я  акцентувала  на  слові  "принципово",  а  такі  слова  додаються  неспроста.

Мені  теж  не  подобаються  запізнення,  але  вони  ніщо  в  порівнянні  із  державними  проблемами  і  тим,  що  ми  зараз  маємо.

Якщо  переді  мною  поставлять  альтернативу:  президент,  який  запізнюється,  але  дбає  перш  за  все  за  долю  країни  і  живе  проблемами  свого  народу  і  хоче  витягнути  його  з  історичної  халепи  і 

президент,  що  не  запізнюється,  займається  популізмом  і  думає  лише  про  табуретку  для  власної  вигоди, 

то  я  виберу  перший  варіант.

І  все-таки,  я  чомусь  вважаю,  що  запізнення  Ющенка  не  з  розряду  4-годинних  запізнень  Путіна  на  будь-яке  міроприємство,  навіть  на  міжнародні  зустрічі  з  поважними  людьми.

Щодо  Турівської -   то  саме  там  виліплюють  заготовки,  які  виховують  у  громадян  упереджене  ставлення  до  тієї  чи  іншої  особи.

Link to comment
Share on other sites

І  все-таки,  я  чомусь  вважаю,  що  запізнення  Ющенка  не  з  розряду  4-годинних  запізнень  Путіна  на  будь-яке  міроприємство,  навіть  на  міжнародні  зустрічі  з  поважними  людьми.

 

отето аргумент так аргумент.

всем аргументам аргумент.

 

типа Ющ никчема, но посмотрите на Хуйла - он никчема и еще и гандон в придачу! Плюс опаздывает еще больше нашего никчемы.

поэтому радуйтесь, что у нас просто никчема, это лучший президент из всех что были и будут.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

отето аргумент так аргумент.

всем аргументам аргумент.

 

типа Ющ никчема, но посмотрите на Хуйла - он никчема и еще и гандон в придачу! Плюс опаздывает еще больше нашего никчемы.

поэтому радуйтесь, что у нас просто никчема, это лучший президент из всех что были и будут.

У  нашій  історії  багато  сторінок,  де  ми  втрачали  шанс  в  той чи  інший  спосіб.

Усілякі  запізнення  не  вартують  і  виїденого  яйця,  щоб  їх  детально  обговорювати.

Пам ятаю,  як  люди  чекали  на  зустріч  з  Ющем  десь  біля  години,  а  його  в  той  час  не  відпускали  з  другої  зустрічі.  Все  це  було  у  Львові,  факти  достеменні. 

Може  там  були  заслані  казачки ;)  (ті,  що  не  відпускали),  щоб  потім  верещати  на  весь  навколишній  простір:  О,  знову  запізнився,  яка  неповага  до  людей.  Це  принципове  запізнення!!!!!

 

Вертаюся  до  шансу.  Ми  його  втратили  знову,  коли  не  обрали  Юща  на  другий  термін.  Нікому!!!  з  українців  не  стало  б  гірше  і  не  було  б  того,  що  маємо.

Отож,  хто  привів  Януковича? - ті,  що  не  проголосували  за  Юща  у  2009. Крапка.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хорошее быстро забывается  :fp1:

Не, может склероз конечно, я просто помню переголосование второго тура в связи с невозможностью установить результаты(таково было решение Верховного суда Украины), а вот третьего тура нифига не помню... :(
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Той хто підняв його з гівна і назначив прем'єром.

Тот кто поставил псису "за него" в бюлютене и тот кто жопы мыл в италиях и не поставил псису "не за него" насрав на свою страну. Ну кто виноват что "народу" нужна не свобода, а крепкая рука, газ п пиздисят и 50 гривен к пеньсии ну ещё богатые должны поделиться с бедными?! Змінено користувачем Ливси
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...