Перейти до змісту

Кто за Порошенко?


Ali(UA)

Recommended Posts

зараз  йому  80  з  гаком.

Суб єкт  для  маніпуляцій.

Так то він писав по сказаному ним раніше у прямому ефірі, чи не він, як ти стверджувала вже двічі?

Link to comment
Share on other sites

Хмару запросили на програму, і він скористався нагодою викласти бачення ситуації в країні, яке об'єктивно відповідає дійсності. А що там несли два порохоботи, що не давали Хмарі говорити, то вже на їх совісті і на відповідальності телеканалу ЗІК. Це ж він не стидається випускати двох мерзенних брехливих ботів проти героя України.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ради України мусимо голосувати за Петра.

1. Йому рівних нема.

2. Головнокомандувача міняти не можна.

3. Заслужив. Безвіз, Томос, українізація ефіру,

4. Тому що кацапи скавчать і різного пошибу боти.

Предвыборная агитация сегодня запрещена.
Link to comment
Share on other sites

Навіщо Ви згоджуєтесь з мачнею і перекручуванням? Оті, що не визначились, з вірогідністю 99 відсотків на вибори не підуть, і явка, як завжди, буде звичайні 65%. Теза про 30% невизначившихся, що раптом попруться вибирати невизначенного ними  :weep:  - це гнилий пропагандонський вкид від пріпіздєнтської ботви для виправдання заздалегідь майбутніх запланованих фальсифікацій і "пояснення" їх результату.

Думайте ретельніше, тут не повні кретини за пріпіздєнта пропагандонять!

   саме  так  я  вважаю  ,   і  тому  є  підтвердження  у  вигляді  виборів  з  самого  2007  року . 

   Соціологи  тут  це  все  ж  таки  виборча  технологія  а  не  просте математичне обраховування  вибору опитаних 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ради  України  мусимо  голосувати  за  Петра. 

1. Йому  рівних  нема.

2. Головнокомандувача  міняти  не  можна.

3. Заслужив.  Безвіз,  Томос,  українізація ефіру, 

4.  Тому  що  кацапи  скавчать  і  різного  пошибу боти.

 

Шпілька "вре" ©  :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ради  України  мусимо  голосувати  за  Петра. 

1. Йому  рівних  нема.

2. Головнокомандувача  міняти  не  можна.

3. Заслужив.  Безвіз,  Томос,  українізація ефіру, 

4.  Тому  що  кацапи  скавчать  і  різного  пошибу боти.

1. За рівнем корупції серед всіх українських можновладців - беззаперечно. 

2. Мабуть тому, що військовий геній Порошенко вже закінчив війну, як обіцяв? Чи тому, що без нього нагорі винним доведеться відповідати за Іловайськ і між іншим - на питання, хто в країні мав повноваження гнати військових вперед, незважаючи на тактичні ризики, лише щоб до параду 24 серпня виконати свою брехливу обіцянку?

3. Безвіз заслужили українці починаючи з тих, хто на вийшов на майдан - у штабі вже не пам'ятають, як все починалося? І міністром в якому уряді на той час перебував пан Порошенко? А томос - так собі досягнення, втручатися в релігійні справи - не обов'язок президента світської країни, не для того його обирали.

4. І саме тому, що скавчать різного пошибу порошенкоботи, будь яка чесна людина, що не на зарплатні у головного корупціонера і не є складовою вибудованої ним машини зі знищення України, не мають жодного права голосувати за недорощене українське міні-хуйло, бо якщо воно виросте, кацапи дійсно замовкнуть від подиву, що хтось переплюнув й їхнього царя-батюшку. 

В Україні, що вибудовує Порошенко, немає місця чесним людям. Краще нехай в ній не буде Порошенка (принаймні на свободі).

