Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

Якщо відповіді не вкладаються в твою логіку, але підкріплені реальним фактажем, то може варто над логікою попрацювати? Кількома постами вище наведені тобі відповіді по пунктах. І запитання: Зауваження будуть?

На що ти кажеш "відповідь мене не влаштувала". Чим? яка? є зауваження до аргументів? 

Link to comment
Share on other sites

які зауваження, до цього?

 

 

Звідки такі припущення? Я льогко здатен!

- Мудачук з Портновим отримали в безлімітне використання два популярних телеканали. Однозначно за згодою, а скоріше командою Порошенка. "За житіє" це резервний варіант олігархічної мафії (а для хуйла, скоріше, основний), якщо команда Порошенка остаточно обхєзається. 

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- План перемоги над ворогом має полягати в заморожуванні ситуації до тих пір, поки лугандонське населення саме не забажає взад на наших умовах. Для цього ми маємо перетворитися принаймні на Польщу в економічному сенсі, а краще на Естонію.

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Однозначно ЄС і НАТО якомога скоріше. Шкода, що мафія завадила проведенню референдуму в 2014 році. Коцапи це кревний ворог №1, без них не було б нашої мафії, і ми давно б вже були частиною західної цивілізації - подітися б не було куди!

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Націнтерес і націдея - перетворення країни на частину європейської і євроатлантичної спільноти, і досягнення років за 20 тодішнього рівня Естонії. Що в перекладі на наші масштаби перетворить нас на одну з провідних країн ЄС.

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Коли ми вийдемо на 10-15% зростання на рік, спраглий Крим завиє.

 

шо з цього приводу каже Юля?

Link to comment
Share on other sites

які зауваження, до цього?

 

 

Звідки такі припущення? Я льогко здатен!

- Мудачук з Портновим отримали в безлімітне використання два популярних телеканали. Однозначно за згодою, а скоріше командою Порошенка. "За житіє" це резервний варіант олігархічної мафії (а для хуйла, скоріше, основний), якщо команда Порошенка остаточно обхєзається. 

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- План перемоги над ворогом має полягати в заморожуванні ситуації до тих пір, поки лугандонське населення саме не забажає взад на наших умовах. Для цього ми маємо перетворитися принаймні на Польщу в економічному сенсі, а краще на Естонію.

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Однозначно ЄС і НАТО якомога скоріше. Шкода, що мафія завадила проведенню референдуму в 2014 році. Коцапи це кревний ворог №1, без них не було б нашої мафії, і ми давно б вже були частиною західної цивілізації - подітися б не було куди!

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Націнтерес і націдея - перетворення країни на частину європейської і євроатлантичної спільноти, і досягнення років за 20 тодішнього рівня Естонії. Що в перекладі на наші масштаби перетворить нас на одну з провідних країн ЄС.

 

шо з цього приводу каже Юля?

 

- Коли ми вийдемо на 10-15% зростання на рік, спраглий Крим завиє.

 

шо з цього приводу каже Юля?

:)  А може варто передивитися гілку спочатку, та за тиждень форум по економічному курсу? Хоча з огляду на вперту відмову бачити факти, на позитив від того мало сподівань.

Якщо факти не вкладаються в улюблену схему, на захист її стає хі-хі і всьопропало. Оце працює 100%.

Link to comment
Share on other sites

а знаєте, пране Євро, в чому у нас принципові розбіжності?

а я скажу

я впевнений на стопіцот відсотків, що з пострадянського лайна, совкового мислення, оліхархічно-корупційної системи влади, тотальної зради і продажності верхів НЕ ВИЛІЗТИ ніяким іншим шляхом, крім авторитаризма/диктатури

української, проукраїнської, національної, назвіть як хочете

так, з масовими арештами, а можливо і розстрілами

за зраду, за корупцію, за антиукраїнську діяльність

законів немає на все це?

насрать

треба брати і робити

треба просто брати на себе таку відповідальність

Юля візьме, здатна?

Link to comment
Share on other sites

Якщо я відповім "так", ти як завжди це заперечиш. Тому не стану.  :)

Шлях диктатури в нас можливий лише за згоди хуйла. Він один таке профінансує в обмін на довічне рабство країни під ним. Інших ресурсів для існування диктатури нема - своїх точно нема, і Захід диктатурі не дасть.

