Перейти до змісту

Україна отримала від НАТО статус країни-аспіранта


DA'

Recommended Posts

повлиял. Но и при овоще продолжались совместные учения и прочая программа расширенного сотрудничества

Не перерахуєш кількість запланованих і проведених навчань. І ще, Україна була в той момент у списку кандидатів, чи з зміною на позаблоковий статус її було виключено?

Link to comment
Share on other sites

Не перерахуєш кількість запланованих і проведених навчань. І ще, Україна була в той момент у списку кандидатів, чи з зміною на позаблоковий статус її було виключено?

была, если это список кандидатов, потому что не исключалась. Про учения есть в википедии исчерпывающая инфа

а ты аще помнишь, что овощ чуть не подписал ассоциацию?!

Link to comment
Share on other sites

была, если это список кандидатов, потому что не исключалась. Про учения есть в википедии исчерпывающая инфа

а ты аще помнишь, что овощ чуть не подписал ассоциацию?!

Я пам'ятаю, що він війну в Україну приніс, пам'ятаю його смотрящих, пам'ятаю як оброк збирали, пам'ятаю як будували вертикаль поборів і як вона працювала. 

Ще пам'ятаю істеричних бабок проти НАТО. Пам'ятаю з якими проблемами голосувались спільні навчання. Пам'ятаю як армію нищили. Як дивізіони ПВО знімали з бойового чергування і розформовували. І багато іншого.

А ти я бачу ярий прихильник януковича.

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

Я пам'ятаю, що він війну в Україну приніс, пам'ятаю його смотрящих, пам'ятаю як оброк збирали, пам'ятаю як будували вертикаль поборів і як вона працювала. 

Ще пам'ятаю істеричних бабок проти НАТО. Пам'ятаю з якими проблемами голосувались спільні навчання. Пам'ятаю як армію нищили. Як дивізіони ПВО знімали з бойового чергування і розформовували. І багато іншого.

А ти я бачу ярий прихильник януковича.

я его ярый противник. Все что ты написал было, было и еще много чего, а также был Вильнюс, откуда он приехал без ассоциации

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я его ярый противник. Все что ты написал было, было и еще много чего, а также был Вильнюс, откуда он приехал без ассоциации

Виходячи з твоїх дописів ти не є противником януковича. Ти транслюєш всі його прагнення, розбавляючи лівими популістськими ідеями.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виходячи з твоїх дописів ти не є противником януковича. Ти транслюєш всі його прагнення, розбавляючи лівими популістськими ідеями.

чушь. Ты ж щитаешь, что знаешь историю моих акков, посмотри сам посты. Там немного, тыщ двести, или больше, не щитаю

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви  хоч  не  згадуйте  ту  путінську  подружку  в  темі  про  українське  військо  і  НАТО.  Вам  краще  буде,  бо  всі  усе  добре  пам ятають.

Багато хто пам'ятає фейки мафії замість реалій 

http://www.globalaffairs.ru/number/n_8819

http://censor.net.ua/news/25250/timoshenko_otkaz_ot_prisoedineniya_k_pdch_privedet_k_samoizolyatsii_ukrainy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
07.05.18 22:58 46% украинцев поддерживают интеграцию Украины в ЕС, вступление в НАТО - 40%, - опрос КМИС

 

censor_news_big3.jpg

 

Движение Украины к вступлению в Европейский Союз поддерживает 46% опрошенных украинцев, и только 9% поддерживают интеграцию страны в Таможенный союз.

 

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на результаты опроса.

 

Согласно результатам опроса общественного мнения, проведенного 5-19 апреля 2018 года Киевским международным институтом социологии (КМИС) по заказу клиенту, более трети (32%) респондентов считают, что Украине не следует ориентироваться ни на вступление в ЕС, ни в Таможенный союз.

Вступление в НАТО поддерживают 40% опрошенных украинцев, не поддерживают – 38%.

 

У наслідку видатних "прозахідних" реформ отримали вже майже навпіл.

http://uapolitics.com/topic/4117-potentcialnyj-referendum-po-nato/page-6?do=findComment&comment=996261

http://picua.org/img/2017-12/01/ng7fuesz4yh2uvk4exgfuvtos.gif

http://picua.org/img/2017-12/01/infyfr96otjtnb7on487czad5.gif

 

Ще станом на вересень за оцінками дослідження GfK Ukraine on behalf of the Center for Insights in Survey Research на замовлення International Republican Institute. мали співвідношення 34/26 (означає у випадку голосування за вступ 57% "за"), а у квітні 2017 року 46/27 (у випадку голосування за вступ 63% "за"). 

Рік по тому лояльний до реформаторів КМІС дає розрив у межах статистичної похибки.  :X

Ще трохи, і наш главковєрх може сміливо оголошувати нещодавно анонсований референдум.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Не розумію, чому такий малий відсоток за вступ в НАТО. Думка доунбасу не враховувалась, я сподіваюсь? чи це народ України не може зрозуміти, що виживання України як незалежної держави можливе лише з НАТО? чи народ України так не любить свою батьківщину, що все одно?

 

І це після 4-х років війни :(.

