Перейти до змісту

Нам потрібен мир – але не ціною капітуляції


Recommended Posts

Мир с сепарами которые 95 процентов ходили на свой сепарский референум .которые снова будут голосовать за врагов страны.Лучше их  не знать .тем более свой Донбасс они разрушили и сдали на металл. 

Link to comment
Share on other sites

МВФ и не только.

 

Слишком примитивный подход, сегодня да, а завтра сидя на берегу индийского океана например уже нет, при всём при этом я останусь прежним и МВФ тоже...

Змінено користувачем хозяин
Link to comment
Share on other sites

 

 


По закону по повестке обязан явиться в военкомат и защищать страну. 

 

Если сочту нужным то могу явится и без повестки, а если нет то на берегу индийского океана военкоматов нету....

Link to comment
Share on other sites

Да, Азия это вотчина кацапов, они туда массово ездят на отдых и живут там. Это и есть различие между демократическими странами и тоталитарными. Рашка идет в Азию, Украина идет в Европу. В Азии нет демократии, там коррупция и авторитаризм, поэтому конечно же на берег индийского океана, куда же еще. 

Но мы отловим там и таких!  :K

Можно еще в рашке спрятаться и сказать что беженец от киевской хунты, хотя не получится, не принимают, говорят одно, а вот на деле фиг.

 

Хозяин, а что должно случиться, чтобы ваше величество соизволило счесть нужным?  B-)

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

шо такоє?

генеральна лінія хитнулась в іншу сторону?

то ж наче була "нова стратегія миру", тепер прямо ломимось в агресивний блок НАТО?

 

ЗИ. пане Євро оце те, про шо я казав раніше, Їй все рівно шо казать, аби обратись

всі ці словеса, слогани і обіцянки не мають нічого спільного з її переконаннями (якшо вони є) і з конкретними діями в разі успіху

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шо такоє?

генеральна лінія хитнулась в іншу сторону?

то ж наче була "нова стратегія миру", тепер прямо ломимось в агресивний блок НАТО?

 

ЗИ. пане Євро оце те, про шо я казав раніше, Їй все рівно шо казать, аби обратись

всі ці словеса, слогани і обіцянки не мають нічого спільного з її переконаннями (якшо вони є) і з конкретними діями в разі успіху

Ющенко, Тимошенко и Яценюк подписали заявление о НАТО

15 января 2008, 17:30

США заявляют, что НАТО поддержит просьбу Украины

24 Января 2008, 09:25

Ющенко и Тимошенко написали еще одно письмо в НАТО

17 Марта 2008

 

P.S. Можна ще накидати, але немає сенсу. Легко перевірити, що Тимошенко взагалі ніде і ніколи не виступала проти вступу України в НАТО. Навпаки, вона завжди казала про необхідність членства України в европейській системі безпеки, а це, звісно, саме НАТО. Питання було лише про шлях, про готовність, і про консенсус в самому НАТО щодо прийняття України. Так, казала, що зарано нам в НАТО, ми не готові, треба пройти певний шлях, але це технічні подробиці (і Ющенку, який вперто наривався на очевидну відмову, всеж не відмовила у підтримці). Це, до речі, те саме, що кажуть нам зараз представники НАТО.  І це є істиною. Чому так - розумному зрозуміло.

 

 

Тимошенко объяснила, почему Украине рано в НАТО
 
P.S. Мені під 60, але в мене чудова пам'ять. Вам, схоже, приблизно стільки ж, але Ви ні...уя не пам'ятаєте. Рекомендую, за прикладом Амосова, вживати 50-100 грамів горілки на день, у нашому віці це очевидне благо.
Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Їй все рівно шо казать, аби обратись всі ці словеса, слогани і обіцянки не мають нічого спільного з її переконаннями (якшо вони є) і з конкретними діями в разі успіху

То так. 

Link to comment
Share on other sites

P.S. Мені під 60, але в мене чудова пам'ять. Вам, схоже, приблизно стільки ж, але Ви ні...уя не пам'ятаєте. Рекомендую, за прикладом Амосова, вживати 50-100 грамів горілки на день, у нашому віці це очевидне благо.

 

цілком з вами згодний

а пам'ятаю я досить для того, щоб мати стале уявлення про всю нашу політтусовку - всі негідники, до одного 

от за це і вип'ємо

:weep:  тепер ясно, хто втулив лайк Микловану за очевидну нісенітницю. На кого працюєш, хлоп?

 

то за правду

прозрівайте швидше

Link to comment
Share on other sites

 

то за правду

прозрівайте швидше

Переходьте на коньяк, але не "наш". Горілка вже не допоможе :gigi:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

шо такоє?

генеральна лінія хитнулась в іншу сторону?

то ж наче була "нова стратегія миру", тепер прямо ломимось в агресивний блок НАТО?

