Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

 

 


Сьогодні я в Римі, на саміті Римського клубу. Мені надзвичайно приємно представляти Україну на такому потужному зібранні світових інтелектуалів. Тут зібралися понад 400 визнаних міжнародних авторитетів та вископоставлених гостей з усього світу.

Ага,  вчора  в  телевізорі  сміялися  з  того  Мені надзвичайно приємно представляти Україну.

Нічого  і нікого Вана  не  представляла.  Самозванка.  Та  й  прибула  туди  серед  400  вільних  слухачів,  яким  дозволили  прибути  на  зібрання.  В  основному  це  були  студенти (для  них  влаштовують  таку можливість)  і  Юлька  серед  них.

А  як  носиться!  "Я  від  України".  Ото  біда  брехлива!

Хтось  із  членів  Римського  клубу  то  все  озвучив.  Сміху  видать  було  в  Римі  багато.

Link to comment
Share on other sites

Вони ще менш розумні за нерозумних, бо ніяк не бажають хоча б одного разу зробити не такий вибір, якого від них домагається мафія.

Лиса Алиса из сказки Буратино. Зовет украинцев в страну дураков. Но называет это Новым курсом развития.(с)

:tu:  :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

Прикольно как... тролли от панамских патриотов  между собой ведут беседу .

 

Це повідомлення приховано, бо ви вирішили ігнорувати дописи від honey flowerПоказати?
Це повідомлення приховано, бо ви вирішили ігнорувати дописи від shpylkaПоказати?
Це повідомлення приховано, бо ви вирішили ігнорувати дописи від honey flowerПоказати?
Це повідомлення приховано, бо ви вирішили ігнорувати дописи від Святослав_Показати?

:D

Link to comment
Share on other sites

Шановні пані і панове дописувачі в цій гілці! Я її зробив для публікації і обговорення конкретних пропозицій і планів з Нового курсу України. Це не є гілка для обговорення Юлії Тимошенко, буратіно, ліси Аліси і т.д.. Для цього є сила-силенна інших топіків.

Вчергове розраховую на розуміння! Дякую! )))

Link to comment
Share on other sites

@Euro, той "новий курс" - чисто пустопорожня популістська передвиборча рекламка, не більше. 

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хєра се рекламка! ;o

Ти роздивлявся матеріали, або пул розробників? Намагаєшся не помічати пропозицій, що пропонують розв'язання наших фундаментальних вад?

Наведу пару. Наприклад, всі обурені фактичною неможливістю потрапляння до Ради нових політсил через високий прохідний бар'єр. Крім того - хронічною неспроможністю парламенту приймати необхідні рішення, бо коаліції або реально нема, або фактично. І це робиться керовано і використовується на користь мафіозної системи. Нова виборча система за Новим курсом розрубає ці проблеми -  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-15?do=findComment&comment=1061167

Link to comment
Share on other sites

Викинуть ті обіцянки-цяцянки на смітник, як тільки здобудуть бажане. 

 

Ну яка нормальна, розумна  людина вірить обіцянкам політиків? 

В корінці політичного волосся треба дивитись, а не на масть покрашеного пасма. )))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не бачу приводів викидувати те, що публічно запропоноване і вирішує проблеми.

Я не вірю політикам, а рахую і зважую. Якщо Тимошенко виграє президентські, то не зможе реалізувати свою комплексну програму без перемоги на парламентських. Якщо після президентських раптом з'ясується, що Новий курс є суцільне бла-бла, вона не виграє парламентські.

Link to comment
Share on other sites

Шановні пані і панове дописувачі в цій гілці! Я її зробив для публікації і обговорення конкретних пропозицій і планів з Нового курсу України. Це не є гілка для обговорення Юлії Тимошенко, буратіно, ліси Аліси і т.д.. Для цього є сила-силенна інших топіків.

Вчергове розраховую на розуміння! Дякую! )))

дак а ми ж їх і обговорюємо

просто тобі не подобається думка інших

ми акцептуєм твою, але висловлюєм свою :)

 

отивсьо  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

дак а ми ж їх і обговорюємо

просто тобі не подобається думка інших

ми акцептуєм твою, але висловлюєм свою :)

 

отивсьо  :shuffle:

Отака, наприклад?  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-5?do=findComment&comment=1058386

А думки мені подобаються різні, навіть якщо я їх не поділяю, але вони є думками, а не висерами з наведеного посилання.

Link to comment
Share on other sites

Отака, наприклад?  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-5?do=findComment&comment=1058386

А думки мені подобаються різні, навіть якщо я їх не поділяю, але вони є думками, а не висерами з наведеного посилання.

ну от тобі думка і дія соратників

 

Ось вам  і весь новий курс.

Вже навіть у партії Тимошенко зрозуміли хто вона насправді.

 

https://www.facebook.com/pjelectra/posts/2182108708698595

В тексте заявления Сажнева обвиняет партийное руководство в сотрудничестве с бывшими членами “Партии регионов”. 

 

“Пришло время, дорогие друзья, с прискорбием объявить о том, что партия “Батьківщина” в городе Мелитополе и Мелитопольском районе погибла во цвете лет.  Нет, конечно, команда, недавно так называющаяся, в полном здравии, и сама партия никуда не делась, только это теперь разные понятия. И причина самая простая – те, кто состоял в рядах партии Тимошенко в нашем городе до недавнего времени, не желают становиться частью структуры Оппозиционного блока. 

 

Да, друзья, нас предали. Теперь Мелитопольская “Батьківщина” – сателлит неискоренимой Партии регионов. 