Що більш-менш реально + прийнятно, це встановлення на нетривалий період напівавторитарного режиму лише в тому сенсі, щоб заблокувати в державі механізми олігархічного контролю і примусово запустити цивілізовані. В решті від демократії відходити неможна. Якщо ми виходимо з такого безальтернативного, на мій погляд, завдання, тоді можемо розглядати кадрові питання. Комусь з наявних під силу в нас щемити стовпів системи? А це головне питання!

Link to comment
Share on other sites

Я дав льогко, але тобі потрібна думка Юлі. Отут вона є.

 

Please wait.. Loading

бреше, як дише 

і нічого конкретного вана не відповіла.

рівень мови ваной --- примітивний рівень гопника

цікаво, яке в ваной айкйу?

 

...а взагала про що я?

вана не володіє державною мовою -- це і є її рівень.

21 хвилина .. було питання

а де конкретна відповідь?

в ютубі вже зробили цікаву нарізку

молодці

:D

Link to comment
Share on other sites

Комусь з наявних під силу в нас щемити стовпів системи? А це головне питання!

Поки ще такого гравця на політичному горизонті немає. Та і  спертись йому ні на кого. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

хулє, фінансування блохам відкрите.

скажи. як класно, не то шо ви... :D лузери, а ми захищаємо країну від цієї кремляді пропутінської і проти вас, пропа

гандонов кремлівських :D

свої 30 копійок заробляєте B-)

 

 

так де відповіді ваной на питання... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Поки ще такого гравця на політичному горизонті немає. Та і  спертись йому ні на кого. 

Нема, так нема. Хоча Криворіжсталь і РУЕшний газ - були реально, а не примарилися.

Саме за це Юля сиділа в тюрмі, а не за підробку папірця.

Link to comment
Share on other sites

Саме за це Юля сиділа в тюрмі, а не за підробку папірця.

 

Про бумажки прямо сегодня публикация в Нью-Йорк Таймс.

Наши молодцы, отчет у Скадден купили всего-навсего за 4 с гаком миллиона баксов. Манафортик договорился. Помню, как лохи с раскрытыми ртами внимали Лавриновичу (у Киселева? Куликова? Шустера? - уже забылось), а новые лица найемов доносили баранам Манафортову тправду.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юлія Тимошенко: Ми відкидаємо мир на умовах Путіна, – The Washington Post

20.09.18 13:01

 

Інтерв’ю Юлії Тимошенко The Washington Post:

Чотири роки тому, коли український народ вийшов на вулиці і повалив проросійського президента Віктора Януковича, це виглядало, як новий початок для країни. Для колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко це означало звільнення з в’язниці. Сьогодні вона очолює рейтинги кандидатів на президентських виборах, які мають відбутися у березні 2019 року.

 

Юля, як її називають, має потужну підтримку, але у неї також багато критиків. Дехто побоюється, що вона занадто близька до Москви і може поставити під загрозу нещодавно здобуту незалежність країни. Минулого тижня Тимошенко поговорила з Лаллі Веймут з «Washington Post» у Києві. Нижче наводяться уривки з інтерв’ю.

Люди запитують, які у Вас відносини з Володимиром Путіним, і чи справді Ви дотримуватиметься курсу на незалежність України, якщо вас оберуть президентом?

Моє бачення майбутнього України – це членство у Європейському Союзі та повноцінне членство в НАТО. Ви дуже добре знаєте, що проросійський президент Янукович кинув мене до в’язниці. Якби я була проросійською, і Путін сказав не саджати мене за ґрати, Янукович би ніколи цього не зробив.

Українців турбує, що ви можете піти на угоду для врегулювання конфлікту на сході України, де зараз сепаратистські сили за допомоги Росії воюють з українською армією.  

Ні, категорично ні. Думка про те, що у мене якісь особливі відносини з Путіним, вперше була запущена Полом Манафортом ще у 2006-2007 роках. Прокурор Роберт Мюллер опублікував документи, які показують, що Манафорт отримував мільйони доларів за мою дискредитацію. Чинний президент [Петро Порошенко], по суті, повторює аргументи, вигадані Манафортом і його командою.

Яка основна відмінність між Вами і Порошенком?

