Перейти до змісту

Выборы президента США


кноп

Recommended Posts

Ну что, выбрали-таки Трампа. Мой прогноз - не позже чем через три года, а скорее два, наждет мировой финансовый пиздец.

Ну шо... Я думаю, пора потихеньку почати виходити з доларових заощаджень...... В що? Ну, настільки радикальною, щоб сказати -в юані - я не буду. Але шось мені здається, що ера долара як світової валюти добігає кінця... Можливо - старі надійні золото і камінці?

Link to comment
Share on other sites

Ну шо... Я думаю, пора потихеньку почати виходити з доларових заощаджень...... В що? Ну, настільки радикальною, щоб сказати -в юані - я не буду. Але шось мені здається, що ера долара як світової валюти добігає кінця... Можливо - старі надійні золото і камінці?

Менi б вашi проблеми. :fp1:

Доллари, бiткоiни, золото, дорогоцiнне камiння... :consul:

Купiть ще якiсь сейфи та зброю.

Link to comment
Share on other sites

Ну шо... Я думаю, пора потихеньку почати виходити з доларових заощаджень...... В що? Ну, настільки радикальною, щоб сказати -в юані - я не буду. Але шось мені здається, що ера долара як світової валюти добігає кінця... Можливо - старі надійні золото і камінці?

Не, до этого еще далеко. Но биржа, кредитование навернется через пару лет. Наличный доллар ок.
Link to comment
Share on other sites

Менi б вашi проблеми. :fp1:

Доллари, бiткоiни, золото, дорогоцiнне камiння... :consul:

Купiть ще якiсь сейфи та зброю.

Та в мене взагалі нема заощаджень. А дрібні поточні не потрачені суми я використовую на створення нз на випадок форсмажору - харчі там, ліки, мильно-рильні...

Link to comment
Share on other sites

Не, до этого еще далеко. Но биржа, кредитование навернется через пару лет. Наличный доллар ок.

Даремно так думаєте. Згадайте Велику депресію. В одну ніч всі заощадження людей по світу перетворилися в кольорові фантики. Коли почнеться - ніхто нічого зробити вже не встигне....

Link to comment
Share on other sites

Даремно так думаєте. Згадайте Велику депресію. В одну ніч всі заощадження людей по світу перетворилися в кольорові фантики. Коли почнеться - ніхто нічого зробити вже не встигне....

Это вы о чем???

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ну коли там "чорна п"ятниця" була. Коли обвалилися біржі?долар в чорну пятницю не обвалився а лише акції-хто був в кешові  ще й і розбагатів бо багато появилось на ринку хатів і тд

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, не знаю. Справа в тому, що долар є світовою резервною валютою доти, доки США є світовим лідером, світовим жандармом і т п. Як тільки ці позиції похитнуться і світ знайде собі іншого лідера та почне масово скидати долари - буде ну дуууже велика хуйня...

Link to comment
Share on other sites

Ну коли там "чорна п"ятниця" була. Коли обвалилися біржі?

Чёрная пятница была в 1869 году и в 2008 году. Великая Депрессия в 1930-х

Счета в банках, в кольорови фантики не превращались ни разу :)

Ну, не знаю. Справа в тому, що долар є світовою резервною валютою доти, доки США є світовим лідером, світовим жандармом і т п. Як тільки ці позиції похитнуться і світ знайде собі іншого лідера та почне масово скидати долари - буде ну дуууже велика хуйня...

Не читайте на ночь кацапских газет :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Чёрная пятница была в 1869 году и в 2008 году. Великая Депрессия в 1930-х

Счета в банках, в кольорови фантики не превращались ни разу :)

 

Не читайте на ночь кацапских газет :)

 

Та бу-га-га! Я подивлюся, що буде, коли світ перестане торгувати нафту за бакси.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ауч , это заразно...

Ну пусть Китай покупает нефть у Фашераши за юани. Кто им не разрешает???

Или Саудовская Аравия будет продавать свою нефть Украине за гривны.