 

ЗИ. пане Євро оце те, про шо я казав раніше, Їй все рівно шо казать, аби обратись

всі ці словеса, слогани і обіцянки не мають нічого спільного з її переконаннями (якшо вони є) і з конкретними діями в разі успіху

До констатації фейковості заяв про перешкоджання Тимошенко отриманню ПДЧ в 2008 році варто приплюсувати "бла-бла" Юлі щодо референдуму по НАТО в 14 році. Нагадаю, 3 мільйони підписів тоді було зібрано. Після 15 року підтримка ідеї серед населення прогнозовано знижується. Незабаром при збереженні режиму, або трансформації його на Порошенко-Бойко-мудачук, співвідношення прибічників/супротивників НАТО стане від'ємним. Після чого закріпленим в Конституції "прагненням" можна буде підтертися. І закріпити це анонсованим Порошенком на колись потім референдумом. Майте на увазі, що блокування в будь-який спосіб євроатлантичного і європейського векторів означатиме не нейтралітет, а цілковите підпорядкування хуйлостану.

Link to comment
Share on other sites

  тепер ясно, хто втулив лайк Микловану за очевидну нісенітницю. На кого працюєш, хлоп?

Щось ви не те п`єте. Бо маєте проблеми не тільки з пам`яттю,

а взагалі, з елементарними речами - провірте, хто поставив лайк румунському слідчому в 72-му повідомленні.  :)

Змінено користувачем Святослав_
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Щось ви не те п`єте. Бо маєте проблеми не тільки з пам`яттю,

а взагалі, з елементарними речами - провірте, хто поставив лайк румунському слідчому в 72-му повідомленні.  :)

Ви погано засвоюєте прочитане, у мене проблем з пам'ятью немає. А з лайком помилився. Або ні B-)  Бо цілком можливо, що Ви і є Ситизен, це б не було дивним :gigi:

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

:weep:  тепер ясно, хто втулив лайк Микловану за очевидну нісенітницю. На кого працюєш, хлоп?

 

Та на кацапів, а на кого ж ще? "Жоден танк не повинен вийти з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю..." (це)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До констатації фейковості заяв про перешкоджання Тимошенко отриманню ПДЧ в 2008 році варто приплюсувати "бла-бла" Юлі щодо референдуму по НАТО в 14 році. 

Референдум тут вообще ни к чему в этом деле. Тут или нас берут, или нас не берут, это политика власти относительно членства где-либо и это записано в Конституции. Поэтому для членства не о референдумах мечтать надо, а о том, чтобы таких коррупционеров как Пеця не было в этой власти и чтобы были реформы а не их имитация. 

Link to comment
Share on other sites

Та на кацапів, а на кого ж ще? "Жоден танк не повинен вийти з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю..." (це)

По Крыму? И правильно говорила, тут еле наступление на дамбассе остановили, и то потеряли под 5 млн. человек (они теперь в оккупации). А как без армии воевать было?

Link to comment
Share on other sites

По Крыму? И правильно говорила, тут еле наступление на дамбассе остановили, и то потеряли под 5 млн. человек (они теперь в оккупации). А как без армии воевать было?

Если бы по Крыму не жевали сопли во время захвата крымского парламента, то не было бы ни аннексии, ни лугандона с большой долей вероятности

Link to comment
Share on other sites

Если бы по Крыму не жевали сопли во время захвата крымского парламента, то не было бы ни аннексии, ни лугандона с большой долей вероятности

Это да, но Юля тогда ваще решение ни принимала именно в те 3 дня, не было ее у власти тогда. Вы вспомните когда захват был и когда она это сказала. Ну и кстати в любом случае, я не думаю, что начиная широкомасштабную заранее подготовленную операцию по захвату Крыма кацапы не продумали ответ на первую же реакцию разблокировать Раду. По ходу может быть и разблокировать там некому было, фиг его знает кому там спецназ тогда подчинялся. А слать спецназ из Киева, ну не знаю.

Москаль говорил, что небесную сотню вообще расстрелял крымский спецназ по ходу, так что ...

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Переходьте на коньяк, але не "наш". Горілка вже не допоможе :gigi:

 

не наш нічим не відрізняється за смаковими якостями від нашого

мав можливість дегустувати в Коньяку оригінал

а свій був із собою

так шо порівняв відразу

не ведіться на закордонне

Link to comment
Share on other sites

власне я мав не увазі навіть не історію ставлення Юлі до НАТО

а коливання її вектору, шо скоріше нагадують флюгер

при тому, шо робить вона геть інше, ніж те, про шо каже

будьмо!

 

src.1490170589.SNCPSG10.obj.0.1.jpg.oe.j

 

цілком пристойний, і це лише один з багатьох

 

порівнював з оцим

8b66debe1967629e10b15eec57891fb7.th.jpg

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

 

 

для членства не о референдумах мечтать надо, а о том, чтобы таких коррупционеров как Пеця не было в этой власти и чтобы были реформы а не их имитация.
Для членства має бути наведений визначальний аргумент - підтримка населення. Справжні реформи і відданість влади Західній ідеї на другому місці. Референдум з переконливим результатом для нас не має альтернативи через тривалий період значної НЕпідтримки населенням вектору НАТО.
Link to comment
Share on other sites

 

 


а коливання її вектору, шо скоріше нагадують флюгер при тому, шо робить вона геть інше, ніж те, про шо каже будьмо!

Сприймаю її як біоробота, повністю позбавленого людських почуттів. 

Окрім всеполглинаючогї  жадоби влади і бабла, за будь-яку ціну. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...