Перейти до змісту

Цікавить думка дописувачів про давноминувщину


  

29 проголосували

  1. 1. Чи вважаєте Ви, що не було ніякого отруєння Ющенка, а був наклеп на Путіна?



Recommended Posts

Я відповів, чому вважаю його кошерним. Мало того, що інші варіанти дуже малоймовірні, вони просто не беруться до уваги більшістю українців і тому не мають практичного значення.

ІМХО, відмова давати відповідь означає небажання публічно задекларувати свою прихильність до Путіна, якого справжній патріот начебто повинен вважати ворогом.

 

"відмова давати відповідь" це бiльш до Юща, який, таке враження, гальмував справу як мiг.

 

то що, вiн тепер агент Хуйла?

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

До, під час, і після Ющенка вважав і вважатимему путю хуйлом. Але не бачу наразі жодних інших можливих причин приховування результатів біохімії ВАЮ, окрім відсутності там переконливих підтверждень такого потужного за проявамии отруєння.

Link to comment
Share on other sites

Що б там не сталося з Ющем, але повів він себе як негідник. Ці всі "любі друзі", недоторканий син, якісь підкилимні універсали. Травонули - ок, вийди до нації і скажи: мовляв, хуйло травонув, є вагомі докази. Юля - "варовка", заодно з хуйлом. А я хочу вивести країну з жопи, але мені треба ваша підтримка. Не було всього цього. То як його називати?

 

Порох веде себе так само, до речі. Якщо хуйло чи гейропейці його примушують його до миру - то так і скажи, спитай народ, проведи опитування чи референдум. А так хтозна що робиться, Вальцман веде себе як цар, яким він не є.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Що б там не сталося з Ющем, але повів він себе як негідник. Ці всі "любі друзі", недоторканий син, якісь підкилимні універсали. Травонули - ок, вийди до нації і скажи: мовляв, хуйло травонув, є вагомі докази. Юля - "варовка", заодно з хуйлом. А я хочу вивести країну з жопи, але мені треба ваша підтримка. Не було всього цього. То як його називати?

Ви  усіх  називаєте  негідниками,  коли  хтось  десь  не  поплачеться? Я  вважаю,  що  поступив  достойно - не  нив  привселюдно,  не  плакався  як  баба,  а  працював  і  хотів  щось  зробити. 

Це  кожен  з  нас  повинен  собе  запитати, а  як  я  підтримав  хворого  президента?  Дехто  себе  може  назвати  негідником.

Link to comment
Share on other sites

 

 


кожен  з  нас  повинен  собе  запитати, а  як  я  підтримав  хворого  президента

 

"падающего - подтолкни" (Ф. Ницше)

 

Диявол у дрібницях. Не можу себе примусити поважати особу, яка хронічно і принципово спізнюється на годину-півтори, при цьому не може не знати, що її чекають. 

Link to comment
Share on other sites

Ви  усіх  називаєте  негідниками,  коли  хтось  десь  не  поплачеться? Я  вважаю,  що  поступив  достойно - не  нив  привселюдно,  не  плакався  як  баба,  а  працював  і  хотів  щось  зробити. 

Це  кожен  з  нас  повинен  собе  запитати, а  як  я  підтримав  хворого  президента?  Дехто  себе  може  назвати  негідником.

Фільтруйте мізогінічний базар пані Шпилька

Link to comment
Share on other sites

як можна сумніватися в отруєнні як є фото було - стало

 

спотворювати обличчя - це ницьо, підступно, таким тільки короткочлени-педофіли-лузери займаються з хворою азіопською психікою. як хуйло

 

почитайте статистику обливання лужною рідиною-спотворення обличчя жінок в Індіі, Пакістані - на голову не налазить_ бо не дала, одружитись не захотіла, тощо 

 

Хуйло з таким же набором бракованих хромосом

Link to comment
Share on other sites

як можна сумніватися в отруєнні як є фото було - стало

 

спотворювати обличчя - це ницьо, підступно, таким тільки короткочлени-педофіли-лузери займаються з хворою азіопською психікою. як хуйло

 

почитайте статистику обливання лужною рідиною-спотворення обличчя жінок в Індіі, Пакістані - на голову не налазить_ бо не дала, одружитись не захотіла, тощо 

 

Хуйло з таким же набором бракованих хромосом

Да его наверняка убить хотели, но немного просчитались с дозой или еще чем-то.

Link to comment
Share on other sites

До, під час, і після Ющенка вважав і вважатимему путю хуйлом. Але не бачу наразі жодних інших можливих причин приховування результатів біохімії ВАЮ, окрім відсутності там переконливих підтверждень такого потужного за проявамии отруєння.

Ну то проголосуйте за п.1. Це ж очевидно, раз Ви вважаєте, що Пасічник приховував результати аналізів, значить був факт наклепу на Путіна. Будьте чесні перед самим собою.

Link to comment
Share on other sites

"відмова давати відповідь" це бiльш до Юща, який, таке враження, гальмував справу як мiг.

 

то що, вiн тепер агент Хуйла?

Давайте не будемо гратися в гру "Хто придумає найбільш переконливу відмазку не проголосувати в простому голосуванні"?!

Раз Ви вважаєте, що Ющ гальмував справу як міг, то це означає, що на Вашу думку Андрійович та його оточення робили наклеп на Путіна.