Наверное они только спят и видят как избавиться от этого проклятого $ и перейти на такую стабильную валюту ;o

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Точно. Контагиозные кацапские мечты о мертвом никому ненужном долларе проникли в наш стерильный бейби бокс. Будем терпеть.господь терпел и нам велел.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та бу-га-га! Я подивлюся, що буде, коли світ перестане торгувати нафту за бакси.

 

Есть такое мнение, что валюта государства обеспечивается не столько золотом и экономикой, сколько технологиями (которые и позволяют накопить золото и развить экономику).

 

США по части технологий в огромном отрыве от всего остального мира, поэтому храните свои $$$ спокойно, ничего им не будет.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та бу-га-га! Я подивлюся, що буде, коли світ перестане торгувати нафту за бакси.

 

Нефть это всего лишь сырьё, которое нужно 1) добыть и 2) переработать. Способы добычи и переработки нефти разрабатываются (и контролируются) американскими компаниями.

 

ПС, таки да, не читайте на ночь кацапских газет.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

n a sunny day at the end of January 2017, an old man approaches the White House from across Pennsylvania Avenue where he'd been sitting on a park bench.


He walked up to the U.S. Marine standing guard and said, "I would like to go in and meet with President Hillary Clinton." 


The Marine replied, "Sir, Mrs. Clinton is not President and doesn't reside here." 


The old man said, "Okay," and quietly walked away. 


The following day, the same man approached the White House and said to the same Marine, "I would like to go in and meet with President Hillary Clinton." 


The Marine again told the man, "Sir, as I said yesterday, Mrs. Clinton is not President and doesn't reside here." 


The man thanked him and again quietly walked away. 


The third day, the same man approached the White House and spoke to the very same Marine, saying "I would like to go in and meet with President Hillary Clinton." 


The Marine, understandably a bit agitated at this point, looked at the man and said, "Sir, this is the third day in a row you have been here asking to speak to Mrs. Clinton. I've told you already several times that Mrs. Clinton is not the President and doesn't reside here. What don't you understand about these facts?" 


The old man answered, "Oh, I understand you fine, Sir. I just love hearing your answer!" 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

от і переконайте мене, що трамп не янукович  :lol2:  :weep:

 

 

https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2016/03/18/trumps-grammar-in-speeches-just-below-6th-grade-level-study-finds/?utm_term=.80d2670075b5 

 

 


Trump’s grammar in speeches ‘just below 6th grade level,’ study finds
Link to comment
Share on other sites

Есть такое мнение, что валюта государства обеспечивается не столько золотом и экономикой, сколько технологиями (которые и позволяют накопить золото и развить экономику).

 

США по части технологий в огромном отрыве от всего остального мира, поэтому храните свои $$$ спокойно, ничего им не будет.

 

 

1. Колись проскакувала думка, що Саддама, а потім і Каддафі ухайдокали за те, що вони хотіли торгувати нафтою не за долари.

2. Читала в пресі (давно) що між саудами і США є домовленість - нафту торгують за бакси - США не лізуть з правами людини, жінок, демократією і ти ди.

3. Технології технологіями (не забуваємо про Японію), а чому ж тоді періодично то з Японцями, то з китайцями торгові дисбаланси виходять. І не забуваймо, що високотехнологічний Рим завоювали варвари.

4. В світі все минуче. А тим більше в сучасному. Вік імперії наблизився до строку життя людини... Прийміть це як данність. Тисячолітніх Римів вже не буде.Особливо коли країна робить все, щоб перестати нею бути.

Link to comment
Share on other sites

Точно. Контагиозные кацапские мечты о мертвом никому ненужном долларе проникли в наш стерильный бейби бокс. Будем терпеть.господь терпел и нам велел.

 

Та при чому тут мрії. Якщо країна сама робить все, щоб перестати бути світовим лідером - шо тут скажеш.