У мене немає бізнесу в Росії або Україні, а у Порошенка є. Метою цих брехливих спекуляцій, безмовно, є моя дискредитація напередодні виборів. Але люди їм не вірять.

Ви бачите якесь рішення для повернення східної частини Вашої країни?

Ситуація складна. Ми не хочемо так званого миру, якщо його буде досягнуто за рахунок капітуляції України. Ми не можемо прийняти мир на умовах Путіна. Ми вважаємо, що миру можна досягнути з повним відновленням території України.

Що може зробити Захід?

Санкції і тиск на Путіна.

Ще більше санкцій?

Більше санкцій. Крім того, нам потрібен дуже сильний оборонний сектор у нашій армії, включаючи отримання більш точного оборонного летального озброєння. І, звичайно, Україна повинна стати сильнішою з економічної точки зору. Економічне зростання – це м’яка сила, яка переконає людей залишитися в Україні.

Що б Ви зробили для зростання економіки?

Погана і корумпована система управління – це «ахіллесова п’ята» України. Нам потрібно це зруйнувати. Нам необхідно відділити політику від бізнесу, адже справжній бізнес, який є джерелом зростання, сьогодні став жертвою корумпованих політичних лідерів.

Ви маєте на увазі Порошенка?

Порошенко – обличчя цієї корумпованої системи правління. Нам потрібна нова грошова і фіскальна політика для того, щоб дати доступ до банківських кредитів, які є основним каменем спотикання для іноземних інвесторів – причиною, чому вони сюди не приходять. Нам потрібна справді незалежна судова система в Україні, якої сьогодні просто не існує. Лише тоді ми можемо залучити справжні прямі іноземні інвестиції.

Якісь олігархи Вас підтримують?

Олігархи ніколи мене не підтримували. Все своє політичне життя я боролася з системою, вигоду від якої отримували олігархи. На кожних виборах вони об’єднувалися проти мене, тому що вони розуміли, що якщо я переможу, вони перестануть наживатися на близькості до державного бюджету і своєму доступі до природних ресурсів та економіки України.

Ви досить критично ставитеся до Міжнародного валютного фонду. Ви проти підвищення цін на газ до ринкових рівнів, як того вимагає МВФ?

Моя позиція відрізняється від позиції МВФ у тому, що ціна газу не повинна довільно встановлюватися урядовими постановами. Це повинно робитися через ринок.

Що ви думаєте про Президента Трампа? Його адміністрація продала Вашій країні летальну зброю.

Це заслуговує на визнання, адже його попередники не надали її, попри всі наші прохання і моє особисте прохання. Ми рішуче підтримуємо надання Україні летального оборонного озброєння.

Всі тут скаржаться на корупцію. Ви поділяєте їхнє занепокоєння, і що б Ви зробили у цьому відношенні?

Я відрізняюся від чинного президента майже в усьому. Основна різниця полягає в тому, що на відміну від того, що робить він, я ніколи не змішувала бізнес і політику.

Він заробляє гроші, роблячи що?

Створюючи преференційні державні замовлення [в оборонній галузі] для підприємств, якими він володіє через корупційні схеми. Він призначає на посади своїх довірених осіб, щоб отримувати прибутки – це «секрет», відомий усім в країні. Огидним є те, що останнім часом він почав прикривати свої корупційні оборудки супер-патріотичною риторикою. Саме тому у нього такі низькі рейтинги підтримки. Люди не можуть зрозуміти, як ця людина може прикидатися патріотом, коли у нього є бізнес в Росії, де він сплачує понад 100 млн. доларів податків щороку. Саме тому чинний президент має максимум 10 відсотків підтримки.

А у Вас, згідно з опитуваннями, 20 % підтримки?

Згідно з найостаннішими опитуваннями – 23 %, але кампанія ще не розпочалася. Люди підтримують мене, тому що знають, наскільки у мене жорстка позиція по відношенню до олігархів, і вони вірять, що я здатна перебудувати економіку і подолати корупцію.

Ви переможете?

Я переможу, і Україна буде в ЄС та НАТО, вона буде сильною і заможною.