Змінено користувачем BigOpenData
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

будь яка чесна людина, що не на зарплатні у головного корупціонера

а  чесна  людина  не  вміє  заробляти  гроші? Тому,  що  чесна?  Чи  просто  вміє  лише  нити  і  вважає  при  тому  себе  чесною?

Про  корупцію.  Маса  звинувачень  і  нічого  конкретного.  А  от  скільки  мільярдів  віддав,  то  тут  мовчанка.

 

Знаємо  ми  "чесних"  кацапів,  які  зі  всіх  сил  видирають  в українців  їхню  країну.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Знаємо  ми  "чесних"  кацапів,  які  зі  всіх  сил  видирають  в українців  їхню  країну.

 

Шпілька, українці не говорять "вре", а говорять "бреше". Не "сметакнка", а "вершки", якщо мається на увазі російське "слівкі общєства". Вчи мову, тупорилий ольгінський кацапе  :D

 

 

А  чого  "чесний"  вре  на  Праві  про  владу?

Сьогодні  було  сказано,  що  чесний  припинив  фінансування  штабів,  а не  позакривав  їх.  Чого  людей  за  дурників  має  і  "спростовує  фейк"  -  штаби  не  закривав.

І  по  уму  тош.  ;)  Це  тільки  ви  думаєте,  шо  ваш  Толік  усі  розуми  поїв.  Я  мала  нагоду  "крутитися"  в  значно  розумнішому  середовищі.  Серед  львівської  сметанки.  Ваш  Толік  і  ви  не  того  поля  ягоди.

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1. За рівнем корупції серед всіх українських можновладців - беззаперечно. 

2. Мабуть тому, що військовий геній Порошенко вже закінчив війну, як обіцяв? Чи тому, що без нього нагорі винним доведеться відповідати за Іловайськ і між іншим - на питання, хто в країні мав повноваження гнати військових вперед, незважаючи на тактичні ризики, лише щоб до параду 24 серпня виконати свою брехливу обіцянку?

3. Безвіз заслужили українці починаючи з тих, хто на вийшов на майдан - у штабі вже не пам'ятають, як все починалося? І міністром в якому уряді на той час перебував пан Порошенко? А томос - так собі досягнення, втручатися в релігійні справи - не обов'язок президента світської країни, не для того його обирали.

4. І саме тому, що скавчать різного пошибу порошенкоботи, будь яка чесна людина, що не на зарплатні у головного корупціонера і не є складовою вибудованої ним машини зі знищення України, не мають жодного права голосувати за недорощене українське міні-хуйло, бо якщо воно виросте, кацапи дійсно замовкнуть від подиву, що хтось переплюнув й їхнього царя-батюшку. 

В Україні, що вибудовує Порошенко, немає місця чесним людям. Краще нехай в ній не буде Порошенка (принаймні на свободі).

 

тут чесні люди мене питають, то за кого пан/пані закликає голосувать ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Шпілька, українці не говорять "вре", а говорять "бреше". Не "сметакнка", а "вершки", якщо мається на увазі російське "слівкі общєства". Вчи мову, тупорилий ольгінський кацапе  :D

 

 

 

От  кацап і  зарисувався  вповні,  бо  знає  мову  лише  з  підручника.  Не  відчуває  її.

Не  відчуває,  коли  хтось  тулить  слово  суржикове,  бо  просто  не  знає  мови,  і  не  вміє  відрізнити,  як  хтось,  добрий  знавець  мови,  просто  креативить,  приколюючись.

Ви  не  перебували,  не  перебуваєте  і  не  будете  перебувати  в  доброму  українському  товаристві,  бо  вас  туди  не  допустять.

Ви  не  знаєте  і  не  здогадуєтеся,  що  українська  мова  жива,  що  нею  креативлять  в  кожному  ліпшому  реченні.  Це  моветон  розмовляти  в  товаристві  чистою  літературною  (хіба  що  вчителька  в  школі,  чи  на  якихось  заходах).

