Перейти до змісту

Ну шо, за Петра?


Гість Хома

Recommended Posts

О, Сілентіо за підхуйловців у відкриту топить! Цей день настав!

 

Дик підхуйловці це саме лолітівці. Дацюк сьогодні вельми неспростовно розповів що і як, перечитай на дозвіллі  http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/page-17?do=findComment&comment=1113619

Link to comment
Share on other sites

Хуйло - міжнародно визнаний термін, тому матюком бути не може. Є у Вікі українській та англійській. 

Навідь в російській є!

Щодо терміну "хуйло" погоджуюсь.

 

Навіть чи навідь як правильно?
Правильно

Навіть – єдиний правильний варіант написання слова. За орфографічним словником слово пишеться саме так. Вживається для вирізнення або підсилення слова (словосполучення), або в значенні сполучника.

До школи всі прийшли вчасно, навіть першокласники.

Link to comment
Share on other sites

Да, я теж скрєпя сердцє і скріпя зубамі в першому турі голосну за тюльку. Бо чим закінчується "аби не Юля" ми вже скуштували.

 

Ну один раз - не .. ас. :D  Он Фома два рази голосував і нічо - живий :lol2:

Link to comment
Share on other sites

от  що  значить  ,  коли  фізично  в  Англії  а  новини  з  п'ятого   а  на  ФБ   у  мінстецевських  ЛОМів отримуєш .

 

 При  чому  всі  обрутки  порошенка  Фома  залишає  поза  увагою .

Link to comment
Share on other sites

 

Щодо терміну "хуйло" погоджуюсь.

 

Навіть чи навідь як правильно?
Правильно

Навіть – єдиний правильний варіант написання слова. За орфографічним словником слово пишеться саме так. Вживається для вирізнення або підсилення слова (словосполучення), або в значенні сполучника.

До школи всі прийшли вчасно, навіть першокласники.

 

Перефразую А.П. Чєхова - вічавлювати треба з себе до краплі х...ла! Х...ло не десь там, а тут - всередині нас, тому держава в такому стані. той що за кремлівськими стінами сидить не присягав українському народу, від нього нема чого очікувати якихось корисніх справ для України.

Из письма писателя Антона Павловича Чехова (18601904) к издателю и журналисту А. Ф. Суворину (7 января 1889 г.). В нем он пишет о необходимости для человека чувства личной свободы: «Что писатели-дворяне брали у природы даром, то разночинцы покупают ценою молодости. Напишите-ка рассказ о том, как молодой человек, сын крепостного, бывший лавочник, гимназист и студент, воспитанный на чинопочитании, целовании поповских рук, поклонении чужим мыслям... выдавливает из себя по каплям раба и как он, проснувшись в одно прекрасное утро, чувствует, что в его жилах течет уже не рабская кровь, а настоящая человеческая».
Link to comment
Share on other sites

Я не кажу шо Порох святий. Але Зебіл і Жуля - набагато гірші

 

Ахах! Педра для України - абсолютне зло. Будь-хто на першому терміні на посаді президента буде кращим, ніж Педра на другому.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Я не кажу шо Порох святий. Але Зебіл і Жуля - набагато гірші

Та да, різниця між кримінальником, що створив ОЗУ ще на початку "бізнесу" в Придністров'ї, що створив разом з мертвечуком обидва політпректи Хуйла по захопленню політичної влади в Україні, що прямо зараз реальними діями зраджує державу, яку нібито очолює - набагато кращий декому за давнього ворога кацапстану і Хуйла, який послідовно витіискував кацапстан з політичного і економічного поля України, який писав антиросійськи статті у політичних західних журналах, і який, врешті решт, був посаджений Хуйлом в буцегарню буквально нізащо. Чи набагато кращий цілком безпечного лицедія і блазня, який нашкодити може лише тим, що не буде нічого робити. А це ж насправді безпечнише, ніж відверто зраджувати державу, як це робить придністровський кримінальник і давній приятель кацапстану і особисто Хуйла. Чьо, цілком логічно, і, беззаперечно, достойно розуму "продвинутого айтішніка з проевропейськими поглядами". Прозіт!

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ахах! Педра для України - абсолютне зло. Будь-хто на першому терміні на посаді президента буде кращим, ніж Педра на другому.

Це так, але пацючий король з нього найкращий.

Link to comment
Share on other sites

Я не кажу шо Порох святий. Але Зебіл і Жуля - набагато гірші

   

 та святий  ,  свинарчуку   героя  ,  він  же  як  дехто  писав  "  просто  спасав  армію  в  критичний  момент "

Link to comment
Share on other sites

О, Сілентіо за підхуйловців у відкриту топить! Цей день настав!

Так,  він  з  тої  команди  і  нарешті  без  забрала.

 

Фома,  а  чого  вас  тут  шльондрою  не  називають?  Бояться  кацапи  і  потомственні  кгб-шники?  На  ФУПі  писали,  що  батько  нашого  "прохфесора"  був  офіцером  непростим.

Вони  тільки  щодо  жінок  такі  герої. 

Замахало  вже,  що  всякий  мотлох  бере  верх  своєю  брутальністю.

Не  для  цього  наші  предки  гинули  за  Україну.

І  на  українському  форумі  мають  бути  українські  порядки. Брутальність,  агресія -  це  не  наше,  неукраїнське.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Це так, але пацючий король з нього найкращий.