Link to comment
Share on other sites

А дехто ще 4 роки тому передбачав, що ці відсотки впадуть, і закликав кувати залізо з референдумом про запас ще тоді. Замість триндіти про "не на часі" до тих пір, коли насправді стане не на часі. І от ми і приїхали.
 

Росія  збоку -  це  єдина  причина,  щоб  крокувати  в  НАТО.  Але  після  завершення  військових  дій  на  нашій  території. Тому  не  на  часі.   Бо  не  візьмуть - раз.  Бо  результат  референдуму  буде  не  в  нашу  користь - два.  На  сході - густо населені  райони,  не  забудьте.

Вкотре те ж саме. За НАТО ніколи не буде більших відсотків, ніж зараз, під час цієї катастрофи. Усвідомте це нарешті. Це величезний шанс завдяки дебілізму самого пу. А практичні наслідки референдуму можуть бути відтерміновані на більш спокійний період. Щодо сходу, де я мешкаю, він проти, але у значній мірі розуміє безальтернативність атлантичної парасольки. Тому змушений буде зараз замиритися з перспективою. А далі справа політиків, якщо в них наразі вистачить розуму обрати цей шлях. А не вистачить зараз - шанс втратимо до скінчання путлерівсько віку.
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А дехто ще 4 роки тому передбачав, що ці відсотки впадуть, і закликав кувати залізо з референдумом про запас ще тоді. Замість триндіти про "не на часі" до тих пір, коли насправді стане не на часі. І от ми і приїхали.

 

 

До сраки ті відсотки. Жодна країна-член нато не проводила референдум про вступ. Це кацапська вигадка, яку втілює Лолка, щоб спустити на гальмах ініціативу про вступ

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Країни не проводили, бо в жодній з них не було сумнівів в геополітичній орієнтації громадян. А в нас за НАТО завжди була меншість, окрім періоду 14-17 років. Що обов'язково було потрібно зафіксувати рішенням непереборної легітимності.

Тепер для отримання згоди населення на прохання до НАТО про вступ хуйло мусить напасти на Київ, напевно. На крайняк Харків з Херсоном забрати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Показова гілка. Клінічний ідіотизм провладних ботів, ідіотизм та брехня влади, і гірка правда про те, що в НАТО нас, фактично, не чекають, в усякому разі до закінчення війни з кацапстаном. Але навіщо нам те НАТО буде, якщо ми переможемо самі? 

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила про підтримку європейських прагнень України та Грузії, а також зазначила, що упродовж 10 років Київ та Тбілісі зможуть зробити певні кроки на шляху до вступу в ЄС слідом за країнами Західних Балкан.
Про це Меркель повідомила під час виступу у Тбіліському державному університеті, передає «Радіо Свобода».
«Я підтримую європейські амбіції Грузії та України, але я не можу давати поспішних обіцянок від імені Європи», — наголосила канцлерка ФРН.
Вона додала, що питання вступу України та Грузії в Євросоюз поки не стоїть на порядку денному.
«Ми повинні поступово досягати тієї стадії, коли буде обговорюватися питання про вступ. Не можу сказати, що цей процес буде завершено через п'ять років», — сказала Меркель.
Водночас вона зазначила, що, на її думку, упродовж 10 років сторонам вдасться зробити певні кроки на цьому шляху.
Також Меркель заявила, що зараз Євросоюз готується до вступу країн Західних Балкан, а Грузія та Україна стануть наступним кроком.
https://hromadske.ua/posts/merkel-ukraina-i-hruziia-nastupni-kandydaty-na-vstup-u-yes-pislia-krain-zakhidnykh-balkan

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Адміністрація президента США Дональда Трампа активно розглядає питання вступу України до НАТО.
Про це заявив радник Білого дому з національної безпеки Джон Болтон на прес-конференції в Києві після переговорів з українським керівництвом, передає кореспондент "Європейської правди".
"Адміністрація Джорджа Буша 2008 року запропонувала, щоб для України та інших країн була прискорена програма з прийняття в члени НАТО. Але з цим європейські колеги, на жаль, не погодилися. Але я думаю, що зараз наша адміністрація активно розглядає це питання, виходячи з інтересів України, кілька кроків було зроблено, але багато залежить від України - яким чином вона виконає умови, і політичні, і військові. Але є прогрес", - сказав він.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2018/08/24/7086016/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Не розумію, чому такий малий відсоток за вступ в НАТО. Думка доунбасу не враховувалась, я сподіваюсь?

Бо піпли  дивляться світ через тарілки на кацапські супутники, та хавають інфу із олігархічних(олігофренічних) ЗМІ

 

З 14 року "за" стало більше ніж проти, дистанція між ними  майже зберігається, з невеликими коливаннями,

Ті хто "проти" поступово  і невпинно "вимирають" , особливо з вересня 16-го. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 

З 14 року "за" стало більше ніж проти, дистанція між ними  майже зберігається, з невеликими коливаннями, Ті хто "проти" поступово  і невпинно "вимирають" , особливо з вересня 16-го.
Якщо АП замовляє, то так і є. А GfK Ukraine on behalf of the Center for Insights in Survey Research на замовлення International Republican Institute дає зовсім інші дані.
Link to comment
Share on other sites

Жодна країна-член нато не проводила референдум про вступ. 

Некоторые все же проводили.

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D1%87%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2_%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E

Искать в тексте по слову референдум.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...