Особливо  це  стосується  Галичини.  У  нас  не  слова,  а  перли,  а  кожна  фраза -  то  театр. Але  ви  то  ніколи  не  почуєте,  бо  з  кацапами  ми  розмовляємо  виключно  літературною.

 

Щодо  "сметанки".  Це  ви,  кацап,  знаєте  лише  кальки з  кацапської - сливки-  вершки.

А  українською  кажуть  сметанка.

Колись  мені  одна одеситка  сказала:  Как  мне  нравится ваше   "львівська  сметанка".

 

Але  навіщо  я  вам  тут  той  лікбез  влаштовую?  Сама не  знаю. :shuffle:

 

Ще  один  тут - забанений - показав,  що  українську  знає  з  підручника.

 

І  на  завершення:  щоб  ви  знали,  в Галичині  не  вживається  слово  "бреше".  У  нас   кажуть,  що  брешуть  лише  собаки. А  люди  говорять  неправду.  А  я  кажу  "вре",  бо  мені  так  хочеться.  А  завтра  можу  придумати  щось  інше...

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

От  кацап і  зарисувався  вповні,  бо  знає  мову  лише  з  підручника.  Не  відчуває  її.

Не  відчуває,  коли  хтось  тулить  слово  суржикове,  бо  просто  не  знає  мови,  і  не  вміє  відрізнити,  як  хтось,  добрий  знавець  мови,  просто  креативить,  приколюючись.

 

Який прикольний кацап попався. Вчить українців мови   :lol2:

 

Тлумачення із "Словника української мови"

ВЕРШКИів, мн. (рідше одн. вершок, шкач. ).

 

1. Густий продукт молока з великим вмістом жируодержуванийшляхом відстоювання або сепарування свіжого молокаЗо всіх гладишок чисто було вершки поз'їдаюначе тойкіт. (Барв., Опов.., 1902, 356).

 

2. перен. Найкраща частина чогосьХитра ота заморська машина-віялка: одвійки залишає в Кураєвому, а вершкижене кудисьдалеко, у свої загребущі краї (Гончар, Таврія.., 1957, 150); // заст., ірон. Найвпливовіша частинасуспільстваПовернувшись у рідне містечко з закордонним дипломомвін вважався "персона грата" середвершків місцевого суспільства (Вільде, Сестри.., 1958, 50).

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/UA.National.Police/posts/2239625526292249

 

У Черкасах поліція «на гарячому» зафіксувала підкуп виборців представниками одного з кандидатів у президенти

Сьогодні до поліції м. Черкас надійшло повідомлення про те, що в одному з офісних приміщень у центрі міста відбувається підкуп виборців на користь одного з кандидатів в президенти

 

Порошенко скуповує виборців. 

Змінено користувачем BigOpenData
Link to comment
Share on other sites

тут чесні люди мене питають, то за кого пан/пані закликає голосувать ?

Як на мене, за будь кого з першої трійки, крім Порошенка. Голос відданий іншому кандидату крім Зеленського та Тимошенко - це фактично голос на користь провладного кандидата (опозиція не фальшує з виборами, а стосовно нинішньої влади є великі сумніви в тому, що вони просто так віддадуть владу і добровільно позбудуться своїх джерел доходу з яких вони "заробляють"). Порошенку натягнули рейтінг масовим скуповуванням голосів, в тому числі за державний кошт, а все інше домалювали соціологи (які "не продаються"), щоб виправдати майбутні фальсифікації. На щастя, багато додати кандидату в президенти від правлячого ОЗГ його подільниками не вдасться - наскільки я знаю, буде запроваджено щонайменше два альтернативних всеукраїнських підрахунка голосів - і якщо розрив буде дуже значним, люди точно вийдуть на вулицю, що значно ускладнює завдання по збереженню влади.