 

А манюпасу від того який зиск? Що вибудувана Підром на першому терміні корупційна вертикаль влади  буде з максимальною ефективністю красти з бюджету і дерти три шкури з пересічних? Плюс до того, здача України Хуйлу тихою сапою, і дискредитація реформ, як таких

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Щодо  Гриценка.  Хто  тут  за  нього  дуже  топить,  почитайте  його  біографію  в  часи  совка.  Військовими  на  таких  посадах  і  при  чинах  були  ЛИШЕ  БЛАГОНАДІЙНІ.

 

Я  чомусь  ніколи  не  мала  допуску  і  не  могла  працювати  на  "передових"  підприємствах.  А  на  військових  об єктах  у  Москві  при  мені  постійно  був  супроводжуючий,  коли  здавала  і  впроваджувала  "благонадійні"  розробки.

Думаю,  що  в  Толіка  такої  "охорони"  не  було. 

Думайте,  чому  він  у  московському  патріархаті  досі.  Для  декого  дуже  благонадійний.  Та  й  ботами  набирає  благонадійних  кацапів.

Link to comment
Share on other sites

Щодо  Гриценка.  Хто  тут  за  нього  дуже  топить,  почитайте  його  біографію  в  часи  совка.  Військовими  на  таких  посадах  і  при  чинах  були  ЛИШЕ  БЛАГОНАДІЙНІ.

 

Я  чомусь  ніколи  не  мала  допуску  і  не  могла  працювати  на  "передових"  підприємствах.  А  на  військових  об єктах  у  Москві  при  мені  постійно  був  супроводжуючий,  коли  здавала  і  впроваджувала  "благонадійні"  розробки.

Думаю,  що  в  Толіка  такої  "охорони"  не  було. 

Думайте,  чому  він  у  московському  патріархаті  досі.  Для  декого  дуже  благонадійний.  Та  й  ботами  набирає  благонадійних  кацапів.

 

Та я б вас до вмикання праски з великою пересторогою  допускав   :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Так,  він  з  тої  команди  і  нарешті  без  забрала.

 

Фома,  а  чого  вас  тут  шльондрою  не  називають?  Бояться  кацапи  і  потомственні  кгб-шники?  На  ФУПі  писали,  що  батько  нашого  "прохфесора"  був  офіцером  непростим.

Вони  тільки  щодо  жінок  такі  герої. 

Замахало  вже,  що  всякий  мотлох  бере  верх  своєю  брутальністю.

Не  для  цього  наші  предки  гинули  за  Україну.

І  на  українському  форумі  мають  бути  українські  порядки. Брутальність,  агресія -  це  не  наше,  неукраїнське.

Бо відповідь очевидна - він не мінявся ніколи. Який був, такий і є. Вас я, до речі, теж шльондрою не називав, і з тої ж причини. Але це не означає, що я Вас поважаю і навіть сприймаю як людину чи взагалі розумне створіння.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

А манюпасу від того який зиск? Що вибудувана Підром на першому терміні корупційна вертикаль влади  буде з максимальною ефективністю красти з бюджету і дерти три шкури з пересічних? Плюс до того, здача України Хуйлу тихою сапою, і дискредитація реформ, як таких

Зиск манюпасу такий, що команда пацючого короля витоптує конкурентів максимально ефективно за слідуючий срок президентства главпацюка. Потім цю команду треба зачистити (5 років).

А так буде продовжуватись ті самі коливання від нагулювання жирку рештою пацюків-казнокрадів як це продовжувалось всю новітню історію незалежної України (майже 30 років).

Терпіти 5 років чи 30 років, що краще?

Але боюсь що це свинарчуківство може не мирною зміною влади, а коліївщиною завершитись.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Та я б вас до вмикання праски з великою пересторогою  допускав   :gigi:

Мені  знайшлося  місце  в  Академії  Наук  на  15  років.  Там,  на  щастя,  допуску  не  вимагали.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Мені  знайшлося  місце  в  Академії  Наук  на  15  років.  Там,  на  щастя,  допуску  не  вимагали.

Ото така у нас і наука, безвідносно того, брешете Ви чи кажете правду. Це Ви невдало висловились, це Вам не додало авторитету.

Link to comment
Share on other sites

26 березня 1999 року, ранкове засідання Верховної Ради України. Нардеп від партії Медведчука та компаніі СДПУ (о) Петро Порошенко зачитує заяву партії під час розгляду проекту постанови  про  відносини  України і НАТО, у якій... засуджує дії НАТО.

Рідною йому російською мовою (тоді він ще не корчив з себе українця), та ще й з такими кондовими формулюваннями, що Путін би позаздрив.

 

«Фракция Социал-демократической партии  Украины (объединенной) решительно осуждает  агрессивные действия НАТО по отношению к Югославии. 

К чему приводит развитие военных действий и эскалация напряженности в  Балканском  регионе  уже  известно: вспомните критическое развитие событий во время  Первой  и  Второй мировых войн», – заявив зокрема Порошенко.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені  знайшлося  місце  в  Академії  Наук  на  15  років.  Там,  на  щастя,  допуску  не  вимагали.

 

Ту Академію Наук ще за совка розігнати тре було. Зібрання  довгожителів у нафталіні з нульовим коефіцієнтом корисної дії  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...