Лаллі Веймут, 19 вересня 2018, Washington Post

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

гут, Юля, гут

і я б таке казав (інша річ - як того досягти)

тільки додавав би про необхідність жорстоких кар за антиукраїнську діяльність

прийняв би закон відповідний, аналог ст.58 в есесеср

і тут би отримали такі безмежні можливості впливу і на виконавчу систему, суддівську систему, і на медійну, і ваще

і хай скавчить хто хоче


раджу прислухатись до моєї поради

Link to comment
Share on other sites

і ще хай Юля дасть відповідь на таке питання, яке задали Березюку:

 

Якої ви думки про перегрупування керівництва деяких загальнонаціональних каналів? Медведчук на 112-му, Портнов на NewsOne. На вашу думку, чи вплине цей перерозподіл на суспільну точку зору напередодні виборів?


- Скажіть, а якби ви були владою – як поводили б себе у цій ситуації? Коли до управління і дотепер не проукраїнськими ЗМІ приходять люди геть антиукраїнського спрямування?Джерело:https://ua.censor.net.ua/r3086951

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Кланово-олігархічна система буде похована, її змінить соціально-ринкова економіка Ерхарда/Аденауера, винуватці в обвалі гривні понад 12 грн/бакс мають сидіти, економічне зростання від 7% на рік і багато іншого. Стартова презентація тривала 2 години. На кінець презентації 127 тис. переглядів. Відео в пості вище.

Тезово покроково має бути згодом.
 

7% річного росту, – Юлія Тимошенко презентувала Новий економічний курс
21.09.18 12:29
 
Перехід від кланово-олігархічного устрою до соціальної ринкової економіки, відмова від сировинного типу розвитку заради інноваційного, залучення до управління державою інтелектуалів і підприємців – це завдання Нового економічного курсу, який сьогодні презентувала Юлія Тимошенко разом із провідними фахівцями.

«Наша головна мета – перейти від кланово-олігархічної системи до соціальної ринкової економіки і прискорити економічне зростання з річними темпами не менше 7%», – наголосила лідер «Батьківщини».
1-2.png
Соціальна ринкова економіка, на думку Юлії Тимошенко, має створити рівні для всіх правила та чесну конкуренцію, знищити монополії, стимулювати розвиток малих форм підприємництва та забезпечити соціальні гарантії для кожного громадянина.
«Ключові елементи соціальної ринкової економіки – гармонійне поєднання вільного підприємництва з інтересами суспільства, рівні правила для всіх, «ні» монополіям, сильна правова держава, соціальні гарантії для кожного, розвиток малих форм підприємництва», – вважає лідер партії.
Як зазначила Юлія Тимошенко, усі попередні спроби змінити країну –  49 стратегій та 144 реформи – були провальними. Особливо показовою є запропонована президентом Порошенком програма «Україна 2020». За час її втілення економічні показники держави та рівень життя людей лише погіршилися. 80% громадян, за даними соціологів, вважає, що країна рухається неправильним курсом, а міжнародні рейтинги свідчать, що українці є бідними та незахищеними, як ніколи.
«У 2017 році Україна увійшла до 10 найбідніших країн світу за версією Bloomberg. Такого за всю історію незалежності в нас не було. У 2017 році Україна, за звітом Ernst & Young, опинилась на першому місці за рівнем корупції серед країн Європи, Близького Сходу та Африки. Коли ці реляції про боротьбу з корупцією закінчились таким висновком, це потребує спеціального реагування. Рівень корупції, який приховується за гучними реляціями фальшивого патріотизму, – це основа руйнації», – сказала лідер «Батьківщини».
На її думку, головна проблема України – неефективне управління. Десятки виборів та дві революції змінювали лише обличчя при владі, залишаючи недоторканною систему.
Сьогодні, переконана Тимошенко, державі потрібен новий Основний закон – нові суспільні правила, розроблені та ухвалені народом на референдумі, а не політиками у Верховній Раді. Нова народна Конституція подолає двовладдя президента та прем’єра, допустить інтелектуалів до управління державою, зробить владу відповідальною перед суспільством, запровадить реальне правосуддя та сильне самоврядування, наголосила вона. Лише на таких умовах економіка зможе розвиватися, забезпечуючи добробут кожного українця, впевнена Юлія Тимошенко.
«Або ми будуємо новий шлях, або наша незалежність стоятиме під загрозою», – констатувала Голова партії.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...