Якщо стосовно виходу Зеленського власне у мене сумнівів немає (навіть 60-70% явка його прихільників виводить кандидата у другий тур), Тимошенко не має такого запасу. Невихід Порошенка у другий тур значно знижує ризики його фінальної гри ва-банк, тому є сенс проголосувати за Тимошенко в першому турі, щоб одразу розставити крапки над і. Суто стратегічне голосування проти владної банди, без огляду на власні політичні вподобання.

 

p.s. Жоден з кандидатів не ідеальний, але є просто огидні - буде прикро, якщо один з них залишиться при владі.

Змінено користувачем BigOpenData
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ні, дискусії не буде, бо 1) ви самі не будете дискутувати, будете пропагандонити 2) що такого розумного ви тут насрали виклали, що є дискусійним? що пріпіздєнт при відсутності фальшувань не проходе у другий тур це аксіома, а не привід для дискусії.

Це "аксіома" у твоїй уяві,а не АКСІОМА загальноприйнята.Тому не треба себе рахувати непомильним.Це лікується......хочаб другим туром. B-)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Хмару запросили на програму, і він скористався нагодою викласти бачення ситуації в країні, яке об'єктивно відповідає дійсності. А що там несли два порохоботи, що не давали Хмарі говорити, то вже на їх совісті і на відповідальності телеканалу ЗІК. Це ж він не стидається випускати двох мерзенних брехливих ботів проти героя України.

"обєктивно" з чийого боку.Бо з мого то маячня старшої людини і йому то вибачливо.Хоча він такі речі ніс і раніше дуже часто.Його статус полівязня не дає йому ніякої індульгенції на СЬОГОДНІШНІ його дії і слова.Лише на минулі.тому попустіться,хто тут зараз буде себе бити в груди про "не ображайте героя".Бо це казуістика.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як на мене, за будь кого з першої трійки, крім Порошенка. Голос відданий іншому кандидату крім Зеленського та Тимошенко - це фактично голос на користь провладного кандидата (опозиція не фальшує з виборами, а стосовно нинішньої влади є великі сумніви в тому, що вони просто так віддадуть владу і добровільно позбудуться своїх джерел доходу з яких вони "заробляють"). Порошенку натягнули рейтінг масовим скуповуванням голосів, в тому числі за державний кошт, а все інше домалювали соціологи (які "не продаються"), щоб виправдати майбутні фальсифікації. На щастя, багато додати кандидату в президенти від правлячого ОЗГ його подільниками не вдасться - наскільки я знаю, буде запроваджено щонайменше два альтернативних всеукраїнських підрахунка голосів - і якщо розрив буде дуже значним, люди точно вийдуть на вулицю, що значно ускладнює завдання по збереженню влади.

Якщо стосовно виходу Зеленського власне у мене сумнівів немає (навіть 60-70% явка його прихільників виводить кандидата у другий тур), Тимошенко не має такого запасу. Невихід Порошенка у другий тур значно знижує ризики його фінальної гри ва-банк, тому є сенс проголосувати за Тимошенко в першому турі, щоб одразу розставити крапки над і. Суто стратегічне голосування проти владної банди, без огляду на власні політичні вподобання.

 

p.s. Жоден з кандидатів не ідеальний, але є просто огидні - буде прикро, якщо один з них залишиться при владі.

 

стільки літер замість простого - голосуйте за юльку ? :gigi:

забанений помре від заздрощів, його в штабі так не навчили :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як на мене, за будь кого з першої трійки, крім Порошенка. Голос відданий іншому кандидату крім Зеленського та Тимошенко - це фактично голос на користь провладного кандидата (опозиція не фальшує з виборами, а стосовно нинішньої влади є великі сумніви в тому, що вони просто так віддадуть владу і добровільно позбудуться своїх джерел доходу з яких вони "заробляють"). Порошенку натягнули рейтінг масовим скуповуванням голосів, в тому числі за державний кошт, а все інше домалювали соціологи (які "не продаються"), щоб виправдати майбутні фальсифікації. На щастя, багато додати кандидату в президенти від правлячого ОЗГ його подільниками не вдасться - наскільки я знаю, буде запроваджено щонайменше два альтернативних всеукраїнських підрахунка голосів - і якщо розрив буде дуже значним, люди точно вийдуть на вулицю, що значно ускладнює завдання по збереженню влади.