Link to comment
Share on other sites

Есть такой термин too big to fall. Сделай себя незаменимым и все что нужно - не давать мелкоте времени для дурных мыслей организовывая у них путчи и революции. Для крупных экономик живущих на узкой марже гадо симулировать мировые кризисы раз в 10 лет чтобы у них не было лишних денег на дурные мысли. И порядок. Все работало пока не прошлись по внешней политике идиот,социалист и никчема.надежда на траипа теперь.
Link to comment
Share on other sites

от і переконайте мене, що трамп не янукович

Ну, для соответствия надо, чтоб по нему сначала зарядили яйцом в каком-нибудь западном штате, потом шоб его навернуло венком, потом он должен предлжить канхвету )(уйлу, а тот должен отказаться. Потом надо подписать Хьюстонское соглашение про аренду военной базы в Перл-Харборе, потом посадить Хиллари, причем прокурором должен быть обязательно Дэниел Редклифф, развернуться на курс интеграции с Северной Кореей и слинять туда во время шухера. А потом ломать ручки по телеку и кричать "Астанавитес" и "Я легитимный".

 

Ну вот как-то так.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Колись проскакувала думка, що Саддама, а потім і Каддафі ухайдокали за те, що вони хотіли торгувати нафтою не за долари.

2. Читала в пресі (давно) що між саудами і США є домовленість - нафту торгують за бакси - США не лізуть з правами людини, жінок, демократією і ти ди.

3. Технології технологіями (не забуваємо про Японію), а чому ж тоді періодично то з Японцями, то з китайцями торгові дисбаланси виходять. І не забуваймо, що високотехнологічний Рим завоювали варвари.

4. В світі все минуче. А тим більше в сучасному. Вік імперії наблизився до строку життя людини... Прийміть це як данність. Тисячолітніх Римів вже не буде.Особливо коли країна робить все, щоб перестати нею бути.

 

Я хз что там было в Риме и их тёрках с варварами, но Вы сидите за комьютером/планшетом, созданным по штатовским технологиям и пишете на форум через штатовский же Интернет.

 

ПС Я думаю США глубоко, извините, насрать на права людей и демократию в Саудовской Аравии.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, для соответствия надо, чтоб по нему сначала зарядили яйцом в каком-нибудь западном штате, потом шоб его навернуло венком, потом он должен предлжить канхвету )(уйлу, а тот должен отказаться. Потом надо подписать Хьюстонское соглашение про аренду военной базы в Перл-Харборе, потом посадить Хиллари, причем прокурором должен быть обязательно Дэниел Редклифф, развернуться на курс интеграции с Северной Кореей и слинять туда во время шухера. А потом ломать ручки по телеку и кричать "Астанавитес" и "Я легитимный".

 

Ну вот как-то так.

запасаюсь поп корном

Link to comment
Share on other sites

Та бу-га-га! Я подивлюся, що буде, коли світ перестане торгувати нафту за бакси.

і міфнус не тому що негатив.а просто дурня.....не говоріть того що прочитали але не розумієте.без образ.

Link to comment
Share on other sites

 

от і переконайте мене, що трамп не янукович  :lol2:  :weep:

 

 

https://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2016/03/18/trumps-grammar-in-speeches-just-below-6th-grade-level-study-finds/?utm_term=.80d2670075b5 

 

 

Trump’s grammar in speeches ‘just below 6th grade level,’ study finds

 

які "колзаки" такі і для них набори слів.Щоб зрозуміли.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та при чому тут мрії. Якщо країна сама робить все, щоб перестати бути світовим лідером - шо тут скажеш.

вам вже сказали не читайте хуйловської преси,не виколупуйте з памяті старі залояжені совкові агітки і буде вам щастя.як долар гепнеться,то останньою ,що закриє двері в цьому світі державою,перед повним комлапсом людства як розвиненої цивілізації всеодно буде америка.Бо інші колапснуться раньше.

Змінено користувачем cynic
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну шо... Я думаю, пора потихеньку почати виходити з доларових заощаджень...... В що? Ну, настільки радикальною, щоб сказати -в юані - я не буду. Але шось мені здається, що ера долара як світової валюти добігає кінця... Можливо - старі надійні золото і камінці?

вкладіть все в камінці.ДУЖЕ виграєте при колапсі фінансової системи.....бо золото отруйне в порошку для їди.а вуглець ніби тої властивості не має. :D .навпаки-працює як інгібітор шкідливих речовин в шлунку

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...