 

И наша команда отрекается от этой порочной структуры. 

 

Признаться честно, на сегодняшний день осталось ощущение… отвращения, когда случайно прикасаешься к чему-то невыносимо противному. 

 

Мы написали Тимошенко обращение, взывая к справедливости. Продублировали послание на адреса многих нардепов, наши активисты дозвонились Кужель (она, кстати, не удивилась и не возмутилась, то есть такая ситуация в порядке вещей). Но никто не воспринял наше послание как ЧП. 

 

В ответ – тишина. Все трусливо промолчали, отморозились. 

 

Собственно, ответить-то и нечего. Лидер сказал – продано! Значит, продано! 

 

Великие амбиции Тимошенко вкупе с осознанием того, что шанс заполучить президентское кресло – последний, сподвиг ее на предательство – по-другому назвать это не могу. И никак не соглашусь с господином Соболевым, который в интервью МВ обозначил предательство как (цитирую) – “тимчасові речі”, – уверяет Сажнева. 

 

Она заявила, что вместе со своей командой более не будет мириться со сложившейся ситуацией и прекращает работу совместно с партией “Батькивщина”. Более того, Сажнева попросила людей ни в коем случае не голосовать за Юлию Тимошенко и высказала надежду, что на эту должность найдется более достойный кандидат. “Ну да никто нам руки не выкручивал, ведь партия – дело добровольное. Зато за 13 лет существования организации у нас сложился отличный коллектив – стойкая, харизматичная структура, умеющая отстаивать свои взгляды. И научились мы многому. Теперь обязуемся свои знания применить для того, чтобы довести до мелитопольского электората истинную – лживую и подлую – сущность политика, который не брезгует постыдным союзом с противником – да-да, я это все о Тимошенко.  

 

Я, как человек, много лет отстаивавший принципы партии «Батьківщина», со всей ответственностью заявляю – люди, не верьте Тимошенко – как она обманула нас, своих соратников, так она обманет и вас. Мы призываем мелитопольцев НЕ голосовать за Тимошенко на предстоящих выборах. Предательство – это показатель ущербности. Зачем нам ущербный Президент? У нас таких уже было…  Прощай, «Батьківщина», лично я вычеркиваю тебя из своей жизни. 

 

Надеюсь, на высокий пост Президента Украины найдется гораздо более достойная кандидатура”, – закончила депутат.

Link to comment
Share on other sites

Просив же не засмічувати інформаційну гілку  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-24?do=findComment&comment=1089043

Тим більш флудом, рознесеним по різних гілках.

Link to comment
Share on other sites

Просив же не засмічувати інформаційну гілку  http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/page-24?do=findComment&comment=1089043

Тим більш флудом, рознесеним по різних гілках.

ну, не засмучуйся, євро :kez_04:

 

я ж з інформацією

це ж ваші однопартійці :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

“Пришло время, дорогие друзья, с прискорбием объявить о том, что партия “Батьківщина” в городе Мелитополе и Мелитопольском районе погибла во цвете лет.  Нет, конечно, команда, недавно так называющаяся, в полном здравии, и сама партия никуда не делась, только это теперь разные понятия. И причина самая простая – те, кто состоял в рядах партии Тимошенко в нашем городе до недавнего времени, не желают становиться частью структуры Оппозиционного блока. 

Передача в свій час Запорізької обласної організації "Батьківщини" регіоналу Васадзе, від колишнього комсомольсько-КПSSівського обласного керманича Гацька вкладається в новий курс?

Чи ні?

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@honey flower, давайте поважати новий курс і флудити тут виключно по темі!

дак я ж поважаю

вся павага від мене тільки :pleasant: навому курсу :shuffle:

 

хіба я враг, чишо?

я даже не флудЮ!

просто доповнюю навий курс останніми новинами

отивсьо :nose3:

 

а в чому полягає абгаворення навого курсу?

це курс на  росію==========================О

аргументив проти не існує!

Link to comment
Share on other sites

Передача в свій час Запорізької обласної організації "Батьківщини" регіоналу Васадзе, від колишнього комсомольсько-КПSSівського обласного керманича Гацька вкладається в новий курс?

Чи ні?

це тож навий курс

 

ось ще про новий курс без флуду, тіко сурйозно

бо за мною слідкує НЛО

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

 

:nose3:
Link to comment
Share on other sites

Дякую за підтримку, Фома   :bluet:

Дак ти стукач, міл чілавєк(с)

 

Евро, ти насправді думаєш , що вана відвертий політик, а не аферистка?

На якій планеті ти живеш?

 

Всі люди вже блюють від іі брехні

Це можливо переносити лише зі сміхом

:-)))))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дак ти стукач, міл чілавєк(с)

 

Евро, ти насправді думаєш , що вана відвертий політик, а не аферистка?

На якій планеті ти живеш?

 

Всі люди вже блюють від іі брехні

Це можливо переносити лише зі сміхом

:-)))))))

Одного не пойму, от её лжи вас тошнит, а от его лжи нет. Какая-то сильно выборочная аллергия на ложь.
Link to comment
Share on other sites

Одного не пойму, от её лжи вас тошнит, а от его лжи нет. Какая-то сильно выборочная аллергия на ложь.

Та, евро вродіб то не бреше

Він такий відвертий юльок

Шкода чоловіка:-/

Ось так ваша мамка йому мізки запудрила

він відверто вірить в іі курсі не вірить, що це курс на расію

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...