До речі, респект Шуркену та Пентагону, які відверто проголосували ща перший пункт.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це  кожен  з  нас  повинен  собе  запитати, а  як  я  підтримав  хворого  президента?  Дехто  себе  може  назвати  негідником.

 

так то воно так, але:

1. як народ повинен підтримати преидента? народ підтримав його, коли привів(!) до влади, вийшовши на майдан, щоб він зробив народу житя краще. А отримав балабола.

2. спочатку таке питання повинні поставити собі ті, кого "хворий президент" привів до влади, тобто "любі друзі".

3. говорити правильні речі на слвах і нічого не робити реально та навіть робити навпаки - це і є Ющенко

...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

так то воно так, але:

1. як народ повинен підтримати преидента? народ підтримав його, коли привів(!) до влади, вийшовши на майдан, щоб він зробив народу житя краще. А отримав балабола.

2. спочатку таке питання повинні поставити собі ті, кого "хворий президент" привів до влади, тобто "любі друзі".

3. говорити правильні речі на слвах і нічого не робити реально та навіть робити навпаки - це і є Ющенко

...

Так то воно так, але чи не є балабольством не проголосувати в цій простій голосувалці?

Link to comment
Share on other sites

Ви  усіх  називаєте  негідниками,  коли  хтось  десь  не  поплачеться? Я  вважаю,  що  поступив  достойно - не  нив  привселюдно,  не  плакався  як  баба,  а  працював  і  хотів  щось  зробити. 

Це  кожен  з  нас  повинен  собе  запитати, а  як  я  підтримав  хворого  президента?  Дехто  себе  може  назвати  негідником.

Политик ващет публичный человек. Ему положено с народом общаться, а не прятаться по норам.

 

Link to comment
Share on other sites

Было отравление! Это 100% и он выжил только благодаря стечению обстоятельств ну и конечно финансовые возможности... Лечение в подобной клинике это большие затраты.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так що по дефолту особисто вважаю усіх, хто не проголосував, такими, що вибрали варіант відповіді "Так"

Ну тогда неголосовавших и протывсихов в 2010 тоже считать голосовавшими за чугуния.

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Хотели бы убить, убили бы. С дозой просчитались, просрочился, это сильно наивно. 

Да, ладно, бывают проколы. С Литвиненко, например. Травили так, что не сразу умер, да еще и наследили будь здоров.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

До, під час, і після Ющенка вважав і вважатимему путю хуйлом. Але не бачу наразі жодних інших можливих причин приховування результатів біохімії ВАЮ, окрім відсутності там переконливих підтверждень такого потужного за проявамии отруєння.

 аналогично про хуйла,

но насчет отравления, ИМНО, после реванша рыгов Ющ поимел какой-то договорняк с представителями хуйла - рыгами про саботаж реального расследования.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 аналогично про хуйла,

но насчет отравления, ИМНО, после реванша рыгов Ющ поимел какой-то договорняк с представителями хуйла - рыгами про саботаж реального расследования.

Да даже если и установили что травануло Х-ло. Что дальше? Войну объявлять? Санкции вводить в 2005? К тому же психологически Ющенко все-таки сломался.

Link to comment
Share on other sites

думаю, що не є, я написав чому, бо немає "х.й.з".

якщо додаси, я проголосую.

Дзіпич, от не вірю, що за 10 років ти для себе не вирішив цього питання. Бо інакше довелося б припустити, що ти такий чистоплюй, який не вірить в те, що Ху%ло організував операції по захопленню Криму та війну на Донбасі. Насправді ж бо в цих питаннях теж нема абсолютно незаперечних доказів.

Так що, на питання "Чи Путін винен в катастрофі на Донбасі?" ти теж будеш відповідати "х.й.з"?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хотели бы убить, убили бы. С дозой просчитались, просрочился, это сильно наивно. 

Это ж как наивно надо верить в абсолютный профессионализм организаторов и исполнителей имперско-совковых спецслужб  :shuffle: Неужели события последних лет еще не убедили в том, что они могут завалить абсолютно любое дело, любой сложности и на любом уровне?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це ж очевидно, раз Ви вважаєте, що Пасічник приховував результати аналізів, значить був факт наклепу на Путіна.

 

Це або звичайна логічна помилка, або свідома маніпуляція. Бо я вважаю, що приховував свідомо, хоча голосував за п. 2

 

Я цілком припускаю ситуацію, коли йому порадили  :pleasant:  загальмувати розслідування. Мовляв, ти вижив тоді, але це легко виправити. Та й взагалі, способів впливу та тиску достатньо, щоб людина сама загальмувала процес. Кому вигідно? Зокрема тим, хто може нести на прапорі, що ось бачите, вас розводили! це "майданні технології", отруєння так і не доведене, а це були несвіжі крєвєдкі, сало, водка, стовбурові клітини і т.і. Просто згадайте, хто запускав всі ці версії, і все стане на місця.

Link to comment
Share on other sites

Плакатися не треба, але у суспільства є питання - треба на них чесно відповідати. Бо ти не цар, а вибраний народом менеджер та лідер країни.

А  Ви  певно  хотіли  б  складати  президентові  розклад  роботи.  :)

Уявляю,  як  це  Ющ  виліз  на  люди  і  почав.

Любі  друзі.  Я  тут  був  отруєний.  І  хоча половина  з  вас  вважає,  що  то  я  зробив  невдалу  пластичну  операцію,  але  повірте  мені  на  слово.,  присягаюся,  що  то  мене  таки  отруїли... 

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...