Якщо стосовно виходу Зеленського власне у мене сумнівів немає (навіть 60-70% явка його прихільників виводить кандидата у другий тур), Тимошенко не має такого запасу. Невихід Порошенка у другий тур значно знижує ризики його фінальної гри ва-банк, тому є сенс проголосувати за Тимошенко в першому турі, щоб одразу розставити крапки над і. Суто стратегічне голосування проти владної банди, без огляду на власні політичні вподобання.

 

p.s. Жоден з кандидатів не ідеальний, але є просто огидні - буде прикро, якщо один з них залишиться при владі.

ваші почуття є тільки ваші почуття.Для мене завжди була огидна юлька.про зелю навіть не говрю-до нього прикласти навіть таке почуття як огида, завелика пошана,

 І що з того випливає? А ми побачимо вже скоро-першого ківітня або трохи пізніше.

стільки літер замість простого - голосуйте за юльку ? :gigi:

забанений помре від заздрощів, його в штабі так не навчили :gigi:

:tu:  :D

Link to comment
Share on other sites

55944917_1225002667666771_48118807405160

Помилково м інуснув. Але хто Пороха заставить змінити курс? Тільки ще глибша криза буде від його подальшого керування. А також йому треба буде вибрати наступника, який не знищить його бізнес-імперію. Чи втретє буде говорити, що коней на переправі не міняють? "Переправа" буде до самого скону бізнес-імперії петрушок.
Link to comment
Share on other sites

От кацап і зарисувався вповні, бо знає мову лише з підручника. Не відчуває її.

Не відчуває, коли хтось тулить слово суржикове, бо просто не знає мови, і не вміє відрізнити, як хтось, добрий знавець мови, просто креативить, приколюючись.

Ви не перебували, не перебуваєте і не будете перебувати в доброму українському товаристві, бо вас туди не допустять.

Ви не знаєте і не здогадуєтеся, що українська мова жива, що нею креативлять в кожному ліпшому реченні. Це моветон розмовляти в товаристві чистою літературною (хіба що вчителька в школі, чи на якихось заходах).

Особливо це стосується Галичини. У нас не слова, а перли, а кожна фраза - то театр. Але ви то ніколи не почуєте, бо з кацапами ми розмовляємо виключно літературною.

 

Щодо "сметанки". Це ви, кацап, знаєте лише кальки з кацапської - сливки- вершки.

А українською кажуть сметанка.

Колись мені одна одеситка сказала: Как мне нравится ваше "львівська сметанка".

 

Але навіщо я вам тут той лікбез влаштовую? Сама не знаю. :shuffle:

 

Ще один тут - забанений - показав, що українську знає з підручника.

 

І на завершення: щоб ви знали, в Галичині не вживається слово "бреше". У нас кажуть, що брешуть лише собаки. А люди говорять неправду. А я кажу "вре", бо мені так хочеться. А завтра можу придумати щось інше...

Шпилька, не надо суржик и кацапизмы выдавать за украинский язык. Даже если очень хочется, оно сильно режет слух даже не у преподавателей украинского языка.
Link to comment
Share on other sites

"обєктивно" з чийого боку.Бо з мого то маячня старшої людини

Теперішній режим замовчує або заперечує, наприклад, факт зради Порошенка ще на початку червня 2014 року. Після рукостискання з хуйлом у Нормандії Петро оголосив на Донбасі одностороннє перемир'я. Саме під час нього уперше відбулося масштабне безперешкодне введення важких озброєнь орків з росії. До того вони практично були голі й босі. Це об'єктивно з будь якого боку.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...